تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
مهاجرت به مالزی

مهاجرت به مالزی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.9/5 - (258 امتیاز)

زندگی درست مثل رالی سرعت است؛ هر چه قدر سریع‌تر، مهیج‌تر! با مهاجرت به مالزی در 2024، با یکی از سریع‌ترین اقتصادهای در حال رشد جهان هم مسیر خواهید شد! پس جا نمانید…

مشاوره شریف؛ با بیش از 19 سال تجربه و قبولی 99 درصدی در پرونده‌های مهاجرتی، مجری و راهنمای حرفه‌ای شما برای مهاجرت به مالزی است.

تماس با مشاوره شریف

اینجا رو کلیک کن

video
play-rounded-fill

مزایا و معایب مهاجرت به مالزی

مزایا:

 • زندگی در مالزی آسان، مقرون به صرفه و کم استرس است. در مالزی یک زوج می‌توانند با بودجه 1500 دلار در ماه زندگی خوبی داشته باشند.
 • مهمترین اصول مهاجرتی نظیر ” داشتن حق شهروندی” را برای دارندگان اقامت مالزی رعایت می‌کند.
 • مالزی کشوری خوب با استانداردهای اروپایی است و تمام معیارهای خوب زیستن را دارا است.
 • با توجه به اینکه مالزی کشوری اسلامی است، با زندگی در مالزی دچار شوک فرهنگی نخواهید شد.
 • در مالزی هم می‌توانید در ویلاهای لوکس زندگی کنید و هم در برج‌های 42 طبقه! با این تفاوت که تجهیزات و امکانات بیشتری مثل استخر، آبنما و محوطه لاکچری خواهید داشت. شاید هم از یک فضای دنج اختصاصی بیشتر لذت ببرید! یا مهاجرت به مالزی می‌توانید یک آپارتمان مدرن در مجموعه‌ای با استخر، سالن بدنسازی، نگهبانی 24 ساعته و پارکینگ با کمتر از 900 دلار در ماه اجاره کنید. 

معایب:

اکنون بیایید با معایب مهاجرت به مالزی آشنا شویم:

 • درد غربت و تنهایی پس از مهاجرت
 • آب و هوای استوایی
 • دشوار بودن گرفتن ویزای دائم مالزی
 • نیاز به تمدید ویزا هر یک یا دو سال
 • برای زندگی در مالزی بهتر است به زبان انگلیسی مسلط باشید.

آشنایی با کشور مالزی!

اینجا رو کلیک کن

آمار مهاجرت به مالزی در سال 2024

در سال 2024، تعداد مهاجران به مالزی همچنان به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بر اساس داده‌های موجود، تعداد کل مهاجران بین‌المللی در مالزی حدود 3 میلیون نفر است که معادل 8.9 درصد از کل جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد.

همچنین، نرخ خالص مهاجرت مالزی در سال 2024 برابر با 1.464 نفر به ازای هر 1000 نفر جمعیت بوده که نسبت به سال 2023 کاهش 2.33 درصدی را نشان می‌دهد. این حاکی از آن است که مالزی به عنوان یک مقصد مهم برای مهاجران باقی مانده و همچنان روند مهاجرت به این کشور ادامه دارد.

برای اطلاعات بیشتر و دسترسی به داده‌های دقیق، می‌توانید به وبسایت‌های IOM و data.gov.my مراجعه کنید.

تجربه مشتری از مهاجرت به مالزی:

تجربه مشتری: “باورم نمی‌شد که باز هم باید منتظر بمانم! فکر مهاجرت به مالزی و مزایایی که در پس آن رخ نشان می‌داد، سال‌هاست که همچون اسبی افسار گسیخته می‌تازد و مرا دنبال خود می‌کشد… از طرفی ترک دوستان، اقوام، دلبستگی‌ها و غیره؛ تازه هیچ‌جا خانه خودم آدم نمی‌شود! پس می‌ماند یک حس جاه‌طلبی، یک دست توانمند یا چه می‌دانم… شاید یک شانس! که شما را از جایی‌که هستید بلند کند و درست در نقطه مقابل یا بهتر است بگویم وسط هدف قرار دهد؛ جایی که آرزوها را می‌توان زندگی کرد. دلایل زیادی وجود دارد که مهاجرت و گرفتن اقامت در کشور مالزی را منطقی می‌کند.”

شرایط مهاجرت به مالزی 2024 چیست؟

شرایط مهاجرت برای بازدید یا اقامت موقت در مالزی:

 • داشتن پاسپورت معتبر با اعتبار بیش از 6 ماه
 • دریافت ویزای معتبر (با ویزای زبان 9 ماه و با ویزای تحصیلی یک سال می‌توانید رد مالزی اقامت داشته باشید.)
 • داشتن تمهیدات مالی کافی برای حفظ دوره اقامت در مالزی
 • متفاضی از افراد ممنوع الورود به مالزی نباشد.

در ادامه مفصل شرایط و قوانین مهاجرت به مالزی را برایتان بازگو می‌کنیم تا در فرودگاه مالزی با مشکل مواجه نشوید.

1- داشتن پاسپورت معتبر

 • برای ورود به مالزی، داشتن پاسپورت ملی معتبر الزامی است.
 • پاسپورت متقاضی از تاریخ ورود به مالزی، باید حداقل 6 ماه معتبر باشند.
 • در صورتی که هر نوع ویزایی داخل پاسپورت خود دارید، هنگام ورود به مالزی، در فرودگاه صفحه مربوط به ویزا را شخصاٌ به آفیسر ویزا نشان دهید و از مشاهده شدن مهر یا استیکر ویزا مطمئن شوید.

2- اخذ ویزای مالزی

اخذ ویزای مالزی یکی از ضروری‌ترین شرایط مهاجرت به مالزی است که نباید از آن غافل شد! در واقع شما با اخذ ویزا برای مهاجرت به مالزی، مجوز ورود به کشور مالزی را دریافت نموده‌اید. بنابراین لازم است قبل از ورود به مالزی، برای اخذ ویزای مالزی از سفارت مالزی توسط شریف اِستادی اقدام کنید.

اخذ ویزای فوری مالزی زیر قیمت!

اینجا رو کلیک کن

3- تهیه بلیط سفر معتبر و بودجه کافی

برای مهاجرت به کشور مالزی نیاز به اثبات توانایی مالی و بلیط سفر تأیید شده دارید. در برخی روش های مهاجرتی مثل مالزی خانه دوم من، متقاضیان سطح پلاتینیوم باید یک سپرده ثابت به میزان ۵ میلیون رینگیت و برای سطح طلا باید سپرده ثابتی به میزان ۲ میلیون رینگیت و برای سطح نقره ای باید سپرده ثابتی به میزان ۵۰۰,۰۰۰ رینگیت داشته باشند. بنابراین داشتن بودجه کافی را می‌توان مهم‌ترین معیار از شرایط جدید اخذ ویزای MM2H دانست. البته مبلغ فوق در برنامه S-MM2H ساراواک مالزی، بسته به شرایط سنی متغییر است.

4- از افراد ممنوع الورود نباشید!

طبق قانون، هر فردی با هر ملیت، نژاد و مذهب بجز مهاجران اسرائیلی، می‌تواند به مالزی مهاجرت کند. البته طبق قوانین اداره مهاجرت، ورود برخی افراد به مالزی ممنوع است؛ حتی اگر مدارک و شرایط لازم را داشته‌ باشند.

چه کسانی نمی‌توانند به مالزی مهاجرت کنند!

افراد زیر اعضای کلاس ممنوعه هستند و نمی‌توانند وارد مالزی شوند:

 • هر شخصی که نمی‌تواند ثابت کند منبع درآمدی برای تأمین مخارج خود و افراد وابسته‌اش (در صورت وجود) دارد و ممکن است فقیر شود.
 • هر فرد مبتلا به بیماری مغزی نظیر ناتوانی ذهنی یا بیماری عفونی که حضور او در مالزی برای جامعه خطرناک باشد.
 • هر شخصی که پس از درخواست مأمور مهاجرت، مایل به انجام معاینه پزشکی نیست.
 • هر شخصی که در هر کشوری به دلیل هرگونه اشتباه، مورد ضربات چاقو قرار گرفته است.
 • هر شخصی که در هر کشور یا کشوری به دلیل هرگونه تخلفی بیمار شده باشد یا به زندان محکوم شده باشد و عفو دریافت نکند.
 • هر فردی که دارای مشکل اخلاقی باشد یا به دلیل انجام امورد غیر اخلاقی بخواهد وارد مالزی شود.
 • و …

روش های مهاجرت به مالزی در 2024

روش های مختلفی برای مهاجرت به مالزی وجود که بسته به شرایط افراد و هدف‌شان از سفر به مالزی پیشنهاد می‌شود. مهاجرت به مالزی از طریق ویزای توریستی، ازدواج، تحصیل، تولد فرزند، سرمایه گذاری، کار و غیره در مالزی امکان‌پذیر است.

مهاجرت تحصیلی به مالزی

مهاجرت تحصیلی یکی از انواع روش های مهاجرت به مالزی است. البته قبل آن باید میل به تحصیل در مالزی را در خود بپروانید؛ چرا که نه؟ مالزی؛ یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی دنیاست!

این نوع مهاجرت نیازمند اپلای دانشگاه‌های مالزی و پذیرش تحصیلی است. بنابراین شما ابتدا دانشگاه و رشته تحصیلی مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و سپس درخواست پذیرش می‌دهید. دانشگاه مدارک تحصیلی، ریز نمرات، رزومه و سایر مدارک را بررسی و درخواست پذیرش شما را تأیید یا رد می‌کند. د صورت تأیید پذیرش می‌توانید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. در ادامه پروسه ثبت نام، دانشگاه برای شما درخواست ویزای تحصیلی می‌دهد. اعتبار ویزا بسته به مقطع تحصیلی 1 یا 2 سال است که هر ساله می‌توانید تمدید کنید.

از میان روش های مهاجرت به مالزی، مهاجرت تحصیلی پرطرفدارترین نوع مهاجرت برای دانشجویان است. شما نیز می‌توانید شانس خود را امتحان کنید! هرچند که با اخذ ویزای تحصیلی مالزی، مزایای مضاعفی خواهید داشت.

مهاجرت به مالزی با ویزای همراه

مهاجرت با ویزای همراه مالزی

اگر فرزندی دارید که می‌خواهید در مدارس مالزی تحصیل کند، شما نیز این شانس را دارید که با اخذ ویزای همراه به مالزی مهاجرت کنید و در طول مدت تحصیل وی، زندگی در مالزی را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که اخذ ویزای همراه مالزی شرایطی دارد که قبل از ورود مالزی، می‌بایست از جزئیات کامل آن مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوره شریف تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج

مهاجرت به مالزی با ویزای همسر یکی از انواع روش‌های مهاجرت به مالزی است که تنها برای افرادی که همسر مالایی اختیار می‌کنند، امکان پذیر است. بنابراین اگر همسر ایرانی دارید یا قصد تجدید فراش ندارید، باید قید این روش را برای مهاجرت به مالزی بزنید.

مهاجرت کاری به مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق کار

دولت مالزی به همین سادگی به اتباع مجوز کار نمی‌دهد. بنابراین اگر قصد مهاجرت به مالزی برای کار را دارید، ابتدا باید از سوی یک شرکت در مالزی دعوت به همکاری شوید. برای کسب مشاغل در مالزی، اولویت با افراد بومی است، بنابراین شرکت طرف قرار داد شما ابتدا باید ثابت کند که نیروی کار مورد نیازش در میان افراد بومی نیست. تحت چنین شرایطی، فرصت شغلی در مالزی به نیروهای غیر بومی تعلق می‌گیرد. البته شرایط و روند اخذ ویزای کار مالزی موضوعی قابل تأمل است. پیشنهاد می‌کنیم با اطلاعات کافی، جهت مهاجرت کاری به مالزی اقدام کنید.

مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری

برنامه های MM2H و S-MM2H بهترین گزینه ها برای مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری هستند. 

mm2h برنامه‌ای است که توسط دولت مالزی تصویب و تحت شرایطی به دارندگان این ویزا، امکان زندگی در مالزی به مدت 5 سال را می‌دهد. گفتنی است؛ قبل از دوران کرونا شرایط اخذ ویزای mm2h آسان‌تر و مدت اعتبار آن 10 ساله بوده است. بعد از شیوع کرونا در مالزی، این برنامه مدتی لغو و طی بازنگری مجدد، با شرایط جدید دوباره فعال شد. دارندگان این ویزا علاوه بر داشتن حق شهروندی از مزایای قابل توجهی بهره‌مند خواهند شد که شرایط مطلوب‌تری را برای زندگی در مالزی به ارمغان می‌آورد.

در حال حاضر عضویت در برنامه خانه دوم، بهترین روش برای مهاجرت به مالزی است.

توجه! ایالت مستقل ساراواک در مالزی، با وجود ارائه برنامه MM2H توسط دولت فدرال، همچنان از شرایط سابق این برنامه پشتیبانی می‌کند.

ساراواک هم اکنون تحت شرایط مقرون به‌صرفه‌ای، به متقاضیان مهاجرت به مالزی، ویزای 10 ساله می‌دهد. متقاضیان مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری، می‌توانند از طریق برنامه S-MM2H (ساراواک خانه دوم من) اقدام کنند.

هزینه مهاجرت به مالزی

هزینه مهاجرت به مالزی

هزینه مهاجرت به مالزی ممکن است بسته به دلیل مهاجرت و نوع ویزای درخواستی متفاوت باشد. در زیر هزینه‌هایی که برای مهاجرت به مالزی ممکن است باید پرداخت کنید را برایتان فراهم کرده‌ایم:

 • برای ویزای تحصیلی، هزینه‌هایی مانند هزینه‌های پردازش ویزا، هزینه‌های پزشکی، هزینه‌های خدمات پستی و غیره در نظر گرفته می‌شود. این هزینه‌ها معمولاً بین 500 تا 1,000 دلار است.
 • برای شهریه دانشگاه، هزینه‌ها بسته به دانشگاه و رشته تحصیلی متفاوت است. هزینه شهریه در دانشگاه‌های مالزی ممکن است بین 3,000 تا 12,000 دلار در سال باشد.
 • هزینه‌های زندگی مانند اجاره مسکن، خوراک، حمل و نقل و سایر هزینه‌های روزانه ممکن است بین 500 تا 1,000 دلار در ماه باشد.
 • هزینه بیمه بهداشتی و بیمه پوشش حوادث نیز بسته به شرایط شخصی و موقعیت متفاوت است.

بنابراین، هزینه مهاجرت به مالزی برای هر شخصی متفاوت است و بهتر است قبل از مهاجرت، به دقت هزینه‌های مورد نیاز را محاسبه کنید.

چند روش اشتباه برای مهاجرت به مالزی!

شایعات زیادی در وبسایت‌های مختلف مبنی بر روش‌های مهاجرت به مالزی وجود دارد. در بسیاری از مقالات، اغلب راهکارهایی را مشاهده می‌کنیم که علاوه بر ناممکن بودن، طبعاتی را نیز به همراه دارد که حداقل آن اتلاف سرمایه است. البته این چنین ارائه‌ی اطلاعات غلط و نا کافی، نشان از عدم آگاهی مسئولان برخی وبسایت‌های مهاجرتی است.

در ادامه به برخی از باورهای غلط درباره انواع روش‌ های مهاجرت به مالزی اشاره می‌کنیم:

 • مهاجرت از طریق خرید ملک
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به ویزای توریستی
 • مهاجرت از طریق پناهنگی

مهاجرت از طریق خرید ملک

مهاجرت به مالزی با خرید ملک، لاکچری ترین روش

اگر گمان می‌کنید که می‌توانید از طریق خرید ملک به مالزی مهاجرت کنید، سخت در اشتباه هستید. با وجود اینکه در بسیاری از کشورها امکان مهاجرت از طریق خرید ملک از رایج‌ترین روش های مهاجرتی محسوب می‌شود، اما در مالزی چنین نیست! شما می‌توانید طی تبصره و قوانین خاصی در مالزی سرمایه‌گذاری کنید اما اینکه با خرید ملک بتوانید به مالزی مهاجرت کنید را فراموش کنید. 

البته ایالت ساراواک طی برنامه S-MM2H به متقاضیانی که در تنها در ساراواک ملک خریداری نمایند، تحت قوانین این برنامه، ویزای 10 ساله می‌دهد.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به مالزی بهتر است روش بهتری را انتخاب کنید. شما برای کار می‌توانید به مالزی بروید اما اینکه با ثبت شرکت بتوانید مقیم مالزی شوید، نشدنی است! مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت در بسیاری از شرکت‌ها برای بازار گرمی به شما پیشنهاد داده می‌شود، اما اگر تخصصی بخواهیم به شما مشاوره دهیم، مهاجرت به مالزی از طریق ثبت شرکت را توصیه نمی‌کنیم.

مهاجرت با ویزای توریستی

گردشگران و توریست ها تنها می‌توانند با ویزای توریستی مالزی به مدت 14 روز در مالزی بمانند. این ویزا قابل تمدید نیست و باید قبل از اینکه تاریخ ویزای شما به اتمام برسد، به کشور خود برگردید. با این تفاصیل امکان مهاجرت به مالزی با ویزای توریستی وجود ندارد.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی

مهاجرت تحصیلی، آسان ترین راه مهاجرت به مالزی است؛ البته اگر شرایط تحصیل در مالزی را داشته باشید! پس همین ابتدا موضع خود را مشخص کنید؛ آیا مهاجرت تحصیلی، شما را به هدف‌تان می‌رساند؟!

در واقع با مروری بر روش های مهاجرت به مالزی، در می‌یابیم که همواره این شرایط شخصی و هدف شما از مهاجرت است که تعیین کننده‌ی بهترین روش برای مهاجرت به مالزی است! پس بدون در نظر گرفتن بهترین روش یا آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی، ابتدا شرایط خود را بررسی و سپس برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید.

در این باب می‌توانید روی مشاوره رایگان تیم ما نیز حساب کنید. مشاوره شریف همراه و راهنمای شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به مالزی است.

مهاجرت غیر قانونی به مالزی!

مهاجرت غیرقانونی به مالزی هیچ عاقبتی ندارد. کشور مالزی هیچ قانونی برای حمایت از مهاجرین غیرقانونی ندارد و این دسته افراد در مالزی باید با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کنند و در نهایت نیز محکوم به اخراج از مالزی هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر دلتان زندگی توأم با آرامش را می‌خواهد از روش‌های غیرقانونی مهاجرت به مالزی چشم پوشی کنید و با روش‌هایی که به شما توصیه می‌کنیم ویزاهای بلند مدت بگیرید تا کشور مالزی با آغوش باز پذیرای شما باشد.

سؤالات متداول درباره مهاجرت به مالزی

1- اولین قدم برای مهاجرت به مالزی چیست؟

اولین قدم برای ورود به مالزی‌، درخواست، تکمیل مدارک و دریافت نامه تأییدیه ویزا است تا بتوانیم برای گرفتن ویزای سوشیال مالزی از سفارت مالزی در تهران اقدام کنیم. این ویزا یکبار ورود است و مبتنی بر نوع برنامه‌ای که توسط آن قصد اقامت در مالزی را دارید صادر می‌شود و مابقی مراحل برای پس از ورود به مالزی است

2- آیا مالزی برای مهاجران امن است؟

جرم. جنایت خشونت آمیز علیه خارجی ها رایج نیست. جرایم خرد اما مانند جیب بری، کیف قاپی و حوادث قاپیدن و قاپیدن به ویژه در مناطق توریستی و فرودگاه رایج است.

3- آیا پس از مهاجرت به مالزی از طریق ویزای mm2h، امکان کار کردن در مالزی وجود دارد؟

بر طبق قانون جدید دولت مالزی به شرکت کننده های ۵۰ سال به بالا که دارای مهارت و یا تخصص هستند، در یکی از بخش های دولتی که به آن نیاز دارند مشروط به اینکه کمتر از ۲۰ ساعت در هفته باشد مجوز کار داده می شود.

4- آیا فرزندان بالای ۲۱ سال که با هدف تحصیل، قصد مهاجرت به مالزی را دارند، نیازی به سپرده دارند؟

خیر، ضرورتی به این کار نیست تنها کافی است از یکی از موسسات یا دانشگاه های مالزی پذیرش گرفته و با ویزای تحصیلی به مالزی بیایند.

5- در صورتی که شخص مهاجر در مالزی فوت کند٬ دارایی‌های شخص متوفی چه می‌شود و تکلیف وراث چیست؟

در صورتی‌که متوفی وصیت نامه‌ای داشته باشد که وارث اموال او مشخص شده باشد، هیچ منعی وجود ندارد، و در غیر اینصورت نزدیکترین خویشاوند شخص متوفی باید طی درخواستی از دولت مالزی بخواهد تا اموال متوفی را به وارثین انتقال دهد.

لازم به ذکر است هیچگونه مالیات بر ارثی برای سرمایه گذاران خارجی وجود ندارد.

6- آیا بعد از مهاجرت می‌توانم یک خانه مسکونی برای زندگی و یک مغازه برای اجاره دادن خریداری نمایم؟

خیر، شما فقط مجاز به خرید املاک مسکونی می‌باشید.

7- چرا پرونده برخی از پرونده‌های مهاجرتی مالزی پذیرفته نمی‌شود؟

اکثر پرونده های مهاجرت به مالزی که به نتیجه نمی رسند به دلیل تکمیل نبودن نیازمندی های مالی آنهاست؛ مثل سپرده ثابت و مدارک مربوط به درآمد خارجی. بنابراین برای تکمیل مدارک مالی مورد نیاز برای مهاجرت به مالزی به یک پشتوانه مالی بسیار قوی نیاز دارید. این مدارک مالی می‌تواند شامل اظهارنامه سپرده بانکی ، اظهار نامه های مالی و گواهی درآمدهای جانبی بدست آمده از طریق اجاره، حقوق بازنشستگی و غیره باشد. تمام این اظهار نامه هایی که گفتم جنبه فرعی و مثبت این پروسه هستند.

8- آیا افرادی که به فرزند خواندگی پذیرفته شده‌اند هم می‌توانند برای مهاجرت به مالزی اقدام نمایند؟

بله، زمانیکه مدارک قانونی کافی و مناسب که دلیلی برای اثبات رابطه خانوادگی شما باشد را داشته باشید.

9- در صورت مهاجرت به مالزی با ویزای MM2H، اگر بخواهم در مالزی مشغول به کار شوم چه اقداماتی باید انجام دهم؟

می‌توانید ویزای خانه دوم را کنسل کنید و آن را به ویزای کار تبدیل نمائید.

10- اگر فردی پس از مهاجرت به مالزی از طریق ویزای mm2h، ازدواج کند و بخواهد که همسرش نیز در این برنامه شرکت نماید شرایط به چه صورت خواهد بود؟

این شخص باید سند ازدواج خود را ارائه کند و در عین حال این ازدواج باید به تائید سفارت رسیده باشد.

مهاجرت به مالزی با مشاوره شریف

مهاجرت به کشورهایی نظیر مالزی که در تصویب و اعمال قوانین مهاجرتی برای افرادی خارجی سختیگرانه عمل می‌کند، کار آسانی نیست! قطعاً اگر مهاجرت کردن برای ایرانیان به سادگی میسر بود، ما اینجا نبودیم!

اگر تصمیم خودتان را برای مهاجرت به مالزی گرفته‌اید، بدانید که زندگی در مالزی زمانی برای‌تان خوشایند خواهد بود که مشکل ویزا نداشته باشید! در مطلب قبلی به راه‌های ناشیانه‌ای که بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مهاجرتی ممکن است پیش پایتان بگذارند، اشاره کردیم.

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت، ویزا و تحصیل در مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های مشتریان خود می‌باشد. برای اعتمادسازی بیشتر می‌توانید اطلاعات درباره ما را بخوانید و با اعتماد بیشتر این پروسه تخصصی را به ما بسپارید.

به زندگی در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

7 دیدگاه

 1. بعد از سلام و عرض ادب، ایا برای خرید هتل با اقامت mm2h نیاز به پارتنر مالزیایی است؟ و سوال دومم اینکه: منظور از hotel business همان سر قفلی است یا تاریخ انقضا دارد؟ و free hold مالکیت مطلق یعنی با ملک هتل؟ تمام وکمال؟ پیشاپیش از شما سپاسگزارم.

 2. سلام وقت بخیر
  برای من که ۲۴سال سن دارم اما توانایی اثبات شرایط مالی ذکرشده رو دارا هستم، امکان شرکت در این برنامه وجود نداره؟(به علت محدودیت سنی بالای۳۵سال)

 3. سلام خوب هستین، من ی سوالی دارم و اون اینکه من در حدود ۵۰۰ هزار دلار سرمایه دارم حالا میخوام بدونم که آیا با گرفتن این نوع اقامت، میشه در مالزی حساب بانکی داشت و این سرمایه رو بهش منتقل کرد و تحریم ها مانع نمیشه؟

  • مشاوره شریف

   با تشکر از بازدید شما دوست گرامی از وب سایت مشاوره شریف، با توجه به خاص بودن شرایط ، لطفا با همکاران ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

 4. با سلام، لطفاً در مورد هزينه زندگي ماهيانه با احتساب اجاره خانه مالزي در شهرهايي كه تمركز ايرانيان مي باشد راهنمايي كنيد.
  در ضمن وضعيت مراكز درماني وهزينه هاي درمان براي مهاجران ايراني چگونه هست؟
  ٢)با توجه به هزينه هاي جاري سكونت در مالزي، كدام شهرها را براي اقامت خانواده هاي ايراني پيشنهاد مي كنيد؟

 5. اكبر شيرويه

  سلام و روز بخير
  خواهشمند است در خصوص موارد زير در طرح MM2H راهنمايي بفرماييد :
  ١- زمان مورد نياز جهت أخذ ويزای MM2H
  ٢- هزينه هاي مربوطه براي يك خانواده چهارنفره
  ٣-آيا نياز به زندگي در مالزي دارد يا نه ؟
  ٤- هزينه هاي شركت مشاوره شريف در خصوص عقد قرارداد با اينجانب، جهت أخذ ويزاي MM2H براي اينجانب و خانواده ام
  ٤- آيا فرزندان پس از ٢١ سال نيز حق تحصيل دارند ؟
  ٥- آيا مجوز كار مي دهند ؟
  ٦- مراحل كار را لطفا با جزييات توضيح دهيد ؟
  ٧- جهت انعقاد قرارداد با شركت مشاوره شريف به چه صورت شروع كنيم .

  • با تشکر از بازدید شما دوست گرامی از وب سایت گروه مشاوره شریف، در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، حتما با همکاران ما در شرکت تماس حاصل فرمایید.

   1-حدود 5 ماه
   2- حدود هزینه های زندگی، برای خانواده چهار نفره با احتساب اجاره خانه بین 6000 تا 8000 رینگت می باشد.
   3-خیر اجباری نیست، برای اخذ این ویزا حتما در مالزی ساکن باشید.
   4- بله اجازه تحصیل دارند.
   5- اگر زیر 50 سال هستید، می توانید سرمایه گذاری کنید و کاری ایجاد کنید اما اجازه استخدام شدن ندارید اما افراد بالای 50 سال می توانند استخدام شوند .
   6-به لینک زیر مراجعه نمایید:
   https://sharifstudy.com/visa-process

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture