تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما

ساختار آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی

زمان مطالعه: 5 دقیقه
4.8/5 - (225 امتیاز)

قبول دارید برای کشف پتانسیل‌ها و استعداد فرزندتان، به یک محیط آموزشی خوب نیاز دارید؟ ساختار آموزشی مدرسه بین المللی APS سازگاری عجیبی با انتظارات شما دارد! رشد فردی و علمی دانش آموزان، پر و بال دادن به ذوق هنری و تشویق کودکان به انجام ورزش‌های نشاط‌ آور، ستون بنیادی ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی است. مدرسه‌ای در سطح بین المللی با محیط آموزشی فوق‌العاده! انگار همه‌چیز دست‌به‌دست هم داده تا APS تبدیل به یک مدرسه شگفت‌انگیز شود.

مشاوره شریف با اشراف کامل بر ساختار آموزشی مدرسه بین المللی APS مالزی، در این مقاله شما را با مفاهیم آموزشی در APS و 5 اصل مهم در ساختار آموزشی این مدرسه آشنا می‌کند.

دوست داری از مدارس بین المللی مالزی بیشتر بدونی؟

اینجا رو کلیک کن

۵ اصل مهم در ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی

آشنایی با ساختار مدرسه بین المللی APS مالزی

آنچه والدین برای تحصیل ابتدایی در مدارس مالزی بیشتر از سایر معیارها به آن اهمیت می‌دهند، ساختار آموزشی مدرسه است. در واقع همان قدر که کادر آموزشی و امکانات در انتخاب مدرسه APS مالزی اهمیت دارد، ساختار آموزشی و بنای فرهنگی و عمومی آن نیز مهم است.

ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی در ابعاد مختلف، دانش آموزان را برای کسب مهارت‌های فردی و اجتماعی در سطح بین المللی آماده می‌کند. 5 بُعد آموزشی در مدرسه APS، شامل موارد زیر است:

۱- آموزش همدلی، اصل اول مدرسه APS

رشد و پیشرفت دانش آموزان مدرسه ‌APS یک پشتوانه محکم دارد؛ این پشتوانه مهیا بودن محیطی گرم و صمیمی و آموزش همدلی به دانش‌آموزان است.

بله، این است رمز موفقیت مدرسه بین‌المللی APS مالزی. در مدرسه APS، هر کلاس خود به تنهایی یک جامعه کوچک است؛ جامعه‌ای که اهداف مشخصی دارد و همدلی در بین آن‌ها حکومت می‌کند.

بها دادن به روحیه کودکان از باورهای اصلی مدرسه بین‌المللی APS است. مدرسه‌ای که نمی‌گذارد ذهن فرزند شما از آموزش‌های پی‌درپی خسته شود! راحت بگوییم؛ APS، منتظر کوچک‌ترین بهانه برای جشن گرفتن است.

۲- ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی در مدرسه APS

یکی از دلایل خاص بودن محیط آموزشی مدرسه APS، ایجاد فضایی ریسک‌پذیر برای دانش‌آموزان است. فضایی که بدون هیچ ترس و واهمه‌ای، سؤالات خود را مطرح می‌کنند تا درهای جدیدی علم و دانش یکی یکی بر رویشان گشوده شود.

معلمان مدرسه ای پی اس، با همین رویکرد صحیح، فرآیند دانش و مهارت را در کودکان تقویت می‌کنند. یادگیری در حین عمل، یکی از تکنیک‌های کاربردی معلمان این مدرسه است؛ در واقع با این راهکار دانش آموزان تحریک به پرس‌وجوی بیشتر می‌شوند و همین مسئله باعث یادگیری مفهومی آن‌ها خواهد شد.

۳- کلاس‌های کم جمعیت برای رسیدگی بیشتر به دانش آموزان APS

کلاس‌های کم جمعیت مدرسه aps مالزی

تشکیل کلاس‌ها با تعداد کم، یکی از هوشمندانه‌ترین راهکارهای مدرسه APS، برای بالا بردن تعامل دانش آموزان با معلمان است. مهم‌ترین منابع این مدرسه، یک تیم تخصصی از مربیان است که برنامه‌های آموزشی پُر‌محتوایی را از دروس اصلی برای دانش‌آموزان تهیه می‌کنند.

۴- ارتباط مؤثر والدین با کادر آموزشی APS

مشارکت و تعامل با والدین برای کادر آموزشی مدرسه بین‌المللی APS بسیار حائز اهمیت است. قطعاً اگر یک همکاری سالم بین مدرسه و خانه وجود داشته باشد، دانش آموزان سریع‌تر مفاهیم درسی را یاد می‌گیرند.

ناگفته نماند؛ APS، با ارائه آموزش به والدین و تشویق آن‌ها به عملکرد مثبت و متعامل، حسن نیت خود را ثابت کرده است. پس می‌توان به جرأت گفت؛ مدرسه بین‌المللی APS مالزی، یک مدرسه همه چیز تمام است.

۵- تقویت مهارت‌‌های علمی و کاربردی به دانش آموزان APS

وقتی فرزند خود را در این مدرسه ثبت‌نام می‌کنید، خیالتان آسوده باشد؛ معلمان، مدیران و کارکنان فعال مدرسه APS، هر روز در حال کسب دانش و مهارت‌های جدید هستند. در این مدرسه فرزند شما مهارت‌های جدید می‌آموزد؛ دانش و مهارتی کاربردی که مطابق با استانداردهای روز دنیا است.

پذیرش در مدرسه بین المللی APS مالزی

اینجا رو کلیک کن

مفاهیم آموزشی در مدرسه بین‌المللی APS

اصول علمی، آموزشی حاکم بر مدرسه بین‌المللی APS

زبان و ارتباطات، تربیت بدنی، شناخت جهان، هنرهای تجسمی و طراحی، ریاضیات، آموزش خواندن و نوشتن، در صدر جدول مفاهیم آموزشی مدرسه بین‌المللی APS است.

ازآنجایی‌که مفاهیم آموزشی باید به صورت تجربی هم به دانش آموزان تعلیم داده شود؛ مدرسه APS مالزی، برنامه‌های ویژه‌ای را برای رشد مهارت‌ها و درک تجربی مفاهیم آموزشی تدارک دیده است. 

آموزش مهارت خواندن و نوشتن در APS

 

تشویق دانش آموزان به ایجاد ارتباط میان حروف و صداها از تکنیک‌های حرفه‌ای مدرسه بین‌المللی APS است که باعث تحریک دانش‌آموزان به خواندن و نوشتن می‌شود.

برای بهبود مهارت‌ دانش آموزان در محاسبه اعداد و ارقام؛ به ویژه اشکال، محیط و مقادیر، مدرسه APS فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها با علم ریاضیات ارتباط بهتری برقرار کنند.

در مدرسه APS، کودکان شما تبدیل به افرادی کنجکاو با ذهنی پویا می‌شوند؛ به دنبال کشف چیزهای جدید می‌روند و افکار تازه‌ای در آن‌ها شکل می‌گیرد.

برنامه‌هایی که برای رشد زبانی و ارتباطات دانش آموزان در ساختار آموزشی مدرسه APS ارائه می‌شود، شامل موارد زیر است:

  • افزایش اعتمادبه‌نفس و تقویت مهارت در بیان عبارات و کلمات
  • صحبت کردن و گوش دادن
  • ایجاد فرصت‌هایی برای تجربه محیط‌های گوناگون از زبان

نقش تربیت بدنی در ساختار آموزشی APS

خوب است که کودکان اهمیت انجام فعالیت‌های بدنی و داشتن برنامه غذایی سالم را بدانند! مدرسه APS روی این موضوع پافشاری می‌کند تا دانش‌آموزان اهمیت انجام حرکات ورزشی و رژیم غذایی سالم را به خوبی درک کنند.

مدرسه بین‌المللی APS مالزی، برنامه‌های جذابی برای کودک شما زیر سَر دارد تا آن‌ها را تبدیل به افرادی فعال و پویا نماید. به همین دلیل فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها تعامل بیشتری با دانش آموزان دیگر داشته باشند. در واقع ایجاد جامعه‌ای سالم از لحاظ بدنی و فکری، از اهداف مدرسه بین‌المللی APS است.

جایگاه فرهنگ و هنر در ساختار آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی

بهتر است این‌طور بگوییم که مدرسه APS، استاد تربیت کردن هنرمندان قرن ۲۱ است. فرزند شما به هر چیزی علاقه داشته باشد، اعم از موسیقی، هنر، طراحی و فناوری، مدرسه APS مالزی، مشوق اصلی او خواهد بود تا به هدفش برسد.

امکانات مدرسه بین المللی APS

اینجا رو کلیک کن

توجه به سلامت روان و جسم در مدرسه بین‌المللی APS مالزی

بهداشت و سلامت روان و جسم، اولویت اصلی کادر آموزشی مدرسه APS مالزی است. توجه به کودکان و نیازهای آنها که احساس مفید بودن را به آنها بدهد در رأس امور مدرسه است. سایر مراقبت‌های فردی و اجتماعی که مسئولین مدرسه برای سلامتی دانش آموزان به کار می‌برند را با هم بخوانیم:

  • توجه به نظرات دانش آموزان، اصل مهم مدرسه APS

معلمان مدرسه بین‌المللی APS، با شرح دروس به صورت داستان و قصه، آن‌ها را تشویق به گوش دادن می‌کنند. در کلاس درس APS، دانش آموزان در مورد هر چیزی که می‌شنوند کنجکاو می‌شوند و پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند تا جوابش را بگیرند.

حتی دانش آموزان این مدرسه از نظر دادن در مورد مسائل مختلف نمی‌هراسند؛ چون به‌گونه‌ای با آن‌ها رفتار می‌شود که نظراتشان مهم جلوه کند. همچنین فضای جذاب این کلاس‌ها باعث می‌شود، همه دانش آموزان در کلاس فعال باشند و به آنچه دیگران می‌گویند توجه نمایند؛ به‌نوعی احترام گذاشتن به حرف دیگران در ذهن آن‌ها نهادینه می‌شود.

  • توجه به رشد فیزیکی و جسمی، مهم‌ترین پارامتر مدرسه APS

مدرسه APS مالزی علاوه بر رشد ذهنی کودکان، به رشد فیزیکی آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای دارد. تشویق به خوردن غذاهای سالم و برنامه‌های مهیج ورزشی، فقط دو نمونه از برنامه‌های ویژه مدرسه APS برای رشد فیزیکی دانش آموزان است.

  • بهداشت و مراقبت‌های فردی در مدرسه APS

جالب است بدانید در این مدرسه بین‌المللی حتی نحوه لباس پوشیدن، مدیریت کارهای شخصی مثل دستشویی رفتن به کودک شما آموزش داده می‌شود! همچنین به خوبی با مباحث بهداشت فردی آشنا می‌شوند و رژیم غذایی سالم به برنامه غذایی آن‌ها افزوده می‌شود.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

  • شکوفایی فردی، اجتماعی و عاطفی فرزندان در مدرسه APS

یکی از دلایل برتری مدرسه APS مالزی نسبت به سایر مدرسه‌ها، افزایش اعتمادبه‌نفس و خودآگاهی دانش‌آموزان است. توجه به علایق دانش‌آموزان در این مدرسه سبب می‌شود آن‌ها بیشتر در مورد فعالیت‌های موردعلاقه خود صحبت کنند.

به همین دلیل اعتمادبه‌نفس آن‌ها در صحبت کردن و مشارکت در گروه بیشتر خواهد شد. با آموزش‌های مدرسه APS، دانش آموزان اگر به کمک دیگران نیاز داشته باشند، می‌توانند این درخواست را به راحتی بیان کنند. حتی در صورت عدم نیاز به کمک دیگران، این مسئله را صریح اعلام می‌کنند.

  • مدیریت عواطف و رفتار عامل موفقیت دانش آموزان مدرسه APS

کدام مدرسه را سراغ دارید که مانند APS حتی به رفتار و عواطف کودکان هم اهمیت بدهد؟ این مدرسه کودکان را طوری بار می‌آورد که از رفتارهای غیرقابل‌قبول امتناع نمایند.

در کلاس‌های مدرسه APS، در مورد عواطف و نوع رفتار با دیگران صحبت می‌شود و به صورت گروهی نقد و بررسی‌هایی در مورد عواطف و چگونگی بروز آن‌ها صورت می‌پذیرد.

  • ایجاد روابط سالم در میان دانش آموزان APS

برقرار کردن روابط سالم یکی از اصول موفقیت بوده که مدرسه APS مالزی، اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل است. در این مدرسه کودکان با رعایت نوبت دیگران در بازی شرکت می‌کنند. فرزند شما در این مدرسه می‌آموزد که به عواطف دیگران توجه کند و ارتباط موثری با بزرگترها و سایر همکلاسی‌های خود برقرار نماید.

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی و همراه، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس خواهیم بود.
مشاوره شریف منحصر به فرد است؛ چون دارای جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی و آموزشگاه‌های زبان می‌باشد.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، فرصت را از دست ندهید.

    برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

یک دیدگاه

  1. سلام آیا از طریق خرید ملک در مالزی میشه اقامت گرفت؟اگه بله حداقل نرخ قیمت خونه چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *