تماس فوری
پیام از طریق واتساپ

ساختار آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.8/5 - (225 امتیاز)

قبول دارید برای کشف پتانسیل‌ها و استعداد فرزندتان، به یک محیط آموزشی خوب نیاز دارید؟ ساختار آموزشی مدرسه بین المللی APS سازگاری عجیبی با انتظارات شما دارد! رشد فردی و علمی دانش آموزان، پر و بال دادن به ذوق هنری و تشویق کودکان به انجام ورزش‌های نشاط‌ آور، ستون بنیادی ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی است. مدرسه‌ای در سطح بین المللی با محیط آموزشی فوق‌العاده! انگار همه‌چیز دست‌به‌دست هم داده تا APS تبدیل به یک مدرسه شگفت‌انگیز شود.

مشاوره شریف با اشراف کامل بر ساختار آموزشی مدرسه بین المللی APS مالزی، در این مقاله شما را با مفاهیم آموزشی در APS و 5 اصل مهم در ساختار آموزشی این مدرسه آشنا می‌کند.

دوست داری از مدارس بین المللی مالزی بیشتر بدونی؟

اینجا رو کلیک کن

۵ اصل مهم در ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی

آشنایی با ساختار مدرسه بین المللی APS مالزی

آنچه والدین برای تحصیل در مدارس مالزی بیشتر از سایر معیارها به آن اهمیت می‌دهند، ساختار آموزشی مدرسه است. در واقع همان قدر که کادر آموزشی و امکانات در انتخاب مدرسه APS مالزی اهمیت دارد، ساختار آموزشی و بنای فرهنگی و عمومی آن نیز مهم است.

ساختار آموزشی مدرسه APS مالزی در ابعاد مختلف، دانش آموزان را برای کسب مهارت‌های فردی و اجتماعی در سطح بین المللی آماده می‌کند. 5 بُعد آموزشی در مدرسه APS، شامل موارد زیر است:

۱- آموزش همدلی، اصل اول مدرسه APS

رشد و پیشرفت دانش آموزان مدرسه ‌APS یک پشتوانه محکم دارد؛ این پشتوانه مهیا بودن محیطی گرم و صمیمی و آموزش همدلی به دانش‌آموزان است.

بله، این است رمز موفقیت مدرسه بین‌المللی APS مالزی. در مدرسه APS، هر کلاس خود به تنهایی یک جامعه کوچک است؛ جامعه‌ای که اهداف مشخصی دارد و همدلی در بین آن‌ها حکومت می‌کند.

بها دادن به روحیه کودکان از باورهای اصلی مدرسه بین‌المللی APS است. مدرسه‌ای که نمی‌گذارد ذهن فرزند شما از آموزش‌های پی‌درپی خسته شود! راحت بگوییم؛ APS، منتظر کوچک‌ترین بهانه برای جشن گرفتن است.

۲- ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی در مدرسه APS

یکی از دلایل خاص بودن محیط آموزشی مدرسه APS، ایجاد فضایی ریسک‌پذیر برای دانش‌آموزان است. فضایی که بدون هیچ ترس و واهمه‌ای، سؤالات خود را مطرح می‌کنند تا درهای جدیدی علم و دانش یکی یکی بر رویشان گشوده شود.

معلمان مدرسه ای پی اس، با همین رویکرد صحیح، فرآیند دانش و مهارت را در کودکان تقویت می‌کنند. یادگیری در حین عمل، یکی از تکنیک‌های کاربردی معلمان این مدرسه است؛ در واقع با این راهکار دانش آموزان تحریک به پرس‌وجوی بیشتر می‌شوند و همین مسئله باعث یادگیری مفهومی آن‌ها خواهد شد.

۳- کلاس‌های کم جمعیت برای رسیدگی بیشتر به دانش آموزان APS

کلاس‌های کم جمعیت مدرسه aps مالزی

تشکیل کلاس‌ها با تعداد کم، یکی از هوشمندانه‌ترین راهکارهای مدرسه APS، برای بالا بردن تعامل دانش آموزان با معلمان است. مهم‌ترین منابع این مدرسه، یک تیم تخصصی از مربیان است که برنامه‌های آموزشی پُر‌محتوایی را از دروس اصلی برای دانش‌آموزان تهیه می‌کنند.

۴- ارتباط مؤثر والدین با کادر آموزشی APS

مشارکت و تعامل با والدین برای کادر آموزشی مدرسه بین‌المللی APS بسیار حائز اهمیت است. قطعاً اگر یک همکاری سالم بین مدرسه و خانه وجود داشته باشد، دانش آموزان سریع‌تر مفاهیم درسی را یاد می‌گیرند.

ناگفته نماند؛ APS، با ارائه آموزش به والدین و تشویق آن‌ها به عملکرد مثبت و متعامل، حسن نیت خود را ثابت کرده است. پس می‌توان به جرأت گفت؛ مدرسه بین‌المللی APS مالزی، یک مدرسه همه چیز تمام است.

۵- تقویت مهارت‌‌های علمی و کاربردی به دانش آموزان APS

وقتی فرزند خود را در این مدرسه ثبت‌نام می‌کنید، خیالتان آسوده باشد؛ معلمان، مدیران و کارکنان فعال مدرسه APS، هر روز در حال کسب دانش و مهارت‌های جدید هستند. در این مدرسه فرزند شما مهارت‌های جدید می‌آموزد؛ دانش و مهارتی کاربردی که مطابق با استانداردهای روز دنیا است.

پذیرش در مدرسه بین المللی APS مالزی

اینجا رو کلیک کن

مفاهیم آموزشی در مدرسه بین‌المللی APS

اصول علمی، آموزشی حاکم بر مدرسه بین‌المللی APS

زبان و ارتباطات، تربیت بدنی، شناخت جهان، هنرهای تجسمی و طراحی، ریاضیات، آموزش خواندن و نوشتن، در صدر جدول مفاهیم آموزشی مدرسه بین‌المللی APS است.

ازآنجایی‌که مفاهیم آموزشی باید به صورت تجربی هم به دانش آموزان تعلیم داده شود؛ مدرسه APS مالزی، برنامه‌های ویژه‌ای را برای رشد مهارت‌ها و درک تجربی مفاهیم آموزشی تدارک دیده است. 

آموزش مهارت خواندن و نوشتن در APS

 

تشویق دانش آموزان به ایجاد ارتباط میان حروف و صداها از تکنیک‌های حرفه‌ای مدرسه بین‌المللی APS است که باعث تحریک دانش‌آموزان به خواندن و نوشتن می‌شود.

برای بهبود مهارت‌ دانش آموزان در محاسبه اعداد و ارقام؛ به ویژه اشکال، محیط و مقادیر، مدرسه APS فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها با علم ریاضیات ارتباط بهتری برقرار کنند.

در مدرسه APS، کودکان شما تبدیل به افرادی کنجکاو با ذهنی پویا می‌شوند؛ به دنبال کشف چیزهای جدید می‌روند و افکار تازه‌ای در آن‌ها شکل می‌گیرد.

برنامه‌هایی که برای رشد زبانی و ارتباطات دانش آموزان در ساختار آموزشی مدرسه APS ارائه می‌شود، شامل موارد زیر است:

 • افزایش اعتمادبه‌نفس و تقویت مهارت در بیان عبارات و کلمات
 • صحبت کردن و گوش دادن
 • ایجاد فرصت‌هایی برای تجربه محیط‌های گوناگون از زبان

نقش تربیت بدنی در ساختار آموزشی APS

خوب است که کودکان اهمیت انجام فعالیت‌های بدنی و داشتن برنامه غذایی سالم را بدانند! مدرسه APS روی این موضوع پافشاری می‌کند تا دانش‌آموزان اهمیت انجام حرکات ورزشی و رژیم غذایی سالم را به خوبی درک کنند.

مدرسه بین‌المللی APS مالزی، برنامه‌های جذابی برای کودک شما زیر سَر دارد تا آن‌ها را تبدیل به افرادی فعال و پویا نماید. به همین دلیل فرصت‌هایی را ایجاد می‌کند تا آن‌ها تعامل بیشتری با دانش آموزان دیگر داشته باشند. در واقع ایجاد جامعه‌ای سالم از لحاظ بدنی و فکری، از اهداف مدرسه بین‌المللی APS است.

جایگاه فرهنگ و هنر در ساختار آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی

بهتر است این‌طور بگوییم که مدرسه APS، استاد تربیت کردن هنرمندان قرن ۲۱ است. فرزند شما به هر چیزی علاقه داشته باشد، اعم از موسیقی، هنر، طراحی و فناوری، مدرسه APS مالزی، مشوق اصلی او خواهد بود تا به هدفش برسد.

توجه به سلامت روان و جسم در مدرسه بین‌المللی APS مالزی

بهداشت و سلامت روان و جسم، اولویت اصلی کادر آموزشی مدرسه APS مالزی است. توجه به کودکان و نیازهای آنها که احساس مفید بودن را به آنها بدهد در رأس امور مدرسه است. سایر مراقبت‌های فردی و اجتماعی که مسئولین مدرسه برای سلامتی دانش آموزان به کار می‌برند را با هم بخوانیم:

 • توجه به نظرات دانش آموزان، اصل مهم مدرسه APS

معلمان مدرسه بین‌المللی APS، با شرح دروس به صورت داستان و قصه، آن‌ها را تشویق به گوش دادن می‌کنند. در کلاس درس APS، دانش آموزان در مورد هر چیزی که می‌شنوند کنجکاو می‌شوند و پرسش‌های خود را مطرح می‌کنند تا جوابش را بگیرند.

حتی دانش آموزان این مدرسه از نظر دادن در مورد مسائل مختلف نمی‌هراسند؛ چون به‌گونه‌ای با آن‌ها رفتار می‌شود که نظراتشان مهم جلوه کند. همچنین فضای جذاب این کلاس‌ها باعث می‌شود، همه دانش آموزان در کلاس فعال باشند و به آنچه دیگران می‌گویند توجه نمایند؛ به‌نوعی احترام گذاشتن به حرف دیگران در ذهن آن‌ها نهادینه می‌شود.

 • توجه به رشد فیزیکی و جسمی، مهم‌ترین پارامتر مدرسه APS

مدرسه APS مالزی علاوه بر رشد ذهنی کودکان، به رشد فیزیکی آن‌ها نیز توجه ویژه‌ای دارد. تشویق به خوردن غذاهای سالم و برنامه‌های مهیج ورزشی، فقط دو نمونه از برنامه‌های ویژه مدرسه APS برای رشد فیزیکی دانش آموزان است.

 • بهداشت و مراقبت‌های فردی در مدرسه APS

جالب است بدانید در این مدرسه بین‌المللی حتی نحوه لباس پوشیدن، مدیریت کارهای شخصی مثل دستشویی رفتن به کودک شما آموزش داده می‌شود! همچنین به خوبی با مباحث بهداشت فردی آشنا می‌شوند و رژیم غذایی سالم به برنامه غذایی آن‌ها افزوده می‌شود.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

 • شکوفایی فردی، اجتماعی و عاطفی فرزندان در مدرسه APS

یکی از دلایل برتری مدرسه APS مالزی نسبت به سایر مدرسه‌ها، افزایش اعتمادبه‌نفس و خودآگاهی دانش‌آموزان است. توجه به علایق دانش‌آموزان در این مدرسه سبب می‌شود آن‌ها بیشتر در مورد فعالیت‌های موردعلاقه خود صحبت کنند.

به همین دلیل اعتمادبه‌نفس آن‌ها در صحبت کردن و مشارکت در گروه بیشتر خواهد شد. با آموزش‌های مدرسه APS، دانش آموزان اگر به کمک دیگران نیاز داشته باشند، می‌توانند این درخواست را به راحتی بیان کنند. حتی در صورت عدم نیاز به کمک دیگران، این مسئله را صریح اعلام می‌کنند.

 • مدیریت عواطف و رفتار عامل موفقیت دانش آموزان مدرسه APS

کدام مدرسه را سراغ دارید که مانند APS حتی به رفتار و عواطف کودکان هم اهمیت بدهد؟ این مدرسه کودکان را طوری بار می‌آورد که از رفتارهای غیرقابل‌قبول امتناع نمایند.

در کلاس‌های مدرسه APS، در مورد عواطف و نوع رفتار با دیگران صحبت می‌شود و به صورت گروهی نقد و بررسی‌هایی در مورد عواطف و چگونگی بروز آن‌ها صورت می‌پذیرد.

 • ایجاد روابط سالم در میان دانش آموزان APS

برقرار کردن روابط سالم یکی از اصول موفقیت بوده که مدرسه APS مالزی، اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل است. در این مدرسه کودکان با رعایت نوبت دیگران در بازی شرکت می‌کنند. فرزند شما در این مدرسه می‌آموزد که به عواطف دیگران توجه کند و ارتباط موثری با بزرگترها و سایر همکلاسی‌های خود برقرار نماید.

برنامه‌ها و حوزه‌های آموزشی مدرسه APS

کلاس موسیقی در مدرسه APS مالزی

مدرسه بین‌المللی APS مالزی برای درخشش هر چه بیشتر دانش آموزان، برنامه‌های آموزشی خارق‌العاده‌ای را در سَر دارد. بیایید با حوزه‌های خاص آموزشی مدرسه بین‌المللی APS برای تحصیل در مالزی آشنا شویم:

1)آشنایی با برنامه ISP مدرسه APS 

isp برنامه مشارکت بین المللی مدارس aps است. شبکه‌ای پویا مشتکل از 56 مدرسه است که در 16 کشور مختلف دنیا برای بهتر شدن تلاش می‌کنند. 

در واقع ISP فرصتی برای ایجاد مشارکت بین المللی مدارس در سراسر جهان است. در برنامه ISP دانش آموزان در یک تجربه جهانی، آموزش‌های خارج از کلاس را دریافت می‌کنند.

ISP بخشی از شبکه آموزشی بین المللی متشکل از مدرسه و معلمانی است که مخزن ارزشمندی از منابع  Learning Hub را از سراسر جهان گردآوری و به روز کرده‌اند. دانش آموزان در یک گروه جهانی عضو شده و تجربیات ارزشمند فرهنگی و آموزشی را تجربه می‌کنند.  

حوزه فعالیت‌های ISP متفاوت و ترکیبی از موضوعات مختلف است. دانش آموزان با توجه به علاقه و استعدادشان جذب یکی از برنامه‌های می‌شوند. برنامه‌های ISP یکی از دیگری متنوع‌تر و سرگرم کننده‌تر است و دانش آموزان به شدت به این برنامه‌ها علاقه مند هستند. 

آشنایی با 3 حوزه اصلی ISP

 • ISP Buddy Exchange Prigramme

این برنامه برای دانش آموزان 14 تا 17 ساله است و به آنها فرصت کسب مهارت برای ارتباط با دنیا واقعی را می‌دهد. دانش آموزان در این برنامه چگونگی ارتباط با کشورهای اروپایی و فرهنگ‌های دیگر را به دست می‌آورندو برای تبادل اطلاعات و سفر به سراسر جهان آماده می‌شوند.

 • ISP Model United Nations

یک رویداد بین المللی و چند فرهنگی است که دانش آموزان سراسر دنیا را گرد هم جمع می‌کند تا در یک کنفرانس شبیه سازی شده سازمان ملل شرکت داشته باشند. در این رویداد دانش آموزان برای حل مسائل بین المللی بر اساس آرمان‌های منشور سازمان ملل متحد بحث و بررسی می کنند. هدف از شرکت در این رویداد آموزش و یادگیری روابط دیپلماسی، بین الملل، سخنرانی عمومی بحث و سازش و مهارت تفکر انتقادی و چگونگی هدایت کار تیمی و رهبری است. 

 • ISP Internatinal Summer Camp

اردوی سراسری ISP فرصتی برای دانش آموران است تا با سایر افراد آشنا شوند، فرصت‌های شگفت انگیز را تجربه کنند و دوستان جدید پیدا کنند. انواع فعالیت‌های ورزشی، تیم سازی و فعالیت‌های خارج از منزل در این برنامه ارائه می‌شود. 

2)فعالیت هم درسی CCA مدرسه APS

فعالیت هم درسی CCA مدرسه APS

فعالیت‌های آکادمیک هم درسی CCA، نوعی فعالیت آموزشی مشترک است که برای تمام دانش آموزان اجباری است. این برنامه در ساعات درسی مدرسه ارائه می‌شود. در این برنامه‌ها دانش آموزان مهارت‌ها و ویژگی کارگروهی، ارتباط و کنترل را یاد می‌گیرند. 

انواع برنامه‌های CCA

برنامه‌های CCA شامل:

 • پیشاهنگان هوایی
 • باشگاه هنر و صنایع دستی
 • باشگاه کارآفرینان
 • ICT & Multinedia Club
 • هلال احمر و کمک‌های اولیه
 • باشگاه علم
 • باشگاه‌های ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال، نت بال، راگبی و غیره

3)برنامه بنیاد NCUK، خاص‌ترین برنامه مدرسه APS

برنامه NCUK یک برنامه سریع 9 ماهه در علوم مهندسی؛ بازرگانی یا علوم انسانی است. در این برنامه دانش آموزان فرصت دارند که یک سال زودتر از دیگران وارد دانشگاه شوند. همه دوره‌هایی که در مدرسه آسیا و اقیانوسیه ارائه می‌شود برای این است که فرزند شما یک سال جلوتر از همسالانش حرکت کند.

مزایای شرکت در دوره NCUK

 • با وجود داشتن مدرک NCUK برای گرفتن مدرک خود در مالزی تنها به 3 سال آموزش نیاز دارید.
 • 90 درصد کسانی که در برنامه NCUK  شرکت کرده‌اند به سادگی وارد رشته انتخابی خود در دانشگاه می‌شوند.

مراحل استفاده از برنامه NCUK

مرحله اول پذیرش، در این محله با استفاده از IGCSE و SPM سوابق و نمرات تحصیلی اثبات شده و نیازی نیست منتظر رسیدن نتایج Doundation NCUK بمانید. 

مرحله دوم تضمین دانشگاه، پس از گذراندن برنامه NCUK واجد شرایط ورود به هر کدام از دانشگاه‌های برجسته سراسر جهان یا مالزی خواهید بود. کشورهایی نظیر:

 • بریتانیا
 • ایرلند
 • استرالیا
 • نیوزیلند
 • کانادا
 • ایالت متحده آمریکا

مرحله سوم دریافت نتایج است. در این برنامه دانش آموزان به بهترین شکل برای دریافت مدرک تحصیل و جایگاه شغلی خود آماده می‌شوند. مشاوران شغلی مدرسه بهترین جایگاه تحصیلی و آینده شغلی را برای دانش آموزان تصویر می‌کنند. 

4)برنامه CIAG در مدرسه بین المللی aps 

برنامه CIAG یک برنامه حرفه‌ای برای مشارکت بین‌المللی است. این برنامه توسط رهبران جهانی و متخصصان صنعت طراحی شده و به وسیله مشاوران حرفه‌ای دانشگاه های مالزی ارائه می‌شود. 

این دوره که بر پایه فناوری است تضمینی برای دریافت آموزش بیشتر و شروع حرفه‌ای‌تر زندگی و کسب و کار است.

امکانات مدرسه بین المللی aps

اینجا رو کلیک کن

 5)فعالیت فوق برنامه و خاص Asia Pacific Schools

فعالیت فوق برنامه و خاص مدرسه APS مالزی

برنامه IFY برای توانمندسازی دانش آموزان براساس علایق آنها برنامه‌ریزی شده است. در سایت مدرسه برنامه‌های مختلفی مانند هنر، موسیقی ورزش و غیره برگزار می‌شود و به دانش آموزان کمک می‌کند تا استعداد خود را یافته و برنامه مشخصی داشته باشند. 

6)مدرک زبان انگلیسی برای دانش آموزان APS

در این برنامه بدون نیاز به هزینه برای آزمون‌های آیلتس و تافل و سایر امتحانات انگلیسی مورد نیاز برای ورود به دانشگاه آماده می‌شوید. این آموزش‌های زبان با صرفه جویی زیاد در زمان و هزینه دانش آموزان همراه است.  

7)برنامه پشتیباتی از دانش آموزان در مدرسه aps

دانش آموزانی که سطح زبان قابل قبولی ندارند از سوی مدرسه برای تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی حمایت و پشتیبانی می‎شوند.

2 برنامه پشتیبانی آموزش زبان

 1. برنامه انگلیسی به عنوان زبان اضافی EAL، این برنامه برای پشتیبانی از دانش آموزانی است که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست. در این برنامه کوتاه مدت مهارت‌های زبان انگلیسی کودکان افزایش یافته و امکان شرکت در کلاس‌های درس را در کنار همسالان خود پیدا می‌کنند.
 2. نیاز ویژه آموزشی SEN، معلمان و متخصصان باتجربه به دانش آموزان کمک می‌کنند تا نیازهای خود را برای یادگیری زبان رفع کنند. هدف اصلی این دوره حمایت از کودکان برای یادگیری زبان و ورود به محیط علمی و تحصیلی است. برای شر کت در این دوره کودک مورد آزمون قرار گرفته و در صورتی که تشخیص داده شودسطح پایین تر از حد استاندارد دارد وارد دوره می‌شود. در صورت درخواست والدین نیز از دانش آموز تست گرفته می‌شود. 

آموزش‌های عمومی مدرسه آسیا و اقیانوسیه

آموزش موسیقی در مدرسه APS مالزی

اصل اول تحصیل ابتدایی در مالزی خواندن و نوشتن است. ریاضیات، علوم و سایر دروس نیز مکمل آموزش‌ها است.

دروس عمومی مدرسه APS مالزی

دروسی که دانش آموزان در مدارس ابتدایی APS می‌خوانند شامل: 

 • خواندن،  معلمان دلسوز و صبور مدرسه APS خواندن را از جملات ساده و روان شروع می‌کنند تا دانش‌آموزان به خوبی آن‌ها را درک نمایند.
 • نوشتن، دانش آموزان سال‌های اول هر آنچه که می‌شنوند را با کمک معلمان می‌نویسند و سعی می‌کنند مطابق با صورت گفتاری آن کلمه، باشد.
 • ریاضیات، دانش‌آموزان با اعداد، مساحت، اشکال هندسی و اندازه‌گیری آشنا می‌شوند.
 • مساحت، اشکال و اندازه‌گیری، به کمک اشیاء و حل مسئله‌های متعدد، کودکان می‌توانند گنجایش، وزن، اندازه، فاصله، پول و زمان را بیاموزند و کاربرد آن‌ها را بدانند.
 • شناخت جهان، بهتر است بدانید تکنیک‌ آموزشی مدرسه بین‌المللی APS مالزی فقط به کتاب و تصاویر آن، بسنده نمی‌کند؛ بلکه برای یادگیری بیشتر کودکان از حیوانات و گیاهان کمک می‌گیرد.
 • فناوری، دانش آموزان مدرسه APS با انواع تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا می‌شوند و نحوه کار کردن با ابزارهای مدرن را می‌آموزند.
 • هنرهای تجسمی و طراحی، برنامه‌ها و امکانات بی‌مثال مدرسه در حوزه هنرهای تجسمی و طراحی برای پرورش استعداد و هنر دانش آموزان بی‌نظیر است. سالن آواز، سالن ساخت آهنگ و سالن آموزش رقص، فقط چند مورد از این سالن‌های مجهز است.

تضمین پذیرش در مدرسه APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی و همراه، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس خواهیم بود.
مشاوره شریف منحصر به فرد است؛ چون دارای جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مدارس بین‌المللی و آموزشگاه‌های زبان می‌باشد.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی برخوردار شوید، فرصت را از دست ندهید.

    برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

یک دیدگاه

 1. سلام آیا از طریق خرید ملک در مالزی میشه اقامت گرفت؟اگه بله حداقل نرخ قیمت خونه چنده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *