تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
ویزای MM2H

تسهیل اخذ اقامت مالزی با برنامه S-MM2H

4.8/5 - (231 امتیاز)

شرایط جدید اخذ اقامت MM2H را ندارید؟ نگران نباشید؛ حتی بدون داشتن شرایط جدید MM2H نیز می‌توانید اقامت مالزی بگیرید! هم اکنون فرصت جدیدی برای زندگی در مالزی مهیا شده است. همراه ما باشید؛ قرار است از مهم‌ترین تصمیم ایالت ساراواک در خصوص اخذ اقامت مالزی رونمایی کنیم.

مشاوره شریف؛ مفتخر به قبولی 99 درصدی پرونده‌های اقامت مالزی است.

فرصت جدید برای اخذ اقامت مالزی!

سه شنبه، 24 اوت 2021؛ اخباری از رسانه‌های ایالت ساراواک منتشر شد که همه را شوکه کرد! شاید بیشتر به مذاق متقاضیان مهاجرت به مالزی خوش‌تر بود تا دولت فدرال مالزی!

خبر مهمی بود. مالایی‌ها، خارجی‌های مقیم و بخصوص ساراواکی‌ها، تمام گوش و زبان بودند تا دهان به دهان تصمیم جدید فرماندار ایالت ساراواک را در سراسر مالزی و فراتر از مرز‌ها نشر دهند: «ایالت ساراواک، تحت تأثیر الزامات جدید MM2H اعلام شده توسط دولت فدرال مالزی، قرار نمی‌گیرد

کافیست نگاهی به مقاله شرایط جدید اخذ اقامت مالزی خانه دوم من (MM2H) بیاندازید، تا قدر این فرصتی را که فرماندار ایالت ساراواک در اختیارتان قرار داده است را بدانید!

پیرو بازنگری مجدد MM2H از سوی دولت مالزی در سال جاری، شرایط سختگیرانه‌تری برای متقاضیان اقامت در مالزی لحاظ شد. از جمله شرایط جدید MM2H، نظیر داشتن حساب سپرده ثابت با مبلغ حداقل یک میلیون رینگت، منجر به گلچین سازی مهاجرانی شد که وسع مالی بالایی دارند! بنابراین اگر شما از عهده این شرایط برنیایید، باید قید اقامت 5 ساله مالزی را بزنید.

با تمام این حواشی، اگر هنوز مسرانه برای اخذ اقامت مالزی در تلاش هستید، می‌توانید مسیر رسیدن به مالزی را دور بزنید و از طریق اقامت خانه دوم ساراواک، مقیم مالزی شوید!

خوشبختانه؛ ایالت ساراواک، تحت تأثیر الزامات جدید MM2H، قرار نمی‌گیرد و با وضع قوانین جدید ایالتی، با شرایط مقرون به صرفه‌تری، امکان اخذ ویزای مالزی را میسر می‌کند.

مفاد برنامه S-MM2H برای اخذ اقامت مالزی!

در 24 اوت 2021، وزیر گردشگری، هنر و فرهنگ ساراواک با توجه به تصمیم وزاتخانه در سپتامبر گذشته، پیرامون شرایط جدید MM2H اعلام کرد: ساراواک تحت تأثیر الزامات و مقررات جدید برنامه MM2H (خانه دوم من مالزی) قرار نخواهد گرفت. در این خصوص؛ ایالت ساراواک، مقررات و الزامات جدیدی را برای برنامه MM2H تصویب و  شرایط منصفانه‌تری را برای اخذ اقامت مالزی ارائه داد. با توجه به اینکه برنامه S-MM2H دارای پنل مستقل خود برای بررسی و تصمیم گیری است، می‌توانید با خیال راحت برای اخذ اقامت مالزی از طریق برنامه S-MM2H اقدام کنید.

مفاد برنامه S-MM2H برای اخذ ویزای مالزی چندان پیچیده نیست، حداقل نسبت به شرایط جدید MM2H منصفانه‌تر است. از جمله مزیت‌های اقامت خانه دوم ساراواک (Sarawak-MM2H)، کاهش قابل توجه مبلغ سپرده‌ی ثابت در مالزی است. هرچند بهتر است تمام شرایط جدید اقامت خانه دوم ساراواک را با جزئیات بیشتر مرور کنیم.

مشاوره شریف؛ مالزی تخصص ماست!

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

‌شرایط اقامت خانه دوم ساراواک

  • اخذ اقامت S-MM2H برای شهروندان همه کشورها (به جز اسرائیل) امکان‌پذیر است.
  • افتتاح حساب سپرده‌ی ثابت در بانک‌های محلی ساراواک. مبلغ سپرده‌ها  150،000 RM برای افراد و 300،000 RM برای زوج‌ها است.
  • الزام سرمایه‌گذاری در املاک مسکونی ساراواک، فقط برای متقاضیانی که بین 40 تا 50 سال سن دارند اعمال می‌شود. حداقل مبلغ خرید خانه مسکونی 600،000 RM برای بخش کوچینگ و 500،000 RM برای دیگر بخش‌های ساراواک تعیین شده است. (متقاضیان گروه سنی 40 تا 50 سال، می‌توانند از میان دو شرط افتتاح سپرده حساب و خرید ملک مسکونی، یکی را انتخاب کنند.)
  • متقاضیان بالای 30 سال، می‌توانند در صورت همراهی فرزندان خود برای تحصیل در ساراواک یا درمان طولانی مدت پزشکی در این ایالت، اقامت مالزی بگیرند.
  • از دیگر مفاد قابل توجه در برنامه S-MM2H، مدت اقامت در ساراواک است که مجموعاً به 15 روز در یک سال محدود می‌شود. لازم به ذکر است؛ این معیار در شرایط جدید MM2H به 90 روز اقامت در مالزی افزایش می‌یابد. بنابراین، تنها با 15 روز اقامت در ساراواک (Sarawak)، برای شما گذرنامه 10 ساله مالزی صادر می‌شود و این به معنای شروع زندگی در سراسر مالزی است!
  • همه دارندگان گذرنامه S-MM2H، باید شرط اقامت 15 روزه در ساراواک را به مدت 5 سال متوالی اجرا کنند تا واجد شرایط تمدید اقامت مالزی شوند.
  • متقاضیان S-MM2H، می‌توانند برای والدین و فرزندان زیر 21 سال و مجرد خود، تحت پوشش یک پرونده، اقامت مالزی بگیرند.
  • متقاضیان اقامت خانه دوم ساراواک، ملزم به خرید بیمه درمانی برای خود و افراد وابسته هستند.

 

اخذ اقامت مالزی با مشاوره شریف!

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

بهترین تبلیغ، مشتریان ما هستند

امروزه بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما صورت می‌پذیرد. ما نیاز به تبلیغ نداریم، پیگیری نسل دوم مشتریان ما برای اقامت مالزی، گواه همین امر است.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده که در حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌نماییم.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *