تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
ویزای دانشجویی مالزی

ویزای تحصیلی مالزی (مراحل و شرایط اخذ ویزای دانشجویی مالزی)

4.9/5 - (231 امتیاز)

ویزای تحصیلی مالزی صرفا یک ویزا نیست؛ بلکه مجوز ورود به دنیای نخبگان جهان است! با داشتن ویزای دانشجویی مالزی در یکی از برترین قطب‌های آموزش آسیا تحصیل خواهید کرد؛ پس این فرصت را غنیمت شمارید! حال اینکه ارزش ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟ قوانین و شرایط اخذ آن چیست؟ و اینکه چه مدارکی لازم دارید را اینجا بخوانید …

مشاوره شریف؛ مجری شما در امر اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش در مدارس، کالج‌های زبان و دانشگاه‌های بین‌المللی مالزی است.

میخوای ویزای تحصیلی مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

play-rounded-fill

نیم نگاهی به ارزش‌های ویزای تحصیلی مالزی!

مالزی، یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی در دنیا از نظر دانشجویان است؛ پس اگر موفق به دریافت ویزای تحصیلی مالزی شدید، به آن ببالید! مالزی را می‌توان کانون بهترین دانشگاه‌های دنیا دانست. دانشگاه های مالزی مخصوصاً دانشگاه های دولتی که در ردیف بهترین دانشگاه های تحقیقاتی دنیا هستند نیازی به تعریف ندارند؛ چرا که برای خودشان یک برند جهانی هستند! از خصوصی‌ها هم که تا دلتان بخواهد، شعب برترین دانشگاه های بین‌المللی را خواهید یافت که در مالزی به رقابت می‌پردازند. با این اوصاف ویزای دانشجویی مالزی را از هر دانشگاهی که بگیرید، چه ویزای دانشگاه UPM یا UM باشد و چه دانشگاه Taylors یا SUNWAY، یکی از ارزشمندترین ویزاهای تحصیلی دنیا را خواهید داشت!

همچنین تا زمانی‌که مهر ویزای تحصیلی مالزی را در پاسپورت خود داشته باشید، از ارزش‌های آن به عنوان دانشجو یا دانش‌آموز در مالزی بهره خواهید برد. شاید باورتان نشود ولی مهاجرت تحصیلی آسان ترین راه برای مهاجرت به مالزی است؛ پس با داشتن این ویزا در حال حاضر چند پله جلوتر از افرادی هستید که برای مهاجرت به مالزی سر و دست می‌شکنند!

با اینکه ویزای تحصیلی با هدف تحصیل در مالزی صادر می‌شود، این شانس را به شما می‌دهد تا به مدت اعتبار ویزای خود، از مزیت‌های اقامت در مالزی بهره‌مند شوید. اعتبار ویزای تحصیلی مالزی بسته به شرایط بین یک یا دو سال است که قابل تمدید نیز می‌باشد.

مالزی، طبیعت زیبا، سواحل بی‌نظیر و جاهای دیدنی بسیاری دارد که می‌توانید تعطیلات آخر هفته را برای ریکاوری و آماده سازی ذهنی به آن بپردازید. پس تا می‌توانید از تحصیل و زندگی در مالزی لذت ببرید! 

انواع ویزای تحصیلی مالزی

هیچ چیزی در دنیا ارزش ندارد، مگر چیزهایی که برای به دست آوردنش زحمت کشیده باشید. ثمره رنجی که برای تحصیل در مالزی می‌کشید، مدرک معتبری است که به دست می‌آورید.

قابل توجه کسانی که دوست دارند از مدارس یا دانشگاه های مالزی مدرک معتبر بگیرند، انواع ویزای تحصیلی مالزی را می‌توان به 2 دسته تقسیم کرد:  

 1. ویزای دانش آموزی مالزی، کسانی که قصد تحصیل در مدارس مالزی را دارند، باید ویزای دانش آموزی بگیرند.
 2. ویزای دانشجویی مالزی، این ویزا برای کسانی صادر می‌شود که دانشگاه های مالزی را برای تحصیل انتخاب کرده‌اند.    

شرایط دریافت ویزای دانش آموزی مالزی

با دریافت ویزای دانش آموزی مالزی، فرزندتان را به تحصیل در محیط اینترنشنال با مدارسی پیشرفته و سیستم آموزشی به روز، مجهز کنید. تحصیل در کنار افراد همسن از فرهنگ‌های مختلف با بهترین امکانات و تجهیزات آموزشی! دریافت مدرک معتبر بین‌المللی و آمادگی برای ورود به دانشگاه‌های منتخب دنیا! …

ویزای دانش آموزی کشور مالزی، فقط فرصتی برای تحصیل در بهترین مدارس مالزی نیست، بلکه سند معتبری برای دریافت ویزای همراه برای یکی از والدین است.

شرط اصلی دریافت ویزای دانش آموزی مالزی، ثبت نام در یکی از مدارس این کشور است. علاوه بر آن فرزند شما باید در بازه سنی 5 تا 17 سالگی باشد. اگر می‌خواهید از مدت اعتبار این ویزا بدانید، باید برایتان بگوییم اعتبار ویزای دانش آموزی در مالزی، یک سال یا 12 ماه است که تا پایان دوره تحصیل ابتدایی در مالزی یا تحصیل در مقطع دبیرستان مالزی قابل تمدید است. 

مراحل و مدارک لازم برای ویزای دانشجویی مالزی

ویزای دانشجویی مالزی

مرحله اول: اخذ نامه‌ی تأییدیه ویزا (val)

برای اخذ ویزای دانشجویی مالزی باید ابتدا از اداره‌ی مهاجرت، تأییدیه ویزا دریافت کنید و تمام مدارک زیر را به بخش بین‌الملل تحویل دهید.

1-کپی مدارک تحصیلی
۲- کپی تمام صفحات پاسپورت
۳- فایل عکس عکس با پشت‌زمینه‌ی سفید سایز 3.5 در 4.5
۴- نامه‌ی پذیرش دانشگاه
۵- تکمیل فرم اظهارنامه سلامت
۶- پرداخت هزینه ویزا (بسته به دانشگاه شما متفاوت می باشید و به شما اعلام می‌شود)

صدور نامه‌ی تأییدیه ویزا حدود 14 روز کاری به طول می‌انجامد؛ البته این زمان ثابت نیست و ممکن است طولانی‌تر باشد.

مرحله دوم: اخذ ویزای یکبار ورود (SEV)

در صورتی که دانشجویان نامه‌‌ی تاییدیه ویزا را دریافت کردند باید ویزای SEV از سفارت مالزی در تهران اخذ نمایند.

مدارک مورد نیاز ویزای single entry pas

۱- تکمیل فرم درخواست
۲- اصل پاسپورت (پاسپورت شما باید حداقل ۱۸ ماه اعتبار داشته باشد)
۳- یک قطعه عکس
۴- کپی بلیط
۵-نامه‌ی پذیرش
۶- نامه‌ی تأییدیه ویزا

مرحله سوم: ورود به مالزی و ثبت‌نام دانشگاه

افراد متقاضی دریافت ویزای دانشجویی مالزی، پس از دریافت SEV از سفارت باید وارد این کشور شوند.
در فرودگاه مالزی پس از دریافت مهر ورود (با مدت زمان یک ماه) باید سریعاً در دانشگاه ثبت‌نام نموده و بعد از انجام آزمایشات پزشکی ویزای دانشجویی یک ساله دریافت کنند.

توجه!

زمانیکه مراحل اخذ ویزای دانشجویی مالزی به پایان رسید برای شما یک کارت هویتی بایومتریک صادر می‌شود. این کارت شامل اطلاعات و عکس شما جهت احراز هویتتان است. 

کارت هویتی بایومتریک معروف به i-Kad بوده و تنها مدرک معتبر برای شناسایی افراد و دانش آموزان خارجی است که از جانب وزارت مهاجرت مالزی معتبر است. فراموش نکنید که این کارت باید همیشه و در همه جا همراه شما باشد.

با داشتن i-Kad دیگر نیازی به پاسپورت ندارید و می توانید آن را در جایی امن نگهداری کنید.

با این حال، i-Kad به عنوان جایگزینی برای سفرهای بین المللی و حتی سفر بین جزایر شبه جزیره مالزی مثل ساباه و ساراباک نمی باشد.

قیمت ویزای دانشجویی مالزی

قیمت ویزای دانشجویی

آیا می‌دانید هزینه‌ی ویزای دانشجویی مالزی چقدر است؟

لازم است بدانید؛ هزینه‌ی ویزا مربوط به اداره‌ی مهاجرت مالزی (اداره‌ی EMGS) می‌باشد و بسته به مقطع و دانشگاه انتخابی شما متغییر است. پیشنهاد می‌کنیم از مشاورین ما برای بررسی هزینه‌ی دقیق اخذ ویزای دانشجویی در مالزی، کمک بگیرید.

اخذ ویزای سوشال مالزی

کلیک کنید

تمدید ویزای تحصیلی مالزی

همانطور که می‌دانید اعتبار ویزای تحصیلی مالزی یک سال و در بهترین شرایط دو سال می‌باشد؛ بنابراین برای تحصیل یک دوره تحصیلی سه ساله نیاز به تمدید ویزای تحصیلی مالزی دارید، در غیر این صورت باید قید ادامه تحصیل در این کشور را بزنید.

البته نگران نباشید؛ پروسه تمدید ویزای تحصیلی مالزی زیاد سخت نیست! خوشبختانه خود مدرسه یا دانشگاهی که در آن پذیرش گرفته‌اید، مسئولیت تمدید ویزای تحصیلی مالزی را برعهده دارد. این چنین که دانشگاه پاسپورت شما را جهت تمدید ویزای تحصیلی‌ به اداره مهاجرت ارسال می‌کند تا اعتبار ویزای تحصیلی را تمدید نمایند.

به خاطر داشته باشید که برای تمدید ویزای مالزی مانند ویزای سوشال و ویزای تحصیلی‌ قبل از به پایان رسیدن زمان آن درخواست دهید.

ریجکت ویزای تحصیلی مالزی

ریجکت ویزای تحصیلی مالزی از مهم‌ترین موضوعات این حوزه است که باید بسیار مراقب آن باشید. اگر به هر نحوی ویزای دانشجویی مالزی ریجکت شود، باید در صدد رفع موانع برآیید و مجدد برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی اقدام کنید. ریجکت ویزای تحصیلی، گاهی تا چندین ماه به طول می‌انجامد و ممکن است شما از ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های تحصیلی جا بمانید.

ریجکت ویزای تحصیلی مالزی بخصوص برای پسرانی که به سن خدمت سربازی نزدیک می‌شوند، با حساسیت‌هایی همراه است؛ چرا که با موانع پیش آمده جهت اخذ ویزا، ممکن است مشمول سربازی شوند و دیگر نتوانند از کشور خارج شوند.

اکنون که به اهمیت موضوع ریجیکت ویزای تحصیلی مالزی پی بردید، پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدای کار مراحل اخذ ویزای تحصیلی خود را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید تا بدون نگرانی از ریجکت شدن ویزای تحصیلی، خودتان را برای تحصیل در مالزی مهیا کنید.

معافیت تحصیلی دانش آموزی

کلیک کنید

 قوانین ورود دانشجویان خارجی به مالزی

ویزای دانشجویی مالزی

دولت مالزی با هدف کاهش میزان سو‌ء استفاده از ویزاهای دانشجویی، شرایط ورود دانشجویان خارجی به این کشور را سخت‌تر کرده است.

به گزارش ایسنا در مالزی، افزایش میزان جرم و جنایت توسط دانشجویان خارجی در مالزی، دولت این کشور را با انتقادهای فراوانی مواجه نموده است.
در همین راستا وزارت آموزش عالی کشور مالزی، با همکاری دپارتمان مهاجرت این کشور قصد دارند، تا شرایط سخت‌تری برای ورود دانشجویان خارجی به این کشور وضع کنند.

گفتنی است؛ وزارت آموزش عالی مالزی، با اعلام برخی از تغییرات در نحوه ورود دانشجویان خارجی به این کشور گفته بود: دانشجویان خارجی دیگر نمی‌توانند همچون گذشته با ویزای توریستی وارد مالزی شوند.
این وزارت ادامه داد؛ تنها زمانی به دانشجویان خارجی اجازه‌ی ورود داده خواهد شد که از یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرش گرفته باشند.

یادآور می‌شود؛ انتشار خبرهایی مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط دانشجویان آفریقایی و ارتکاب جرایم دیگری نظیر: قتل، توسط دانشجویان پاکستانی بار دیگر موضوع دانشجویان خارجی در این کشور استوایی را بر سر زبان‌ها انداخته است.
بر همین اساس؛ روزگذشته محمد خالد نوردین ـ وزیر آموزش عالی مالزی ـ در گفت‌وگو با خبرنگاران از تشدید قوانین ورود دانشجویان خارجی به این کشور خبر داد.

وی اظهار کرد: طبق تصمیمات جدید، دانشجویان خارجی باید پیش از درخواست برای ویزای دانشجویی مالزی مقدماتی مانند: داشتن بیمه‌ی درمانی، صدور کارت دانشجویی و نامه پذیرش از موسسات آموزش عالی مالزی را فراهم کنند.
وزیر آموزش عالی مالزی همچنین؛ شمار دانشجویان خارجی در این کشور را ۹۵ هزار نفر اعلام کرد.

لازم به ذکر است؛ پیش از این، دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را داشتند، می‌توانستند با ویزای توریستی ۱۴ روزه یا ویزای سوشال مالزی وارد خاک این کشور شوند و سپس ویزای خود را به ویزای تحصیلی تغییر دهند.

این در حالی است که با قوانین جدید دانشجویان دیگر نمی‌توانند طبق روال سابق، وارد مالزی شوند و باید پیش از عزیمت به مالزی نسبت به دریافت نامه‌ی ویزای صادر شده از اداره مهاجرت اقدام کنند.

شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی

ویزای دانشجویی مالزی

1- سن متقاضی برای دریافت ویزای دانشجویی مالزی

داوطلبان متقاضی مؤسسات زبان باید در تاریخ درخواست بین 18 تا 35 سال سن داشته باشند.

داوطلبان متقاضی سایر مؤسسات آموزش عالی محدودیت سنی ندارند. شمل می‌توانید از 18 سالگی تا هر سنی که دلتان می‌خواهد برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی پیشقدم شوید. برای اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر می‌توانید با کارشناسان مشاوره شریف تماس بگیرید.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

2- غربالگری و آزمایشات مرتبط با سلامت

برای اطمینان از داشتن وضعیت بهداشتی سالم و پاک در بدو ورود به مالزی (پس از ورود) در یکی از کلینیک های ثبت شده و یا مراکز بهداشتی معتبر در مالزی باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرید. از تاریخ 01 ژوئن 2019، دیگر نیازی به غربالگری پزشکی قبل از ورود به مالزی نیست. با این حال‌، لطفاً شرایط زیر را مورد توجه قرار دهید:

 1. دانشجویان ملزم به ارائه فرم اعلام سلامت برای درخواست تأیید نامه ویزا (VAL) هستند. اگر در مورد اظهارنامه سلامت خود مشکوک هستید، لطفاً از پزشک محلی خود مشاوره بگیرید.
 2. همچنین باید نکات مرتبط به تب زرد را رعایت کنید. اطلاعات بیشتر بعد از این بخش در دسترس است.
 3. اگر اخیراً از دارویی استفاده می‌کنید و یا تحت معالجه عمده و بزرگی قرار گرفته‌اید، لطفاً نامه‌ای از پزشک معالج خود تهیه کنید تا در مورد داروهای (پزشکی) مورد استفاده یا روش‌های درمانی مورد نظر توضیح کامل بدهد. برخی از داروها و روش‌های خاص ممکن است تأثیراتی بر بدن شما داشته باشند که ممکن است نتایج نادرستی در طول غربالگری پزشکی شما در مالزی بوجود بیاورند.
 4. دانش آموزان موظفند طی 7 روز بعد از ورود به مالزی‌، طرح غربالگری پزشکی پس از ورود را انجام دهند. لطفاً در اسرع وقت با دانشگاه خود در این رابطه مشورت کنید.
 5. لطفاً آگاه باشید که کلینیک مرکزی یا مرکز بهداشت غربالگری پزشکی، کار خود را با بی طرف و بدون جانبداری انجام می‌دهند و یافته‌های آنها صرفاٌ براساس غربالگری پزشکی می‌باشد. صرف نظر از اطلاعات مندرج در فرم اعلام سلامت شما در ویزا، یافته‌ها و نظرات کلینیک مرکزی یا مرکز بهداشت غربالگری پزشکی، نهایی و قابل استناد است.
 6. اگر دانشجویی به هر عنوانی مناسب برای تحصیل یا اقامت در مالزی تلقی نشود، از وی خواسته می‌شود قبل از اتمام ویزای اعطا شده‌ (یعنی هر نوع گذرنامه ویژه‌، گذرگاه ورود و غیره)، مالزی را ترک کند. لطفاٌ توجه داشته باشید که کلیه هزینه‌ها برعهده دانشجو می‌باشد.
 7. لطفاً توجه داشته باشید که اظهارنامه نادرست، از جمله در فرم اعلام سلامت، طبق قوانین مالزی جرم محسوب می‌شود. انجام این کار ممکن است منجر به تعقیب و اخراج شما از مالزی شود.

3- ارائه‌ی گواهی واکسیناسیون تب زرد

لازم است گواهی واکسیناسیون تب زرد معتبر برای اخذ ویزای دانشجویی مالزی ارائه دهید اگر شامل این موارد هستید:

 • در کشوری زندگی می‌کنید که در معرض خطر انتقال تب زرد قرار دارید.
 • بیش از 12 ساعت در این کشورها گذر کرده اید.

علاوه بر این از شما خواسته می شود قبل از اینکه بتوانید وارد مالزی بشوید، کارت واکسیناسیون تب زرد خود را بگیرید.
کشورها یا مناطقی که تحت عنوان “خطر انتقال تب زرد وجود دارد”، توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان کشورها یا مناطقی تعریف شده‌اند که “تب زرد در حال حاضر یا گذشته در آنها گزارش شده است.

4- آزمون مهارت انگلیسی

از آنجایی که بیشتر دوره ها در دانشگاه های مالزی به زبان انگلیسی است، سطح خاصی از مهارت انگلیسی به خصوص در مکالمه و نوشتن لازم است.

برای اطمینان از پذیرش باید صلاحیت زبان انگلیسی‌تان حداقل شرایط لازمه مطابق با تایید آژانس کیفی مالزی (MQA) را داشته باشد.

هنگام درخواست نامه تأیید ویزا (VAL)، باید نتایج یکی از تست های استاندارد زیر در زمینه زبان انگلیسی را نیز ارائه دهید:

 • IELTS (سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی)
 • TOFEL (آزمون انگلیسی به عنوان یک خارجی زبان)
 • PTE-A (آزمون پیرسون انگلیسی – دانشگاهی)
 • CAE (انگلیسی کمبریج : پیشرفته)
 • CPE (انگلیسی کمبریج : حرفه ای)
 • MUET (آزمون انگلیسی دانشگاه مالزی)

اخطار!
برای اطمینان از اینکه مراحل درخواست نامه‌ی تأییدیه ویزای تحصیلی مالزی (VAL) تا حد امکان سریع و روان در جریان باشد، لطفاً از داشتن نتایج آزمون مهارت انگلیسی قابل اعتماد اطمینان حاصل کنید. اسناد ناقص می‌توانند درخواست شما را به تأخیر بیاندازند.

عدم توجه به نمره‌ی مورد نیاز در آزمون‌ها نیز ممکن است بر صلاحیت شما در دریافت ویزای دانشجویی برای کل دوره‌ی تحصیلی و اقامت شما تأثیر بگذارد.

5- نامه واجد شرایط بودن (ایران)

نامه واجد شرایط بودن (LOE) فقط برای دانشجویان ایرانی لازم است. این مؤسسه باید در سفارت ایران در کوالالامپور، درخواست نامه واجد شرایط بودن را نماید. پس از تصویب و به تأیید رسیدن نامه LOE، سفارت مستقیماً LOE را به EMGS ارائه می‌دهد.

سوالات متداول درباره ویزای تحصیلی مالزی

۱- مدت اقامت با ویزای دانشجویی مالزی چقدر است؟

 • زبان آموزان (متقاضیان شرکت در دوره‌های کالج‌های زبان مالزی) ویزای ۶ ماهه قابل تمدید دریافت می کنند.
 • برای دوره‌های خاص و دانشگاه های منتخب، برای کل دوره تحصیل ویزا دریافت خواهید کرد که شامل اعتبار گذرنامه، پوشش بیمه و سایر مدارک می باشد.
 • برای سایر متقاضیان، ویزای 1 ساله دریافت خواهند کرد که پس از آن به تمدید احتیاج دارد.

۲- میانگین هزینه ویزای تحصیلی مالزی چقدر است؟

 • هزینه انجام مراحل ویزا غیر قابل استرداد ۱,۰۶۰ رینگت مالزی تقریبا معادل ۲۴۰ دلار آمریکا است، گرچه برخی موسسات منتخب تخفیف دارند.
 • ۵۷۹ رینگیت مالزی برای پردازش و بررسی اسناد بعدی است که در صورت نا‌موفق بودن درخواست قابل استرداد است.
 • از شما خواسته می شود که در یک طرح بیمه نامه پزشکی عضو شوید. برای اطلاع بیشتر در مورد برنامه های بیمه موجود، با مشاوره شریف تماس بگیرید.

۳- زمان لازم و مراحل دریافت ویزای تحصیلی مالزی حدوداً چقدر است؟

تمام مراحل انجام کار حدودا ۳ الی ۴ هفته زمان نیاز دارد.

۴- با ویزای تحصیلی مالزی چه کارهایی رو میتوان انجام داد؟

 • می توانید تا ۲۰ ساعت در هفته در طول تعطیلات ۸ روزه دانشگاه یا بیشتر کار کنید.
 • به تمام نقاط مالزی سفر کنید.
 • می توانید خانه یا ماشین اجاره یا خریداری کنید.
 • نمی توانید یک شغل تمام وقت استخدام شده یا یک کسب و کار سودآور راه اندازی کنید.
 • نمی توانید وام دریافت کنید یا به منابع مالی عمومی و بیت المال دسترسی داشته باشید.

5- پس از اتمام دانشگاه، با ویزای دانشجویی تا چه مدت می توان در مالزی اقامت داشت؟

نهایتا دو ماه

تضمین پذیرش در دانشگاه‌های مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به 20 سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت و اخذ ویزای تحصیلی مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب نمایندگی بیش از هفتاد مدرسه، دانشگاه و کالج زبان بین‌المللی در مالزی است. برای ثبت‌نام در دانشگاه‌های مالزی و اخذ ویزای تحصیلی، روی ما حساب کنید…

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به؛
– دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
– استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
– شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه‌های مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
– ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مالزی اشاره کرد.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

 

2 دیدگاه

 1. خواهشا اطلاعات غلط ندید دانشجو به هیچ عنوان تو مالزی اجازه کار نداره مگه موسسه یا کالج اینترنشیپ داده باشه

  • مشاوره شریف

   بر اساس مصوبه تصویب شده در سال 2019 : تمامی دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه‌های دولتی و خصوصی، تا زمانی که ویزای دانشجویی ایشان دارای اعتبار است، مجاز هستند به صورت پاره‌وقت و حداکثر ۲۰ ساعت در هفته و انحصاراً درطول تعطیلات میان‌ترم یا تعطیلات بیشتر از ۷ روز در رستوران‌ها، پمپ‌بنزین‌ها، سوپرمارکت‌ها و هتل‌ها کار کنند. لطفاً توجه داشته باشید که ابتدا لازم است از ادارۀ مهاجرت اجازۀ کار دریافت گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture