تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دیجیتال نومد

ویزای دیجیتال نومد مالزی

زمان مطالعه: 4 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

ویزای دیجیتال نومد مختص افرادی است که می‌خواهند کسب و کار آنلاین خود را بدون محدودیت مکان در هر لوکیشنی ادامه بدهند؛ حتی در مالزی! اما از آنجایی که هر کشوری قوانین خودش را برای اخذ ویزا دارد، اگر مالزی را انتخاب کرده‌اید باید طبق قوانین این کشور، ویزای دیجتال نومد مالزی را بگیرید. حال اگر یک دیجیتال نومد هستید و می‌خواهید همزمان با اقامت در مالزی، شغل آنلاین خود را دنبال کنید،ویزای دیجیتال نومد مالزی برای شماست!

مشاوره شریف، با بیش از 20 سال تجربه و تخصص در زمینه اقامت، تحصیل و اخذ ویزای مالزی، همواره سریع ترین راه ها برای اخذ اقامت مالزی را مطابق با نیاز شما ارائه می‌کند.

میخوای ویزای دیجیتال نومد بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

دیجیتال نومد (Digital Nomad) چه کسانی هستند؟ 

Digital Nomad افرادی هستند که در حین سفر زندگی و کار می‌کنند! به عبارت بهتر به کسی که زندگی‌اش در سفر است و خانه و مکان ثابتی برای زندگی ندارد، دیجیتال نومد گفته می‌شود. 

دیجیتال نومدها رها از همه تعلقات دست و پاگیر زندگی همیشه در سفر هستند و همزمان کار هم می‌کنند. سبک زندگی دیجیتال نومد خاص و متفاوت است و محیط کار آنها با طبیعت گره خورده است! زندگی دیجیتال نومد با حداقل تعلقات مادی و به سبک زندگی مینیمال است. آنها به جای زندگی در خانه‌های پرزرق و برق و تجملاتی، زندگی در طبیعت، کتابخانه‌های عمومی، کافی شاپ‌ها، هتل‌ها، فضاهای کاری مشترک یا وسایل نقلیه تفریحی را ترجیح می‌دهند. 

دیجیتال نومد، شغلی متفاوت برای آنهایی است که از روزمرگی‌ها فراری‌ بوده و به دنبال سبک جدیدی از زندگی هستند. برای آنها هیچ محدودیتی وجود ندارد، در هر نقطه دنیا که مایل باشند می‌توانند زندگی و کار کنند. از آنجایی که دیجیتال نومدها برای ورود به هر کشوری باید ویزا داشته باشند، بسیاری از کشورها با ارائه ویزای دیجیتال نومد، شرایط ورود و اقامت در کشورشان را برای این افراد هموار کرده اند. اکنون اگر مقصدی بعدی شما مالزی است؛ بیایید تا بیشتر درباره ویزای دیجیتال نومد مالزی صحبت کنیم؛ اینکه چطور می‌توان ویزا گرفت؟ چه مدارکی لازم است و چه هزینه ای باید پرداخت کنید را در ادامه خواهید خواند.

مالزی چقدر در جذب دیجیتال نومدها موفق عمل کرده؟

دولت مالزی اخیراً به جمع کشورهایی پیوسته است که سبک زندگی کوچ نشینی دیجیتال را پذیرفته‌ است. مالزی در تلاش برای تبدیل شدن به قطب دور کاری جنوب شرق آسیا است. ویزای جدید عشایری دیجیتالی دلیل روشنی بر میزبانی موفق این کشور از مشاغل دورکار مانند دیجیتال نومد است. دولت مالزی برای کوچ نشین های دیجیتالی مراکز بزرگی با اینترنت مطمئن و پایدار ایجاد کرده تا دسترسی بدون وقفه به شبکه های پرسرعت داشته باشند.   

از طرفی مالزی ظرفیت بسیار بالایی در جذب دیجتال نومدها دارد و آنها را از هر گوشه دنیا برای سفر به این کشور ترغیب می‌کند. از جمله دلایلی که این افراد را برای اخذ ویزای دیجیتال نومد مالزی ترغیب می‌کند شامل موارد زیر است:

 1. مالزی دارای آب و هوای قابل پیش بینی گرمسیری و به دور از سرمای سوزان زمستان است. 
 2. هزینه زندگی و سکونت در این کشور بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.
 3. مردم مالزی به خوبی از افراد خارجی استقبال کرده و میزبان خوبی برای آنها هستند.
 4. دیجیتال نومدها در مالزی مشکلی برای برقراری ارتباط با مردم ندارند، چون در این کشور انگلیسی به طور گسترده صحبت می‌شود.
 5. دین رسمی مردم مالزی اسلام است و کشوری بسیار آرام و به دور از هر حاشیه سیاسی و اقتصادی است. 
 6. زیرساخت‌های مناسب و مطلوب از نظر حمل و نقل جاده‌ای، اینترنت و در دسترس بودن محصولات بین‌المللی دلیل دیگر انتخاب مالزی برای این قشر از افراد است.
 7. امنیت بالا و میزان پایین جرم و جنایت در این کشور نیز فضا را برای کار و زندگی این دسته افراد کاملاً مساعد و مطلوب کرده است. 
 8. جذابیت های طبیعی مالزی، رودخانه های خروشان، جنگل های بارانی، جزایر زیبا و سواحل منحصر به فرد، فضایی دنج برای حضور دیجیتال نومدها را فراهم می‌کند.[/toggle]

ویزای دیجیتال نومد مالزی چیست؟

ویزای عشایر دیجیتال مالزی 

ویزای جدید فریلنسری، عشایر دیجیتال یا گذرنامه DE Rantau Nomad Pass جدیدترین ویزای مالزی است که در 1 اکتبر 2022 معرفی شد. گذرنامه DE Rantau Nomad Pass نوع جدیدی از گذرنامه بازدید حرفه‌ای چند بار ورود (Pass Lawatan Ikhtisas) است که به طور خاص برای دیجیتال نومدها طراحی شده است. این ویزای جدید به کارگران مستقل خارجی فعال در حوزه دیجیتال داده می‌شود. کارگران قراردادی، فریلنسرها و صاحبان مشاغل دورکاری مجاز به دریافت این ویزا هستند.  

توجه! از آنجایی که پروسه دریافت ویزای دیجتال نومد بسیار پیچیده و مشروط به قانع کردن اداره مهاجرت مالزی نسبت به شرایط و شغل فریلنسری با هزینه بسیار بالا است، ما با روشی مشابه در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه، برای شما ویزای دیجتال نومد مالزی می‌گیریم. 

آنچه ما به عنوان ویزای دیجیتال نومد مالزی برای شما در نظر داریم، نوعی ویزای با مرجع است که با هدف کار فریلنسری و اقامت در مالزی فقط توسط شریف اِستادی برای‌ شما ارائه می‌شود. اعتبار ویزای دیجیتال نومد مالزی یک سال و قابل تمدید است. هزینه ویزای دیجیتال نومد مالزی حدود 3200 رینگیت می‌باشد.

ویژگی‌های ویزای دیجیتال نومد مالزی:

 • ویزا مولتیپل است و می‌توانید به دفعات متعدد وارد و خارج از مالزی شوید.
 • می‌توانید در تمام مدت اعتبار ویزا از اقامت در مالزی لذت ببرید.
 • می‌توانید هر زمان که بخواهید یا تمام وقت شغل آنلاین خود را داشته باشید.
 • با این ویزا می‌توانید به تمام نقاط مالزی سفر کنید.
 • می‌توانید خانه یا ماشین اجاره یا خریداری کنید.
 • همچنین می‌توانید برای همسر و فرزندان یا والدین ویزای همراه بگیرید.
 • می‌توانید حساب بانکی باز کنید.
 • نمی‌توانید یک شغل تمام وقت استخدام شده یا یک کسب و کار سودآور راه اندازی کنید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دیجتال نومد مالزی

 • دانشنامه دیپلم (Certificate)
 • ریزنمرات دیپلم (Transcript)
 • اسکن و کپی ۳۲ صفحه پاسپورت
 • فایل اصلی عکس با پشت زمینه سفید سایز ۳.۵ * ۴.۵

توضیحات تکمیلی:

 • كليه مدارک را به انگليسی ترجمه کنید. كپی معمولی نيز بايد بسيار منظم و خوانا باشد.
 • عکس باید می‌بايست در اندازه ۴.۵×۳.۵، کاملا تمام رو با پشت زمينه سفید و فايل عکس مورد نياز می‌باشد، عکس‌های پرينت شده بعد از اسکن کيفيت قابل قبول نخواهد داشت.
 • از آنجايی‌كه بخش بسيار مهمی از روند درخواست ویزا در گرو تحويل مدارک کامل است؛ لذا از شما خواهشمنديم با دقت فراوان مدارک مورد نیاز را آماده کرده و به مشاوره شریف تحویل دهيد.

بهترین شهرهای مالزی برای دیجیتال نومدها

بهترین شهرهای مالزی برای کوچ نشینان دیجیتالی

اگر برای زندگی و کار در مالزی آماده هستید و می‌خواهید بهترین شهرهای مالزی برای دارندگان دیجیتال نومد مالزی را بشناسید، نام این 3 شهر مالزی را به خاطر بسپارید.

1- کوالالامپور

پایتخت مالزی کوالالامپور یک کلان شهر پرجنب‌وجوش و مدرن است که برای شغل دیجیتال نومد نقطه پرش و توقفگاه عالی است. در کوالالامپور تمام امکانات رفاهی مورد نیاز این قشر از افراد به راحتی پیدا می‌شود. شما به عنوان یک دیجیتال نومد به راحتی می‌توانید برنامه زندگی خود را بر اساس بودجه و امکانات خود تنظیم کنید.

یکی از مزایای کوالالامپور برای عشایر دیجیتال این است که به سادگی می‌توانند در فضاهای کاری مشترک و دفاتر اداری متصل به اینترنت پرسرعت و قابل اعتماد کار کنند. رستوران‌ها و کافه‌های دنج زیادی در اطراف شهر کوالالامپور وجود دارد که فضای مناسبی برای گشت و گذار، کار و تفریح دیجیتال نومدها است.

2- پنانگ

بر اساس گزارش MDEC، پنانگ یکی از قطب‌های فناوری نوظهور در مالزی است که بخشی از یک اکوسیستم قوی برای توسعه و هدایت اقتصاد دیجیتال در مالزی است. شهر پنانگ مالزی در سال 2020 در طرح جامع تحول دیجیتال به عنوان جامعه اقتصادی دیجیتال معرفی شد. 

علاوه بر این پنانگ به دلیل غذاهای عالی، تجربه سفر شگفت انگیز، فرهنگ پر جنب و جوش و سبک زندگی مقرون به صرفه، یک مقصد مسافرتی مشهور در جهان است. آنچه پنانگ را مقصدی متاسب برای دیجیتال نومدها کرده است زندگی ساحلی ایده‌آل، موزه‌ها و مکان‌های تاریخی، غذاهای فراوان، مراکز هنری و غیره است. نزدیکی به سایر مقاصد ساحلی مانند تایلند نیز دلیل دیگر محبوبیت شهر پنانگ برای عشایر دیجیتال است.

3- مالاکا

مالاکا جدا از مناظر و تجربیات فراوان برای فریلنسرها، یک مقصد توریستی است به دلیل هزینه زندگی مقرون به صرفه محبوب مهاجران است. چند فضای کاری مشترک در اطراف شهر مالاکا پراکنده است، هرچند که هر یک از کافه‌های دنج آن نیز برای دیجیتال نومدها بسیار مناسب است.

اخذ ویزای فریلنسری مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف با بیش از 20 سال تجربه، تنها مجری و راهنمای متخصص در امور تحصیل، اقامت و اخذ ویزای مالزی است. ویزای فریلنسری مالزی به صورت تضمینی و با کمترین هزینه تخصص ماست!

همچنین می‌توانید برای دریافت انواع ویزا روی خدمات ما حساب کنید:

 • ویزای دیجیتال نومد مالزی
 • ویزای سوشیال مالزی
 • ویزای بازنشستگی مالزی
 • ویزای تحصیلی مالزی
 • ویزای همراه مالزی
 • ویزای یکساله
 • ویزای سه ساله
 • ویزای اقامت mm2h
 • ویزای اقامت s-mm2h
همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:

https://citizenremote.com/visas/malaysia/

https://www.ivisa.com/malaysia-digital-nomad-visa

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *