تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
دانشگاه سان‌وی مالزی (Sunway University)
دانشگاه سان‌وی مالزی (Sunway University)

دانشگاه سان‌وی مالزی (Sunway University)

4.9/5 - (313 امتیاز)

به دانشگاه سان‌وی (Sunway University)؛ دانشگاه برتر فناوری دیجیتال در مالزی خوش آمدید! دانشگاهی با کلاس جهانی که در بین 2٪ دانشگاه‌های برتر جهان و 1.5٪ دانشگاه‌های برتر آسیا می‌درخشد. آسوده خاطر باشید؛ تحصیل در دانشگاه 5 ستاره‌ی سان‌وی مالزی، همان سکوی پرتابی است که از ابتدا باید به آن بیاندیشید.

میخوای تو سان‌وی تحصیل کنی؟

اینجا رو کلیک کن

 

به دانشگاه Sunway مالزی خوش آمدید!

به “سان وی سیتی” خوش آمدید! شما را به دانشگاه سان وی در قلب “سان وی سیتی” می‌بریم. دانشگاه سان وی یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی فعال است که به آموزش با کیفیت و انجام تحقیقات متمرکز بر مشکلات کلیدی جهانی اختصاص دارد. در دنیای فناوری دیجیتال سان وی باچالش‌های زیادی روبرو می‌شوید که به حل مشکلات جهانی منجر می‌شود!

این دانشگاه از بدو تأسیس توسط دکتر جفری چی (Dr Jeffrey Cheah)، به رسالت خود برای تربیت رهبران آینده از طریق آموزش و خدمات با کیفیت متعهد بوده است. امروز این دانشگاه به دستاوردهای مطرح ملی و بین‌‌المللی خود مفتخر است.

لیست دانشکده‌های دانشگاه Sunway مالزی

 • دانشکده تجارت
 • دانشکده علوم و فناوری
 • دانشکده هنر
 • دانشکده علوم ریاضی
 • دانشکده بهداشت و علوم پزشکی

ساختار آموزشی دانشگاه سان‌وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

افتخارات دانشگاه sunway مالزی

 • رتبه‌ی یک در کشور مالزی برای «تجربه‌ی آموزش جامع» و «دروس کیفی و استخدام»
 • این دانشگاه در میان ۲.۵% دانشگاه‌های برتر آسیا رتبه بندی می‌شود.
 • سان وی در رتبه‌بندی آسیایی QS در سال ۲۰۱۸، موفق به کسب رتبه‌ی برتر در بین دانشگاه‌های مالزیایی و کالج‌های دانشگاهی شد.
 • طبق آمار وب سایت معتبر QS، این دانشگاه در رده بندی‌های سال ۲۰۲۱ در محدوده ۷۵۰-۷۵۱ قرار گرفت.
 • دانشگاه سان وی همچنین در ارزیابی SETARA ۲۰۱۷ از مؤسسات آموزش عالی مالزی، موفق به دریافت رتبه‌ی ۵ ستاره برای آموزش، امکانات و استخدام شده است.
 • sunwayیکی از یازده دانشگاه در مالزی است که توسط دانشگاه اقتصاد دیجیتال مالزی موفق به دریافت رتبه‌ی دانشگاه برتر فناوری دیجیتال شده است.
 • از رتبه‌بندی ستاره‌های دانشگاهی QS در سال ۲۰۱۵ تاکنون ۱۴۶۰۰۰ کتاب در مجموعه کتابخانه‌ای پردیس دانشگاه سان‌وی وجود دارد.

هزینه تحصیل در دانشگاه سان‌وی مالزی

سان وی (sunway) یک دانشگاه غیر انتفاعی و ارائه دهنده‌ی تسهیلات به صورت بورسیه، پژوهش و سرمایه گذاری است. با این وجود، هزینه‌ی تحصیل برای دانشجویان با در نظر گرفتن امتیازات تحصیل در این مجموعه و همچنین جایگاه آن در مالزی، به مراتب کمتر از همتایان بین‌المللی در کشورهای آسیایی و اروپایی است. با این دیدگاه قطعاً تحصیل در دانشگاه sunway مالزی به سود شما خواهد بود.

مشاوره شریف به عنوان ایجنت انحصاری دانشگاه سان وی مالزی، ریز جزئیات هزینه تحصیل در دانشگاه سان وی مالزی را در اختیارتان می‌گذارد؛ کافی است با ما در ارتباط باشید…

لیست رشته و هزینه دانشگاه سان وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

اختصاص بیش از 500 میلیون رینگت به بورسیه تحصیلی دانشگاه سان وی!

دکتر جفری چی، بنیانگذار Sunway و متولی بنیاد جفری چی، قاطعانه معتقد است که فرصت برای آموزش باید برابر باشد. وی تأکید کرد: آموزش خوب درها را به سوی زندگی بهتر باز می‌کند.

با در نظر گرفتن این موضوع، بنیاد جفری چی به عنوان جایگزین صندوق امانی آموزش سان‌وی در مارس 2010 تأسیس شد.

از سال 2021، بنیاد جفری چی بیش از 570 میلیون رینگیت بورسیه به هزاران دانشجوی شایسته در رشته‌های مختلف تحصیلی اعطا کرده است.

دانشگاه سان‌وی از طریق بنیاد جفری چی، به طور مداوم از طریق ارائه‌ی بورسیه‌ها و جوایز، بودجه‌های آموزشی را به دانشجویان شایسته کمک می‌کند.

هزینه‌ تسهیلات و بورسیه دانشگاه سان وی

 • ۵ میلیون رینگت سرمایه­‌گذاری سالانه در اقلام کتابخانه‌ای
 •  بیش از 570 میلیون رینگت بورسیه اعطایی سالانه توسط بنیاد جفری چی
 • ۳۵۰ میلیون رینگت سرمایه گذاری سالانه در تسهیلات آموزشی، یادگیری و پژوهش

میخوای برای گرفتن بورسیه مالزی مشاوره بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

اعتبار بالای مدرک دانشگاه سان‌وی مالزی در جهان!

دانشگاه سان‌وی کشور مالزی

تمامی دانشجویان هر کدام به نوبه‌ی خود دلایلی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند که مهم‌ترین آنها اخذ مدرک فارغ‌التحصیلی با اعتبار جهانی است. مسلماً با داشتن مدرک بین‌المللی مسیر تحصیلی شما در کشورهای اروپایی هموارتر می‌شود.

اشتراک گذاری علمی دانشگاه سان وی با بهترین مؤسسات دنیا از قبیل دانشگاه هاروارد، دانشگاه آکسفورد، و دانشگاه کمبریج، علاوه بر کیفیت آموزش، اعتبار مدارک تحصیلی سان وی را تضمین می‌کند.

این ارتباطات به همبستگی‌های علمی و فرهنگی قوی میان مؤسساتی که مشوّق اشتراک گذاری علمی از سوی متخصصان پیشرو جهانی هستند، منجر می‌شود.

دانشگاه سان وی مورد تأیید وزارت آموزش و سازمان اعتباربخشی مدارک تحصیلی مالزی (MQA) می‌باشد.

لازم به ذکر است؛ دانشگاه بین‌المللی سان وی با اخذ رویکردی جهانی، همکاری نزدیکی با دانشگاه لنکستر انگلستان و دانشگاه بین‌المللی لوکوردون‌بلو برقرار کرده و مدارک بین‌المللی برای رشته‌های تحصیلی خود دریافت کرده است.

اعطای مدرک از دانشگاه لنکستر انگلستان:

طی همکاری استراتژیک دانشگاه سان وی با دانشگاه لنکستر، امکان دریافت مدرک هر دو دانشگاه برای فارغ‌التحصیلان بسیاری از دوره‌های تحصیلی در دانشگاه sunway فراهم است. دانشگاه لنکستر در سال ۲۰۱۸ از سوی راهنمای دانشگاه‌‌های ساندی و تایمز به‌عنوان «دانشگاه سال» معرفی شد و در رده‌ی ۱۰ دانشگاه برترِ سه رده‌بندی اصلی در انگلستان قرار گرفت.

اعطای مدرک از دانشکده‌ی بین‌المللی Le Cordon Bleu:

در یک همکاری ارزشمند دیگر، دانشگاه sunway مالزی مفتخر است که شانه به شانه‌ی دانشکده‌ی بین‌المللی “Le Cordon Bleu” ایستاده است. مدرسه‌ی” Le Cordon Bleu” در سال 1895 به‌عنوان یک مؤسسه‌ی هنری معتبر آشپزی در پاریس تأسیس شد؛ این مدرسه در آموزش عالیِ آشپزی و مهمانداری سرآمد است. به موجب این همکاری، فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهمانداری و دوره‌های آشپزی Le Cordon Bleu در دانشگاه سان وی مالزی، در مقطع دیپلم/لیسانس می‌توانند علاوه بر مدرک خود دانشگاه، مدرک ” Le Cordon Bleu” را نیز دریافت کنند.

برنامه انتقال مدرک آمریکایی دانشگاه سان‌وی

اینجا رو کلیک کن

 

شناسنامه دانشگاه سان وی مالزی (۲۰۲۳)

university sunway
رنکینگ بین المللی۶۰۱-۶۵۰ در سطح بین‌المللی
رنکینگ در آسیا۱۲۱ در سطح آسیا
وضعیت دانشگاهخصوصی
تعداد دانشجویان۴,۶۴۸
تعداد اعضای هیئت علمی۵۶۹
تعداد مقالات بین المللیزیاد
موقعیتمالزی،سلانگور،سوبانگ‌جایا،بندر سان‌وی
وب سایت دانشگاه sunway مالزیuniversity.sunway.edu

دانشگاه sunway، یک دانشگاه ۵ ستاره طبق آمار مجله معتبر QS در سال۲۰۲۱

 

منبع: سایت رسمی دانشگاه sunway مالزی

منبع : topuniversities.com

ثبت‌نام در دانشگاه سان وی مالزی با مشاوره شریف

‌مشاوره شریف؛ تنها ایجینت انحصاری مجموعه آموزشی سان وی مالزی در ایران است.

مشاوره شریف؛ به عنوان بزرگترین سایت تخصصی اقامت و تحصیل در مالزی، این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه سان وی مالزی، خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش، ثبت‌نام، اخذ ویزای تحصیلی، خوابگاه و … ارائه نماید.

                مالزی تخصص ماست!

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture