تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
دانشگاه آشپزی لی کوردن بلو مالزی

دوره‌های آشپزی لی‌ کوردون بلو در دانشگاه سان‌وی مالزی

4.8/5 - (33 امتیاز)

به بزرگترین کلاس آموزش آشپزی خوش آمدید! با شرکت در دوره‌های آشپزی Le Cordon Bleu در دانشگاه سان‌وی مالزی، به جمع سرآشپزان مشهور دنیا بپیوندید و رستوران اختصاصی خود را افتتاح کنید!

میخوای مدرک آشپزی له‌کوردن‌بلو بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

 

play-rounded-fill

Le Cordon Bleu؛ بزرگترین شبکه مدارس آشپزی در جهان!

 Le Cordon Bleu در سال 1895 در پاریس تأسیس شد و امروزه با بیش از 35 آموزشگاه در 5 قاره، بزرگترین شبکه مدارس آشپزی و مهمان نوازی در جهان محسوب می‌شود. این آموزشگاه سالانه میزبان 20000 هنرجو با ملیت‌های متفاوت از سراسر دنیا است. آنچه Le Cordon Bleu را متمایز کرده، ترکیب نوآوری در آموزش سنتی است که از طریق ارائه‌ی گواهینامه‌ها، دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس در آموزشگاه خود ممکن می‌سازد.

اکثر فارغ‌التحصیلان Le Cordon Bleu سرآشپزان مشهوری در سطح بین‌المللی شده‌اند که رستوران‌های Michelin-star افتتاح کرده‌اند.

بیش از یک قرن، Le Cordon Bleu به آشپزان مشتاق این امکان را داده است که جاه طلبی‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند. در این آموزشگاه طیف گسترده‌ای از هنرهای آشپزی، نوشیدنی، برنامه‌های مدیریت و مهمان نوازی ارائه می‌شود.

با اتمام دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی، صرف نظر از سابقه تحصیلی‌تان، مدرک فارغ‌التحصیلی از Le Cordon Bleu دریافت خواهید کرد و اینگونه به جامعه‌ی سرآشپزان حرفه‌ای خواهید پیوست. مدرک فارغ‌التحصیلی Le Cordon Bleu ،اعتباری است که شما را از رقابت در صنعت سخت و متغیر آشپزی، متمایز می‌کند.

قوانین ورود دانشجویان خارجی به مالزی در دوران کرونا

اینجا رو کلیک کن

مالزی ربان آبی برای آشپزی دریافت می‌کند!

دانشگاه لی کوردن بلو

تجربه‌ زندگی و اقامت در کشور مالزی به من ثابت کرده که مالایی‌ها عاشق غذا هستند و این نیز از چشم مؤسسه Le Cordon Bleu  دور نماند. با اینکه مالزی اولین کشوری نیست که طرفدار غذاست، با این حال در ماه‌های اخیر توانست تمایز خود را در این حیطه به رخ بکشاند.

بهتر است بدانید که Le Cordon Bleu  در زبان فرانسوی به معنی ” ربان آبی ” می‌باشد، که هم معنی با غذا و آموزش با کیفیت است.  

تحصیل دوره‌های آشپزی Le Cordon Bleu در یکی از بهترین دانشگاه‌های مالزی، موقعیت ویژه‌ای برای طرفداران شغل آشپزی حرفه‌ای است. درحالیکه  برنامه‌های آشپزی Le Cordon Bleu جایگاه ویژه‌ای در سوئیس و آموزشگاه‌های دیگر اروپا دارد، شرایطی فراهم شده که با هزینه‌ای کمتر این هنر را با شرکت در دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی آموخت! هنگامیکه همکاری بین کالج دانشگاه سان وی و مؤسسه آشپزی Le Cordon Bleu در سال گذشته اعلام شد، آشپزان و البته کسانی که می‌خواستند شغل آشپزی را انتخاب کنند بسیار هیجان‌زده شدند، چی از این بهتر؟!

Le Cordon Bleu مالزی، یک آموزشگاه مستقل است که با گروه آموزشی سان وی و Le Cordon Bleu پاریس همکاری مشترک دارد. همچنین؛ دومین آموزشگاه Le Cordon Bleu است که پس از تایلند در جنوب شرقی آسیا افتتاح شد.

برنامه انتقال مدرک آمریکا در سان‌وی (ADTP)

اینجا رو کلیک کن

چرا Le Cordon Bleu، مالزی را انتخاب کرد؟!

دانشگاه لی کوردن بلو فرانسه

بی‌شک معروف‌ترین آموزشگاه آشپزی جهان، برای ترویج و گسترش هنر سرآشپزان فرانسوی در جای جای کره زمین، می‌بایست شعب خود را در نقاطی افتتاح کند که حضور پررنگ آن بیشتر از همیشه حس شود و کجا بهتر از مالزی؟!

مالزی به دلیل داشتن هزینه‌های پایین زندگی بهترین قطب جذب متقاضی از سرتاسر جنوب شرقی آسیا است. عامل مهم دیگر این است که مالزی، مواد غذایی بخش عظیمی از اندونزی و بازارهای محلی را فراهم می‌کند.

جالب است بدانید؛ آموزشگاه آشپزی لی‌ کوردون بلو (Le Cordon Bleu) در غذاهای خود از گوشت خوک استفاده نمی‌کند و این با فرهنگ غذایی مالزی که کشوری اسلامی است، همسو می‌باشد.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، رئیس و مدیر کل مؤسسه بین‌المللی Le Cordon Bleu فرصت پیدایش این آموزشگاه را در مالزی مناسب دید و این را نیز احساس کرد که این موقعیت استراتژیک برای جذب متقاضیان خارجی از سرتاسر جنوب آسیا مناسب می‌‍باشد.

میخوای بدونی سان‌وی چه دوره‌های دیگه‌ای داره؟

اینجا رو کلیک کن

برنامه آموزش آشپزی در دانشگاه سان وی

برنامه پیشنهادی Le Cordon Bleu مالزی یک برنامه آموزشی 9 ماهه برای هر دو دانشجویان محلی و بین‌المللی می‌باشد. در این برنامه آموزشی، 3 ترم وجود دارد که هر ترم 3 ماه به طول می‌انجامد. در انتهای هر ترم، یک گواهی بر مبنای پیشرفت دانشجویان به آنها داده می‌شود تا اینکه به ترم آخر برسند.

در دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی، دو نوع برنامه آموزشی پیشنهاد می‌شود؛ هنر آشپزی در پختن غذا و هنر آشپزی در شیرینی پزی. فارغ التحصیلان فوق با اخذ مدرک بین‌المللی در زمینه آشپزی، پا در عرصه‌ی جهانی می‌گذارند. ارزش مدرکی که به فارغ‌التحصیلان دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی ارائه می‌شود به اندازه مدرکی است که یک دانشجو از Le Cordon Bleu فرانسه و شعب آن در جای جای دنیا دریافت می‌کند.

دوره های آشپزی دانشگاه سان وی فقط 9 ماه به طول می انجامد که شامل واحدهای تئوری و عملی می‌باشد. ساعات آموزش عملی جمعاً 540 ساعت است که حداکثر 16 جلسه عملی در آشپزخانه برگذار می‌شود. در این جلسات به هر دانشجو یک اجاق گاز، یک دست کارد و چنگال و اقلام دیگر موجود در آشپزخانه اختصاص داده می‌شود. در واقع هیچ آموزشگاه آشپزی این مقدار ساعات کار عملی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. طی کلاس‌های آموزش عملی، سرآشپزها همچون کلاس‌های تشریحی بر کارهای دانشجویان نظارت دارند و آنها را راهنمایی می‌کنند.

گفتنی است؛ مجموعه آموزشی سان وی در تمامی مقاطع، گزینه‌ی مناسبی برای تحصیل در مالزی است.

قوانین سختگیرانه Le Cordon Bleu برای دانشجویان

برای تحصیل دوره‌های آشپزی در دانشگاه سان وی مالزی، می‌بایست پیرو قوانین انضباطی آموزشگاه Le Cordon Bleu باشید. قوانینی که بیشتر به نظم سرآشپزان جوان و بلند پرواز اهمیت می‌دهد. وقت شناسی و حضور به موقع در کلاس‌های Le Cordon Bleu اهمیت بسیاری دارد؛ نکته‌ای که حتی در آموزشگاه بانکوک نیز به راحتی دیده می‌شود.

اگر خودتان را برای شرکت در دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی آماده می‌کنید، بهتر است دانشجوی منضبطی باشید.

توجه! اگر در طول یک ترم 6 دفعه به مدت 15 دقیقه تأخیر داشته باشید، این به منزله 3 روز غیبت است که باعث اخراج شما از آموزشگاه می‌شود. در چنین شرایطی اگر بخواهید می‌توانید در کلاس‌های باقیمانده ترم شرکت کنید؛ ولی در انتهای ترم، هیچ‌گونه مدرکی دریافت نخواهید کرد.

امیدواریم شما نیز همانند بسیاری از متقاضیان جوان و بلندپرواز، دنبال این نباشید که یک شبه به همه خواسته‌هایتان برسید! برخی گمان می‌کنند از مسیرهای میان‌بر می‌توانند سریع فارغ‌التحصیل شوند و موقعیت بسیار خوبی هم داشته باشند؛ ولی نمی‌دانند که موفقیت آنها بسته به حضور منظم در برنامه آموزشی دارد؛ کاری که بس دشوار است.

دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در کالج سان‌وی

اینجا رو کلیک کن

توصیه‌هایی برای سرآشپزان جوان!

مدرسه آَشپزی لی کوردن بلو

اگر می‌خواهید سرآشپز شوید باید منظم باشید و برای رسیدن به شغل مورد علاقه خود جدیت زیادی به خرج دهید. اگر می‌خواهید سرآشپز خوبی شوید باید اشتیاق و انگیزه را از سرآشپزهای حرفه‌ای یاد بگیرید. سرآشپزانی که تاکنون در این صنعت تجارب زیادی داشتند و راه آموزش آشپزی به شما را به خوبی می‌دانند!

شعبه اصلی Le Cordon Bleu در فرانسه است؛ بنابراین شاید گمان کنید که در این آموزشگاه تنها طرز تهیه غذاهای فرانسوی آموزش داده می‌شود! خبر خوب اینکه؛ تکنیک‌های فرانسوی در تمام دستور پخت‌های فرانسوی به گونه‌ای است که می‌توانید هرنوع دستور پختی که با استایل، فرهنگ و علاقه شما سازگاری دارد را ایجاد کنید.

برای مثال؛ زمانیکه سرآشپز LeCordon Bleu طرز تهیه دسر ماهی را آموزش می‌داد؛ در زمان آموزش به دانشجویان گفت که می‌توانند آن را بر طبق سلیقه و فرهنگ خود به صورت قطعات بسیار کوچک و حتی ریز شده در بیاورند تا به صورت محلی سرو شود.

با این اوصاف می‌توانید در دوره‌های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی شرکت کنید و بعد از فارغ‌التحصیلی، سبک مورد علاقه خود را با تلفیقی از تکنیک‌های آشپزی فرانسوی ارائه دهید.

 

تضمین پذیرش در دوره های آشپزی دانشگاه سان وی مالزی با مشاوره شریف

‌ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در دوره های آشپزی دانشگاه سان‌وی مالزی شرکت کنید!

مشاوره شریف ؛ به عنوان تنها ایجنت انحصاری دانشگاه سان‌وی مالزی در ایران، این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دوره‌های آموزشی دانشگاه سان وی مالزی، خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید.

مشاوره شریف؛ پس از قریب به دو دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه خدمات در خصوص دانشگاه سان وی مالزی، بدون شک به عنوان قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده‌ی خدمات دانشجویی فعال در این دانشگاه می‌باشد.

ما خانواده دوم شما در مالزی هستیم!

همین حالا تماس  بگیرید ۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture