تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
ویزای کشور مالزی

ویزای مالزی 2023 | راهنمای جامع ویزای مالزی برای ایرانی ها

4.9/5 - (309 امتیاز)

اخذ ویزای مالزی، مجوز ورود به شبه جزیره‌ی مالزی با جنگل‌های بارانی، سواحل با شکوه، پارک‌های ملی و غیره است. با زندگی در مالزی ترکیب مدرنیته توأم با تکنولوژی را یکجا خواهید دید. فرقی نمی‌کند که با چه قصد و نیتی راهی این کشور می‌شوید؛ ما راهنمای جامع اخذ انواع ویزای مالزی برای ایرانیان که مسیر اقامت شما را در این کشور هموار می‌کند تقدیم‌تان می‌کنیم.

مشاوره شریف؛ به پشتوانه 20 سال تجربه، انواع ویزای مالزی اعم از ویزای دانشجویی، ویزای همراه، ویزای سوشیال، ویزای توریستی، ویزای MM2H برای اقامت بلند مدت در سال 2022 را به شما معرفی می‌کند.

میخوای زودتر از بقیه ویزای مالزی بگیری؟

اینجا رو کیلک کن

در این مقاله خواهید خواند:

چرا ویزای مالزی؟

سفر به مالزی

مالزی کنونی از بسیاری از کشورهای در حال توسعه که می‌شناختید، پیشی گرفته و از هر جهت، مقصدی مناسب برای اقامت و تحصیل است. از فضای سبز شهری گرفته تا ساختمان‌ها و برج‌ های مرتفع در این کشور خبر از زندگی مدرن با امکاناتی فراتر از کشورهای اروپایی را می‌دهند. 

تفریحات آبی، سواحل مرجانی، امواج خروشان، شن‌های روان و آب‌های شیشه‌ای که با یک نگاه سر درون را فاش می‌کنند. گردشگرانی که در ساحل آفتاب می‌گیرند، توریستی بودن مالزی را فریاد می‌زنند! تجربه‌ی زندگی و اقامت در مالزی چنین می‌نماید که مالزی مقصدی دنج برای اقامت MM2H، است. هرچند که تقاضای روز افزون ایرانیان برای اخذ ویزای مالزی خود گواه خوبی بر این ادعاست!

می‌دانستید پاسپورت مالزی در لیست قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان است که در جایگاه 14 ام خودنمایی می‌کند؟

تجربه زندگی و اقامت در مالزی

اینجا رو کلیک کن

ناگفته نماند؛ مالزی را می‌توان قطب برتر آموزشی آسیا نامید. کافیست نگاهی به رزومه دانشگاه‌های مالزی داشته باشید تا کیفیت واقعی آموزش و تحصیل در مالزی را درک کنید. تحصیل در برترین دانشگاه‌ها با رنکینگ‌های جهانی، کمی دور از ذهن است که با تحصیل در مالزی تحقق می‌یابد.

چشم انداز دولت مالزی جذب 250 هزار دانشجوی خارجی تا سال 2025 است؛ اگرچه هدفی بلند پروازانه محسوب می‌شود اما غیر ممکن نیست!

درخواست ویزای مالزی (apply malaysia visa)

اگر مخاطب این مقاله هستید فقط یک دلیل دارد؛ سؤالی کلی برای گرفتن ویزای مالزی! “چگونه ویزای مالزی بگیریم؟”

روادید یا ویزای مالزی، همان اجازه ورود اتباع خارجی به خاک مالزی است که طبق قوانین و مقررات اداره مهاجرت این کشور، همواره با بروزرسانی‌هایی در سال‌های اخیر صادر می‌شود.

مالزی از معدود کشورهایی است که می‌توانید به مدت 14 روز بدون نیاز به اخذ ویزا مالزی از سفارت این کشور، به آن وارد شوید. ویزای مالزی برای ایرانیان در زمان ورود به فرودگاه به صورت مهر تأیید در پاسپورت ثبت می‌شود. البته دو هفته حتی برای گردشگران به سرعت برق و باد می‌گذرد؛ پس گرفتن ویزای مدت‌دار برای اقامت بیشتر از 14 روز را توصیه می‌کنیم.

کشور مالزی با در نظر گرفتن اهداف سفر، انواع ویزای مالزی را طبق شرایط و قوانین خاص ارائه می‌دهد. بنابراین ابتدا باید هدفتان از سفر به مالزی را در نظر بگیرید و سپس برای اخذ ویزا یا apply malaysia visa اقدام کنید.

به قول مولانا: ” از کجا آمده‌ام، آمدنم بهر چه بود؟! “جدی یا شوخی، دیر یا زود؛ این سؤالی است که باید برای گرفتن روادید مالزی پاسخ دهید. اینکه برای چه هدفی به مالزی می‌روید و برای چند روز اقامت خواهید داشت!

با انواع ویزای مالزی 2023 آشنا شوید!

گذشته‌ها گذشته! امروز حتی سایه‌ای از مالزی قدیمی و جهان سومی را نخواهید دید. زمانی که گرفتن ویزای مالزی مثل آب خوردن بود، خیلی‌ها از غافله جا ماندند. و امروز برای دریافت روادید مالزی باید حواستان باشد تا رد صلاحیت نشوید! دولت مالزی به دلیل افزایش تقاضای روز افزون برای اقامت و مهاجرت به مالزی، براساس اهداف سفر و مدت اقامت متقاضیان، انواع ویزای مالزی برای ایرانیان و سایر اتباع خارجی ارائه می‌دهد تا توازن جمعیتی کشورش را حفظ کند.

انواع ویزای مالزی براساس دفعات ورود:

انواع ویزای مالزی برای ایرانی ها و سایر افراد خارجی براساس دفعات ورود را می توان به 3 دسته تقسیم کرد:

 1. ویزای یکبار ورود مالزی، ویزای یک بار ورود برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد گردشگری، انجام امور اجتماعی و تجاری کوتاه مدت در مالزی را دارند. لازم است بدانید ویزای یکبار ورود، نوعی ویزای بدون مرجع مالزی است که 3 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد. ویزای توریستی مالزی و ویزای سوشال دو نمونه از ویزای یک بار ورود یا ویزای بدون مرجع در مالزی هستند. 
 2. ویزای چند بار ورود یا ویزای مولتی مالزی، این ویزا که به ویزای با مرجع معروف است برای کسانی صادر می‌شود که قصد تحصیل، تجارت و انجام امور بین دولتی در مالزی را دارند. مولتی ویزا یا ویزای با مرجع مالزی، معمولاً برای مدت 3 تا 12 ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد. به عبارت بهتر تاریخ اعتبار ویزای مولتی پل یک سال از تاریخ صدور است. ویزای تحصیلی و ویزای MM2H دو نمونه از مولتی ویزای مالزی هستند.
 3. ویزای ترانزیت مالزی، این ویزا مالزی برای شهروندان خارجی است که در حال حمل و نقل و عبور به کشور دیگری بوده و در حین سفر مجبور به گذر از خاک مالزی هستند. کسانی که محوطه فرودگاه را ترک نکرده و با همان پروازی که وارد شده‌اند به کشور مقصد می‌روند نیازی به اخذ ویزای ترانزیت مالزی ندارند.

شرایط لازم برای اخذ ویزای چند بار ورود یا ویزای مولتی مالزی

شرایط لازم برای اخذ ویزای چند بار ورود مالزی:

 • متقاضی باید مدرک کافی برای اقامت در مالزی را نشان دهد.
 • متقاضی باید دارای یک بلیط برگشت معتبر و معتبر باشد.
 • گروه های تور واجد شرایط درخواست ویزای مولتیپل ورود نیستند.

 

انواع ویزای مالزی بر اساس هدف:

انواع ویزا مالزی براساس هدف را می‌توان به 5 گروه تقسیم کرد:

 1. ویزای تحصیلی مالزی
 2. ویزای همراه مالزی
 3. ویزای سوشیال مالزی
 4. ویزای MM2H مالزی
 5. ویزای توریستی یا فرودگاهی مالزی
 6. ویزای کار مالزی

میخوای بدونی کدوم ویزای مالزی مناسب خودته؟

اینجا رو کلیک کن

1- اخذ ویزای تحصیلی مالزی

تحصیل در کشور مالزی

مالزی یکی از بهترین کشورهای آسیایی است که با طبیعت بکر استوایی، زیرساخت‌‌های شهری مدرن و دانشگاه‌های معتبر، سالانه میزبان دانش آموزان و دانشجویان زیادی از سراسر جهان است. مهاجرت تحصیلی به مالزی بهترین و آسان‌ترین نوع مهاجرت به مالزی است؛ طبق آمار یونسکو، مالزی یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی دنیا است. با این اوصاف، باید برای گرفتن روادید مالزی عجله کنید.

آن دسته از افرادی که با هدف مهاجرت تحصیلی برای گرفتن ویزای مالزی پیش‌قدم می‌شوند، باید بدانند ویزای تحصیلی‌ مالزی به دو گروه زیر تقسیم می‌شود:

 1. ویزای دانشجویی مالزی
 2. ویزای دانش آموزی مالزی

اخذ ویزای دانشجویی مالزی 

اگر هدفتان از گرفتن روادید مالزی، آموزش و تحصیل در دانشگاه‌های مالزی است، باید روی اخذ ویزای دانشجویی تمرکز کنید. اخذ ویزای دانشجویی تنها نوع ویزای مالزی است که برای مهاجرت تحصیلی می‌توان روی آن حساب کرد.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی برای واجدین شرایط پروسه‌ای است که سازو کارهای خودش را دارد. در صورت داشتن شرایط مورد نیاز برای اخذ این ویزا، می‌توانید از طریق شرکت‌های مجری اخذ ویزای مالزی برای گرفتن آن اقدام کنید.

ناگفته نماند که پروسه‌ی اخذ ویزای دانشجویی در سه مرحله خلاصه می‌شود:

 • مرحله اول: اخذ نامه‌ی تأییدیه ویزا (val)
 • مرحله دوم:اخذ ویزای یکبار ورود (SEV)
 • مرحله سوم: ورود به مالزی و ثبت‌نام در دانشگاه

نکته: انجام هر کدام از مراحل بالا، مشروط به تکمیل و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز است که در مقاله‌ی اخذ ویزای تحصیلی، با جزئیات کامل‌تری همه چیز را برایتان گفته‌ایم. 

تشدید قوانین ورود دانشجویان خارجی به مالزی: (کلیک کن)

دولت مالزی با هدف کاهش میزان سو‌ء استفاده از ویزاهای دانشجویی، شرایط ورود دانشجویان خارجی به این کشور را سخت‌تر کرده است.

اخیراً محمد خالد نوردین ـ وزیر آموزش عالی مالزی ـ در گفت‌وگو با خبرنگاران از تشدید قوانین ورود دانشجویان خارجی به این کشور خبر داد. طبق این قوانین، دانشجویان خارجی دیگر نمی‌توانند همچون گذشته با ویزای توریستی وارد مالزی شوند؛ مگر اینکه از یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرش گرفته باشند.

وی اظهار کرد: طبق تصمیمات جدید، دانشجویان خارجی باید پیش از درخواست برای ویزای دانشجویی مالزی مقدماتی مانند: داشتن بیمه‌ی درمانی، صدور کارت دانشجویی و نامه پذیرش از مؤسسات آموزش عالی مالزی را فراهم کنند.
وزیر آموزش عالی مالزی همچنین؛ شمار دانشجویان خارجی در این کشور را ۹۵ هزار نفر اعلام کرد.

هزینه ویزای دانشجویی مالزی: (کلیک کن)

قیمت ویزای دانشجویی مربوط به اداره‌ی مهاجرت مالزی (اداره‌ی EMGS) است و بسته به مقطع و دانشگاه انتخابی شما متغیر است. پیشنهاد می‌کنیم از مشاورین ما برای بررسی هزینه‌ی دقیق اخذ ویزای دانشجویی در مالزی، کمک بگیرید.

اخذ ویزای دانش‌ آموزی مالزی

اخذ ویزای دانش آموزی مالزی برای آن دسته از محصلانی است که تمایل به تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌ دانشگاهی در مالزی دارند. شرایط و مراحل اخذ ویزای دانش آموزی در یک نمای کلی شاید مشابه قوانین اخذ ویزای دانشجویی مالزی باشد؛ اما در برخی جهات، به دلیل کم سن بودن دانش آموزان، شرایط اخذ ویزای دانش آموزی مالزی با ملاحظات بیشتری همراه خواهد بود.

گفتنی است؛ برای تحصیل فرزندتان در مدارس بین المللی مالزی، بخصوص در مقطع ابتدایی، شما به عنوان والدین می‌بایست، همزمان با درخواست ویزای دانش آموزی برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایید.

2- اخذ ویزای همراه مالزی

ویزای همراه مالزی (Dependent Pass)، نوعی روادید مالزی است که فقط به همراهان افرادی که قصد تحصیل در مالزی را دارند تعلق می‌گیرد.

طبق قوانین، افرادی که با ویزای همراه مالزی در این کشور اقامت می‌کنند، از حقوق شهروندی مالزی بهره‌مند می‌شوند.

انوع ویزای همراه مالزی

 • ویزای همراه دانش‌آموزی
 • ویزای همراه دانشجویی

ویزای همراه دانش‌آموزی به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟

ویزای همراه دانش‌آموزی؛ در این نوع، دانش‌آموز می‌تواند صرفاً برای مادرش درخواست ویزای همراه بدهد. به عبارتی ویزای همراه دانش‌آموزی تنها برای مادر دانش‌آموز صادر می‌شود و نه برای پدر، خواهر یا برادر.

تنها در موارد خاص مانند: متارکه‌ی والدین، آن هم درصورتی‌که حضانت فرزند با پدر ‌باشد، با ارائه‌ی حکم قانونی حضانت فرزند و همچنین موافقت‌نامه‌ی کتبی از طرف مادر وی، به پدر ویزای همراه تعلق می‌گیرد.

والدینی که تمایل به همراهی فرزندشان برای ادامه تحصیل در مالزی هستند، تنها از این طریق، می‌توانند مجوز ورود به مالزی را دریافت کنند.

ویزای همراه دانشجویی به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟

ویزای همراه دانشجویی؛ این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که فرزند یا والدین‌شان در حال تحصیل در مالزی در دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می‌باشد.

دانشجویان درحال تحصیل در مالزی طبق قوانین و شرایط زیر، می‌توانند نسبت به صدور ویزای همراه برای ورود به مالزی اقدام کنند.

 • در صورت مجرد بودن، می‌توانند برای والدین خود ویزای همراه بگیرند.
 • در صورت متأهل بودن، می‌توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای همراه بگیرند.
 • در صورت متأهل بودن، امکان اخذ همزمان ویزای همراه برای والدین و همسر و فرزندان وجود ندارد.
 • امکان دریافت ویزای همراه برای خواهر و برادر وجود ندارد.

میخوای ویزای همراه مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

3- ویزای سوشیال مالزی (ویزای دو ماهه)

با وجود اینکه کشور مالزی همواره پذیرای تعداد زیادی افراد خارجی است، ولی مهاجرت به مالزی خیلی هم آسان نیست! چرا که دولت مالزی همیشه مراقب است افزایش مهاجران بر روی توازن جمعیت آن‌ها تأثیر نداشته باشد.

در این راستا طبق قوانین جدید؛ از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت.

بنابراین اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال یا ویزای دو ماهه مالزی دریافت نمایید.

پیش از این، دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را داشتند، می‌توانستند با ویزای توریستی مالزی که اعتبار ۱۴ روزه دارد، وارد مالزی شوند و سپس ویزای خود را به ویزای تحصیلی تغییر دهند. این در حالی است که با قوانین جدید دانشجویان باید پیش از عزیمت به مالزی نسبت به دریافت نامه‌ی ویزای صادر شده از اداره مهاجرت اقدام کنند.

در جریان باشید که دولت مالزی در ارائه‌ی این نوع روادید برای ورود دانشجویان به مالزی و همچنین ریجکت ویزا بسیار سختگیرانه عمل می‌کند؛ پس در انتخاب دانشگاه و مقصد تحصیلی خود نهایت دقت را داشته باشید.

اخذ ویزای سوشیال مالزی در ۱۴۰۱

با نگاهی به گذشته به سال ۲۰۲۰ برمی‌گردیم؛ روزی که مرزهای مالزی بسته شد! اقدامی که هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در مالزی، در جهت پیشگیری از همه‌گیری کووید-19 در مالزی رخ داد. با بسته شدن مرزها امکان ورود دارندگان انواع ویزا مالزی و بخصوص توریست‌ها و مسافران خارجی وجود نداشت. حتی بعد از بازگشایی مرزها با مجوز ورود به مالزی، امکان اخذ ویزای توریستی مالزی یا ویزای سوشیال میسر نبود.

خوشبختانه با واکسیناسیون جهانی و کمرنگ شدن کرونا، اغلب کشورها از جمله مالزی اقدام به بازگشایی کامل مرزها نمودند. نخست وزیر مالزی نیز با اعلام خبر بازگشایی مرزهای مالزی از ۱۲ فروردین ۱۴۰۱، مرزهای مالزی رو به شرط واکسیناسیون کامل و داشتن تست سی‌آر پی منفی در فرودگاه، به روی دارندگان انواع ویزا مالزی باز کرد.

مالزی اکنون یک مقصد باز است و امکان مجدد اخذ ویزای توریستی مدت‌دار و ویزای سوشیال چند ماهه برای مسافران خارجی مهیاست. در نظر داشته باشید که پیرو بازگشایی کامل مرزهای مالزی از سال جدید، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سوشیال مالزی با آپدیت جدیدی همراه است که در ادامه بروزترین اطلاعات ۱۴۰۱ را برای اخذ ویزای سوشیال مالزی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا‌ی سوشال از فروردین ۱۴۰۱:

متقاضیان می‌توانند برای دریافت ویزای دو ماهه مالزی مدارک مورد نیاز شامل:

 • اصل پاسپورت
 • نامه تمکن مالی
 • بلیط پرواز رفت و برگشت
 • رزرو هتل یا محل اقامت
 • فرم اپلیکیشن ویزا
 • جزئیات دقیق‌تر اعلام می‌شود.

لطفا مدارک فوق را به آدرس ما در دفتر تهران ارسال ‌نمایید تا جهت اخذ ویزای سوشال مالزی برای شما، اقدامات لازم صورت گیرد.

بازگشایی مرزهای مالزی و اخذ ویزای سوشال از ۱۲ فروردین ۱۴۰۱

اینجا رو کلیک کن

4- ویزای MM2H یا ویزای 5 ساله مالزی

اگر قصد و نیت شما برای اخذ روادید مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت، برای زندگی در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H یا ویزای ۵ ساله مالزی بهره‌مند شوید.

دولت مالزی با ارائه‌‌ی برنامه‌ اقامت ۵ ساله مالزی با نام اختصاری MM2H در اواخر سال ۲۰۰۰ طرح اقامتی جدیدی را معرفی کرد.
طرح اقامتی جدید؛ این اجازه را به خارجی‌ها می‌دهد تا برای اقامت و ویزای طولانی‌مدت ۵ ساله و قابل تمدید اقدام نمایند.
لازم به ذکر است؛ متقاضیان باید از طریق معیارهای مشخص مالی و بهداشتی تأیید شوند.

در رابطه با اخذ ویزا مالزی همین بس که روال خاص خودش را دارد و این نیز زمان‌بر است؛ بنابراین اگر خودتان قصد دارید برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید، می‌بایست با آگاهی کامل و صبر و حوصله‌ی زیاد، کفش آهنی بپوشید و راهی سفارت‌خانه و … شوید.

ما راه میانبری به شما پیشنهاد می‎‌کنیم؛ کار را به کاردان بسپارید و بدون هیچ دغدغه‌ای در کم‌ترین زمان ممکن روادید خود را دریافت کنید. مشاوره شریف؛ با بیش از 18 سال تجربه‌ی تخصصی، مجری و راهنمای شما در زمینه‌ی اخذ ویزا مالزی است.

5- ویزای توریستی مالزی

ویزای توریستی مالزی، شاید اولین ویزایی باشد که برای بازدید از مالزی تهیه می‌کنید، ولی آخرین ویزای دریافتی شما هم نخواهد بود. چون یک بار سفر به مالزی، طوری شما را پایبند این کشور می‌کند که خودتان هم نمی‌فهمید، چرا مقصد همه سفرهای بین المللی‌تان به مالزی ختم می‌شود؟

اگر پایبند کشور مالزی باشید که خودتان بهتر می‌دانید ویزای توریستی مالزی فقط برای گردشگرانی صادر می‌شود که قصد اقامت 14 روزه در مالزی را دارند. این ویزا قابل تبدیل به هیچ کدام از ویزاهای مالزی نیست!

مهم‌ترین مزیت ویزای توریستی مالزی این است که نیاز به صرف هیچ هزینه یا کار اضافی، مثل مراجعه به سفارت مالزی ندارد. این ویزا که به ویزای فرودگاهی هم معروف است در فرودگاه مالزی توسط آفیسر مهاجرت بر روی پاسپورت‌تان الصاق می‌شود. 

اگر به دنبال معایب ویزای توریستی مالزی هستید باید برایتان بگوییم تنها ایراد وارده تمدید ویزای توریستی مالزی است، باید بدانید ویزای فرودگاهی مالزی قابل تمدید نیست.

6- اخذ ویزای کار مالزی

ویزای کار که به ویزای تجاری مالزی هم معروف است نسبت به سایر ویزای مالزی برای ایرانیان و سایر افراد بین المللی، شرایط خاص‌تری دارد. برای دریافت ویزای کار مالزی باید این شرایط را داشته باشید: 

 • برای برای دریافت ویزای کار باید از طرف یک شرکت در کشور مالزی برای کار دعوت نامه داشته باشید. 
 • دعوتنامه برای درخواست مجوز ویزای تجاری مالزی باید از سوی کارفرما باشد.  
 • برای دریافت ویزای کار، شرکت مالزیایی باید بتواند ثابت کند که هیچ شخص مالزیایی وجود ندارد که صلاحیت درخواست آن شغل را داشته باشد.
 • ماهیت شغلی درخواست کننده ویزای کاری باید به وسیله اداره مهاجرت مالزی EMGS تأیید شود.
 • نیروی درخواست دهنده ویزای کار مالزی باید یک پشتیبان قوی در مالزی داشته باشد. 

چگونگی درخواست انواع ویزای مالزی

اگر می‌خواهید از چگونگی دریافت انواع ویزا مالزی اطلاعات مکفی به دست بیاورید باید قبل از هر چیز نوع ویزای خود را مشخص کنید. دریافت ویزای مالزی به 2 صورت ویزای با مرجع و ویزای بدون مرجع است. 

 • پروسه دریافت ویزای با مرجع مالزی به این صورت است که متقاضی باید نامه پذیرش یا دعوت به کار از سوی مؤسسه یا دانشگاهی در مالزی داشته باشد. این ویزا بیشتر برای دانش آموزان، دانشجویان و افراد متقاضی کار در مالزی کاربرد دارد. 
 • برای دریافت ویزای بدون مرجع مالزی نیازی به نامه پذیرش یا درخواست از سوی اسپانسر ندارید و باید خودتان برای دریافت ویزا در مالزی اقدام کنید. 

مدارک لازم برای اخذ ویزای مالزی 

آماده کردن مدارک لازم برای گرفتن روادید مالزی مثل پیچیدن نسخه پزشکی است که برای گرفتنش باید به داروخانه مراجعه کنید، اگر برای پیچیدن نسخه مدارک لازم ویزای مالزی با مشکلی روبرو شدید، کار را به کاردان واگذار کنید و خودتان را از سرگردانی نجات دهید! کارشناسان مشاوره شریف آماده پاسخگویی به شما هستند! مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا مالزی به شرح زیر است:

 • تکمیل فرم درخواست ویزای مالزی
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • عکس در اندازه پاسپورت
 • ارائه برنامه سفر و دلایل سفر به مالزی
 • ارائه مدرک اقامت در مالزی یا کپی رزرو هتل
 • کپی بلیط تأیید شده پرواز که تاریخ ورود و خروج به و از مالزی را نشان می‌دهد.
 • کپی نامه استخدام یا هر مدرک دیگری مبنی بر اشتغال یا مدرک ثبت نام مدرسه یا دانشگاه
 • اثبات وجوه کافی و داشتن مخارج سفر
 • کپی آخرین صورت حساب بانکی متقاضی
 • مدرک پرداخت هزینه ویزای مالزی

قیمت ویزای مالزی (هزینه ویزای مالزی)

هزینه ویزای مالزی برای ایرانیان با توجه به نوع روادید و شرایط متقاضیان بسیار متغیر است. به طور مثال بد نیست بدانید برای دریافت ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان نه تنها نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید، بلکه این ویزا را می‌توانید در همان فرودگاه دریافت کنید. 

عامل دیگر تعیین قیمت ویزای مالزی، زمان لازم برای دریافت آن است. به طور نمونه روند عادی دریافت ویزای سوشیال مالزی 7 تا 10 روز کاری است.

در هر صورتی اگر متقاضی دریافت ویزای فوری مالزی باشید، می‌توانید ویزای سوشال را ظرف 48 ساعت کاری، دریافت کنید. با تمام این اوصاف برای اطلاعات کامل درباره هزینه ویزای مالزی با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید.

زمان لازم برای اخذ ویزای مالزی

زمان لازم برای اخذ ویزای مالزی درست مثل قیمت آن است. از آنجا که تنوع ویزای مالزی خیلی زیاد است، نمی‌توان زمان مشخصی برای آن در نظر گرفت؛ چون همه چیز بستگی به نوع ویزای درخواستی شما دارد. به طور مثال فرآیند دریافت ویزای کار مالزی پروسه‌ای طولانی و وقت گیر دارد که ممکن است بیشتر از چند ماه به داراز بکشد؛ از سوی دیگر برای دریافت ویزای فرودگاهی یا توریستی مالزی نیاز به صرف هیچ زمانی ندارید و در همان فرودگاه می‌توانید ویزای خود را دریافت کنید. 

مدت اعتبار ویزای مالزی برای ایرانیان 

صاف و صادق بودن مهم‌ترین دلیل ادعای دوستی است، پس صادقانه برایتان بگوییم که مدت اعتبار انواع ویزای مالزی با هم متفاوت است:

 • مدت اعتبار ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان 14 روزه است.
 • مدت اعتبار ویزای سوشیال مالزی برای ایرانیان از 14 تا 90 روز قابل تمدید است.
 • مدت اعتبار ویزای تحصیلی وابسته به طول دوران تحصیل در مالزی است.
 • ویزای زبان مالزی اعتبار یک ساله دارد.
 • ویزای کار مالزی هم دارای اعتبار 1 تا 5 ساله است.

شرایط دریافت ویزای زبان مالزی

کلیک کنید

تمدید ویزا (روادید) مالزی

تمدید کردن در لغت نامه به معنای گرفتن فرصت بیشتر است، تمدید ویزای مالزی هم یعنی خریدن وقت برای اقامت طولانی‌تر در مالزی! جذابیت‌های مالزی آن قدر شگفت انگیز و تمام نشدنی است که بسیاری از مسافران مالزی به فکر تمدید ویزا یا روادید خود هستند. منظورمان از مسافران کسانی است که به دلایل مختلف تحصیلی، تجاری، گردشی و غیره وارد مالزی شده‌اند. 

البته همه ویزاهای مالزی را نمی‌توان تمدید کرد، به طور مثال تمدید ویزای توریستی مالزی امکان پذیر نیست و شما باید پس از پایان روز چهاردهم با این کشور خداحافظی کنید، اما ویزاهای دیگر مثل ویزای سوشیال یا دوماهه تا 90 روز قابلیت تمدید دارد. 

ویزای تحصیلی را هم می‌توانید در مدت زمان تحصیل به صورت سالانه تمدید کنید.

درخواست ویزای فوری مالزی

هر چقدر که آدم صبوری باشید و کارها را از سر صبر و حوصله انجام دهید، گاهی پیش می‌آید که مجبور باشید برخی کارها را فوری و فوتی انجام دهید. درست مثل همین ویزای فوری مالزی که به جای 10 روز، ظرف 2 روز به دست‌تان می‌رسد. اگر درخواست ویزای فوری مالزی را دارید، مشاوره شریف تنها ایجنتی است که ویزای فوری مالزی را 48 ساعته به شما می‌رساند.

اخذ ویزای فوری مالزی

کلیک کنید

شرایط دریافت ویزای مالزی در کرونا

اکنون با افت و خیزهایی که در مرزهای مالزی در دوران کرونا شاهد بودیم؛ با چالش‌های زیادی در رابطه با apply malaysia visa مواجه شدیم. چقدر خودمان را برای قوانین جدید اخذ ویزای مالزی در دوران پساکرونا آماده کرده‌ایم؟ بعد از بازگشایی مرزهای مالزی از اول آوریل 2022، آیا همچنان می‌توان مثل روال سابق ویزا گرفت؟ با شرایط جدید چگونه می‌توانیم ویزای مالزی بگیریم؟

ورود به مالزی در دوران پساکرونا کمی با قبل فرق کرده است. شرایط ورود به کشور مالزی برای مسافران بین المللی متغیر است. در ابتدای بازگشایی مرزهای مالزی، دولت قوانین سفت و سختی برای ورود به کشور در نظر گرفت. این قوانین کم کم با از بین رفتن ویروس کرونا کم کم رنگ باخت و کمتر شد. با این حال افراد بالای 18 سال که وارد مالزی می‌شوند، باید به طور کامل واکسینه شوند  و نتایج آزمایش کووید-19 (RT-PCR) را که در عرض 2 روز پس از خروج انجام می‌شود را ارائه دهند. 

اصلاحیه قوانین ورود به کشور مالزی پس از کرونا

بیانیه وزارت بهداشت مالزی در رابطه با آخرین استاندارد اجرایی روش عملیات (SOP) برای مسافرانی که وارد مالزی می شوند:

هدف این بولتن ارایه اطلاعات در مورد بیانیه ی اخیر صادر شده توسط تان سری داتو سری دکتر نور هشام عبدالله ،مدیر کل وزارت بهداشت مالزی، در مورد استاندارد اجرایی روش عملیات (SOP) برای مسافران و دانشجویانی است که از اول آگوست 2022 وارد مالزی می شوند: 

 • تست تشخیص کرونا (کووید 19) قبل از خروج و هنگام ورود به مالزی دیگر لازم نیست.
 • هنگام ورود به مالزی، هیچ دستور قرنطینه ای مربوط به کووید 19 وجود ندارد.
 • مسافران صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون خود می توانند وارد مالزی شوند. با این حال، الزامات واکسیناسیون همچنان تابع الزامات شرکت های هواپیمایی است.
 • مسافران دیگر ملزم به تکمیل اطلاعات کارت مسافر در برنامه ی MySejahtera نیستند.
 • اقدامات نظارت بر علائم بیماری مسافران در تمام نقاط ورودی بین المللی در مالزی ادامه خواهد یافت و تقویت خواهد شد.
 • چنانچه از طریق اسکنر حرارتی تشخیص داده شود که مسافری تب دارد یا خودش اظهار کند که حال خوبی ندارد، برای معاینه ی بیشتر به مقامات مربوطه ارجاع داده می شود. این افراد در صورت مشکوک بودن به داشتن یک بیماری عفونی مانند کووید 19، آبله میمون، MERS-CoV یا هر بیماری مرتبط دیگری به منظور معاینه و درمان به یک مرکز درمانی در نزدیک ارجاع داده خواهند شد.

سفر به مالزی بدون ویزا

یکی از سؤالاتی که ذهن خیلی از متقاضیان ویزای مالزی را درگیر کرده، این است که آیا سفر به مالزی بدون ویزا امکان پذیر است؟ 

اگر بگوییم بله متعجب می‌شوید؟ پس اجازه دهید برایتان ماجرای سفر به مالزی بدون ویزا را به طور کامل شرح دهیم. واقعیت این است که متقاضیان سفر به مالزی که قصد اقامت کمتر از 14 روز در این کشور را دارند، نیاز به هیچ برو و بیایی برای دریافت ویزای مالزی ندارند.

البته که بدون ویزا هم که نمی‌شود وارد کشور دیگری شوید. مسئله اینجا است که توریست‌ها و گردشگران برای ورود به کشور مالزی، می‌توانند پس از رسیدن به مقصد و در فرودگاه مالزی پاسپورت‌شان را در اختیار افسر مهاجرت قرار دهند تا مهر ویزای توریستی مالزی روی آن زده شود!

به همین سادگی می‌توانید سفر به مالزی بدون ویزا را تا فرودگاه تجربه کنید. چون به محض ورود به فرودگاه افسر مهاجرت باید مهر ویزای توریستی مالزی را روی پاسپورت‌تان بزند. 

راهنمای دریافت ویزا از سفارت مالزی

خیلی‌ها تصور می‌کنند برای دریافت ویزا باید به سفارت مالزی مراجعه کنند! باید خدمت‌تان عرض کنیم که الزامی برای حضور متقاضی ویزا در سفارت مالزی وجود ندارد.

ناگفته نماند برای دریافت ویزای کار، سوشال، تحصیلی و بازنشستگی مالزی باید به سفارت مالزی مراجعه کنید. هر چند برای این کار هم نیاز به حضور در دفعات اول در سفارت نیست و می‌توانید به صورت تلفنی یا حتی آنلاین کارها را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.kln.gov.my مراجعه نمایید.

مشاوره شریف به عنوان مجری اخذ ویزای مالزی، همه کارهای مربوط به اخذ ویزا از سفارت مالزی را برایتان انجام می‌دهد.

سفارت مالزی در تهران

کلیک کنید

ریجکت reject ویزای مالزی

ریجکت به معنای رد شدن است. ریجکت ویزای مالزی هم به معنای رد شدن و نپذیرفتن ویزای شما است!

اگر با چنین اتفاقی روبرو شدید نگران نباشید، دلایل ریجکت ویزای مالزی زیاد است، پس به دنبال دلیل باشید تا بتوانید آن را رفع کنید. مطالعه موارد زیر می‌تواند کمک بزرگی برایتان باشد، چون ممکن است ریجکت ویزای مالزی شما به خاطر یکی از این موارد باشد:

 • اثبات اقدامات جنایت کارانه از سوی متقاضی ویزا
 • ارائه مدارک سفر ناقص و جعلی
 • نداشتن توضیحات کافی برای هدف اقامت
 • پاسپورت مخدوش و نامعتبر
 • عدم تایید برنامه سفر
 • نداشتن نامه مرجع برای درخواست ویزای بامرجع
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدارک اقامت

توجه! در صورت ریجکت شدن ویزا، درخواست مجدد برای اخذ مجوز ورود به مالزی، چندان کار ساده‌ای نیست! بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در همین ابتدای کار، فرآیند گرفتن روادید مالزی از هر نوعش را به ایجینت‌های حرفه‌ای بسپارید تا خدای نکرده ویزای شما ریجکت نشود.

شرایط اخذ ویزای مالزی برای مسافران بین المللی

برای apply malaysia visa باید واجد شرایط باشید، ما شرایط اخذ ویزای مالزی را برایتان می‌گوییم، سنجیدن و سبک و سنگین کردن آن با خودتان:

 • برای درخواست ویزای مالزی، پاسپورت‌تان باید حداقل 6 تا 12 ماه اعتبار داشته باشد.
 • درخواست ویزا باید حداقل 2 هفته قبل از تاریخ سفر به مالزی ارسال شود.
 • زمان پردازش ویزا 3 روز کاری پس از تاریخ ارسال است.
 • درخواست ویزا برای سفرهای کاری با استفاده از آژانس خدمات ویزا و درخواست ویزای گردشگری فقط به صورت حضوری یا پستی قابل پذیرش است.

ویزای مالزی برای ایرانی ها

واقعیت این است که ویزای مالزی برای ایرانی ها فرقی با سایر مردم دنیا ندارد، انواع ویزای مالزی برای ایرانی ها، همان ویزاهایی است که تا به اینجا برایتان گفتیم:

 • اگر برای سفرهای گردشی به دنبال ویزای مالزی برای ایرانی ها هستید، ویزای توریستی مالزی بهترین گزینه است.
 • ویزای مالزی برای ایرانی ها در سفرهای اجتماعی و دید و بازدید از اقوام، همان ویزای سوشال است.
 • ویزای مالزی برای ایرانیان در زمینه تحصیل، همان ویزای تحصیلی است.
 • دانشجویان ایرانی می‌توانند برای عزیزان و خانواده خود ویزای همراه بگیرند. 
 • ایرانیان نیز مانند سایر مردم دنیا برای دریافت ویزای کار مالزی، باید از سوی کارفرما درخواست داشته باشند.

آنچه مسلم است پروسه‌ی دریافت انواع روادید مالزی با یک خطا می‌تواند منجر به اتلاف زمان و صرف هزینه‌ی بسیار بالایی از شما گردد. این درحالی است که با سپردن این امر به مجریان با تجربه، توانمند و مسلط به امور اخذ ویزای مالزی، می‌توانید بدون دغدغه در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای مالزی و سنگاپور

اخذ ویزای سنگاپور از مالزی، فرصتی برای تجربه و مقایسه زندگی در کشوری غیر از مالزی است. سنگاپور (Singapore) کشور که نه، جزیره‌ای در جنوب شرقی آسیا و در همسایگی مالزی است. یعنی مالزی بالای سر سنگاپور در شمال این کشور واقع شده است.

سنگاپور هر چند کوچک‌ترین کشور منطقه است، ولی بسیار ثروتمند و مدرن است. شباهت‌های زیادی میان این دو کشور همسایه مالزی و سنگاپور وجود دارد.

زبان رسمی مردم سنگاپور مثل مالزیایی‌ها انگلیسی، چینی ماندارین، مالزیایی و تامیل است. ترکیب جمعیتی این کشور هم شبیه به مالزی است و از اقوام چینی، هندی و مالزیایی تشکیل شده است.

برخلاف کشور مالزی، سنگاپور برای ایرانیان ویزای فرودگاهی یا  VOA صادر نمی‌کند. هر چند که صدور ویزای توریستی سنگاپور به این سادگی‌ها نیست و شما باید با استفاده از مدارک و مستندات قانونی به مسئول کنسولگری ثابت کنید که قصد اقامت طولانی مدت و پناهندگی در سنگاپور را ندارید. 

به هر حال اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید، برای دریافت انواع ویزای این کشور باید دست به دامان همسایه‌اش شوید؛ چون سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد. ویزای مالزی و سنگاپور وابسته به یکدیگر است و شما برای درخواست ویزای سنگاپور از مالزی باید این مدارک را آماده کنید:

 • اسکن و کپی پاسپورت با تاریخ اعتبار بیشتر از 6 ماه
 • اسکن قطعه عکس ۶x۴ با زمینه سفید
 • اصل و کپی گذرنامه متقاضی به همراه حداقل ۶ ماه اعتبار
 • ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی مانند شناسنامه و کارت ملی
 • تکمیل فرم درخواست ویزای سنگاپور
 • ارائه آدرس و تلفن محل سکونت و کار متقاضی
 • ارائه واچر هتل وبه علاوه بلیط رفت و برگشت هواپیما مطابق با تاریخ سفر
 • تحویل رسید پرداخت هزینه درخواست ویزای سنگاپور از مالزی

اخذ ویزای سنگاپور از مالزی

کلیک کنید

ویزای مالزی برای افغان ها

در میان انواع ویزاها، ویزای مالزی برای افغان‌ ها یکی از پرتقاضاترین نوع است که شرایط متفاوتی دارد. ویزای مالزی برای افغان‌ها فقط از نوع ویزای سوشال مالزی است و اتباع محترم افغانی برای دریافت این ویزا باید پذیرش دانشگاه داشته باشند. اگر متقاضی دریافت این ویزا هستید یا می‌خواهید از قیمت ویزای مالزی برای افغان ها مطلع شوید می‌توانید با مراجعه به مقاله ویزای مالزی برای افغان‌ ها اطلاعات دقیقی از چگونگی دریافت این نوع ویزا به دست بیاورید. 

شرایط اخذ اقامت مالزی چیست؟

اقامت در کشور مالزی

برای اخذ اقامت مالزی ابتدا باید شرایط مورد نظر دولت مالزی را داشته باشید. طبق قوانین مربوطه؛ تمام افراد می‌توانند از هر ملیتی صرف‌نظر از نژاد، مذهب، جنسیت و سن، پس از تأیید دولت مالزی باید برای ویزای اقامت اقدام کنند.

گفتنی است؛ با اخذ ویزای اقامت، همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال  متقاضیان تحت پوشش اقامت MM2H قرار خواهند گرفت و می‌توانند همراه‌تان باشند.

بنابراین؛ تا زمانی‌که فرزندان مجرد شما زیر ۲۱ سال سن داشته باشند، تحت پوشش ویزای MM2H قرار خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید؛ زمانی مورد تأیید دولت مالزی هستید که شرایط اخذ اقامت MM2H را داشته باشید و این شامل: معیارهای مشخص فردی، مالی و بهداشتی نیز می‌شود.

اقامت در کشوری سرسبز با آب و هوای استوای را خیلی از ما در سر می‌پرورانیم؛ اخذ ویزای اقامت مالزی پنجره‌ایست رو به سواحل مرجانی و زندگی در شرایط مطلوب اروپایی. پس اگر قصد اقامت یا تحصیل در مالزی را دارید، می‌توانید برای گرفتن ویزای مالزی روی ما حساب کنید.

تسهیل اخذ اقامت مالزی با برنامه S-MM2H

اینجا رو کلیک کن

خدمات و تسهیلات ویژه با اخذ ویزای ۵ ساله مالزی MM2H

ویزای ۵ ساله مالزی (MM2H) به افراد این امکان را می‌دهد تا علاوه بر داشتن فرصت برای لذت بردن از شیوه زندگی، با کیفیت بالا و ارزش‌های منحصر به فرد مالزی، از خدمات زیر بهره‌مند شوند:

 • ورود و خروج آزاد به مالزی برای دارندگان ویزای MM2H

با این ویزا افراد می‌توانند، آزادانه و در هر زمان وارد و یا از کشور مالزی خارج شوند.

 • ویزای ویژه والدین

والدین دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) که بیش از ۶۰ سال سن دارند، بر اساس یک ویزای قابل تمدید ۶ ماهه مخصوص، تا زمانی که ویزای MM2H فرزند آنان معتبر باشد، واجد شرایط زندگی در مالزی خواهند بود.

 • مالیات بر درآمد

درآمد خارجی و یا حقوق بازنشستگی خارجی دارندگان ویزای MM2H مستلزم پرداخت مالیات نیست.
لازم به ذکر است؛ درآمدی که به مالزی منتقل می‌شود، شامل پرداخت مالیات نبوده و تنها درآمد حاصل از مالزی، مستلزم پرداخت مالیات است.

 • خرید املاک مسکونی در مالزی

بر اساس این طرح، دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) می‌توانند، با توجه به حداقل نرخ ایجاد شده توسط کشورهای مختلف برای خارجی‌ها، هر تعداد ملک مسکونی را در مالزی خریداری نمایند.

 • تحصیل فرزندان

کودکان دارندگان ویزای MM2H می‌توانند در مدارس دولتی یا خصوصی در مالزی (تا سن ۱۸ سالگی) تحصیل نمایند.

 • ارائه‌ی خدمات بهداشتی

امکانات پیشرفته‌ی پزشکی به طور گسترده‌ای در مالزی در دسترس دارندگان ویزای MM2H می‌باشد.
خاطرنشان می‌شود؛ بخشی از نیازهای پزشکی این افراد، تحت پوشش بیمه اجباری پزشکی قرار می‌گیرد.

 • سرمایه گذاری در مالزی

دارندگان ویزای مالزی خانه دوم من (MM2H)، با توجه به سیاست‌های موجود در دولت مالزی و مقررات و دستورالعمل‌هایی که در بخش‌های مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرند، مجاز به سرمایه‌گذاری و شرکت فعال در کسب و کار هستند.

 • استخدام خدمتکار

دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) همچنین مجاز به درخواست یک خدمتکار خارجی هستند که تحت دستورالعمل‌های غالب اداره مهاجرت مالزی قرار دارد.

 • مجوز اشتغال در مالزی

متقاضیان اصلی (۵۰ سال و بالاتر) اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) در هفته ۲۰ ساعت مجوز کار دارند.
این افراد مجاز به درخواست مجوز کار در بخش‌های مهم (مطابق با دستورالعمل‌های غالب اداره مهاجرت مالزی) هستند.

میخوای برات اقامت 10 ساله مالزی بگیریم؟

اینجا رو کیلک کن

سوالات متداول درباره اخذ ویزای مالزی

۱- انواع ویزای مالزی برای ورود به این کشور چیست؟

برای معرفی انواع ویزای مالزی، می‌توان به ویزای سوشیال مالزی، ویزای همراه مالزی، ویزای تحصیلی مالزی و ویزای اقامت ده ساله مالزی اشاره کرد.

۲- ویزای سوشیال مالزی چیست؟

از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت.اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال دریافت نمایید.

۳- ویزای همراه مالزی چه کاربردی دارد؟

ویزای همراه مالزی (Dependent Pass)، نوعی مجوز اقامت است و فقط به همراهان افرادی که قصد تحصیل در مالزی را دارند تعلق می‌گیرد.

۴-اگر قصد مهاجرت به مالزی را داشته باشیم، باید چه ویزایی بگیریم؟

اگر قصد و نیت شما برای اخذ ویزای مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت، برای زندگی در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H یا ویزای ۵ ساله مالزی بهره‌مند شوید.

۵-برای اقامت یک ماهه کدام نوع ویزای مالزی را باید بگیریم؟

تنها ویزای مالزی که باهاش میتونین یک ماه تو مالزی بمونین ویزای سوشیال مالزی هست. البته اعتبار این نوع ویزای مالزی بیشتره و باهاش میتونین تا دو ماه تو خاک مالزی بمونین.

۶- ویزای توریستی مالزی چند روزه است؟

ببین با ویزای توریستی فقط تا دوهفته میتونی تو خاک مالزی بمونی و بیشتر برای سفر با تور مناسبه. اگه برنامه های بیشتری برای موندن تو مالزی داری بهتره ویزای سوشیال مالزی بگیری چون مدت بیشتری میتونی باهاش اونجا بمونی و به هر دلیلی اگر سفرت طولانی‌تر شد دیگه دغدغه اینکه ویزای مالزی‌تون منقضی شده رو نداری.

7- برای دریافت مالزی ویزا، پاسپورت متقاضی باید تا چه زمانی اعتبار داشته باشد؟

تاریخ اعتبار گذرنامه یا پاسپورت متقاضیان برای مالزی ویزا باید بیشتر از 9 ماه باشد. دقت کنید که اگر فقط 6 ماه از تاریخ اعتبار پاسپورت‌تان باقی مانده در اسرع وقت برای تمدید آن اقدام کنید که برای اخذ مالزی ویزا دچار مشکل نشوید.
 

8- آیا مالزی ویزا میخواهد؟

برای ورود به کشور مالزی باید ویزا داشته باشید، هر چند نوع ویزا، تاریخ اعتبار، هزینه و قیمت انواع ویزای مالزی با هم متفاوت است. برای همین قبل از سفر به مالزی باید نوع ویزای درخواستی خود را مشخص کنید.

دریافت فوری ویزای مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان است که با پشتوانه‌ی بیش از 15 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، تحصیلی، ثبت‌نام مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به عنوان مجری و حامی توانمند شما برای دریافت ویزای فوری مالزی می‎باشد.

مالزی تخصص ماست!

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در کمترین زمان ممکن ویزای فوری مالزی بگیرید، پس فرصت را از دست ندهید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

2 دیدگاه

 1. سلام. چقد طول میکشه ویزای اقامت مالزی اوکی بشه؟

 2. سلام. در شرایط کنونی کرونا امکان اخذ ویزای سوشیال مالزی و ورود به مالزی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *