تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
ویزای-مالزی

ویزای مالزی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.9/5 - (313 امتیاز)

ویزای مالزی برای هر فردی که با اهداف گردشگری، کار، تحصیل و زندگی در مالزی، قصد ورود و اقامت بیشتر از دو هفته در مالزی را دارد الزامی است. ویزای مالزی برای اولین ورود شهروندان خارجی با اعتبار 2 ماهه صادر می‌شود و قیمت آن 450 رینگیت است.

ما در مشاوره شریف؛ به پشتوانه بیش از 20 سال تجربه و همکاری مستقیم با اداره مهاجرت مالزی در کوالالامپور و همکاری بدون واسطه با سفارت مالزی در تهران، بدون شک قوی‌ترین مجری اخذ ویزای فوری مالزی با ارزان‌ترین قیمت در ایران هستیم.

play-rounded-fill

درباره ویزای مالزی باید بدانید!

ویزای مالزی

ویزای مالزی مجوز ورود شهروندان خارجی به مرزهای مالزی است و در انواع توریستی، کاری، سوشیال، تحصیلی و برنامه‌های اقامتی بلند مدت با اعتبار مختلف صادر می‌شود. ویزای کشور مالزی به صورت یک استکیر روی پاسپورت متقاضی درج می‌شود که بسته به نوع ویزا متغییر است. تاریخ درج شده در استیکر ویزا مدت اقامت شما در مالزی را نشان می‌دهد و مبتنی بر هدف شما از ورود به مالزی است.

توجه! مالزی برای مدت 14 روز ویزا نمی‌خواهد.

ویژگی‌های ویزای مالزی:

قبل از آنکه با انواع ویزای مالزی اشنا شوید، لازم است تا با اصطلاحات، قوانین و ویژگی های ویزای مالزی آشنا شوید: 

 • به انواعی از ویزا که منظور کار، تحصیل و گرفتن اقامت مالزی توسط سفارتخانه‌های مالزی در خارج از کشور صادر می‌شود، ویزای بدون مرجع گفته می‌شود. در مقابل به ویزایی که پس از ارجاع و تایید درخواست توسط اداره مهاجرت مالزی صادر می‌شود؛ ویزای با مرجع گفته می‌شود.
 • ویزای مالزی به صورت یکبار ورود یا چندبار ورود صادر می‌شود.
 • ویزای یکبار ورود مالزی بدون مرجع است و توسط سفارت مالزی در تهران با اعتبار 2 ماه صادر می‌شود.
 • با ویزای چندبار ورود (Multiple Entry) می‌توان بدون نیاز به درخواست مجدد ویزا، برای دفعات متعدد وارد و خارج از مالزی شد.
 • بسیاری از ویزاهای کشور مالزی چند بار ورود (Multiple Entry) بوده و قابلیت تمدید دارند. 
 • صدور انواع ویزای بلند مدت در خاک کشور مالزی انجام می‌شود و فقط ویزای یکبار ورود (singel entry) در کشور مبدأ پاسپورت (ایران) صادر می‌شود.
 • اعتبار ویزای مالزی بسته به نوع ویزا و هدف سفر تعیین می‌شود و از دو ماه تا 10 سال متغییر است.
 • امکان درخواست آنلاین ویزای مالزی برای ایرانیان وجود ندارد و باید از طریق مشاوره شریف، رابط مستقیم سفارت مالزی در تهران اقدام کنید.

شرایط ویزای مالزی برای ایرانیان!

ویزای مالزی برای ایرانیان

ایرانیان برای گرفتن ویزای مالزی باید تحت شرایط و قوانین زیر اقدام کنند:

 • ایرانیان برای سفر به مالزی به مدت 2 هفته نیازی به گرفتن ویزا ندارند. افیسر فرودگاه مالزی پس از چک کردن کارت شناسایی، پاسپورت و بلیط هواپیما، مهر ورود 14 روزه را روی پاسپورت مسافران درج می‌کند، بنابراین ایرانیان می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای وارد مالزی شوند.
 •  هر فردی که با اهدف توریستی، کاری، تحصیل و زندگی برای اولین بار وارد مالزی می‌شود، باید ویزای یکبار ورود بگیرد.
 • با ویزای یکبار ورود مالزی فقط یکبار می‌توانید وارد مالزی شوید و برای بار دوم باید مجدد درخواست ویزا دهید.
 • ویزای یکبار ورود مالزی با اعتبار 2 ماه و طی 4 تا 7 روز کاری صادر می‌شود. از لحظه صدور این ویزا 3 ماه مهلت دارید تا وارد مالزی شوید؛ پس از آن باید مجدد درخواست ویزای مالزی بدهید. 
 • انواع ویزای مدت دار مالزی (غیر از سوشیال) از نوع با مرجع است و در خاک مالزی صادر می‌شود. بنابراین برای اخذ این دسته ویزا باید ابتدا ویزای یکبار ورود بگیرید و وارد مالزی شوید؛ سپس در خاک مالزی فرآیند تبدیل ویزا برای اقامت بیشتر را تکمیل کنید.
 • امکان درخواست آنلاین ویزای مالزی برای ایرانیان وجود ندارد، بنابراین باید پروسه اخذ ویزا را با گرفتن وقت سفارت مالزی از طریق شریف اِستادی شروع کنید. مشاوره شریف؛ راهنما و مجری معتمد شما برای اخذ ویزای مالزی در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین قیمت می‌باشد.

توجه! از ژانویه 2024 تمام افرادی که با هر نوع ویزایی وارد مالزی می‌شوند،باید قبل از ورود، فرم آنلاین کارت ورود به مالزی (MDAC) را تکمیل کنند.

فرم کارت ورود دیجیتال مالزی (MDAC)

اینجا رو کلیک کن

 

قیمت ویزای مالزی (2024)

قیمت ویزای مالزی

مهمترین موضوع پیرامون ویزای مالزی مربوط به قیمت ویزا است! همانطور که در فرآیند درخواست ویزای مالزی اشاره کردیم، پس از ارسال فرم درخواست ویزا و مدارک خواسته شده، می‌بایست هزینه ویزای مالزی را نیز پرداخت کنید. البته قیمت ویزای مالزی، بستگی به نوع ویزایی دارد که برای آن فرم درخواست ویزا گرفته اید!

قیمت ویزای مالزی برای گردشگرانی که ویزا را به صورت فرودگاهی دریافت می‌کنند، رایگان است. این هزینه برای انواع ویزای موقت و دائم مالزی متغییر است. در ادامه هزینه انواع ویزای مالزی را بررسی می‌کنیم:

طبق بررسی‌های انجام شده در سال 2024 ، قیمت ویزای مالزی طبق جدول زیر برآورد شده است.

نوع ویزا مدت زمان صدور اعتبار ویزا مدت اقامت قیمت ویزا
ویزای فرودگاهی مالزی در لحظه ورود به فرودگاه 14 روز رایگان

ویزای یکبار ورود عادی مالزی

فوری: 24 تا 48 ساعت
روال اداری: 4 تا 5 روز کاری
3 ماه 60 روز 450 رینگیت
ویزای سوشال مالزی فوری: 24 تا 48 ساعت
روال اداری: 4 تا 5 روز کاری
3 ماه 2 ماه 450 رینگیت
ویزای تحصیلی مالزی 4 هفته 6 ماه 6 ماه تا یک سال وابسته به دانشگاه
ویزای اقامت mm2h 6 ماه 6 ماه بین 5 سال تا اقامت دائم
ویزای اقامت s-mm2h 6 ماه 6 ماه بین 5 سال تا اقامت دائم
ویزای زبان مالزی 4 هفته 6 ماه 6 ماه تا یک سال وابسته با کالج
ویزای فریلنسری 1 ماه 6 ماه 1 تا 3 سال 18000 رینگیت / 3500 دلار

توجه: هزینه‌های گفته شده صرفا هزینه‌های اداری صدور و دریافت ویزای مالزی است.

آشنایی با انواع ویزای مالزی

ویزای مالزی برای ایرانیان

در جهان هزاره سوم، کشورهای زیادی در سطح بین الملل برای اول بودن رقابت می‌کنند. مالزی نیز با اختلاف بیشترین پیشرفت را در زمینه جذب دانشجو و گسترش صنعت توریسم داشته است. همین امر موجب تنوع ویزای مالزی با قوانین و شرایط ویژه شده است. در ادامه با انواع ویزای مالزی آشنا می‌شوید:

 • ویزای فرودگاهی مالزی: مهر ورود 14 روزه است که در فرودگاه کوالالامپور روی پاسپورت مسافران درج می‌شود.
 • ویزای توریستی مالزی: این ویزا به صورت یکبار ورود و با اعتبار 3 ماه صادر می‌شود و برای گردشگران و افرادی که قصد اقامت بیش از 14 روز در مالزی دارند، مناسب است. این ویزا مجوز اقامت در مالزی به مدت 2 ماه می‌باشد.
 • ویزای تحصیلی مالزی: برای دانش آموزان و دانشجویانی که تمایل به ادامه تحصیل در مالزی دارند، ویزای تحصیلی مالزی با اعتبار یک یا دو سال بسته به مدت تحصیل در مالزی صادر می‌شود. این ویزا معمولاً چند بار ورود است و هرسال تمدید می‌شود.
 • ویزای همراه مالزی: بسته به هدف شما از سفر، ویزای همراه مالزی ممکن است تک ورودی یا چند بار ورود باشد. این ویزا برای افرادی است که به عنوان همراه افراد دیگر مانند خانواده، دوستان و یا همکاران به مالزی سفر می‌کنند.
 • ویزای سوشیال مالزی: یک ویزای بازدید اجتماعی مالزی است که به صورت یکبار ورود توسط سفارتخانه مالزی در تهران صادر می‌شود. این ویزا از لحظه صدور به مدت 3 ماه اعتبار دارد. با ویزای سوشیال مالزی می‌توانید به مدت 60 روز در مالزی بمانید و فقط یکبار به مدت 2 ماه دیگر قابل تمدید است. 
 • ویزای تمکن مالی: مشروط بر سپرده گذاری در مالزی و اثبات دارایی‌های مالی برای متقاضیان صادر می‌شود. برنامه اقامت مالزی خانه دوم (MM2H) و اقامت ساراواک (S-MM2H) انواعی از ویزای تمکن مالی هستند و برای افرادی است که قصد دارند برای مدت طولانی در مالزی زندگی کنند، مناسب است. ویزای mm2h چند بار ورود است و در حال حاضر با اعتبار 5 سال صادر می‌شود.
 • ویزای کار مالزی: این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که قصد مهاجرت کاری به مالزی را دارند. برای گرفتن ویزای کار مالزی، شما نیاز به یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای مالزی و تأیید مراجع مربوطه دارید.
 • ویزای تجاری مالزی: برای افرادی است که به منظور انجام کار تجاری و یا حضور در کنفرانس‌ها و جلسات تجاری به مالزی سفر می‌کنند. این ویزا معمولاً تک ورودی یا چند بار ورود است و بسته به نیازهای تجاری می‌تواند مدت معتبری داشته باشد.
 • ویزای ترانزیت مالزی: برای افرادی است که قصد دارند از طریق مالزی به کشور دیگری سفر کنند. این ویزا معمولاً تک ورودی است و برای مدت 24 تا 120 ساعت معتبر است.
 • ویزای ازدواج مالزی: اگر شما با یک شهروند مالایی ازدواج کنید، ممکن است بتوانید برای ویزای همسر درخواست کنید. این ویزا به افرادی اعطا می‌شود که قصد دارند به منظور زندگی با همسر خود در مالزی اقامت کنند. ویزای همسر معمولاً چند بار ورود است و برای مدت زمانی که با همسر مالایی خود زندگی می‌کنید معتبر است.
 • ویزای پریمیوم مالزی: برنامه ویزای پریمیوم مالزی (PVIP) یک ویزای اقامت طولانی مدت (تا 20 سال) است که سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای خارجی برای زندگی و کار یا تحصیل در مالزی می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.
 • ویزای یکساله مالزی: ویزای یک ساله مالزی نوعی ویزای چند بار ورود است و برای افرادی که می‌خواهند بدون سرمایه گذاری و تحصیل در دانشگاه های مالزی به مدت یک سال در مالزی اقامت داشته باشند، مناسب است. ویزای یکساله مالزی قابل تمدید است. مشاوره شریف؛ تنها متخصص در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزای یکساله مالزی در کشور ایران است.
 • ویزای سه ساله مالزی: از دیگر ویزاهایی که در شریف اِستادی ارائه می‌شود، ویزای سه ساله مالزی است. کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا جزئیات دقیق این طرح را برای‌تان شرح دهیم. لازم است بدانید، خدمات ویژه ویزای مدت دار مالزی فقط در مرکز تخصصی شریف اِستادی ارائه می‌شود و هیج نهاد دیگری این نوع ویزا را ارائه نمی‌دهد.

در جریان باشید که تحت هر شرایطی (غیر از توریستی)، برای اولین ورود شما به کشور مالزی، ویزای یکبار ورود مالزی لازم است. مهر این ویزا روی پاسپورت شما توسط سفارت مالزی در تهران الصاق می‌شود و مبتنی بر هدفی است که به خاطر آن قصد ورود به مالزی را دارید. این می‌تواند شامل تحصیل، اقامت mm2h و هر دلیل دیگری که نیازمند دریافت ویزای مدت دار از اداره مهاجرت مالزی است، باشد.

ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان

ویزای توریستی مالزی

ویزای توریستی کشور مالزی برای ایرانیان به صورت یکبار ورود و با اعتبار سه ماه توسط سفارت مالزی در تهران صادر می‌شود و هزینه‌ آن حدود 450 رینگیت است. گردشگران با اهداف توریستی بیشتر از 14 روز باید ویزای توریستی بلند مدت مالزی بگیرند.

ویژگی‌ ویزای توریستی دو ماهه:

 • اقامت 2 ماه و بدون نگرانی نسبت به پایان اعتبار ویزا.
 • قابلیت تمدید دارد.
 • برای دریافت ویزای یک بار ورود مالزی نیازی به انگشت نگاری ندارید!
 • نیازی به تأییدیه دادگستری و ترجمه رسمی آن به زبان مالایی ندارد.
 • نیازی به اثبات تمکن مالی و ارائه پرینت حساب بانکی و گردش حساب خود ندارید!
 • هزینه بسیار پایین ویزا نسبت به مزایایی که ارائه می‌دهد.

ویزای توریستی بلند مدت مالزی

چطور ویزای مالزی بگیریم؟

با توجه به سیاست اخیر سفارت مالزی، هیچ درخواست حضوری برای اخذ ویزای مالزی توسط سفارت پیگیری نمی‌‌شود و متقاضیان 

از این پس باید برای گرفتن ویزای مالزی، از طریق مشاوره شریف اقدام نمایند. در این پروسه ما مجری و راهنمای شما در تمام مراحل زیر خواهیم بود:

1- بررسی نوع ویزای مورد نیاز بر اساس هدف شما از سفر به مالزی.

2- تهیه لیست مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزا و جمع‌آوری آن‌ها.

3- دانلود و پر کردن فرم درخواست ویزا از وبسایت سفارت مالزی.

4-گرفتن وقت سفارت مالزی جهت مصاحبه ویزا.

5- ارسال فرم درخواست و مدارک لازم به سفارت مالزی در تهران.

6- پرداخت هزینه‌ی ویزا به سفارت مالزی.

7- انتظار برای بررسی درخواست ویزا و صدور آن توسط سفارت مالزی که معمولا بین 4 تا 7 روزی زمان می‌برد. با این حال مشاوره شریف برای متقاضیانی که نیاز به صدور فوری ویزا دارند، می‌تواند در کمتر از 48 ساعت ویزای مالزی را دریافت کند.

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که این لیست تنها شامل مراحل کلی است و بسته به نوع ویزا با تفاوت‌هایی همراه است. البته تمام مراحل ذکر شده، توسط مشاوره شریف پیگیری و انجام می‌شود. شما فقط کافیست مدارک خواسته شده را به مشاوران ما ارائه کنید تا پروسه اخذ ویزای مالزی را شروع کنیم. 

فرم درخواست ویزای مالزی

اینجا رو کلیک کنید

مدارک لازم برای گرفتن ویزای مالزی چیست؟

برای درخواست ویزای مالزی کافیست مدارک زیر را به مشاوره شریف ارائه کنید:

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • دو فتوکپی از گذرنامه متقاصی
 • دو قطعه عکس پرسنلی با پس‌زمینه سفید
 • دو فتوکپی فرم درخواست ویزا 
 • ارائه گواهی مالی برای تأیید دارایی کافی (صورت حساب بانکی/ چک بانکی)
 • اصل بلیط رفت و برگشت هواپیما به همراه دو فتوکپی
 • دعوت نامه (در صورت وجود)
 • پرداخت هزینه ویزا
 • ممکن است مدارک دیگری بسته به نوع ویزا و شرایط شما لازم باشد.

ویزای فوری مالزی

5050 720 0935

۱۴۰ ۸۴۰ ۲۲ – ۰۲۱

داشتن ویزا تضمین مطلق برای ورود به مالزی نیست!

ویزا مجوز ورود شما به مالزی است؛ اما اگر در فرودگاه مالزی، مدارک‌تان مشکلی داشته باشد، افسر مهاجرت در ایستگاه بازرسی مرزی می‌تواند از ورود شما جلوگیری کند. بنابراین؛ هنگامی که به بازرسی مرزی رسیدید، حتماً به افسر مهاجرت مراجعه و پاس خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که تمام مدارک مورد نیاز اعم از مدارک شناسایی، پاسپورت، بلیط هواپیما و واچر هتل را همراه داشته باشید. این برای همه مسافران خارجی ضروری است!

آیا در مورد پاس های مالزی شنیده اید؟

برای مسافران خارجی پس از ورود به بازرسی مرزی، توسط افسر مهاجرت پاس صادر می‌شود. پاس‌های مالزی به تأییدیه‌ای رسمی اشاره می‌کنند که در پاسپورت شما الصاق می‌شود. گذرنامه‌های مالزی به شما این اطمینان را می‌دهد که از نظر قانونی مجاز به اقامت در مالزی برای یک دوره زمانی خاص هستید.

توجه! حتی اگر نیازی به دریافت ویزا از قبل نداشته باشید، همچنان باید پاس خود را دریافت کنید و پس از ورود، مراحل مهاجرت را انجام دهید.

به این ترتیب، اگر می‌خواهید به مالزی بروید، ابتدا باید ویزا بگیرید. حتی با داشتن ویزای مالزی، باز هم باید افسر مهاجرت را متقاعد کنید که به شما اجازه ورود بدهد.

توصیه‌‌هایی برای چک کردن ویزای مالزی در فرودگاه

ویزای مالزی برای ایرانیان

مشاوره شریف با توجه به تجربه‌ مکرر ورود و خروج به مالزی، چند پیشنهاد راهگشا هنگام ورود به فرودگاه مالزی به شما می‌دهد:

توجه!

 • حتما زمانی که پاسپورت را تحویل می‌دهید صفحه ویزا را خودتان باز کنید، این احتمال وجود دارد که مسئول مربوطه صفحه ویزای شما را رویت نکند.
 • هنگام دریافت مهر ویزای سوشال در پاسپورت‌تان حتماً به تاریخ و زمان آن دقت کنید. ممکن است تاریخ صفحه ویزا و مهر اشتباهی ۱۴ روزه درج شده باشد درحالی که شما ویزای سوشال ۶۰ روزه دارید. به محض رؤیت هر گونه اشتباهی، بلافاصله درخواست کنید که آن را تصحیح کنند.
 • اگر مسئول ویزا دلیل سفر شما را جویا شد، می‌توانید بگویید برای سفر توریستی یا دیدن اقوام و دوستان این ویزا را تهیه کرده‌اید.

سوالات متداول درباره اخذ ویزای مالزی

1- آیا می‌توان بدون ویزا به مالزی سفر کرد؟

بله، ایرانیان می‌توانند برای مدت 14 روز بدون ویزا به مالزی سفر کنند. برای سفر به مالزی بدون ویزا، کافی است مدارکی اعم از پاسپورت، بلیط رفت و برگشت هواپیما و مدارک تأییدیه مالی خودتان را در گیت روادید فرودگاه کوالالامپور به مأمور مهاجرت مالزی تحویل دهید تا مهر ورود 14 روزه در پاسپورت شما الصاق گردد.

2-ویزای توریستی مالزی چند روزه است؟

ویزای توریستی مالزی به افرادی که مایل به اقامت ببش از 14 روز در مالزی هستند، امکان اقامت به مدت 60 روز را می‌دهد.

4-ویزای مالزی برای کودکان چیست؟

هر کسی که وارد کشور مالزی می‌شود باید ویزا داشته باشد، برای کودکان زیر 12 سال با ارائه گواهی تولد، ویزا صادر می‌شود. 

5- بهترین ویزا برای مهاجرت به مالزی چیست؟

اگر قصد و نیت شما برای اخذ ویزای مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H یا ویزای ۵ ساله مالزی بهره‌مند شوید.

6-برای اقامت یک ماهه کدام نوع ویزای مالزی را باید بگیریم؟

تنها ویزای مالزی که باهاش میتونین یک ماه تو مالزی بمونین ویزای سوشیال مالزی هست. البته اعتبار این نوع ویزای مالزی بیشتره و باهاش میتونین تا دو ماه تو خاک مالزی بمونین.

7- اعتبار ویزای توریستی مالزی چند روزه است؟

ببین با ویزای توریستی فقط تا دوهفته میتونی تو خاک مالزی بمونی و بیشتر برای سفر با تور مناسبه. اگه برنامه های بیشتری برای موندن تو مالزی داری بهتره ویزای سوشیال مالزی بگیری چون مدت بیشتری میتونی باهاش اونجا بمونی و به هر دلیلی اگر سفرت طولانی‌تر شد دیگه دغدغه اینکه ویزای مالزی‌تون منقضی شده رو نداری.

8- برای دریافت روادید، پاسپورت متقاضی باید تا چه زمانی اعتبار داشته باشد؟

تاریخ اعتبار گذرنامه یا پاسپورت متقاضیان باید بیشتر از 9 ماه باشد. دقت کنید که اگر فقط 6 ماه از تاریخ اعتبار پاسپورت‌تان باقی مانده در اسرع وقت برای تمدید آن اقدام کنید که برای اخذ مالزی ویزا دچار مشکل نشوید.
 

9- تفاوت بین ویزای بدون مرجع و ویزا با مرجع چیست؟

ویزای مالزی بدون مرجع توسط کمیسیون عالی مالزی بدون نیاز به هیچ گونه مجوز قبلی از یک نهاد مرجع در مالزی صادر می شود ویزای بدون مرجع برای بازدیدهای اجتماعی یا مقاصد گردشگری صادر می‌شود و معمولاً یکبار ورود است. برای دریافت ویزای مالزی با مرجع، برای صدور ویزا باید مجوز قبلی از اداره مهاجرت مالزی داشته باشید. 

10- eVISA یا ویزای آنلاین مالزی چیست؟

eVISA یک پلت فرم آنلاین و بدون دردسر برای صدور ویزای مالزی به صورت الکترونیکی است. ویزای آنلاین فرآیند درخواست ویزا را ساده‌تر می‌کند. باید بدانید ویزای آنلاین یا eVISA برای ایرانی ها فعال نیست.

11- ارزان‌ترین و گران‌ترین ویزای مالزی کدام است؟

ارزان‌ترین ویزای مالزی، ویزای فرودگاهی است که در فرودگاه و بدون هیچ هزینه‌ای برایتان صادر می‌شود؛ بالاترین قیمت ویزای مالزی نیز مربوط به ویزای اقامت خانه دوم من با اعتبار 5 ساله است.

دریافت فوری ویزای مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان است که با پشتوانه‌ی 20 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، تحصیلی، ثبت‌نام مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به عنوان مجری و حامی توانمند شما برای دریافت ویزای فوری مالزی می‌‎باشد.

مالزی تخصص ماست!

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در کمترین زمان ممکن ویزای فوری مالزی بگیرید، پس فرصت را از دست ندهید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

2 دیدگاه

 1. سلام. چقد طول میکشه ویزای اقامت مالزی اوکی بشه؟

  • مشاوره شریف

   سلام و عرض ادب
   اخذ ویزای مالزی بستگی به نوع ویزای درخواستی شما دارد. به طور مثال پروسه اخذ ویزای سوشال مالزی 7 روز کاری است که در صورت نیاز تا 48 ساعت می تواند کاهش پیدا کند.
   اخذ ویزای تحصیلی نیازمند پروسه چند ماهه و ویزای کار و اقامت « مالزی خانه دوم من » ممکن است بیشتر از چند ماه به درازا بکشید. برای بررسی دقیق تر با کارشناسان مشاوره شریف تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture