تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
ویزای مالزی

ویزای مالزی| شرایط جدید اخذ انواع ویزای مالزی و مدارک مورد نیاز (۱۴۰۱)

4.9/5 - (225 امتیاز)

کافی است سری به مرورگرهای گوگل بزنید؛ مالزی یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی است! جنگل‌های بارانی، سواحل با شکوه، پارک‌های ملی و زندگی مدرنیته توأم با تکنولوژی، یک لوکیشن جذاب از مالزی را ترسیم می‌کنند. اخذ ویزای مالزی، مجوز ورود به این شبه جزیره‌ی طلایی است. فرقی نمی‌کند که با چه قصد و نیتی راهی مالزی می‌شوید؛ دولت مالزی با ارائه‌ی انوای ویزای مالزی، مسیر اقامت در مالزی را برایتان هموار می‌کند.

مشاوره شریف؛ به پشتوانه 15 سال تجربه، در این مقاله شما را با انواع ویزای مالزی اعم از ویزای دانشجویی، ویزای همراه، ویزای سوشیال، ویزای MM2H برای اقامت بلند مدت و همچنین شرایط اخذ انواع ویزای مالزی و مدارک مورد نیاز در سال ۱۴۰۱، آشنا می‌کند.

میخوای زودتر از بقیه ویزای مالزی بگیری؟

اینجا رو کیلک کن

مالزی در لیست قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان!

malaysia

مالزی کشوری در حال توسعه است که خیلی سریع‌تر از سایر همتایان قدیمی‌اش، خودش را بالا کشید!

اکنون در لیست قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان، کشور مالزی در جایگاه 14 ام خودنمایی می‌کند. بنابراین اگر پاسپورت مالزی را دارید، می‌توانید با غرور برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید.

مالزی کنونی از بسیاری از کشورهای در حال توسعه که تاکنون می‌شناختید پیشی گرفته و از هر جهت، مقصدی مناسب برای اقامت و تحصیل است. از فضای سبز شهری گرفته تا ساختمان‌ها و برج‌های مدرن خبر از زندگی شهری اروپایی را می‌دهند. در حواشی مناطق شبیه جزیره‌ی مالزی، زندگی به سبک شهرهای ساحلی تجلی می‌کند.

تفریحات آبی، سواحل مرجانی، امواج خروشان، شن‌های روان و آب های شیشه‌ای که با یک نگاه سر درون را فاش می‌کنند و گردشگرانی که در ساحل آفتاب می‌گیرند، توریستی بودن مالزی را فریاد می‌زنند! تجربه‌ی زندگی و اقامت در مالزی چنین می‌نماید که مالزی مقصدی دنج برای اقامت MM2H، است. هرچند که تقاضای روز افزون ایرانیان برای اخذ ویزای مالزی خود گواه خوبی بر این ادعاست!

تجربه زندگی و اقامت در مالزی

اینجا رو کلیک کن

ناگفته نماند؛ مالزی را می‌توان قطب برتر آموزشی آسیا نامید. کافیست نگاهی به رزومه دانشگاه‌های مالزی داشته باشید تا کیفیت واقعی آموزش و تحصیل در مالزی را درک کنید. تحصیل در برترین دانشگاه‌ها با رنکینگ‌های جهانی، کمی دور از ذهن است که با تحصیل در مالزی تحقق می‌یابد.

چشم انداز دولت مالزی جذب 250 هزار دانشجوی خارجی تا سال 2025 است؛ اگرچه هدفی بلند پروازانه محسوب می‌شود اما غیر ممکن نیست!

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟

چگونه ویزای مالزی بگیریم؟ مالزی از معدود کشورهایی است که می‌توانید به مدت 14 روز بدون نیاز به اخذ ویزا از سفارت مالزی، به آن ورود کنید. این اعتبار را در زمان ورود به فرودگاه به صورت مهر تأیید در پاسپورت شما ثبت می‌شود. البته دو هفته حتی برای گردشگران عابرق و باد می‌گذرد؛ پس گرفتن ویزای مدت‌دار برای اقامت بیشتر از 14 روز را توصیه می‌کنیم.

کشور مالزی با در نظر گرفتن اهداف سفر، انواع ویزای مالزی را طبق شرایط و قوانین خاص ارائه می‌دهد. بنابراین ابتدا باید هدفتان از سفر به مالزی را در نظر بگیرید و سپس برای اخذ ویزای موردنیاز اقدام کنید.

به قول مولانا: ” از کجا آمده‌ام، آمدنم بهر چه بود؟! “جدی یا شوخی، دیر یا زود؛ این سؤالی است که باید برای گرفتن ویزای مالزی پاسخ دهید. اینکه برای چه هدفی به مالزی می‌روید و برای چند روز اقامت خواهید داشت!

جزئیات بیشتر را می‌توانید در مقاله “چگونه ویزای مالزی بگیریم؟” بخوانید.

انواع ویزای مالزی برای ایرانیان

گذشته‌ها گذشته!  و امروز حتی سایه‌ای از مالزی قدیمی و جهان سومی را نخواهید دید. زمانی که گرفتن ویزای مالزی برای ایرانیان مثل آب خوردن بود، خیلی‌ها از غافله جا ماندند. و امروز برای اخذ ویزای مالزی باید حواستان باشد تا رد صلاحیت نشوید! دولت مالزی به دلیل افزایش تقاضای روز افزون برای اقامت و مهاجرت به مالزی، براساس اهداف سفر و مدت اقامت متقاضیان، انواع ویزای مالزی را برای ایرانیان و سایر اتباع خارجی ارائه می‌دهد تا توازن جمعیتی کشورش را حفظ کند.

انواع ویزای مالزی بر اساس هدف:

 • ویزای تحصیلی مالزی
 • ویزای همراه مالزی
 • ویزای سوشیال مالزی
 • ویزای MM2H مالزی

میخوای بدونی کدوم ویزای مالزی مناسب خودته؟

اینجا رو کلیک کن

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

تحصیل در مالزی

مالزی یکی از بهترین کشورهای آسیایی است که با طبیعت بکر استوایی، زیرساخت‌‌های شهری مدرن و دانشگاه‌های معتبر، سالانه میزبان دانش آموزان و دانشجویان زیادی از سراسر جهان است. با بررسی مزیت‌های تحصیل در مالزی بر این امر واقف می‌شویم: «طبق آمار یونسکو، مالزی یازدهمین مقصد محبوب تحصیلی است».

برای آن دسته از افرادی که با اهداف تحصیلی برای گرفتن ویزای مالزی پیش‌قدم می‌شوند، ویزای تحصیلی‌ مالزی به دو زیر گروه ویزای دانشجویی و ویزای دانش آموزی مالزی تقسیم می‌شود.

1- اخذ ویزای دانشجویی مالزی

اگر هدفتان از گرفتن ویزای مالزی، آموزش و تحصیل در دانشگاه‌های مالزی است، باید روی اخذ ویزای دانشجویی تمرکز کنید. اخذ ویزای دانشجویی تنها نوع ویزای مالزی است که می‌توان برای تحصیل در مالزی روی آن حساب کرد.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی برای واجدین شرایط پروسه‌ای است که سازو کارهای خودش را دارد. در صورت داشتن شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی مالزی، می‌توانید از طریق شرکت‌های مجری اخذ ویزای مالزی برای گرفتن ویزای تحصیلی اقدام نمایید.

ناگفته نماند که پروسه‌ی اخذ ویزای دانشجویی در سه مرحله خلاصه می‌شود:

 • مرحله اول: اخذ نامه‌ی تأییدیه ویزا (val)
 • مرحله دوم:اخذ ویزای یکبار ورود (SEV)
 • مرحله سوم: ورود به مالزی و ثبت‌نام در دانشگاه

نکته: انجام هر کدام از مراحل بالا، مشروط به تکمیل و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز می‌باشند که در مقاله‌ی اخذ ویزای تحصیلی، با جزئیات کامل‌تری به نظرات می‌رسانیم.

تشدید قوانین ورود دانشجویان خارجی به مالزی: (کلیک کن)

دولت مالزی با هدف کاهش میزان سو‌ء استفاده از ویزاهای دانشجویی، شرایط ورود دانشجویان خارجی به این کشور را سخت‌تر کرده است.

اخیراٌ محمد خالد نوردین ـ وزیر آموزش عالی مالزی ـ در گفت‌وگو با خبرنگاران از تشدید قوانین ورود دانشجویان خارجی به این کشور خبر داد. طبق این قوانین، دانشجویان خارجی دیگر نمی‌توانند همچون گذشته با ویزای توریستی وارد مالزی شوند؛ مگر اینکه از یکی از دانشگاه‌های این کشور پذیرش گرفته باشند.

وی اظهار کرد: طبق تصمیمات جدید، دانشجویان خارجی باید پیش از درخواست برای ویزای دانشجویی مالزی مقدماتی مانند: داشتن بیمه‌ی درمانی، صدور کارت دانشجویی و نامه پذیرش از مؤسسات آموزش عالی مالزی را فراهم کنند.
وزیر آموزش عالی مالزی همچنین؛ شمار دانشجویان خارجی در این کشور را ۹۵ هزار نفر اعلام کرد.

هزینه ویزای دانشجویی مالزی: (کلیک کن)

قیمت ویزای دانشجویی مربوط به اداره‌ی مهاجرت مالزی (اداره‌ی EMGS) می‌باشد و بسته به مقطع و دانشگاه انتخابی شما متغییر است. پیشنهاد می‌کنیم از مشاورین ما برای بررسی هزینه‌ی دقیق اخذ ویزای دانشجویی در مالزی، کمک بگیرید.

2- اخذ ویزای دانش‌ آموزی مالزی

اخذ ویزای دانش آموزی مالزی برای آن دسته از محصلانی است که تمایل به تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌ دانشگاهی در مالزی دارند. شرایط و مراحل اخذ ویزای دانش آموزی در یک نمای کلی شاید مشابه قوانین اخذ ویزای مالزی برای دانشجویان باشد؛ اما در برخی جهات، به دلیل کم سن بودن دانش آموزان، شرایط اخذ ویزای دانش آموزی مالزی با ملاحضات بیشتری همراه خواهد بود.

گفتنی است؛ برای تحصیل فرزندتان در مدارس بین المللی مالزی، بخصوص در مقطع ابتدایی، شما به عنوان والدین می‌بایست، همزمان با درخواست ویزای دانش آموزی برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایید.

اخذ ویزای تحصیلی مالزی

اینجا رو کلیک کن

اخذ ویزای همراه مالزی

ویزای همراه مالزی (Dependent Pass)، نوعی ویزای مالزی و مجوز اقامت است که فقط به همراهان افرادی که قصد تحصیل در مالزی را دارند تعلق می‌گیرد.

طبق قوانین، افرادی که با ویزای همراه مالزی در این کشور اقامت می‌کنند، از حقوق شهروندی مالزی بهره‌مند می‌شوند.

انوع ویزای همراه مالزی

 • ویزای همراه دانش‌آموزی
 • ویزای همراه دانشجویی

ویزای همراه دانش‌آموزی به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟

ویزای همراه دانش‌آموزی؛ در این نوع، دانش‌آموز می‌تواند صرفاً برای مادرش درخواست ویزای همراه بدهد. به عبارتی ویزای همراه دانش‌آموزی تنها برای مادر دانش‌آموز صادر می‌شود و نه برای پدر، خواهر یا برادر.

تنها در موارد خاص مانند: متارکه‌ی والدین، آن هم درصورتی‌که حضانت فرزند با پدر ‌باشد، با ارائه‌ی حکم قانونی حضانت فرزند و همچنین موافقت‌نامه‌ی کتبی از طرف مادر وی، به پدر ویزای همراه تعلق می‌گیرد.

ویزای همراه دانشجویی به چه افرادی تعلق می‌گیرد؟

ویزای همراه دانشجویی؛ این ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که فرزند یا والدین‌شان در حال تحصیل در مالزی در دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می‌باشد.

دانشجویان درحال تحصیل در مالزی طبق قوانین و شرایط زیر، می‌توانند نسبت به صدور ویزای همراه اقدام کنند.

 • در صورت مجرد بودن، می‌توانند برای والدین خود ویزای همراه بگیرند.
 • در صورت متأهل بودن، می‌توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود ویزای همراه بگیرند.
 • در صورت متأهل بودن، امکان اخذ همزمان ویزای همراه برای والدین و همسر و فرزندان وجود ندارد.
 • امکان دریافت ویزای همراه برای خواهر و برادر وجود ندارد.

میخوای ویزای همراه مالزی بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

ویزای سوشیال مالزی (ویزای دو ماهه)

با وجود اینکه کشور مالزی همواره پذیرای تعداد زیادی افراد خارجی است، ولی مهاجرت به مالزی خیلی هم آسان نیست! چرا که دولت مالزی همیشه مراقب است؛ افزایش مهاجران بر روی توازن جمعیت آن‌ها تأثیر نداشته باشد.

در این راستا طبق قوانین جدید؛ از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت.

بنابراین اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال دریافت نمایید.

پیش از این، دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را داشتند، می‌توانستند با ویزای توریستی ۱۴ روزه وارد مالزی شوند و سپس ویزای خود را به ویزای تحصیلی تغییر دهند. این در حالی است که با قوانین جدید دانشجویان باید پیش از عزیمت به مالزی نسبت به دریافت نامه‌ی ویزای صادر شده از اداره مهاجرت اقدام کنند.

اخذ ویزای سوشیال مالزی در ۱۴۰۱

با نگاهی به گذشته به سال ۲۰۲۰ برمی‌گردیم؛ روزی که مرزهای مالزی بسته شد! اقدامی که هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا در مالزی، در جهت پیشگیری از همه‌گیری کووید-19 در مالزی رخ داد. با بسته شدن مرزها امکان ورود دارندگان انواع ویزای مالزی و بخصوص توریست‌ها و مسافران خارجی وجود نداشت. حتی بعد از بازگشایی مرزها با مجوز ورود به مالزی، امکان اخذ ویزای توریستی یا ویزای سوشیال مالزی میسر نبود.

خوشبختانه با واکسیناسیون جهانی و کمرنگ شدن کرونا، اغلب کشورها از جمله مالزی اقدام به بازگشایی کامل مرزها نمودند. نخست وزیر مالزی نیز با اعلام خبر بازگشایی مرزهای مالزی از ۱۲ فروردین ۱۴۰۱، مرزهای مالزی رو به شرط واکسیناسیون کامل و داشتن تست سی‌آر پی منفی در فرودگاه، به روی دارندگان انواع ویزای مالزی باز کرد.

مالزی اکنون یک مقصد باز است و امکان مجدد اخذ ویزای توریستی مدت‌دار و ویزای سوشیال چندماهه برای مسافران خارجی مهیاست. در نظر داشته باشید که پیرو بازگشایی کامل مرزهای مالزی از سال جدید، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سوشیال مالزی با آپدیت جدیدی همراه است که در ادامه بروزترین اطلاعات ۱۴۰۱ را برای اخذ ویزای سوشیال مالزی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا‌ی سوشیال از فروردین ۱۴۰۱:

متقاضیان می‌توانند برای دریافت ویزا مدارک مورد نیاز شامل:

 • اصل پاسپورت
 • نامه تمکن مالی
 • تست پی سی آر منفی (برای فرودگاه)
 • تأیید واکسيناسيون حداقل دو دوز
 • بلیط پرواز رفت و برگشت
 • رزرو هتل یا محل اقامت
 • بیمه پزشکی مسافرتی
 • فرم اپلیکیشن ویزا
 • جزئیات دقیق‌تر اعلام می‌شود.

لطفا مدارک فوق را به آدرس ما در دفتر تهران ارسال ‌نمایید تا جهت اخذ ویزای سوشیال مالزی برای شما، اقدامات لازم صورت گیرد.

بازگشایی مرزهای مالزی و اخذ ویزای سوشیال از ۱۲ فروردین ۱۴۰۱

اینجا رو کلیک کن

ویزای MM2H یا ویزای 5 ساله مالزی

اگر قصد و نیت شما برای اخذ ویزای مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت، برای زندگی در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H یا ویزای ۵ ساله مالزی بهره‌مند شوید.

دولت مالزی با ارائه‌‌ی برنامه‌ اقامت ۵ ساله مالزی با نام اختصاری MM2H در اواخر سال ۲۰۰۰ طرح اقامتی جدیدی را معرفی کرد.
طرح اقامتی جدید؛ این اجازه را به خارجی‌ها می‌دهد تا برای اقامت و ویزای طولانی‌مدت ۵ ساله و قابل تمدید اقدام نمایند.
لازم به ذکر است؛ متقاضیان باید از طریق معیارهای مشخص مالی و بهداشتی تأیید شوند.

در رابطه با اخذ ویزای مالزی همین بس که روال خاص خودش را دارد و این نیز زمان‌بر است؛ بنابراین اگر خودتان قصد دارید برای اخذ ویزای مالزی اقدام کنید، می‌بایست با آگاهی کامل و صبر و حوصله‌ی زیاد، کفش آهنی بپوشید و راهی سفارت‌خانه و … شوید.

ما نیز میانبری به شما پیشنهاد می‎‌کنیم؛ کار را به کاردان بسپارید و در کم‌ترین زمان ممکن ویزای مالزی را دریافت کنید. مشاره شریف؛ با بیش از 15 سال تجربه‌ی تخصصی، مجری و راهنمای شما در زمینه‌ی اخذ ویزای مالزی است.

شرایط اخذ اقامت مالزی چیست؟

اخذ اقامت مالزی

برای اخذ اقامت مالزی ابتدا باید شرایط مورد نظر دولت مالزی را داشته باشید. طبق قوانین مربوطه؛ تمام افراد می‌توانند از هر ملیتی صرف‌نظر از نژاد، مذهب، جنسیت و سن، پس از تأیید دولت مالزی در راستای اخذ اقامت مالزی اقدام کنند.

گفتنی است؛ با اخذ این اقامت، همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و مجرد متقاضیان نیز تحت پوشش اقامت MM2H قرار خواهند گرفت.

بنابراین؛ تا زمانی‌که فرزندان مجرد شما زیر ۲۱ سال سن داشته باشند، تحت پوشش ویزای MM2H قرار خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید؛ زمانی مورد تأیید دولت مالزی هستید که شرایط اخذ اقامت MM2H را داشته باشید و این شامل: معیارهای مشخص فردی، مالی و بهداشتی نیز می‌شود.

اقامت در کشوری سرسبز با آب و هوای استوای را خیلی از ما در سر می‌پرورانیم؛ اخذ ویزای مالزی پنجره‌ایست رو به سواحل مرجانی و زندگی در شرایط مطلوب اروپایی. پس اگر قصد اقامت یا تحصیل در مالزی را دارید، می‌توانید برای گرفتن ویزای مالزی روی ما حساب کنید.

تسهیل اخذ اقامت مالزی با برنامه S-MM2H

اینجا رو کلیک کن

بهره‌مندی از خدمات و تسهیلات ویژه با اخذ ویزای ۵ ساله مالزی

اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) به افراد این امکان را می‌دهد تا علاوه بر داشتن فرصت برای لذت بردن از شیوه زندگی، با کیفیت بالا و ارزش‌های منحصر به فرد مالزی، از خدمات زیر بهره‌مند شوند:

 • ورود و خروج آزاد به مالزی برای دارندگان ویزای MM2H

با این ویزا افراد می‌توانند، آزادانه و در هر زمان وارد و یا از کشور مالزی خارج شوند.

 • ویزای ویژه والدین

والدین دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) که بیش از ۶۰ سال سن دارند، بر اساس یک ویزای قابل تمدید ۶ ماهه مخصوص، تا زمانی که گذرنامه MM2H فرزند آنان معتبر باشد، واجد شرایط زندگی در مالزی خواهند بود.

 • مالیات بر درآمد

درآمد خارجی و یا حقوق بازنشستگی خارجی دارندگان ویزای MM2H مستلزم پرداخت مالیات نیست.
لازم به ذکر است؛ درآمدی که به مالزی منتقل می‌شود، شامل پرداخت مالیات نبوده و تنها درآمد حاصل از مالزی، مستلزم پرداخت مالیات است.

 • خرید املاک مسکونی در مالزی

بر اساس این طرح، دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) می‌توانند، با توجه به حداقل نرخ ایجاد شده توسط کشورهای مختلف برای خارجی‌ها، هر تعداد ملک مسکونی را در مالزی خریداری نمایند.

 • تحصیل فرزندان

کودکان دارندگان ویزای MM2H می‌توانند در مدارس دولتی یا خصوصی در مالزی (تا سن ۱۸ سالگی) تحصیل نمایند.

 • ارائه‌ی خدمات بهداشتی

امکانات پیشرفته‌ی پزشکی به طور گسترده‌ای در مالزی در دسترس دارندگان ویزای MM2H می‌باشد.
خاطرنشان می‌شود؛ بخشی از نیازهای پزشکی این افراد، تحت پوشش بیمه اجباری پزشکی قرار می‌گیرد.

 • سرمایه گذاری در مالزی

دارندگان ویزای مالزی خانه دوم من (MM2H)، با توجه به سیاست‌های موجود در دولت مالزی و مقررات و دستورالعمل‌هایی که در بخش‌های مربوطه مورد استفاده قرار می‌گیرند، مجاز به سرمایه‌گذاری و شرکت فعال در کسب و کار هستند.

 • استخدام خدمتکار

دارندگان اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) همچنین مجاز به درخواست یک خدمتکار خارجی هستند که تحت دستورالعمل‌های غالب اداره مهاجرت مالزی قرار دارد.

 • مجوز اشتغال در مالزی

متقاضیان اصلی (۵۰ سال و بالاتر) اقامت ۵ ساله مالزی (MM2H) در هفته ۲۰ ساعت مجوز کار دارند.
این افراد مجاز به درخواست مجوز کار در بخش‌های مهم (مطابق با دستورالعمل‌های غالب اداره مهاجرت مالزی) هستند.

اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان

شرایط اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان نیز همچون سایر متقاضیان خارجی می‌باشد. بنابراین شما نیز برای ورود به خاک این کشور با اهداف شغلی، تحصیلی و اقامتی، نیاز به اخذ ویزای مالزی دارید. آنچه مسلم است پروسه‌ی اخذ ویزای مالزی با یک خطا می‌تواند منجر به اتلاف زمان و صرف هزینه‌ی بسیار بالایی از شما گردد. این درحالی است که با سپردن این امر به مجریان با تجربه، توانمند و مسلط به امور اخذ ویزای مالزی، می‌توانید بدون دغدغه در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید.

میخوای برات اقامت 10 ساله مالزی بگیریم؟

اینجا رو کیلک کن

سوالات متداول درباره اخذ ویزای مالزی

۱- انواع ویزای مالزی چه نام دارند؟

می‌توان به ویزای سوشیال مالزی، ویزای همراه مالزی،ویزای تحصیلی مالزی و ویزای اقامت ده ساله مالزی اشاره کرد.

۲- ویزای سوشیال مالزی چیست؟

از اکتبر ۲۰۱۳ ویزای توریستی ایرانیان که قبلا ۹۰ روز بود به ۱۴ روز کاهش یافت.اگر قصد سفر به مالزی و اقامت بیشتر از دو هفته را دارید، باید ابتدا ویزای سوشیال دریافت نمایید.

۳- ویزای همراه مالزی چه کاربردی دارد؟

ویزای همراه مالزی (Dependent Pass)، نوعی مجوز اقامت است و فقط به همراهان افرادی که قصد تحصیل در مالزی را دارند تعلق می‌گیرد.

۴-اگر قصد مهاجرت به مالزی را داشته باشیم، باید چه ویزایی را اخذ کنیم؟

اگر قصد و نیت شما برای اخذ ویزای مالزی، مهاجرت و اقامت طولانی مدت، برای زندگی در مالزی است؛ می‌توانید از مزیت‌های ویزای MM2H یا ویزای ۵ ساله مالزی بهره‌مند شوید.

۵-برای اقامت یک ماهه کدام نوع ویزای مالزی را باید بگیریم؟

تنها ویزای مالزی که باهاش میتونین یک ماه تو مالزی بمونین ویزای سوشیال مالزی هست. البته اعتبار این نوع ویزای مالزی بیشتره و باهاش میتونین تا دو ماه تو خاک مالزی بمونین.

۶-برای سفر تفریحی به مالزی ویزای توریستی بهتره یا سوشیال؟

ببین با ویزای توریستی فقط تا دوفته میتونی تو خاک مالزی بمونی و بیشتر برای سفر با تور مناسبه. ولی بهتره ویزای سوشیال مالزی بگیری چون مدت بیشتری میتونی باهاش اونجا بمونی و به هر دلیلی اگر سفرت طولانی‌تر شد دیگه دغدغه اینکه ویزای مالزی‌تون منقضی شده رو ندارین.

 

دریافت فوری ویزای مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای ایرانیان است که با پشتوانه‌ی بیش از 15 سال تجربه در پرونده‌های اقامتی، تحصیلی، ثبت‌نام مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های برتر مالزی، امروز به عنوان مجری و حامی توانمند شما برای دریافت ویزای فوری مالزی می‎باشد.

مالزی تخصص ماست!

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم در کمترین زمان ممکن ویزای فوری مالزی بگیرید، پس فرصت را از دست ندهید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

2 دیدگاه

 1. سلام. چقد طول میکشه ویزای اقامت مالزی اوکی بشه؟

 2. سلام. در شرایط کنونی کرونا امکان اخذ ویزای سوشیال مالزی و ورود به مالزی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *