تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
مدرسه APS مالزی
مدرسه APS مالزی

مدرسه بین‌المللی APS مالزی

4.8/5 - (235 امتیاز)

آموزش برنامه بین المللی کمبریج به زبان رایج دنیا! مشارکت بین المللی در گروه جهانی مدارس (ISP) و کسب جایزه ۵ ستاره کیفیت استانداردهای جهانی، تنها بخشی از هویت واقعی مدرسه بین‌المللی APS مالزی است.

در دنیا تعداد مدارسی که هدفمند پیش می‌روند، کم نیست! با این حال APS به عنوان دومین مدرسه بین المللی مالزی، با ارائه‌ی بهترین امکانات آموزشی و همراهی معلمانی دلسوز، به خلق ایده‌ها و روش‌های جدید یادگیری در محیطی پویا می‌پردازد.

اگر همچنان برای ثبت‌نام و تحصیل فرزندتان در مدرسه بین‌المللی APS مالزی بدنبال شواهد و مدارک محکم‌تری هستید؛ این مطلب برای شماست. در ادامه این مقاله به اطلاعاتی اعم از پیشینه و مزیت‌های تحصیل در APS، ساختار آموزشی، امکانات و هزینه‌ی تحصیل در مدرسه بین المللی APS مالزی اشاره می‌کنیم.

میخوای تو مدرسه ‏APS تحصیل کنی؟

اینجا رو کلیک کن

video

مدرسه APS از سال 2006 تا 2022

همه چیز از سال 2006 شروع شد. هدف اولیه از تأسیس Asia Pacific Schools، تشکیل مدرسه‌ای پیشرو در مالزی برای آموزش و فناوری و افزایش مهارت‌های زندگی و توانایی فنی کودکان بود.

خواستن‌ها همیشه منجر به توانستن نمی‌شود، با این حال مسئولان مدرسه APS به تمام خواسته‌ها و برنامه‌های خود رسیدند و امروز در سال 2022 شاهد درخشش مدرسه APS به عنوان دومین مدرسه بین المللی مالزی با 1,800 دانش آموزهستیم.

چرا مدرسه بین المللی APS را به شما پیشنهاد می‌دهیم؟

مدرسه ای پی اس مالزی

اولویت مسئولین مدرسه APS، آموزشی فراتر از برنامه‌های درسی و آموزشی است. مسئولان مدرسه APS معتقدند کودکان باید در محیطی شاد و دوست داشتنی درس بخوانند تا تبدیل به انسان‌های باانگیزه‌ای برای ورود به زندگی در عصر تکنولوژی شوند.

محیط آموزشی، دوستانه، صمیمی و گرم مدرسه حکایت از دغدغه‌ی مسئولان برای تربیت فرزندانی شاد و خوشحال و موفق دارد. تنها همین نیست! ما دلایل زیادی برای اثبات برتری مدرسه بین المللی APS در میان مدارس بین المللی مالزی برایتان داریم.

7 دلیل انتخاب مدرسه APS برای تحصیل ابتدایی در مالزی

 

  1. معلمان دلسوز: معلمان مدرسه APS به داشتن روابط دوستانه و صمیمی به دانش آموزان متعهد هستند. به این ترتیب دانش آموزان با انگیزه و اعتماد به نفس بالا، برای کسب موفقیت‌های تحصیلی از همدیگر پیشی می‌گیرند. 

  2. ارائه 2 برنامه درسی ملی و بین المللی: شهرت اصلی مدرسه APS به برنامه ریزی دقیق برای ارائه دروس ملی و بین المللی به دانش آموزان است. دریافت جایزه 5 ستاره استانداردهای کیفیت مؤسسات آموزشی تخصصی وزارت آموزش، مالزی شاهدی بر این ادعا است.

  3. توجه به ارزش‌های ملی مالزی: مدرسه APS مالزی مفتخر به حفظ و پاسداری از ارزش‌هایی است که ریشه در خاک مالزی دارد. رویکرد مدرسه بر تربیت دانش آموزانی پیشرو، موفق، قدرتمند و توانا است که در تمام زمینه‌ها بدرخشند و پیروز میدان عمل باشند.

  4. تعاملات مدرسه aps با مدارس دنیا: مشارکت بین المللی در گروه جهانی مدارس (ISP) برای ایجاد فرصت مطالعاتی بهتر، دسترسی به منابع علمی و آموزشی بیشتر و کسب تجربیات جدیدتر است که مسئولان مدرسه APS را به تعامل با 50 مدرسه در 150 کشور دنیا هدایت کرده است.  

  5. آموزش باکیفیت: کلاس‌های درسی با 25 دانش آموز منجر به افزایش کیفیت یادگیری دانش می‌شود.

  6. محیط علمی پویا: مدرسه ای پی اس مالزی بر اساس استانداردهای جهانی بوده و آموزش‌ها با روش‌های خلاقانه و متنوع به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

  7. توجه به رشد فکری، شخصیتی و عاطفی کودکان: آنچه در این مدرسه مهم است تقویت روحیه همکاری، مشورت و همفکری دانش آموزان است. 

تحصیل مقطع ابتدایی در مدارس مالزی

اینجا رو کلیک کن

ساختار آموزشی مدرسه بین المللی APS مالزی

سیستم آموزشی مدرسه APS مالزی

Asia Pacific Schools مدرسه‌ای است که با هدف تقویت و توسعه ذهنی دانش آموزان پایه‌گذاری شد و اتفاقاً خوش درخشید! در واقع هدف از تأسیس این مدرسه، آماده سازی افراد مسئول و حاذق برای داشتن جامعه‌ای بهتر بود. با ورود به مدرسه کاملاً حس می‌کنید که همه چیز کامل و پرفکت است، مثل برنامه درسی جامع و کاربردی آن! مسئولین مدرسه با وسواس بسیار، برنامه بین‌المللی IGCSE را برای آموزش دستچین کردند. 

– ارائه برنامه بین‌المللی کمبریج (IGCSE)

IGCSE معروف به کمبریج، یکی از جامع‌ترین و برترین برنامه‌های درسی دنیاست که امروزه تاپ‌ترین مدارس از آن برای آموزش بهره می‌گیرند.

این برنامه طیف وسیعی از فعالیت‌های درسی و کلاس‌های فوق‌برنامه را در خود جای داده است. دانش آموزان مدرسه APS توانایی تفکر تحلیلی و نوآورانه را دارند؛ چون تمام فعالیت‌های کلاسی خود را بر مبنای فناوری پیش می‌برند. 

گفتنی است؛ سیستم آموزشی ارائه شده در Asia Pacific Schools، تحت دو برنامه ملی و برنامه بین المللی کمبریج است. دانش‌آموزان اینترنشنال که تحت برنامه بین المللی کمبریج آموزش می‌بینند؛ به زبان انگلیسی آموزش می‌بینند. 

– ارائه برنامه درسی ملی در APS

برای مسئولین مدرسه APS، مهم است که سرفصل‌های آموزشی Asia Pacific Schools مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی باشد. هر چند هر دو برنامه جامع و کامل هستند و پایه علمی دانش آموزان را تقویت می‌کنند، ولی الزامات تحصیلی و زبان آموزشی است که مایه تمایز این دو روش می‌شود. 

باید بدانید مدرسه APS جزو معدود مدارسی است که آموزش برنامه ملی آن به زبان باهاسا مالزی است و تنها دروس انگلیسی و ریاضی است که به زبان انگلیسی تدریس می‌شود.

– دوره‌های آموزشی در مدرسه APS

سیستم پذیرش در مدرسه APS مالزی، تنها برای دانش آموزان سن 3 تا ۱۷ سال فعال است. بر همین اساس دوره‌های آموزشی در مدرسه APS با توجه به سن دانش آموزان تعیین می‌شود.

  • دوره اول شامل سال‌های اول که از رده سنی 3 تا 5 سال را شامل می‌شود. آموزش این دوره براساس برنامه درسی بین المللی است.
  • دوره دوم که مربوط به سال‌های اولیه ابتدایی است و شامل رده سنی 5 تا 12 سال می شود. برنامه درسی ارائه شده برای دانش آموزان 5 تا 11 ساله بین المللی و برای دانش آموزان 7 تا 12 ساله مطابق برنامه درسی مالزی است. 
  • دوره سوم به دانش آموزان رده سنی 11 تا 17 سال اختصاص دارد. در این دوره هم برنامه درسی ملی و بین المللی به دانش آموزان ارائه می‌شود.

آشنایی با حوزه‌های خاص آموزشی مدرسه aps

اینجا رو کلیک کن

هزینه‌ تحصیل در مدرسه بین‌ المللی APS مالزی (2022)

هزینه تحصیل در مدرسه بین المللی APS مالزی در سال 2021- 2022 شامل: پیش پرداخت، هزینه هر ترم، هزینه ناهار و… است که در مقاله هزینه‌ ثبت نام مدرسه APS مالزی با جزئیات بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرد.

در یک برآورد کلی، هزینه‌های مدرسه بین‌المللی APS در سال 2021 – 2022 شامل موارد زیر می‌شود:

  • هزینه درخواست (غیرقابل استرداد)‌: ۵۰۰ رینگت
  • هزینه ثبت‌نام (غیرقابل استرداد)‌: ۳۰۰۰ رینگت

امکانات آموزشی رفاهی در مدرسه بین المللی APS

امکانات مدرسه APS مالزی

مدرسه بین‌المللی APS مالزی، برنده جایزه ۵ ستاره کیفیت استانداردهای جهانی است. با چنین نشانی، می‌توان نادیده حدس زد که چه امکاناتی در اختیار فرزندان شما قرار خواهد گرفت!

APS بر این باور است که موفقیت با یک تجربه ماندگار جذاب شروع می‌شود؛ بنا بر همین عقیده، این مدرسه در مساحتی قریب به ۷ هزار هکتار بنا گردید تا فضای کافی برای تعبیه بهترین امکانات آموزشی رفاهی در مدرسه APS داشته باشد.

لیست امکانات آموزشی و رفاهی در مدرسه APS

  • سالن موسیقی مجهز، با اساتید حرفه‌ای اسپانیایی
  • محیطی سالم، امن و زیبا برای رفاه و آسایش دانش آموزان
  • زمین فوتبال، بستکبال، تنیس، اسکواش و استخر سرپوشیده
  •  سیستم آنلاین اطلاع‌رسانی برای اطلاع والدین از پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و همچنین امکان چک کردن اطلاعیه‌ها و فراخوان‌ها در همین سیستم
  •  کافه تریا با انواع خوراکی‌های خوشمزه
  •  سالن‌های چندمنظوره برای اجرای کنفرانس، همایش و…
  •  کتابخانه بزرگ و مجهز
  • کلاس‌های مجهز به چندین دستگاه کامپیوتر

خوابگاه در مدرسه اینترنشنال APS

Asia Pacific Schools خوابگاه ندارد و نداشتن خوابگاه در این مدرسه، هیچ تأثیری در انتخاب این مدرسه برای تحصیل فرزندتان در مقطع ابتدایی نخواهد داشت!

خوابگاه‌های مدارس مالزی محدود است و بیشتر به دانش آموزانی تعلق می‌گیرد که در مقطع متوسطه تحصیل می‌کنند. دانش آموزان مقطع ابتدایی در مالزی، به دلیل سن پایین و مسئولیت زیادی که جهت نگهداری و اقامت‌شان در خوابگاه وجود دارد، اغلب به آنها خوابگاه تعلق نمی‌گیرد. بر همین اساس هنگام اخذ ویزای دانش‌آموزی به مادر نیز ویزای همراه مالزی داده می‌شود تا مسئولین نگهداری و اقامت دانش‌آموز را بر عهده بگیرد.

خوابگاه های مدارس مالزی

اینجا رو کلیک کن

هزینه تحصیل در مدرسه ای پی اس مالزی

سؤالات متداول برای تحصیل در مدرسه بین المللی APS مالزی

1-تعداد دانش آموزان در هر کلاس چند نفر است؟

توجه به کیفیت آموزش اولویت ما است. برای همین تعداد دانش آموزان در هر کلاس از 25 نفر بیشتر نمی‌شود. 

2-فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه APS چیست؟

مهم‌ترین نکته برای مسئولین مدرسه APS توجه به رشد و بالندگی دانش آموزان در کنار آموزش و یادگیری است. برای همین فعالیت‌های فوق برنامه زیادی در آستین داریم که هر دانش آموز ملزم به استفاده از آنها است.

3-سیستم حمل و نقل عمومی مدرسه APS چگونه است؟

 

سیستم حمل و نقل عمومی مدرسه در اختیار والدین است تا کنترل و نظارت بیشتری بر روی فرزندان خود داشته باشند.

4)دانش آموزانی که تحت برنامه درسی ملی و بین المللی آموزش می‌بینند با هم در ارتباط هستند؟

دانش آموزان ملی و بین المللی در زمان های مختلف مثل ناهار و برنامه‌های مشترک ورزشی و فوق برنامه و محیط‌های خارج از کلاس با هم در تعامل هستند.

تضمین پذیرش در مدرسه بین‌المللی APS مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف؛ بزرگترین و معتبرترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات تخصصی به ایرانیان در کشور مالزی می‌باشد. ما قریب به ۱۸ سال است که راهنما و مجری در امور ثبت نام، اخذ ویزا تحصیلی، تهیه‌ی خوابگاه برای بهترین مدارس مالزی هستیم.
ما می‌توانیم به شما کمک کنیم از مزایای تحصیل در مالزی بهره‌مند شوید، فرصت را از دست ندهید.

  برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture