تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
تحصیل دکترا در مالزی

تحصیل دکتری در مالزی 2023

4/5 - (226 امتیاز)

اگر بدنبال یک مقصد جذاب تحصیلی برای مقطع دکتری هستی به مالزی بیا! تحصیل دکتری در مالزی شما را به بهره‌مندی از آموزش استاندارد جهانی با یک چهارم هزینه های رایج در آمریکا، کانادا و اروپا دعوت می‌کند. در واقع با پذیرش مقطع دکتری در مالزی، عضوی از جامعه بزرگ محققان خواهید شد و در قبال تحصیل بعضاً رایگان به توسعه علم و رفع نیازهای روز دنیا می‌پردازید.

گفتنی‌ها بسیار است؛ پس بمانید و شرایط تحصیل دکتری در مالزی، نحوه پذیرش، هزینه تحصیل، شرایط گرفتن بورسیه دکتری و … را بخوانید. 

مشاوره شریف؛ راهنما و مجری توانمند شما برای تحصیل در مالزی است.

دلت می خواد مدرک دکتری رو از مالزی بگیری؟

کلیک کنید

اطلاعات کلی تحصیل مقطع دکتری در مالزی 2023

پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و قوی‌ترین تیم‌های تحقیقاتی دنیا در مالزی منتظر شماست! تحصیل دکتری در مالزی، راهی برای به چالش کشیدن توانایی‌های شما و اثبات لیاقت‌تان برای کسب جایگاه های برتر علمی است. 

با نگاهی به این جدول می‌توانید اطلاعات کلی تحصیل مقطع دکتری در مالزی را در یک نگاه به دست آورید.

جزئیات تحصیل مقطع دکتری در مالزی
تعداد دانشگاه های مقطع دکتری 63 دانشگاه
طول مدت تحصیل دکتری  3-5 سال
تعداد دانشجویان بین المللی دکتری در مالزی 81,953 دانشجو
شروع سال تحصیلی ژوئیه و فوریه

مزایای تحصیل دکتری در مالزی!

 • طیف وسیعی از دانشگاه ها و رشته‌ ها برای تحصیل دکتری در مالزی وجود دارد که جذابیت این کشور را برای دانشجویان بین المللی دوچندان کرده است.
 • در این میان، دانشگاه هایی وجود دارند که در کنار برنامه‌های متنوع تحصیلی، بر علم و فناوری تمرکز دارند و برنامه های تحقیقاتی را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند.
 • مزیت دیگر اینکه هزینه دریافت مدرک دکترا در مالزی می تواند کسری از قیمت در مقایسه با دانشگاه های اروپا و ایالات متحده باشد.
 • دانشجویان همچنین می توانند از حضور بین المللی و همچنین فرهنگ محلی آسیایی بهره مند شوند و محیطی هیجان انگیز را برای ادامه تحصیل در مالزی ارائه دهند.
 • الزامات برنامه های دکترا متفاوت است؛ با این حال، تحصیل مقطع دکتری در مالزی به تحقیقات گسترده در زمینه تحصیلی نیاز دارد که منجر به نگارش پایان نامه و سپس دفاع از پایان نامه در مقابل گروه متخصصان می‌شود.

شرایط تحصیل دکتری در مالزی

شرایط لازم برای تحصیل و اخذ مدرک phd مالزی از این قرار است: 

 1. اولین شرط برای تحصیل دکتری در مالزی داشتن مدرک کارشناسی ارشد در مالزی یا ایران است.
 2. شرط معدل، برای ورود به دانشگاه‌های مالزی باید معدل بالای 15 داشته باشید. 
 3. پرداخت هزینه‌ها، برآورد هزینه بستگی به مقطع تحصیلی و دانشگاه انتخابی شما دارد. هر چه مقطع تحصیلی بالاتر باشد، هزینه های تحصیل کمتر خواهد شد. 
 4. شرط بعدی داشتن نمره قبولی در آزمون آیلتس با نمره 6 است. ناگفته نماند در بسیاری ار دانشگاه های مالزی به دانشجویان فرصت داده می‌شود تا با گذراندن دوره زبان انگلیسی نمره مورد نظر در آزمون آیلتس را به دست بیاورند. 

بهترین کالج های زبان مالزی

کلیک کنید

2 روش مرسوم برای تحصیل دکتری در مالزی!

تحصیل دکتری در مالزی ماهیت آکادمیک یا حرفه‌ای دارد. دانشجویانی که به دنبال ادامه تحصیل در مقطع دکتری در مالزی هستند، باید تحقیقات متمرکز و دقیقی را در یک زمینه خاص انجام دهند و پس از ارائه پایان نامه آن را در مجله دانشگاهی معتبر منتشر کنند. دانشجویان برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، 2 شیوه را می‌توانند انتخاب کنند:

1) تحصیل مبتنی بر تحقیق

در تحصیل مبتنی بر تحقیق از دانشجویان مقطع دکتری انتظار می‌رود که تحقیقات مستقلی در مورد پروژه انتخابی خود انجام دهند و در سمینارهای منظمی گزارش پیشرفت خود ارائه دهند.

بسته به این که کدام یک از دانشگاه های مالزی را برای تحصیل دکتری انتخاب کرده‌اید، باید آمادگی این را داشته باشید که تعدادی از ماژول‌های تدریس شده را به عنوان بخشی از برنامه تکمیل کنید.

حتی در برخی دانشگاه های مالزی از شما خواسته می‌شود قبل از دریافت مدرک دکتری در مالزی، یافته‌های خود را در یک مجله معتبر علمی منتشر کنید.

2) تحصیل با ارائه پایان نامه

در این روش تحصیلی، دانشجویان باید در پایان تحصیل مقطع دکتری در مالزی برای دریافت مدرک، پایان نامه‌ای در مورد موضوع رشته خود تهیه و ارائه کنند. این پایان نامه باید اساتید را قانع کند که حاوی اطلاعات لازم در حوزه دانش و رشته دانشجوی مقطع دکتری است. 

علاوه بر آن باید در جلسه دفاعیه یا سمینار، پایان نامه خود را به اساتید و متخصصان آن حوزه ارائه داده و از یافته‌های علمی خود دفاع کنند؛ در صورت پذیرش پایان نامه از سوی اساتید، مجاز به دریافت مدرک دکتری در مالزی خواهند شد.  

بهترین دانشگاه های مالزی 2023

کلیک کنید

مدت دوره دکتری در مالزی

متقاضیان تحصیل در دانشگاه های مالزی کسانی هستند که به دنبال یافتن راه‌های بهتر برای زندگی مطلوب‌ هستند. از زمانی که برای تحصیل کارشناسی در مالزی اقدام می‌کنید تا فارغ التحصیلی مقطع دکتری، میانگین حدود 10 سال به طول می‌انجامد.

مدت زمان تحصیل مقطع دکتری در مالزی بین 3 تا ۵ سال است. البته اگر زمان لازم برای تهیه پایان نامه را در نظر نگیرید! چون نوشتن پایان نامه نیز پروسه‌ای طولانی و زمانبر دارد که شاید چندین سال طول بکشد.  

تحصیل دوره دکتری در مالزی حداقل 3 و حداکثر 5 ساله و 6 تا 10 ترم است. پایان نامه دکتری را هم نمی‌توان در کمتر از 3 سال تکمیل کرد و در نهایت بد نیست بدانید امکان اخذ مدرک phd مالزی به صورت پاره وقت وجود ندارد. 

هزینه تحصیل دکتری در مالزی

هزینه تحصیل دکتری در مالزی بسته به رشته و دانشگاه انتخابی شما متغییر است. با این حال میانگین شهریه و هزینه‌ تحصیل در مالزی برای مقطع دکتری به شرح زیر است:

 • میانگین هزینه تحصیل دکتری در مالزی سالانه 1,200 تا 1,800 دلار یا 7,000 تا 8,000 رینگیت برای هر ترم برآورد شده است.
 • هزینه تحصیل دکتری در دانشگاه های خصوصی مالزی 2,500 تا 3,000 دلار است که به رینگیت مالزی معادل 10,000 تا 12,000 رینگیت می‌شود.

بورسیه و کمک هزینه تحصیلی دکتری

خوشبختانه امکان اخذ بورسیه تحصیلی برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در بسیاری از رشته ها و دانشگاه های مالزی وجود دارد. البته هزینه تحصیل دکتری در مقایسه با سایر مقاطع بسیار ناچیز است و بدون بورسیه و کمک هزینه هم می‌توانید از پس آن برآیید.

دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی دکتری در مالزی می‌شوند، علاوه بر امکان تحصیل رایگان در مالزی از مزایای دیگری نیز برخوردار می‌شوند که مهم‌ترین آن عبارت است از:

 • دریافت حقوق ماهانه
 • دریافت هزینه تأیید شده مخارج تحصیلی
 • کمک‌های بلاعوض
 • بلیط هواپیما از پایتخت کشور محل اقامت تا مالزی
 • بیمه درمانی رایگان

ناگفته نماند؛ بسیاری از دانشگاه های مالزی کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهند. این کمک هزینه ها بصورت وام دانشجویی بدون بهره خواهد بود که تا حد زیادی شرایط مالزی دانشجویان را بهتر می‌کند. برای مثال دانشگاه موناش تا سقف 3000 دلار به دانشجویان کمک هزینه تحصیلی می‌دهد.

اطلاعات بیشتر بورسیه تحصیلی دکتری و مزیت‌های آن را می‌توانید در مقاله بورسیه تحصیلی مالزی بخوانید.

بورسیه تحصیلی مالزی

اینجا رو کلیک کن

ددلاین دانشگاه های مالزی برای پذیرش دکتری

شروع تحصیل دوره‌ دکتری در مالزی در تمام طول سال امکان پذیر است؛ اما برخی از دانشگاه‌ها در سال دو بار پذیرش دارند، که بستگی به رشته انتخابی و دانشگاه شما دارد. ددلاین برخی دانشگاه های مالزی برای پذیرش دکتری شامل: 

 1. پذیرش در ماه ژوئیه
 2. پذیرش دانشجویان در ماه فوریه

برای درخواست‌ پذیرش دکتری در مالزی، می‌توانید مستقیم وارد سایت دانشگاه شده و پس از تکمیل فرم درخواست به صورت آنلاین مدارک لازم را ارسال کنید. مدارک لازم برای دانشگاه های مختلف با هم متفاوت است، برخی دانشگاه های مالزی در مرحله اول تنها با تکمیل فرم پذیرش پروسه پذیرش را آغاز می‌کنند و برخی دانشگاه ها از همان ابتدا از شما مدارک و برنامه کامل علمی و تحقیقاتی درخواست می‌کنند. 

البته که مسیر ساده‌تری هم وجود دارد، تماس با کارشناسان مشاوره شریف و سپردن انجام مراحل کار به آنها!

رشته های پرطرفدار دکتری در مالزی

برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، گزینه‌های زیادی در مالزی وجود دارد. از آنجا که تحصیل دکتری در مالزی با تحقیقات آکادمیک همراه است؛ رشته‌هایی مانند بیوتکنولوژی، علوم محض، علوم کاربردی و فناوری جزو گزینه های مطلوب تحصیلی هستند. با این حال برخی رشته‌های پرطرفدار دکتری در مالزی از این قرار است:

 • علوم طبیعی 
 • مطالعات مهندسی 
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات فناوری 
 • علوم اجتماعی
 • مراقبت های بهداشتی
 • مطالعات اقتصادی
 • علوم زیستی
 • مطالعات مدیریت 
 • مطالعات بازرگانی 
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
 • مطالعات هنر 
 • زبان ها 
 • گردشگری و هتلداری 
 • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی

برترین دانشگاه های مالزی برای تحصیل دکترا

ادامه تحصیل در مقطع دکتری در مالزی بهترین انتخاب کسانی است که می‌خواهند مدرک تحصیلی معتبر و شناخته شده بین المللی با هزینه مقرون به صرفه داشته باشند. برای رسیدن به این هدف بسیاری از دانشجویان دوره دکتری در مالزی دانشگاه‌های دولتی را ترجیح می‌دهند. هر چند دانشگاه های خصوصی هم طیف قابل توجهی از رشته های پرطرفدار برای اخذ مدرک phd مالزی ارائه می‌دهند.

دانشگاه های مالزی چه دولتی و چه خصوصی، مقصدی محبوب و شناخته شده در سطح جهان هستند. در 3 دهه گذشته، مالزی با دانشگاه‌های معروفی در کشورهای بریتانیا، ایالات متحده، استرالیا، نیوزلند و کانادا برای توسعه برنامه‌های آموزشی دانشگاهی همکاری داشته است.

بهترین دانشگاه های مالزی برای تحصیلات تکمیلی

 • دانشگاه مالایا (UM): قدیمی ترین دانشگاه های مالزی که در 12 دانشکده رشته‌های تحصیلی متعددی را ارائه می‌دهد. 
 • دانشگاه ملی مالزی (UKM): این دانشگاه به تحقیقات علمی در دانشکده ها و موسسات تحقیقاتی شُهره و به نام است. 
 • دانشگاه پوترا مالزی (UPM): دانشگاه پوترا یکی از برجسته ترین دانشگاه های مالزی است که با ادغام 3 دانشگاه کشاورزی، دانشگاه مالایا و دانشکده کشاورزی در سردانگ تأسیس شد. دعداد دانشکده های پوترا بسیار زیاد است و تمام رشته ها که اغلب در حوزه‌های کشاورزی، دامداری، جنگلداری و حوزه‌های مرتبط را پوشش می‌دهد. همچنین دانشکده هایی برای رشته های مهندسی، طراحی، معماری و علوم پزشکی نیز در این دانشگاه تأسیس شده‌اند. در UPM نیز می‌توانید مزه تحصیل با بورسیه دکتری و پست دکتری در مالزی را بچشید. 
 • دانشگاه علوم مالزی (USM): دانشگاه علوم یکی از 5 دانشگاه برجسته مالزی است که برای آموزش تمام گرایش ها و رشته های تحصیلی، دانشکده ها و مراکز آموزشی تخصصی در نظر گرفته است. بنابراین گمان نمی‌کنیم رشته‌ای باشد که در مقطع دکترای USM ارائه نشود!

 • دانشگاه فناوری مالزی (UTM): اگر می‌خواهید رشته های فنی و مهندسی را در یکی از بهترین دانشگاه های مالزی بخوانید، به UTM بیایید! این دانشگاه با بیش از 20 مرکز تحقیقاتی و امکانات فوق‌العاده‌ای که دارد، فراتر از 10 رشته مهندسی و تکنولوژی را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد.

 • دانشگاه سان وی: از دانشگاه های بین المللی درجه یک در مالزی است که تجربه خوب تحصیل در مالزی را رقم می‌زند. تحصیل در مقطع دکتری در مالزی در رشته فلسفه، محاسبات، بازرگانی، روانشناسی، هنرهای خلاق، علوم ریاضی و غیره را در دانشگاه سان وی آغاز کنید.
 • دانشگاه APU: برای تحصیل دوره دکتری در رشته‌های فناوری، مدیریت، محاسبات، مالی و غیره یک گزینه عالی است.
 • دانشگاه تیلورز: دوره دکترای مدیریت هتلداری و توریسم، فلسفه، علوم کامپیوتر، مهندسی و غیره را در این دانشگاه بخوانید.

مدارک لازم برای تحصیل دکتری در مالزی

اولین قدم برای رسیدن به آرزوها دانستن نقطه شروع است. نقطه شروع شما آماده کردن مدارک لازم برای تحصیل مقطع دکترا در مالزی است. 

ردیف ليست مدارک مورد نياز دانشگاه مقطع دکتری توضیحات
1

دانشنامه (مدرک مقطع کارشناسی ارشد)

Certificate
2 ريزنمرات ( مقطع کارشناسی ارشد) Transcript
3 توصیه نامه اساتید Referee’s report هر دانشگاهی فرم جداگانه دارد
که موسسه آن را در اختیار شما قرار می دهد
فرم توصيه نامه اساتيد داراي دو بخش است
كه بخشي توسط خود داوطلب و بخش دوم
توسط اساتيد و يا همكاران متقاضي تكميل مي گردد.
شايان ذكر است شما بايد براي هر دانشگاه
دو فرم توصيه نامه اساتيد ارائه دهيد.
هر دو فرم بايد داراي مهر و امضا باشد.
4  رزومه Resume- CV
5 نامه پشتوانه مالی Financial support برای تهيه‌ی نامه‌ی پشتوانه مالی بايد مبلغ نه ميليون تومان را در حساب بانكی خود يا پدر و مادر واريز كرده و همان روز از بانک نامه تأیيديه بگيريد.
در اين نامه، نام و نام خانوادگی دارنده‌ی حساب و ميزان سپرده اعلام می‌گردد.
اين نامه بر روی سر برگ بانک، همراه با مهر و امضاء می‌باشد.
بعد از اخذ نامه‌ی تأیيديه (همان روز) می‌توانيد اين مبلغ را از حساب خود خارج كنيد.
6 مدرک زبان IELTS / TOFEL در صورت دارا بودن
7 سوابق شغلی Work experience
8 كپي کلیه صفحات پاسپورت   پاسپورت باید بیش از یک سال اعتبار داشته باشد
9 پروپوزال Proposal   در مقطع دکتری و در مقطع کارشناسی ارشد رشته‌های تحقیقاتی و یا درس و واحد تحقیق
10 عكس   پشت زمینه سفید
11 فرم اظهارنامه سلامت   این فرم توسط مؤسسه به شما ارائه می‌شود و بعد از اخذ پذیرش دکتری جهت ویزا مورد نیاز می‌باشد

کپی و اسکن‌ کلیه مدارک ذکر شده مود نیاز می‌باشد (با کیفیت قابل قبول 300 dpi).

اخذ ویزای تحصیلی مالزی برای دانشجویان مقطع دکتری

در صورتی که درخواست شما برای پذیرش دکتری از سوی دانشگاه تأیید شود، می‌توانید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. ماجرا از این قرار است که ابتدا باید ویزای VAL (ویزای سوشیال یکبار ورود مبتنی بر ویزای تحصیلی) را بگیرید تا بتوانید برای ثبت‌نام و گرفتن ویزای تحصیلی از سوی دانشگاه وارد کشور مالزی شوید. 

با توجه به اینکه پروسه اخذ ویزا و پذیرش دکتری در مالزی با حساسیت های زیادی همراه است؛ پیشنهاد می‌کنیم دریغ نکنید و از راهنمایی ها و تجربه مشاوره شریف در خصوص تحصیل در مقطع دکتری در مالزی بهره‌مند شوید. ضمناً مشاوره‌ها کاملا رایگان است!

راهنمای اخذ ویزای سوشیال مالزی

کلیک کنید

مدارک مورد نياز ویزای VAL

برای دریافت ویزای val باید این مدارک را تهیه کنید:

  ليست مدارک مورد نياز ویزای VAL
1 دانشنامه و ریزنمرات دیپلم
2 کپی کلیه صفحات پاسپورت (اعتبار پاسپورت بالای 18 ماه باشد)
3 عکس با پشت زمینه سفید سایز 3.5 * 4.5 *
4 تکمیل فرم اظهارنامه سلامت **

– کلیه مدارک بالا بايد با کیفیت قابل قبول باشد.
*عکس: می‌بايست به‌صورت فایل در اندازه 4.5×3.5، کاملاٌ تمام رو با پشت زمينه سفید و ترجیحا بدون روتوش باشد.  عکس را باید با کیفیت بالای 300 dpi ایمیل کنید.
**فرم اظهارنامه سلامت برای شما ارسال می‌شود و باید امضا گردد.

توجه! مشاوره شریف لیست کامل مدارک مورد نیاز را تکمیل و روند اخذ ویزای شما را پیگیری خواهد کرد؛ پس نگران نباشید.

شرایط کار حین تحصیل برای دانشجویان دکتری در مالزی

وضعیت کار و اشتغال برای دانشجویان دکتری در مالزی مشابه مقاطع دیگر است و با محدودیت هایی همراه است. به عنوان دانشجویی که مشغول به تحصیل دکتری در مالزی هستید، مشروط به ارائه دلیل قانع کننده به افسر ویزای دانشجویی و پشتیبانی دانشگاه‌تان، می‌توانید 20 ساعت در هفته و در ایام تعطیلات ترم کار نیمه وقت انجام دهید.

این محدودیت ها فقط شامل ساعت کاری نیست؛ بلکه در انتخاب شغل نیز با موانعی روبرو می‌شوید. برای مثال در شغل هایی نظیر صندوق داری در رستوران، هایپرمارکت، خوانندگی و نوازندگی در هتل ها و مشاغل غیر اخلاقی در مالزی نمی‌توانید فعالیت داشته باشید.

اقامت پس از تحصیل دکتری در مالزی

هر چه بیشتر درباره مالزی بدانید، بیشتر عاشقش می‌شوید! چه بسی دانشجویان زیادی که بعد از فارغ‌التحصیلی ترجیح می‌دهند اقامت مالزی بگیرند و از موقعیت های شغلی عالی در این کشور بهره‌مند شوند. این شرایط بویژه برای فارغ التحصیلان مقطع دکتری در مالزی نیز مهیاتر است. فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا میانبرهای راحت‌تری را برای اخذ اقامت مالزی نشان‌تان دهیم. 

منبع:

https://www.malaysiaeducation.info/admission-requirements/admission-requirements-for-doctorate-phd.html

https://www.findaphd.com/guides/phd-study-in-malaysia#:~:text=PhD%20structure,awarded%20for%20this%20shorter%20period.

https://www.phdstudies.com/PhD/Malaysia/

سؤالات متداول درباره تحصیل دکتری در مالزی

۱- برای تحصیل دکتری در مالزی نمره آیلتس چند نیاز است؟

داشتن نمره 6 آیلتس برای دکتری کافیست.در صورت نداشتن آیلتس می‌توانید دروه های زبان انگلیسی را در بهترین کالج‌های زبان مالزی بگذرانید، و پس از اخذ نمره کافی از دانشگاه‌های مالزی پذیرش بگیرید.

2-حداقل و حداکثر زمان لازم برای تحصیل در مقطع دکتری مالزی چند سال است؟

حداقل زمان لازم برای تحصیل در مالزی در مقطع دکتری، 3 سال است. حداکثر زمان تحصیل در این دوره نیز ممکن است تا 6 سال طول بکشد. 

3-آیا می توان بدون داشتن مدرک کارشناسی ارشد در مقطع دکترا مالزی تحصیل کرد؟

 

خیر تحصیل دکترا در مالزی تنها در صورتی امکان پذیر است که دارای مدرک کارشناسی ارشد باشید.

4-برای تحصیل دکتری در مالزی شرط سنی وجود دارد؟

خیر شرط سنی برای تحصیل در دانشگاه های مالزی وجود ندارد و شما از 18 سالگی در صورت داشتن شرایط لازم می توانید تحصیلات تکمیلی خود را آغاز کنید.

تحصیل دکتری در مالزی با مشاوره شریف

اگر بخواهید چند گام از بقیه جلوتر باشید و ایده‌ی تحصیل دکترا در مالزی را عملی کنید، باید ابتدا مدارک مورد نیاز برای تحصیل در مالزی را کسب کنید. بعد از اخذ و تهیه‌ی این مدارک می‌توان گفت گام اساسی را برداشته اید؛ حالا می‌توانید بقیه‌ی کار را به مشاوره شریف بسپارید.

مشاوره شریف راهنما و مجری شما در امور ثبت نام، اخذ ویزای دانشجویی، تهیه‌ی خوابگاه و شرکت در کلاس در کمترین زمان ممکن خواهد بود
از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به؛
– دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
– استفاده از باتجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
– شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه‌های مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
– ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مالزی اشاره کرد.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم برای تحصیل دکتری از دانشگاه‌های معتبر مالزی پذیرش بگیرید.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *