تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
خوابگاه دانشگاه سان‌وی

خوابگاه‌های مدرسه سان وی مالزی SunWay

در خوابگاه‌های مدرسه سان وی مالزی؛ هر چند از خانواده‌ی خود دور مانده‌اید، کماکان در خانه‌ی خود هستید! این تنها یک خوابگاه نیست؛ بلکه محلی برای زندگی گروهی با در اختیار داشتن حریم خصوصی است. در خوابگاه‌های سان وی هیچ ثانیه‌ای تلف نمی‌شود؛ پس قدرش را بدانید! در این مقاله به بررسی خوابگاه‌ها، نحوه‌ی نظارت والدین بر عملکرد دانش‌آموزان و سیستم ارزیابی در مدرسه سان وی می‌پردازیم، همراه ما باشید...

4.9/5 - (223 امتیاز)

خوابگاه‌های مدرسه سان وی خانه‌ای امن و راحت

از مهم‌ترین امکاناتی که بخصوص برای دانش‌آموزان بین‌المللی باید در نظر داشت؛ بحث خوابگاه و محل اقامت ایشان است که در مدرسه‌ی بین‌المللی سان وی تمام و کمال ارائه می‌شود. خوابگاه‌های مدرسه بین‌المللی سان وی Sunway؛ خانه‌ای امن و راحت، برای دانش‌آموزان بین‌المللی است که از خانه خود دور هستند.
مدیر خوابگاه و مسئول بخش اقامتی این مدرسه با بررسی امکانات رفاهی دانش‌آموزان، خدمات امنیتی ۲۴ ساعته را به فرزندان شما ارائه می‌دهد.

خوابگاه دانشگاه سان‌وی

در این راستا واحدهای اقامتی مدرسه که دارای دکوراسیون و وسایل جدید هستند، امکاناتی کامل برای راحتی دانش‌آموزان می‌باشد. این امکانات شامل:

 • اتاق‌های دارای تهویه هوا
 • یخچال
 • خدمات شستشو
 • کابینت‌های آشپزخانه
 • اینترنت وایرلس (wi-fi)
 • میز غذاخوری
 • میز مطالعه انفرادی
 • قفسه لباس
 • سالن استراحت دانش‌آموزان
 • تلویزیون (Astro)
 • توزیع آب آشامیدنی
 • جا کفشی و …

سیستم ارزیابی در مدرسه بین‌المللی سان وی – Sunway

در اینجا این سوال مطرح است که مدرسه بین‌المللی سان وی چگونه دانش‌آموزان را ارزیابی می‌کند؟
آیا آزمون‌ها از خارج از مدرسه تنظیم می‌شوند؟
شایان ذکر است؛ سیستم ارزیابی و بررسی مدرسه بین‌المللی سان وی توسط وزارت آموزش کانادا هدایت می‌شود.
ارزیابی‌های موجود در اواسط ترم بر پایه ۷۰% نمره می‌باشد.
این بخش از نمره نشانگر بیشترین سطح یادگیری دانش‌آموز در طول ترم می‌باشد، اگرچه تمرکز ویژه بر شواهد اخیر یادگیری‌ها می‌باشد.

خوابگاه دانشگاه سان‌وی
۳۰% این نمره بر پایه ارزیابی نهایی در پایان ترم تحصیلی صورت می‌پذیرد.
این ارزیابی بر پایه یک آزمون یا ترکیبی از چند سنجش اعم از؛ یک آزمون، عملکرد، مقاله و یا روش‌های دیگر ارزیابی که مناسب دروس مدرسه می‌باشد، انجام می‌گیرد.
ارزیابی نهایی به دانش‌آموزان فرصت می‌دهد تا فراگیری کاملی داشته باشند از آنچه تاکنون در طول ترم یاد گرفته‌اند.

گزارش عملکرد دانش‌آموزان به والدین در مدرسه سان وی مالزی

قصد داریم شرایطی را به تصویر بکشیم که با حضور دانش‌آموز در منزل و نظارت مستقیم والدین به تکالیف و عملکرد فرزندان همراه است.حال اینکه به گفته‌ی برخی والدین، با اقامت دانش‌آموزان در خوابگاه، این نظارت با موانعی روبرو می‌شود که دانش‌آموز را خارج از دسترس و غیر قابل کنترل می‌کند.

در مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی، آنقدرها هم فرزندانمان، خارج از دسترس نیستند! شاید این سؤال شما هم باشد؛ در سان وی چگونه والدین از عملکرد فرزندان خود مطلع می‌شوند؟

در مدرسه سان وی کارکنان، والدین را به داشتن ارتباطی منظم با معلمان تشویق می‌کنند، ارتباطی که از چندین طریق امکان‌پذیر است.
والدین می‌توانند پیشرفت فرزندان خود را از راه دور با یک اپلیکیشن آنلاین بررسی کنند.
در ابزار یاد شده؛ تکالیف، ارزیابی‌ها و تکالیف خانگی قابل مشاهده است و به منظور اعلام پیشرفت همه جانبه دانش‌آموزان در دسترس والدین قرار می‌گیرد.

علاوه بر استفاده از ابزارهای آنلاین، در راستای این هدف، سالانه مصاحبه‌ای ۳ وجهی میان معلم، والدین و دانش‌آموز به منظور گفت‌و‌گو درباره پیشرفت دانش‌آموز برگزار می‌شود. همچنین به منظور اطلاع یافتن والدین از وضعیت تحصیل و پیشرفت فرزندانشان، در اواسط ترم جلساتی برگزار می‌شود که فقط مختص والدین و معلمان است.

در مدرسه بین‌المللی سان وی، تمامی دانش‌آموزان از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های مشاوران مدرسه بهره می‌گیرند.
مشاوران مدرسه به دانش‌آموزان کمک می‌کنند که توانایی‌های خود را بشناسند.
گفتنی است؛ به موجب راهنمایی‌های مشاوران، دانش‌آموزان و والدین در تصمیم‌گیری در مورد دروس و اهداف آینده، آمادگی لازم را پیدا می‌کنند.
لازم به ذکر است؛ همچنین آدرس ایمیل کارکنان آموزشی مدرسه برای برقراری ارتباط والدین با معلمان در طول ترم در دسترس می‌باشد.

برنامه درسی مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی

مهم است که به این امر واقف شوید! در مدرسه بین‌المللی سان وی، فرزندان شما تحت نظارت مستقیم وزارت آموزش کانادا تحصیل خواهند کرد.

دانش‌آموزان مدرسه سان وی همچنین؛ در آزمون (OSSLT) Ontario Secondary School Literacy، شرکت می‌کنند که توسط وزارت آموزش کانادا مدیریت شده و نمره داده می‌شود.
آزمون OSSLT یک روش استاندارد برای ارزیابی مهارت‌های خواندن و نوشتن دانش‌آموزان است.
هدف از این آزمون تعیین این مطلب است که آیا دانش‌آموزان نیازمندی‌های خواندن و نوشتن مقطع دبیرستان را برای فارغ‌التحصیلی دارند یا نه؟
برنامه درسی مدرسه بین‌المللی سان وی مالزی به طور منظم توسط وزارت آموزش کانادا و وزارت آموزش مالزی با هدف حصول اطمینان از رفع نمودن نیازمندی‌های آنان تعیین می‌شود.

برنامه درسی دانشگاه سان‌وی

تضمین پذیرش در مدرسه سان وی مالزی با مشاوره شریف

‌مشاوره شریف این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در مدرسه سان وی مالزی خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید.

مشاوره شریف پس از قریب به یک دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه خدمات در خصوص مدرسه سان وی مالزی، به عنوان نماینده‌ی انحصاری مدرسه سان وی در ایران، بدون شک به عنوان قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده خدمات تحصیلی فعال در این مدرسه می‌باشد.

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به:

 • دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
 • استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
 • شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه سان وی مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
 • ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه سان وی مالزی اشاره کرد.
همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴۳۱۶۰ – ۰۲۱
T022221051539

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *