تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
جدیدترین اطلاعات دوره ACCA دانشگاه تیلورز

دوره ACCA دانشگاه تیلورز (جدیدترین اطلاعات دوره حسابداری Taylor’s)

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4/5 - (242 امتیاز)

دوره ACCA دانشگاه تیلورز Taylor’s؛ یک مدرک حرفه‌ای همه فن حریف از بزرگترین گروه‌های حسابداری بین‌المللی است که به فارغ‌التحصیلان رشته‌ی ACCA دانشگاه تیلورز Taylor’s، اعطا می‌شود. اگر برای دریافت جدیدترین اطلاعات دوره ACCA دانشگاه تیلورز آمده‌اید، این مطلب مختص شماست!

دانشگاه تیلورز Taylor’s بعد از سپتامبر 2020، در طبقه‌بندی وزارت علوم ایران در لیست دانشگاه‌های خوب قرار گرفته است و در کلیه مقاطع تحصیلی و رشته‌ها، مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

میخوای مدرک ACCA دانشگاه تیلورز بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

اشتغال در تمام دنیا با مدرک ACCA دانشگاه تیلورز Taylor’s

انجمن حسابداران خبره (ACCA)، یک نهاد جهانی برای حسابداران حرفه‌ای است که صلاحیت‌های مرتبط با کسب و کار و انتخاب اول را به افرادی با کاربرد، توانایی و جاه طلبی در سراسر جهان که به دنبال شغلی پربار در حسابداری، مالی و مدیریت هستند، ارائه می‌دهد.

برگزاری دوره بین‌المللی ACCA در دانشگاه تیلورز؛ فرصتی است برای شما تا با کمترین هزینه، به جمع حسابداران حرفه‌ای در عرصه‌ی بین‌المللی بپیوندید.

ACCA چیست؟

 • دوره ACCA به متقاضیان مدرک حرفه‌ای و بین‌المللی شناخته شده می‌دهد. 
 • دوره ACCA یکی از بزرگترین گروه‌های حسابداری بین‌المللی می‌باشد که به سرعت پیشرفت کرده است .
 • این دوره هم اکنون دارای 296 هزار دانشجو و 115 هزار عضو در 170 کشور با شبکه گسترده‌ای از دفتر اداری و مراکز در 80 کشور است .
 • مدرک ACCA در سراسر دنیا شناخته شده است و فارغ‌التحصیلان آن می‌توانند در سنگاپور، چین، هنگ کنگ، انگلستان و کشورهای دیگر مشغول به کار شوند.

امکانات دانشگاه تیلورز مالزی

کلیک کنید

اعتبار جهانی مدرک ACCA دانشگاه تیلورز Taylor’s

انجمن حسابداران خبره (ACCA)، توانمندی‌های دانشجویان را در سراسر دنیا به چالش می‌کشند تا برای کسب بهترین مدرک حسابداری دنیا، رقابت کنند. رقابتی سالم که خروجی فوق‌العاده‌ای دارد. اعتبار جهانی مدرک ACCA دانشگاه تیلورز، نیز گواه همین امر است!

حسابداری از رشته‌های معقول و پر درآمد دانشگاه‌های مالزی می‌باشد که همواره بازار کارش مهیا است. حال اینکه با مدرک ACCA دانشگاه تیلورز Taylor’s؛ شانس بیشتری برای دیده شدن و اشتغال موفق‌ در سطح جهانی خواهید داشت!

مدرک ACCA  دانشگاه Taylor’s یکی از نیازمندی‌های عضویت در انجمن حسابداران مالایی (MIA) به عنوان حسابدار شناخته شده در مالزی، می‌باشد. بنابراین با اخذ مدرک ACCA مانعی برای اشتغال در مالزی نخواهید داشت.

گفتنی است؛ دانشجویان ACCA  دانشگاه تیلورز Taylor’s در حالی که در رشته ACCA تحصیل می‌کنند، یک مدرک کارشناسی (کارشناسی حسابداری کاربردی – دانشگاه Oxford Brookes ، UK) دریافت می‌نمایند. ارائه‌ی مدارک معتبر و شناخته شده، تنها یکی از مزایای تحصیل در دانشگاه‌های مالزی است!

دوره ACCA در کالج سان‌وی مالزی

اینجا رو کلیک کن

اطلاعات دوره ACCA دانشگاه تیلورز مالزی

اطلاعات دوره ACCA دانشگاه تیلورز مالزی
ورودی دوره ACCA ژانویه، ژوئیه
طول دوره ACCA 3 سال
هزینه دوره ACCA 60,000 رینگت معادل 15000 دلار
نوع تحصیل دوره ACCA
 • تمام وقت (ویزا تعلق می گیرد)
 • پاره وقت
 • کارگاه فشرده تجدید نظر

اخذ پذیرش در دوره acca دانشگاه تیلورز با مشاوره شریف!

مشاوره شریف این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دوره بین‌المللی ACCA در مالزی، خدمات استثنایی ارائه دهد.

چرا مشاوره شریف؟!

 • دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌
 • استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز
 • شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه تیلورز مالزی و تمامی دانشکده‌های آن
 • ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه تیلورز مالزی 
  همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *