تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
دوره های ACCA کالج SUNWAY

دوره های ACCA کالج SUNWAY

5/5 - (3 امتیاز)

معرفي برنامه هاي تخصصي حسابداري

موسسه Sunway-TES در سال 1994 تاسيس شد كه با در نظر گرفتن برنامه هاي تخصصي حسابداري با كمك دانشگاه Sunway در رشته هاي:

· Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)

· Certified Accounting Technician (CAT)

· Institute of Chartered Accountants in England and Wales (ICAEW)

· Certificate in Finance, Accounting and Business (CFAB)

· Certified Internal Auditor (CIA)

به طور گسترده اي از سراسر جهان دانشجو مي پذيرد.

اين موسسه در نظر دارد با آموزش برنامه هاي حسابداري پيشرفته در سطوح حرفه اي دانشجو را از يك فرد فارغ التحصيل در دانشگاه نيز كارآمد تر نمايد و به طور كلي نيازهاي دانشجويان محلي و بين المللي را به صورت تمام وقت و يا پاره وقت برطرف نمايد.

دارنده مدرك حسابداري از اين موسسه فردي كاملاً حرفه اي و با تجربه است و در كليه موسسات و ادارات دولتي امكان كار براي وي وجود دارد.

اين موسسه با ارائه دروس پيشرفته حسابداري فرد را به طور كامل آماده مي نمايند.

معرفي مدرك ACCA

معرفي مدرك Association of Chartered Certified Accountants (ACCA):

اين رشته براي اولين بار در سال 1904 ارائه شد و امروزه به يكي از گواهي هاي حسابداري تبديل شده است و بيش از 404000 متقاضي دارد.

موقعیت ویژه

هدف اصلی از ایجاد این دوره های افزایش توانایی حسابرسی آکادمیک با شرکت در کارهای گروهی و یا بهتر شدن در انجام کارها به تنهایی در مالزی و یا در سراسر جهان می باشد.

این دوره ها متضمن ایجاد نوعی توانایی حتی در حد گذراندن دوره های تحصیلی در کلاسهای درسی می باشد.

دوره های ACCA نوعی مدرک معرفی شده در سراسر جهان می باشد که برای اولین بار در سال 1904 در کشورهای اروپایی معرفی شد و به طور گسترده و سریعی در دیگر نقاط جهان نیز پراکنده شد . امروزه این دوره در حدود 404.000 دانشجو دارد و بیش از 140،000 عضو در بیش از 70 کشور جهان و شبکه ای گسترده شده است.

هدف اصلی از توصیه اخذ گواهی بین المللی ACCA دستیابی به مدرک معتبر در حسابداری، مدیریت مالی است به طور کلی افرادی که این دوره را با موفقیت طی می نمایند به تجربه ای 100 ساله در حسابداری می رسند و از اعتباری وسیع بهره مند می شوند.

یکی از افتخارات ما این است که اعلام نماییم در هر 8 دقیقه یک نفر در جهان به ACCA می پیوندد. این بدان معناست که یک عضو ACCA در هر نقطه از جهان می تواند به تنهایی به عنوان یک مدیر مالی نمونه بدرخشد.

مدرک (ACCA) Association of Chartered Certified Accountants

با اخذ این مدرک داوطلب به نوعی مهارت، دانش، اعتبار و یا استعداد دست می یابد که می تواند به عنوان فردی تحصیل کرده در رشته حسابداری به موفقیتهای چشمگیر در آینده شغلی خود دست یابد و به عنوان فردی فارغ التحصیل در این رشته در یک موسسه کار کند.

این فرد چه در موسسات بومی و چه در موسسات بین الملی در زمینه های حسابداری و مالی به موفقيتهاي ارزنده اي دست مي يابد.

دوره (CAT) Certified Accounting Technician

دوره-CAT-Certified-Accounting-Technician

دوره CAT نوعی مدرک حرفه ای در سطح دیپلم که نوعی توانایی کامل در زمینه حسابداری به متقاضی می دهد. این دوره به داوطلبینی پیشنهاد می شود که در نظر دارند در آینده در دوره ACCA شرکت نمایند و در آینده به موفقیت های بهتری درست یابد.

این دوره به عنوان یک دوره مقدماتی برای حسابداری محسوب می شود البته خاطر نشان می گردد دوره های پیشرفته CAT معادل سال اول دانشگاه می باشد .

فردی که در دوره های CAT شرکت نموده است می تواند در دوره های پیشرفته ACCA شرکت نماید.

معرفی اعضا ACCA

دوره ACCA با برگزاري يك دوره عملي 3ساله با برگزاري آزمون هاي پيش از شروع و يا در حين دوره و آزمونهاي پاياني تنها از افرادي كه شايستگي و توانايي گذراندن اين دوره را دارند استقبال مي نمايد.

از ملزومات ورود به اين دوره داشتن مهارت هاي فردي و فني و مديريتي مي باشد.

فرصت هاي شغلي

هر روزه بر تعداد داوطلباني كه علاقمند اخذ اين مدرك مي باشد افزوده مي شود. كالج Sunway با 5 شركت بزرگ ارائه خدمات حسابداري Ernst & Young، PricewaterhouseCoopers، KPMG، Deloitte و BDO Binderهمكاري مي نمايد.

موسسه حسابداري Sunway-TES با كشف استعداد هاي نهفته داوطلبين آنها را طوري آموزش مي دهد كه بتوانند در آينده برنامه هاي مالي و حسابداري را مديريت نمايند. اين برنامه باعث ايجاد چالش و تغيير مي گردد و داوطلبين را به محيطي جديد رهسپار ميكند تا بهتر بتوانند در اين آموزش بين المللي موفق گردند.

فردي كه در دوره هاي ACCA شركت نموده و اين دوره را با موفقيت پشت سر گذاشته است مي توان شركت هاي حرفه اي بين المللي و يا چتد مليتي مشغول به كار شود و يا با بخش هاي دولتي و يا خصوصي همكاري نمايد و يا در حرفه اي خود در هر زمينه صنعتي به تنهايي به موفقيتهاي چشمگير در اين زمينه دست يابد.

دارنده مدرك ACCA مي تواند بدون هيچ محدوديتي در هر كشور به طور حرفه اي به فعاليت بپردازد. اين مدرك به نوعي مرزها را در زمينه فعاليتهاي حسابداري از ميان بر مي دارد.

معرفي موسسه حسابداري ICAEW در انگلستان

موسسه ICAEW يكي از بزرگترين موسسان حرفه اي حسابداري در كل اروپا محسوب مي شود. اين موسسه به عنوان يكي برگزار كنندگان دوره هاي بين المللي حرفه اي حسابداري در جهان مي باشد كه بيش از 132،000 عضو از 165 كشور در سراسر جهان دارد.

اين موسسه با بالاترين استانداردهاي در اين زمينه كار مي كند.

اين موسسه برگزار كننده دو دوره بسيار معروف مي باشد:

گواهي ACA

گواهي CFAB

اين موسسه به عنوان يكي از پارتنر هاي اصلي كالج Sunway اولين موسسه برگزار كننده ACCA در مالزي و يا به طور كلي در منطقه جنوب شرق آسيا مي باشد.

مدرك ACA موسسه ACAEW يكي از جهاني ترين مدرك هاي حسابداري كه براي اولين بار در سال 1818 ايجاد شد.

مدرك ACA يكي از معتبر ترين مدارك حسابداري است كه هم از لحاظ علمي و هم تجربي فرد را پشتيباني مي نمايد و صرف همين فرد دارنده بسيار حرفه اي مي باشد.

گواهي اعطايي پس از اتمام اين مدرك مانند شناسنامه اي معتبر براي فرد محسوب مي شود كه فرد چه در موسسات محلي و چه بين المللي حرفي براي گفتن دارد.

شروع ترم

شروع دوره

ترم اول

ترم دوم

19 آپريل تا 14 دسامبر

4 ژانويه تا 13 ژوئن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *