تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دوره زبان انگلیسی در مالزی

دوره زبان انگلیسی در مالزی (معرفی بهترین دوره های زبان مالزی)

زمان مطالعه: 7 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

شرکت در دوره زبان انگلیسی مالزی به کسانی توصیه می‌شود که آرزوهای بزرگی در سر دارند. اگر قصد تحصیل در مالزی دارید و از بهترین دانشگاه های این کشور پذیرش گرفته‌اید؛ ولی هنوز مدرک زبان‌ ندارید؛ مسیر موفقیت شما از کالج های مالزی و دوره های زبان انگلیسی مالزی در این کشور می‌گذرد. حتی اگر قصد تحصیل در مالزی هم ندارید و فقط می‌خواهید به زبان انگلیسی مسلط شوید؛ باز هم برای در آغوش گرفتن رؤیاهایتان باید از دوره های زبان انگلیسی کالج های زبان مالزی شروع کنید.

مشاوره شریف، مجری شما برای ثبت نام در کالج های زبان و راهنمایتان برای انتخاب بهترین دوره زبان انگلیسی در مالزی است. 

برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی مالزی

اینجا رو کلیک کن

دوره زبان انگلیسی در مالزی

هر کدام از کالج های زبان مالزی را که انتخاب کنید، لیست بلند بالایی از دوره زبان انگلیسی در مالزی پیش رویتان باز می‌شود و شما می‌مانید و دوره هایی که یکی از دیگری بهتر است. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که با انتخاب مهره شانس یا همان شاه در زمین شطرنج کالج های زبان، هر حرکتی را به نفع خود تغییر دهید و همه را با موفقیت‌های خود کیش و مات کنید. 

دوره زبان انگلیسی در مالزی با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی و از همه مهم‌تر قیمت‌های مقرون به صرفه با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست. هر کدام از دوره های زبان انگلیسی در مالزی، مطابق با استاندارهای روز دنیا است.

مشاوره شریف با معرفی دوره های زبان انگلیسی در مالزی کمک‌تان می‌کند تا شما هم جزو یک میلیارد انسانی شوید که از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند. 

با 11 دوره زبان در مالزی آشنا شوید

اگر می‌خواهید در هر شرایطی که قرار می گیرد، طعم موفقیت را بچشید، باید چهارچوب های ذهنی‌تان را تغییر دهید و تعریف‌تان را از موفقیت عوض کنید. شاید تعریف شما از شرکت و موفقیت در دوره های زبان مالزی، کسب مدرک معتبر باشد؛ در حالی که هدف اصلی کالج زبان، آموزش مهارت‌هایی است که برای ادامه تحصیل در مالزی به آن نیاز دارید.

پس اولین قدم برای موفق شدن، شناخت دوره های زبان مالزی است. پس از آن باید بهترین دوره‌ای که با شرایط و اهداف شما سازگارتر است را انتخاب کنید. ما فقط دوره های زبان در مالزی را به شما معرفی می‌کنیم و انتخاب بهترین دوره را به خودتان واگذار می‌کنیم چون بهترین هر کس را خودش مشحص می‌کند. 11 دوره زبان که در مالزی برگزار می‌شود، به این شرح است: 

 1. دوره فشرده زبان انگلیسی در مالزی
 2. دوره پاره وقت زبان انگلیسی در مالزی
 3. دوره آمادگی برای آزمون آیلتس 
 4. دوره آمادگی برای آزمون تافل
 5. دوره آنلاین انگلیسی در مالزی
 6. کمپ های تابستانی
 7. دوره زبان غیر انگلیسی در مالزی (دوره زبان آلمانی، کره‌ای، ژاپنی، ماندارین و غیره)
 8. دوره زبان برای کسب و کار
 9. دوره زبان انگلیسی برای کودکان
 10. دوره های عمومی انگلیسی در مالزی
 11. دوره زبان در مرکز زبان دانشگاه های مالزی

لیست بهترین کالج های مالزی برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی

وقتی برای شروع کاری هیجان و علاقه دارید، لازم نیست به دنبال نیروی محرکی برای انجام آن باشید چون هدف‌ است که شما را به دنبال آن می‌کشاند. برای شروع یادگیری زبان در کالج های مالزی به کمی انگیزه با چاشنی هدف نیاز دارید. مشاوره شریف هم برای هدایت سریع‌تر شما برای رسیدن به هدف، لیست بهترین کالج های زبان مالزی را تقدیم‌تان می‌کند:

 • کالج زبان ELEC مالزی 
 • مؤسسه زبان EMS مالزی
 • کالج زبان ELS مالزی
 • کالج AWESOME مالزی
 • کالج زبان APU 
 •  مركز زبان دانشگاه تیلور TAYLOR’S
 •  دوره های زبان انگلیسی در کالج سان‌وی

1) دوره فشرده زبان انگلیسی در مالزی 

از پرطرفدارترین دوره زبان انگلیسی در مالزی، دوره فشرده زبان است. در دوره فشرده زبان انگلیسی در زمانی کوتاه، بیشترین آموزش‌ها را دریافت می‌کنید. دوره فشرده زبان انگلیسی در مالزی برای دانش آموزان با انگیزه‌ای است که مایل به پیشرفت سریع هستند. 

برنامه فشرده زبان انگلیسی که در کالج ELEC برگزار می‌شود، برای گسترش رویکرد ارتباطی فراگیران در جامعه بسیار کاربردی است. آموزش‌های تعاملی با طیف وسیعی از فعالیت‌های عملی، راز موفقیت دانشجویان کالج ELEC در دوره فشرده زبان انگلیسی است. فعالیت‌های عملی کالج ELEC شامل کار کلاسی، کار خانگی، بازی نقش، شبیه‌سازی کلاس، مقاله‌های نوشتاری و تست‌های سطح نهایی است.

دوره فشرده زبان انگلیسی کالج ELEC، توانایی دانش‌آموزان را به چالش کشیده به آن‌ها اجازه می‌دهد که ضمن یادگیری زبان انگلیسی، با دریافت آموزش‌های سرگرم کننده از این دوره لذت بیشتری ببرند. 

دوره فشرده زبان انگلیسی مرکز مطالعات زبان کالج Sunway هم فرصت خوبی برای توسعه مهارت های زبان انگلیسی دانشجویان در این دانشگاه است. برنامه فشرده انگلیسی (IEP) این کالج، یک دوره تمام وقت برای دانشجویانی است که می‌خواهند مهارت های زبان انگلیسی خود را برای موفقیت در دروس دانشگاهی توسعه دهند. 

2) دوره پاره وقت زبان انگلیسی در مالزی

دوره پاره وقت زبان انگلیسی در مالزی، پاسخی به نیاز کسانی است که اقامت طولانی‌تری در مالزی دارند، مثل کسانی که با ویزای MM2H میهمان این کشور شده‌اند. دوره‌ پاره وقت، کمی طولانی‌تر از سایر دوره های آموزشی است. بیشتر دوره های پاره وقت زبان انگلیسی در مالزی عصرها یا روزهای تعطیل برگزار می‌شود تا کسانی که به خاطر مشغله‌های کاری، فرصت شرکت در کلاس‌های آموزشی را ندارند بتوانند از آموزش‌های این دوره استفاده کنند. به خاطر داشته باشید که برای شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی باید زمانی بیشتر از حد معمول در نظر بگیرید.

3)دوره آمادگی آیلتس (IELTS) 

در دوره آمادگی آیلتس کالج های زبان مالزی کسانی شرکت می‌کنند که از دانشگاه های مالزی پذیرش دارند، یا کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های سایر نقاط دنیا را دارند. خودتان بهتر می‌دانید که سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) یک آزمون شناخته شده جهانی برای افرادی است که می خواهند برای پذیرش دانشگاه درخواست دهند یا در کشورهایی کار کنند که از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده می شود. 

شرکت در دوره آمادگی آیلتس کالج های زبان مالزی برای تقویت پایه زبان انگلیسی و آماده سازی برای کسب امتیاز خوب در این آزمون است. نکات امتحانی مختلفی در این دوره به فراگیران آموزش داده می‌شود تا نمره مطلوب در آزمون آیلتس را کسب کنند. 

مشاوره شریف برای شرکت در دوره آمادگی آیلتس، کالج زبان ELS مالزی را به شما پیشنهاد می‌دهد. کلاس‌های دوره آمادگی آیلتس کالج زبان ELS با حداکثر 20 دانشجو تشکیل می‌شود و  افراد بالای ۱۲ سال مجاز به شرکت در این دوره هستند.

4) دوره آمادگی آزمون تافل (TOEFL) 

با شرکت در دوره آمادگی آزمون تافل (TOEFL) و کسب نمره قبولی می‌توانید از اکثر دانشگاه های دنیا پذیرش بگیرید. کالج زبان ELS مالزی یکی از ارائه دهندگان اصلی آزمون تافل iBT است. دوره آمادگی آزمون تافل کالج زبان ELS در یک کارگاه 4 روزه با حداکثر 20 دانشجو تشکیل می‌شود. در این دوره مهارت ها و استراتژی های زیر را آموزش خواهید دید:

 • تجزیه و تحلیل فرمت آزمون در بخش های مختلف 
 • راهبردهای گوش دادن و خواندن برای درک سریع
 • راهکارهای گفتاری برای پاسخگویی روان و با دقت در مصاحبه شفاهی
 • راهبردهای نوشتن برای برآورده کردن شرایط امتحان
 • تمرین های مشروط امتحان با استفاده از نمونه مقالات آزمون

پش از پایان دوره آمادگی آیلتس، قادر به انجام کارهای زیر خواهید بود:

 • در مصاحبه شفاهی با طیف وسیعی از واژگان روان و دقیق پاسخ دهید
 • به سبک خواسته های تافل برنامه ریزی و انشا بنویسید
 • به ساختار و انتظارات بخش های شنیداری، ریدینگ، رایتینگ و اسپیکینگ تافل مسلط شوید
 • نمره آزمون TOEFL iBT قبلی خود را بهبود بخشید
5) دوره آنلاین زبان انگلیسی مالزی (CIEP Online)
دوره آنلاین زبان انگلیسی مالزی

اگر به دنبال دوره زبان انگلیسی راحت، ارزان و بی دردسر هستید در دوره آنلاین زبان انگلیسی در مالزی شرکت کنید. در دوره آنلاین دانش‌جویانی از سراسر جهان در یک مکان جمع می‌شوند تا با هم زبان انگلیسی را یاد بگیرند. 

دوره آنلاین زبان انگلیسی کالج زبان ELS مالزی، برنامه‌ای است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای بزرگسالان ارائه می‌شود. در این دوره بر بهبود مهارت زبان انگلیسی دانشجویان برای ارتباطات تمرکز می‌شود. برنامه آنلاین فشرده انگلیسی (CIEP Online) کالج زبان ELS به این شرح است:

 • برنامه آنلاین آمادگی آزمون آیلتس 
 • برنامه آنلاین آماده سازی آزمون تافل
 • برنامه انگلیسی محل کار (WEP)
 • برنامه انگلیسی بعد از مدرسه (ASEP)

6) کمپ تابستانی آموزش زبان انگلیسی خارج از کشور (Summer-Camp)

کمپ تابستانی مفرح‌ترین دوره زبان انگلیسی در مالزی است که طرفداران زیادی در تمام دنیا دارد. دانشجویان در کمپ تابستانی این فرصت را خواهند داشت که در حین مطالعه زبان انگلیسی، پکیج کاملی از شگفتی‌های مالزی را از نزدیک ببینند. خوب است بدانید کالج زبان EMS مالزی یکی از پیشتازان برگزاری دوره های تابستانی است.

همه دوره هایی که در کالج EMS برگزار می‌شود یک طرف، دوره زبان انگلیسی مالزی کمپ تابستانی کالج EMS یک طرف! آموزش‌های فشرده‌ای که در کمپ تابستانی کالج EMS برگزار می‌شود، فقط مخصوص بزرگسالان نیست و شامل کودکان هم می‌شود. شما می‌توانید با اخذ ویزای سوشال مالزی همراه با خانواده سفری تفریحی علمی به مالزی داشته باشید و با شرکت در کمپ تابستانی آموزش زبان انگلیسی خارج از کشور و در کالج زبان EMS تابستانی متفاوت برای خود رقم بزنید. یک سفر خانوادگی برای ایجاد تحولی شگفت انگیز برای یادگیری زبان انگلیسی در مالزی!

بسته‌های آموزشی کمپ تابستانی آموزش زبان انگلیسی خارج از کشور در کالج زبان EMS مالزی، فرصتی برای زبان آموزان مشتاق و پرانگیزه‌‌ای است که دوست دارند تفریح و آموزش را همراه با هم تجربه کنند. بسته‌های آموزشی کمپ تابستانی کالج زبان EMS مالزی از این قرار است:

 • بسته کامل بزرگسالان
 • کمپ تابستانی بزرگسالان
 • بسته کامل کودکان
 • کمپ تابستانی کودکان
 • بسته تابستانی قابل تنظیم – بزرگسالان و کودکان
 • بسته کامل والدین
 • کمپ تابستانی والدین

کمپ تابستانی کالج زبان EMS

کلیک کنید

7) دوره زبان های غیر انگلیسی در مالزی

در دایره های ارتباطی شما فقط افراد زبان انگلیسی زبان نیستند مخصوصاً وقتی در کشوری بین المللی مثل مالزی زندگی می‌کنید! در کشور مالزی با طیف‌ مختلفی از افراد روبرو می‌شوید که برای برقراری ارتباط با آنها نیازمند به دانستن زبان‌ آنها هستید. دلیل دیگر شرکت در دوره زبان مالزی برای یادگیری زبان‌های دیگر غیر از زبان انگلیسی، تحصیل یا اقامت در کشورهای دیگر است. به طور مثال آموزش و یادگیری دوره آلمانی در مالزی به شما کمک می‌کند تا روند اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور موفق‌تر باشید. 

مشاوره شریف برای یادگیری زبان ماندارین شرکت در دوره زبان ماندارین کالج زبان ELEC را به شما پیشنهاد می‌دهد. در میان کالج های زبان مالزی، در مرکز زبان دانشگاه تیلورز می‌توانید، دوره زبان های غیر انگلیسی در مالزی را آموزش ببینید. یادگیری زبان‌های بین‌المللی دنیا مانند ماندارین، اسپانیایی، فرانسوی، ژاپنی و زبان کره‌ای برگ برنده شما برای کسب امتیازات شغلی و تحصیلی برتر دنیا است. 

در حال حاضر، دوره زبان های غیر انگلیسی در مالزی مرکز زبان دانشگاه تیلورز فقط برای دانشجویان همین دانشگاه است و به‌عنوان یک دوره فشرده مستقل ارائه نمی‌شود.

آموزش زبان آلمانی در مالزی

کلیک کنید

8) دوره زبان انگلیسی برای کسب و کار

مهم‌ترین هدف در گفتگوهای رودررو، دادن اطلاعات به طرف مقابل است. دوره زبان انگلیسی برای کسب و کار، مناسب کسانی است که قصد مبادلات تجاری و بیزینس‌های بزرگ و انجام مذاکرات رودررو دارند. 

دوره زبان انگلیسی برای کسب و کار با اعطای گواهینامه راهنمای تور همراه است. جالب است بدانید این دوره مناسب کسانی است که در رشته گردشگری تحصیل می‌کنند.

اگر هم به تور لیدری علاقه مند هستید و قصد استخدام در آژانس‌های سفر و گردشگری را دارید و یا در حال حاضر در صنعت گردشگری کار می‌کنید، شرکت در دوره انگلیسی برای کسب و کار به شما توصیه می‌شود. 

9) دوره زبان انگلیسی کودکان

دوره زبان انگلیسی کودکان

در دوره زبان انگلیسی برای کودکان قرار است به فرزندتان یادگیری عمیق همراه با تسلط به زبان انگلیسی آموزش داده شود. این دوره کالج زبان AWESOME از بهترین دوره‌های زبان انگلیسی مالزی برای کودکان است. اطلاعات این دوره کالج زبان AWESOME از این قرار است:

 • آموزش 3 ساعت در روز
 • هر هفته 5 روز
 • 4 سطح در 24 هفته از مبتدی تا متوسط 
 • گروه سنی برای برنامه زبان انگلیسی کودکان 6 تا 14 سال است

در صورتی که شرایط زیر را دارید در برنامه زبان انگلیسی کودکان شرکت کنید: 

 • اگر می‌خواهید کودک‌تان در مدرسه بین المللی تحصیل کند که آموزش‌ها به زبان انگلیسی است. 
 • اگر مایل هستید در زمانی کوتاه مثلاً در تابستان زبان انگلیسی فرزندتان را تقویت کنید.
 • اگر قصد دارید همراه فرزندانتان به کشوری انگلیسی زبان مهاجرت کنید. 

10) دوره زبان انگلیسی عمومی

با شرکت در دوره زبان انگلیسی عمومی، مهارت های گوش دادن خود را به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با دیگران تقویت کنید. علاوه بر آن سایر مهارت‌های شما مانند گرامر، مکالمه، خواندن و نوشتن نیز توسعه پیدا می‌کند. پس از شرکت در دوره زبان انگلیسی عمومی، اعتماد به نفس و توانایی‌تان برای شروع کار و تحصیل در مالزی افزایش پیدا می‌کند.

مشاوره شریف از شما دعوت می‌کند با شرکت در دوره زبان انگلیسی عمومی مرکز زبان دانشگاه APU، یه مهارت‌های لازم برای ورود به دانشگاه مجهز شوید. پس از شرکت در دوره زبان عمومی مرکز زبان دانشگاه APU می‌توانید این انتظارات را از خودتان داشته باشید:  

 • استفاده از زبان انگلیسی در موقعیت های اساسی روزمره
 • درک اطلاعات ساده مانند اطلاعیه ها، دستورالعمل ها، دستورالعمل های انگلیسی
 • استفاده از گرامر پایه انگلیسی
 • خواندن پیام ها و متن های ساده 

بهترین مراکز دانشگاهی مالزی برای شرکت در دوره زبان

قبل از هر چیزی باید خدمت‌تان عرض کنیم که دوره زبان انگلیسی مالزی که در مراکز زبان دانشگاهی برگزار می‌شود، مخصوص دانشجویان همان دانشگاه‌ها است. می‌توانید با اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود در دوره‌ زبان انگلیسی همان مرکز زبان شرکت کنید پس از قبولی در آزمون پایان دوره، تحصیل در دانشگاه های مالزی را شروع کنید. بهترین مراکز دانشگاهی مالزی که اقدام به برگزاری دوره‌های زبان در مالزی می‌کنند از این قرارند:

 1. دوره های زبان دانشگاه آسیا پاسیفیک (APU)
 2. دوره زبان انگلیسی دانشگاه Taylor’s مالزی 
 3. مرکز مطالعات زبان انگلیسی دانشگاه سان وی

از اخذ ویزای زبان تا تحصیل در بهترین دانشگاه های مالزی

روی سخن‌مان با کسانی است که از دانشگاه های مالزی پذیرش دارند، ولی هنوز مدرک زبان‌شان را نگرفته‌، یا اصلاً مدرک ندارند! راه چاره شما اینجا است؛ چون آدم‌های هوشمند به جای پاک کردن صورت مسئله، به دنبال راه حل آن هستند!

می‌توانید با اخذ ویزای زبان مالزی و شرکت در دوره زبان انگلیسی مالزی، مدرک مورد نیاز خود را برای ثبت نام دانشگاه را بگیرید. 

تماس با کارشناسان مشاوره شریف، پایانی برای تمام سؤالات بی‌جواب ذهنی شما است. کارشناسان ما مجهر به آخرین اطلاعات در زمینه اخذ انواع ویزای مالزی، آماده پاسخگویی به شما هستند.

سؤالات متداول برای دوره های زبان مالزی

1- محبوبترین دوره های زبان انگلیسی در مالزی کدام است؟

دوره های عمومی بزرگسالان چون تمام عناصر اصلی زبان انگلیسی را برای تمام سطوح پوشش می دهد و دارای گزینه های مختلفی از جمله تعداد درس در هفته و مدت دوره است. محبوب ترین دوره زبان انگلیسی در مالزی است.

۲-مراکز زبان دانشگاه های مالزی که ارائه دهنده دوره های آموزشی هستند کدام هستند؟

مراکز دانشگاهی برگزار کننده دوره های زبان در مالزی دانشگاه سان وی، تیلورز، APS و غیره است. 

۳-دیپلم انگلیسی در مالزی چیست؟

دیپلم زبان و ادبیات انگلیسی یک برنامه دانشگاهی یک ساله است که برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویانی طراحی شده است که می‌خواهند مهارت های زبان انگلیسی و ارتباط خود را افزایش دهند.

شرکت در دوره زبان انگلیسی مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها ایجنتی است که فقط در حوزه مالزی فعال است و ثمره 18 سال زندگی در این کشور را سخاوتمندانه در اختیارتان قرار می‌دهد. برای تحصیل در مالزی و اخذ انواع ویزا با مشاوره شریف تماس بگیرید چون ما نماینده بیش از 70 دانشگاه و مدرسه در مالزی هستیم. 

صفر تا صد تحصیل در مدارس، دانشگاه و کالج های زبان مالزی را از ما بخواهید!

ما نیازی به تبلیغ نداریم، چون بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی است. پی‌گیری نسل دوم مشتریان ما برای اقامت مالزی، گواه همین امر است.

اعتماد مشتریان مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه ما است که برای حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌کنیم.

همین حالا برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

منبع:

Home

https://els.edu.my/

 https://AWESOME .edu.my

https://university.sunway.edu.my/english

https://university.taylors.edu.my/

https://www.apu.edu.my/our-courses/english-language-study

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *