تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
خوابگاه مدرسه

خوابگاه مدرسه UCSI (امکانات و خوابگاه مدرسه UCSI)

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

خوابگاه مدرسه UCSI با امکانات کامل در خدمت دانش آموزان این مدرسه است. پانسیون یا خوابگاه UCSI محیطی منحصر به فرد برای تجربه کسب تجربه مشترک دوستی میان همسالان بر پایه اعتماد و صداقت است، دوستی‌هایی که به وسعت یک عمر ادامه خواهد داشت.

دوس داری با بهترین مدارس شبانه روزی مالزی آشنا بشی؟

اینجا رو کلیک کن

خوابگاه مدرسه شبانه روزی UCSI 

خبر خوب برای کسانی که به دنبال مدرسه شبانه روزی در کشور مالزی هستند، UCSI یکی از بهترین مدارس شبانه روزی مالزی است که از سپتامپر 2022 تسهیلات ممتازی به دانش آموزان ارائه می‌دهد. رنج سنی مجاز برای پذیرش در خوابگاه مدرسه، دانش آموزان 12 سال به بالاتر یعنی کلاس هفتم تا دوازدهم است. 

تحصیل در مدرسه شبانه روزی UCSI، نه تنها مزیتی برای داشتن مسکن است، بلکه فرصتی برای دانش آموزان برای استفاده از امکانات پرورشی و تفریحی مدرسه است.

خوابگاه مدرسه UCSI مالزی، درست مانند خانه بچه‌ها، تحت نظارت والدین شایسته و فداکار مدرسه است که مسئولیت مراقبت و حمایت شبانه روزی از فرزندان شما را بر عهده دارند.

از آنجا که در مدرسه شبانه‌روزی UCSI رشد شخصیت به اندازه تحصیل مهم است معلمان نیز همراه دانش آموزان در خوابگاه هستند تا دانش آموزان در تجریه زندگی دور از خانه تحت حمایت آنها باشند.

در خوابگاه مدرسه UCSI انضباط و استقلال اهمیت زیادی دارد. والدین می‌توانند با اطمینان فرزندشان را به خوابگاه بسپارند و مطمئن باشند که فرصت‌ کافی برای رشد، اکتشاف، توسعه شخصی و پیشرفت تحصیلی در اختیار دارند. 

رفاقت و کار گروهی ویژگی حیاتی دانش آموزان مدرسه است و زندگی شبانه روزی این فضیلت را در آنها تشویق می‌کند.

دروس مدرسه UCSI مالزی

کلیک کنید

ویژگی های خوابگاه مدرسه UCSI

مدرسه شبانه روزی UCSI و خوابگاه آن، برای آن دسته از والدینی است که مایلند فرزندانشان در فضایی منظم و استاندارد زندگی کنند. از سوی دیگر مسئولین مدرسه UCSI نیز معتقدند که زندگی شبانه روزی به خودی خود یک آموزش است، برای همین فضای پردیس را تبدیل به مکانی جذاب با امکانات عالی و پیشرفته کرده‌اند. در خوابگاه مدرسه UCSI مالزی یک پرستار برای رسیدگی به نیازهای مربوط به سلامتی دانش آموزان حضور دارد. علاوه بر آن در تعطیلات آخر هفته سفر و فعالیت‌های گروهی مفرحی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. 

سیستم امنیتی خوابگاه مدرسه ucsi مالزی

در خوابگاه مدرسه UCSI ایمنی دانش آموزان اولویت اصلی است. کارکنان امنیتی 24 ساعته و دوربین مدار بسته بر محوطه خوابگاه و فعالیت دانش آموزان نظارت دارد.

پیشرفته‌ترین سیستم‌های نظارت امنیتی به اضافه پرسنل آموزش دیده برای رسیدگی به موارد اضطراری آماده ارائه خدمات در این مدرسه شبانه روزی هستند.

امکانات خوابگاه مدرسه UCSI

 • اتاق دو نفره با حمام اختصاصی
 • تخت با ملحفه و بالش
 • جا رختی
 • میز کنار تخت
 • سالن تفریحی
 • آبدارخانه
 • وعده های غذایی شامل صبحانه، چای صبحگاهی، ناهار و شام
 • خشکشویی
 • حمل و نقل
 • وای فای در محوطه 

هزینه تحصیل در مدرسه UCSI

کلیک کنید

سایر امکانات مدرسه شبانه روزی بین المللی UCSI مالزی

محوطه مدرسه UCSI یک محیط امن و دوستانه برای افزایش فرصت‌های یادگیری دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس است.

دانش آموزان می‌توانند به لطف امکانات محوطه مدرسه فعالیت‌های متنوعی از جمله ورزش، پروژه های علمی و هنرهای نمایشی را دریافت کنند. 

کتابخانه مدرسه شبانه روزی UCSI مالزی

مدرسه بین المللی UCSI سوبانگ جایا دارای کتابخانه ای است که به تازگی ساخته شده است. این کتابخانه به مخزن دانش مشهور است. در کتابخانه مدرسه UCSI از کتاب‌های کلاسیک گرفته تا کتاب‌های درسی و سایر مواد مرجع در اختیار دانش آموزان قرار دارد تا نیازهای یادگیری آنها را برآورده کند. کتابخانه با مبلمان راحت و مناسب، یکی از پاتوق‌های اصلی دانش آموزانی است که به دنبال مکان‌های بدون سروصدا هستند. خدمات Wi-Fi نیز در کتابخانه برای همه دانش آموزان موجود است.

آزمایشگاه‌های مدرسه UCSI مالزی

در مدرسه UCSI چندین آزمایشگاه مجهز وجود دارد:

 1. آزمایشگاه اختصاصی زیست شناسی
 2. آزمایشگاه شیمی
 3. آزمایشگاه فیزیک
 4. آزمایشگاه علمی ترکیبی برای دانشجویان رشته هنر

این آزمایشگاه‌ها که کاملاً مجهز به تجهیزات و ظروف شیشه‌ای باکیفیت هستند، در واقع قطب‌ اکتشافات علمی دانش آموزان بوده و مشوقی برای تحقیق و بررسی در دروس مورد علاقه است. 

آزمایشگاه‌های مدرسه UCSI به‌طور مداوم مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات آن مطابق با نیازهای در حال تغییر حوزه مربوطه هست یا خیر؟!!! 

تحصیل ابتدایی در مالزی

کلیک کنید

سالن چند منظوره مدرسه UCSI مالزی

سالن چند منظوره مدرسه UCSI محلی اشتراکی برای برگزاری فعالیت‌های عمومی مانند مراسمات، کنسرت‌ها و غیره است. از سالن چند منظوره دانش آموزان برای ارائه ایونت‌ها و رویدادهای خود استفاده می‌شود. این سالن با ظرفیت حدود 350 نفر، برای ورزش‌های داخل سالن مانند تنیس روی میز و ایروبیک نیز کاربرد دارد. 

اتاق هنر مدرسه بین المللی UCSI مالزی

اتاق هنر مدرسه UCSI توسط معلمان هنر حرفه‌ای اداره می‌شود. در اتاق هنر همه امکانات از مداد رنگی گرفته تا آبرنگ و سایر لوازم برای پاسخگویی به نیازهای هنرجویان جوان آماده است. در اتاق هنر می‌توانید اوریگامی و سایر هنرهای مورد علاقه خود را یاد بگیرید. 

اتاق موسیقی مدرسه بین المللی UCSI مالزی

اتاق موسیقی یکی دیگر از جذابیت‌های مدرسه UCSI است. با شرکت در کلاس‌هایی که توسط معلمان حرفه‌ای موسیقی تدریس می‌شود، هنرجویان به راحتی می‌توانند علایق موسیقی خود را دنبال کنند. در حال حاضر در اتاق هنر مدرسه کلاس‌های پیانو برگزار می‌شود که به زودی آموزش ویولن و گیتار نیز به آن افزوده می‌شود.

غذاخوری مدرسه مدرسه UCSI مالزی

در غذاخوری مدرسه UCSI انواع غذاهای لذیذ و حلال ارائه می‌شود. غذاخوری مدرسه UCSI یکی از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین بخش‌های مدرسه است. این غذاخوری با تهویه مطبوع و راحت، غذاهای بسته بندی شده را به دانش آموزان خردسال می‌دهد. والدین کودکان خردسال پیش دبستان و ابتدایی می‌توانند با خیال راحت از وضعیت تغذیه دانش آموزان در غذاخوری اطمینان کنند و بدون هیچ نگرانی توصیه‌های غذایی لازم را به مسئولین غذاخوری ارائه دهند. 

امکانات ورزشی در فضای باز

امکانات ورزشی مدرسه UCSI مکان خوبی برای ترویج و توسعه فعالیت‌های ورزشی است. مکان‌های ورزشی شامل یک زمین بسکتبال و یک زمین فوتبال است.

کلاس‌های تربیت بدنی به طور مرتب در سالن ورزشی برگزار می‌شود. شرکت در مسابقات داخلی برای کسانی که می خواهند توانایی بدنی خود را محک بزنند، نیز یکی از تفریحات مورد علاقه دانش آموزان این مدرسه است. 

مدرسه همچنین منابعی برای مربیان حرفه‌ای فراهم کرده تا بهترین ورزشکاران را محک زده و آنها را برای مسابقات بین مدرسه ای که هر از گاهی برگزار می شوند آماده کنند. 

تحصیل در بهترین مدارس مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف با تجربه 20 سال فعالیت تخصصی در مالزی موفق به اخذ نمایندگی بیش از 70 مدرسه، دانشگاه و کالج زبان در مالزی است. برای تحصیل و ثبت نام در مدرسه بین المللی UCSI مالزی با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید.

سایر خدمات مشاوره شریف برای دانش آموزان:

 • اخذ ویزای تحصیلی دانش آموزی
 • اخذ ویزای همراه برای والدین
 • ثبت نام و انجام مراحل مختلف پذیرش در بهترین مدارس بین المللی مالزی
 • تهیه خوابگاه و انجام امور مربوطه

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *