تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دوره زبان انگلیسی برای کودکان

دورۀ زبان انگلیسی برای کودکان

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

دوره زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی، برپا است. یادگیری زبان انگلیسی از دوران کودکی، مثل تصویری که بر روی سنگ حک شده باشد، تأثیری ماندگار و بادوام دارد. برای ثبت تصاویر ماندنی زبان انگلیسی در ذهن کنجکاو فرزندتان، شرکت در دوره زبان انگلیسی برای کودکان را در اولویت برنامه‌های آموزشی خود قرار دهید.

می خوای فرزندت دوزبانه باشه؟

اینجا رو کلیک کن

چرا دورۀ زبان انگلیسی برای کودکان؟

دورۀ زبان انگلیسی در کالج های زبان مالزی ارائه می‌شود. این دوره برای کودکان و به منظور آموزش موثرتر و کارآمدتر زبان انگلیسی طراحی شده است. به این منظور، از رویکردهای معتبر ارتباطی در آموزش زبان، طرح دروس پویا و تعاملی به همراه طیف گسترده ای از فعالیت هایی از قبیل کار کلاسی، تکالیف منزل، بازی های نقش آفرینی، شبیه سازی کلاسی، آزمایش، کار با اعداد و ارزیابی روزانه استفاده شده است. این فعالیتها با هدف به چالش کشیدن توانایی دانش آموزان، همزمان با بهبود سطح زبان به ایشان فرصت تفریح می دهد.

برای کودکان 5 تا 10 سال، 6 سطح رشد فردی تعریف می شود. هریک از این سطوح بر رشد مهارت های ارتباطی دانش آموزان و افزایش توانایی ایشان در برقراری ارتباط صحیح با دنیای اطراف به زبان انگلیسی، تأکید دارند. هر سطح 8 هفته زمان می برد.

مشخصات دوره زبان انگلیسی برای کودکان

دوره های زبان انگلیسی برای کودکان در مالزی

دوره هایی که برای کودکان برگزار می‌شود ویژگی‌ها و پارامترهای متفاوتی دارد. برای شرکت در این دوره ها با مشخصات دوره بیشتر آشنا شوید:

مشخصات دوره های زبان انگلیسی برگزار شده برای کودکان 
سن:  5 تا 10 سال
طول دوره:  4 هفته
سطوح: سطح 1، 2، 3، 4، 5 و 6 کودکان
ساعت کلاسی:  23 ساعت در هفته
روزهای تشکیل:  دوشنبه تا جمعه (جمعه ها تا 12:15)
ظرفیت کلاس: حداکثر 6 الی 8 دانش آموز
کتاب آموزشی:  Hopscotch Series
آزمون تعیین سطح:  آزمون تعیین سطح ELEC برای کودکان. مصاحبه با معلمان.
گواهی دوره:  گواهی حضور و کارنامه در پایان دوره صادر خواهد شد.
ارزیابی: برای کودکان 1 تا 3 سال هیچ ارزابی ندارند
ارزیابی: برای کودکان 4 تا 6 سال ارزیابی رسمی

کمپ تابستانی زبان انگلیسی برای کودکان

کلیک کنید

مهارت‌های ارائه شده در دوره زبان انگلیسی کودکان 

مهارت های ارائه شده در دوره زبان انگلیسی برای کودکان

در دوره آموزش زبان انگلیسی به کودکان مهارت‌های پایه‌ای برای مکالمه، خواندن و تمرین‌های شنیداری ارائه می‌شود. برای اطلاع دقیق از آموزش‌های این دوره در ادامه با ما همراه شوید:

-آموزش مهارت مکالمه و ارتباط برای کودکان 

این کلاس مجموعه‌ای از فعالیت‌ها برای درک شنیداری و صحبت، واژگان، تلفظ، لحن، فرهنگ و سایر مهارت‌های ارتباطی است. هدف اصلی این دوره کمک به بهبود تسلط به زبان انگلیسی است. دانش آموزان در این کلاس فرصت کافی دارند تا بتوانند از طریق تمرین، مهارت های زبانی را تثبیت کرده و به شیوه شبیه سازی کلاسی، اجرای نقش، آزمایش و ارائه های کوچک مهارت‌های لازم را به دست بیاورند. 

-کسب مهارت خواندن و نگارش

این کلاس مجموعه ای از آموزش های آواشناسی، شنیداری، مکالمه، لغت و گرامر را به دانش آموزان ارائه می دهد تا فرصت تمرین زبان در موقعیت های هدفمند را برای ایشان ایجاد کند. دانش آموزان دقت در استفاده از زبان را از طریق کاربرد اصول در موقعیت های مبتنی بر فعالیت، آموزش می بیند.

10 دلیل برای تحصیل فرزندتان در مالزی

کلیک کنید

-دستور زبان و تمرین شنیداری

این کلاس مجموعه ای از آموزش های آواشناسی، شنیداری، مکالمه، لغت و گرامر را به دانش آموزان ارائه می دهد تا فرصت تمرین زبان در موقعیت های هدفمند را برای ایشان ایجاد کند. دانش آموزان دقت در استفاده از زبان را از طریق کاربرد اصول در موقعیت های مبتنی بر فعالیت، آموزش می‌بیند.

کالج‌های ارائه دهنده دوره زبان برای کودکان

کالج های ارائه دهنده دوره زبان انگلیسی برای کودکان

کالج های زبان کشور مالزی قطب برتر آموزش زبان انگلیسی در آسیا هستند. فقط کافی است یکی از بهترین کالج‌ها را انتخاب کنید تا مشاوره شریف اقدامات لازم برای پذیرش و اخذ ویزای زبان را برایتان انجام دهد. برای اطلاع از کالج های ارائه دهنده دوره زبان انگلیسی در مالزی، با دقت بیشتری ادامه متن را بخوانید:

کالج های زبان ارائه دهنده دوره زبان انگلیسی برای کودکان
کالج زبان ems برگزاری دوره و اردوهای تابستانی 
کالج زبان AWESOME مالزی  ارائه دهنده دوره های تابستانی برای کودکان و بزرگسالان
کالج زبان APU برنامه کمپ تابستانی انگلیسی کالج qpu
کالج زبان elec مالزی دوره های ویژه کودکان

ELEC_Junior_Program_5

یادگیری زبان انگلیسی در مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف ایجنت تخصصی تحصیل و اقامت در مالزی است. به مشاوره شریف اعتماد کنید؛ چون ما نماینده رسمی بیش از 70 مدرسه، دانشگاه و کالج زبان در مالزی هستیم. 

ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان مراکز تحصیلی در مالزی، نقطه تمایز ما با دیگران است. برای دریافت خدمات زیر با ما در تماس باشید:

  • ثبت نام در بهترین کالج های زبان مالزی
  • اخذ ویزای زبان 
  • تهیه خوابگاه برای اقامت در مالزی 
    همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *