تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
چطور اقامت mm2h مالزی را کنسل کنیم

کنسلی اقامت MM2H مالزی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.9/5 - (41 امتیاز)

اگر تا امروز از مزایای اقامت MM2H مالزی بهره می‌بردید و اکنون در شرایطی هستید که ویزای اقامت مالزی دیگر به کارتان نمی‌آید، نگران نباشید! شما هر زمان که اراده کنید، می‌توانید برای کنسلی اقامت MM2H اقدام کنید. حال اینکه چطور اقامت MM2H مالزی را کنسل کنیم تا بتوانیم سپرده حساب بانکی خود را از بانک های مالزی آزاد کنیم را در این مقاله پاسخ می‌دهیم.

شرایط کنسلی اقامت MM2H مالزی در 1402

در گذشته با گرایش بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت مالزی به برنامه MM2H، سپرده های زیادی در بانک های مالزی بلوکه شد! افتتاح سپرده ثابت همچنان یکی از شزوط گرفتن اقامت MM2H است و دارنده این نوع ویزا حق برداشت کامل این سپرده را تا زمان کنسل کردن برنامه ندارد. این سپرده در گذشته برای افراد بالای 50 سال مبلغ 150.000 رینگیت و برای افراد 300.000 رینگیت بود که طی بازنگری مجدد قوانین گرفتن اقامت MM2H در 2023 با افزایش مبلغ سپرده همراه شد.

افرادی که سال‌ها به سبب داشتن ویزای MM2H در بانک های مالزی سپرده داشته‌اند، اکنون می‌توانند پس از کنسل کردن اقامت MM2H خود، مبلغ سپرده را آزاد کنند.

برای کنسل کردن اقامت MM2H مالزی از طریق مشاوره شریف نیازی به مراجعه حضوری شما به اداره مهاجرت مالزی نیست؛ فقط باید برای برداشت مبلغ سپرده از بانک، مالک حساب سپرده در مالزی حضور داشته باشد. 

مدارک مورد نیاز کنسلی اقامت MM2H

برای کنسلی اقامت MM2H مالزی به مدارک زیر نیاز خواهید داشت:

  • صفحه اول پاسپورت، شخص اصلی و همراهان
  • صفحه ویزا، شخص اصلی و همراهان
  • آخرین مهر خروج از مالزی
  • نامه اپروال
  • مدرک سپرده بانکی در مالزی

مدارک ذکر شده را به مشاوره شریف تحویل نموده و بدون نیاز به هیچ اقدامی، اقامت خانه دوم را کنسل کنید.

نحوه برداشت سپرده بلوکه شده از بانک

برای کنسلی اقامت MM2H مراحل زیر را باید سپری کنید:

۱- دریافت اپروال کنسلی (نامه تأییدیه ویزا) از اداره مهاجرت مالزی

۲- درج مهر کنسلی بر روی آخرین استیکر ویزا در پاسپورت

کنسلی اقامت MM2H مالزی فقط با گرفتن اپروال کنسلی از اداره مهاجرت مالزی امکان پذیر است. اپروال صادر شده مبتنی بر کنسل شدن اقامت MM2H می‌باشد.

برای اینکه بتوانید سپرده بلوکه شده را از بانک برداشت کنید، باید نامه کنسلی اقامت MM2H و کنسلی آخرین استیکر ویزا را به بانک ارائه کنید. بنابراین ما ابتدا یک اپروال کنسلی برای شما از اداره مهاجرت مالزی می‌گیریم. در مرحله بعدی برای دریافت مهر کنسل شدن آخرین استیکری که در پاسپورت دارید اقدام و مدارک خواسته شده را به بانک ارائه می‌دهیم. با ارئه این مدارک، سپرده بانکی شما آزاد می‌شود؛ اما از آنجایی که فقط دارنده حساب حق برداشت دارد، می‌بایست ویزای سوشیال مالزی بگیرید و برای برداشت سپرده از بانک هدف به کشور مالزی سفر کنید. 

اقامت مالزی با مشاوره شریف

دولت مالزی با ارائه‌‌ی برنامه‌ اقامت مالزی ( اقامت 5 ساله مالزی) با نام اختصاری MM2H در اواخر سال ۲۰۰۰ طرح اقامتی جدیدی را معرفی کرد.
طرح اقامتی جدید؛ این اجازه را به خارجی‌ها می‌دهد تا برای اقامت و اخذ ویزای پنج ساله و قابل تمدید اقدام نمایند.

مشاوره شریف با 19 سال تجربه، مجری و راهنمای شما برای اخذ اقامت مالزی است. 

امروزه بیشترین آمار مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما صورت می‌پذیرد.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده و در نگاه‌داری از این سرمایه، نهایت تلاش خود را می‌نماییم.

پارتنر ما در مالزی کیست؟

مشاوره شریف؛ نماینده انحصاری بزرگترین و معتبرترین شرکت مالزیایی (H20 ASPEN) ارائه‌دهنده‌‌ خدمات اقامت مالزی می‌باشد.

شرکت H20 ASPEN برند تجاری ما در کشور مالزی می‌باشد که با مجوز وزارت توریسم مالزی به صورت رسمی خدمات اخذ اقامت 5 ساله را به متقاضیان در سراسر جهان ارائه می نماید.

گفتنی است؛ در وبسایت سازمان MM2H ما به عنوان برترین و موفق‌ترین پارتنر این اداره در ۵ سال گذشته با بالاترین آمار قبولی در پرونده‌های متقاضیان اقامت معرفی شده‌ایم.

شعار مشاوره شریف: “مالزی تخصص ماست “

ما با اتکاء به تجربه ۱9 ساله، اطلاعات کارشناسی به روز و با تلاش و پیگیری‌ مداوم موفق به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی متقاضیان خود در طی این سال‌ها شده‌ ایم.

مشاوره شریف؛ نماینده مستقیم یکی از پنج شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اقامتی در کشور مالزی و توصیه شده در وب سایت رسمی اداره MM2H مالزی می باشد.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

مشاوره رایگان تلفنی۲۲۸۴0140 – ۰۲۱
T01222532439

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *