تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
بهترین کشور برای یادگیری زبان

بهترین کشور برای یادگیری زبان کجاست؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

انتخاب بهترین کشور برای یادگیری زبان در هر فردی بسته به معیارها و سلایق شخصی می‌تواند متفاوت باشد! با اینحال آنچه اکثر متقاضیان را برای یادگیری زبان در خارج از کشور یکدل می‌کند، آموزش زبان تخصصی با کمترین هزینه است. البته زمان و مدت آموزش نیز می‌تواند در این امر دخیل باشد؛ پس بیایید با در نظر گرفتن تمام جوانب، بهترین کشورها را برای یادگیری زبان در خارج از کشور را معرفی کنیم.

مشاوره شریف، همراه شما است تا در مسیر رسیدن به رؤیاهایتان در کشور مالزی شما را به سرمنزل مقصود برساند. ما در کشور مالزی همراه‌ و پشتیبان‌تان هستیم.

آرزو داری زبان انگلیسی رو تو کشورهای خارجی یاد بگیری؟

اینجا رو کلیک کن

بهترین کشورها برای یادگیری زبان

آدم‌های موفق آنهایی هستند که اهداف بزرگ دارند، ولی روی چیزهای کوچک دقیق می‌شوند. یادگیری زبان در خارج از کشور هدف بزرگی است که با یافتن بهترین کشورها به ریزاهداف تقسیم می‌شود. کشورهای زیادی در دنیا هستند که می‌توانید زبان را در آنجا یاد بگیرید، ولی اگر به دنبال بهترین کشور برای یادگیری زبان هستید با ما همراه شوید تا لیست جامعی از بهترین کشورها که آموزش‌های باکیفیت برای یادگیری زبان در 4 قاره دنیا دارند را به شما معرفی کنیم:

  1. بهترین کشور اروپایی برای یادگیری زبان 
  2. بهترین کشور آمریکایی برای آموزش زبان در دنیا
  3. بهترین کشور آسیایی ارائه دهنده زبان در دنیا
  4. بهترین کشور قاره استرالیا برای یادگیری زبان 

بهترین کشورهای اروپایی برای یادگیری زبان 

برای مسلط شدن به زبان در قاره اروپا باید شرایط و موقعیت خود را بسنجید و سپس دست به انتخاب بزنید. در میان بهترین کشورهای اروپایی برای یادگیری زبان، مشاوره شریف از ۲ کشور انگلستان و ایرلند برایتان می‌گوید: 

1) کشور انگلستان مهد زبان انگلیسی دنیا 

بدیهی‌ترین انتخاب برای تحصیل و یادگیری زبان، کشور انگلستان است، همان جایی که مهد زبان انگلیسی است و این زبان از آنجا نشأت گرفته است! در کشور انگلستان می‌توانید در قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین دوره‌های زبان انگلیسی شرکت کنید و به شکل اصولی و حرفه‌ای به زبان انگلیسی مسلط شوید.

علاوه بر آن با حضور در زادگاه زبان انگلیسی، می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد تاریخ این کشور و اینکه کلمات و عبارات رایج از کجا آمده‌اند، یاد بگیرید. 

تحصیل یک دوره زبان انگلیسی در بریتانیا به شما این امکان را می‌دهد که زبان انگلیسی را از جایی که در آن متولد شده، کامل کنید و از معاشرت با مردم اصیل انگلیسی در شهرهایی مانند لندن، آکسفورد، کمبریج یا کانتربری و غیره لذت ببرید.

2) ایرلند، برترین کشور اروپایی در آموزش زبان 

ایرلند جزیره‌ای در اقیانوس اطلس و در غربی‌ترین نقطه اروپا واقع شده است. باید بدانید زبان انگلیسی که در کشور ایرلند استفاده می‌شود بسیار شبیه به انگلیسی بریتانیایی است، با کمی تفاوت در لهجه! علاوه بر آن کشور ایرلند مکانی بسیار دوستانه و صمیمی برای دانشجویان بین المللی محسوب می‌شود.

مزیت دیگر یادگیری زبان در کشور ایرلند، فاصله جغرافیایی کوتاه با کشور بریتانیا است. علاوه بر این، دسترسی به این کشور راحت‌تر از انگلستان است.

اگر به طبیعت و رها کردن احساسات خود علاقه دارید، بهترین کشور برای یادگیری زبان برای شما ایرلند است.  

بهترین کشور قاره آمریکا برای یادگیری زبان

کشورهای قاره آمریکا هم از گزینه هایی هستند که برای یادگیری زبان می‌توانید در سبد انتخاب‌های خود داشته باشید. بهترین کشور قاره آمریکا برای یادگیری زبان از این قرارند: 

1) کانادا، انتخاب دانشجویان برای آموزش زبان

کانادا، انتخاب دانشجویان برای آموزش زبان

یادگیری زبان در کشور کانادا، علی الخصوص برای دانشجویان بین المللی بسیار عالی است. کالج های زبان کانادا به ویژه در برخی از شهرهای کانادا مانند تورنتو، مونترال، اتاوا و ونکوور از نظر دانشجویان بسیار محبوب‌ هستند. 

کانادا را می توان بهترین کشور برای یادگیری زبان هم به شمار آورد. ضمن آن که روند درخواست و پذیرش کالج های زبان این کشور هم چندان پیچیده نیست.

دوره زبان انگلیسی در کشور کانادا به خاطر کیفیت بالا و پیروی از استانداردهای آکادمیک دنیا، زبانزد است.

مقایسه شرایط تحصیل و زندگی مالزی با کانادا

کلیک کنید

2) ایالات متحده آمریکا، کشوری مطلوب برای یادگیری زبان

هر کجای ایالات متحده آمریکا را انتخاب کنید، تجربه منحصر به فردی از آموزش زبان را خواهید داشت. هر کدام از ایالت‌های آمریکا می‌توانند به اندازه کشوری کاملاً مجزا از ایالت بعدی خود عمل کند. انگلیسی در ایالات متحده زبان مادری است، اما غالباً به روشی بسیار معمولی آموزش داده می‌شود برای همین به سرعت به سبک درست مکالمه در ایالات متحده عادت خواهید کرد.

ایالات متحده فقط بهترین کشور برای یادگیری زبان انگلیسی نیست!  بلکه با مکان‌های معروف و زیبای زیادی که دارد، آماده خوشامدگویی به دانشجویانی است که میهمان این کشور شده‌اند. 

اگر می‌خواهید زبان انگلیسی را همان طور که در فیلم‌ها و سریال‌ها دیده‌اید، به صورت یونیک و دست اول یاد بگیرید؛ و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را در آن سوی اقیانوس تجربه کنید، برای یادگیری زبان در خارج از کشور و در ایالات متحده برنامه ریزی کنید.

آموزش زبان در ایالات متحده، در شهرهایی مانند نیویورک، بوستون، شیکاگو یا سن. فرانسیسکو و غیره خاطراتی فراموش نشدنی همراه با آموزشی ماندگار برایتان رقم خواهد زد. 

بهترین کشور قاره استرالیا برای یادگیری زبان 

استرالیا کوچک ترین قاره جهان در اقیانوس آرام است. اگر دلتان می‌خواهد برای یادگیری زبان در خارج از کشور به کهن‌ترین قاره جهان سفر کنید، با ما همراه شوید تا از کشور استرالیا بیشتر برایتان بگوییم. 

یادگیری زبان در استرالیا، کهن‌ترین کشور 

در کشور استرالیا یک برنامه مورد توجه برای یادگیری زبان انگلیسی به نام ELICOS وجود دارد. ELICOS مخفف «دوره‌های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارج از کشور» است که با همکاری ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج ایجاد شده است. با انتخاب استرالیا به عنوان بهترین کشور برای یادگیری زبان انگلیسی، یک دوره زبان انگلیسی با کیفیت را تجربه خواهید کرد. 

برای افراد دوستدار طبیعت آن هم از نوع ماجراجویانه، بهترین کشور برای یادگیری زبان کشور استرالیا است. در این کشور هرگز خسته نخواهید شد و زبان انگلیسی را به روشی بهینه یاد خواهید گرفت. شهرهایی مانند ملبورن، بریزبن، آدلاید یا سیدنی برای دوره زبان انگلیسی در استرالیا منتظر شما هستند.

بهترین کشورهای آسیایی برای یادگیری زبان

از کشورهای اروپایی و آمریکایی که بگذریم، نوبت قاره آسیا می‌شود. کشورهای آسیایی هم سری در میان سرها داشته و حرفی برای گرفتن دارند. ترکیه، سنگاپور، مالزی و فیلیپین جزو کشورهای آسیایی هستند که رتبه‌های قوی در زمینه آموزش زبان در دنیا را به نام خود مهر زده‌اند.

1) ترکیه، کشور برتر آسیایی در آموزش زبان 

می‌دانید چرا ترکیه یکی از بهترین کشورهای آسیایی برای یادگیری زبان است؟ چون این کشور یکی از هفت کشور برتر دنیا برای تحصیل، کار و زندگی به شمار می‌رود. پیشینه تاریخی و فرهنگی ترکیه و موقعیت جغرافیایی آن است که باعث جذب مهاجرین زیادی به سوی این کشور شده است. 

کشور ترکیه به خاطر نزدیکی و قرابت فرهنگی یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای یادگیری زبان، علی الخصوص زبان انگلیسی است. 

2) مالزی، اقتصادی ترین و بهترین کشور دنیا برای یادگیری زبان

مالزی، ارزان ترین و بهترین کشور دنیا برای یادگیری زبان  

برای شما که به دنبال بهترین کشور برای یادگیری زبان هستید: 

کالج های زبان مالزی، سردمدار و پیشتاز یادگیری زبان در خارج از کشور هستند. با انتخاب کشور مالزی برای آموزش زبان، خودتان را در موقعیتی قرار می‌دهید که اتفاقات خوشایند، یکی یکی به شما روی می‌آورند. 

کشور مالزی خانه شانسی است که درهایش را برایتان گشوده است. بهترین کالج های زبان مالزی با تجهیزات و امکانات مدرن و اساتید کاردرست، در خدمت شما هستند تا مدارک معتبر بین المللی‌شان را تقدیم‌تان کنند. 

دلیل دیگر پیشنهاد مالزی به عنوان بهترین کشور برای یادگیری زبان، هزینه‌های مقرون به صرفه زندگی و تحصیل است. شما در مالزی زندگی با کیفیت بالا و هزینه‌ای ارزان را تجربه خواهید کرد.

مزایای یادگیری زبان در کشور مالزی 

یادگیری زبان های خارجی در کشوری که همه مردم به آن زبان صحبت می‌کنند، آموزش را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. علاوه بر کیفیت بالای آموزش های کالج های زبان کشور مالزی، هزینه‌های مقرون به صرفه، دلیل دیگر انتخاب این کشور از سوی دانشجویان بین المللی است. 

همه کسانی که کشور مالزی را برای یادگیری زبان انتخاب کرده‌اند، بر این نکته اتفاق نظر دارند که مالزی، اقتصادی ترین کشور برای یادگیری زبان در دنیا است.   

بیشتر مردم مالزی به انگلیسی صحبت می‌کنند، هر چند زبان رسمی و ملی کشور مالزی باهاسا ملایو است. انگلیسی مالزیایی، یک زبان محلی محلی که بیشتر به عنوان Manglish شناخته می‌شود که مخلوطی از زبان مالایی، انگلیسی، ماندارین و تامیل است.

استانداردهای عالی آموزش زبان در کالج های زبان کشور مالزی، در کنار سایر مزایای زندگی در مالزی خاطرات و مهارت‌های گرانبهایی برای دانشجویان بین المللی رقم می‌زند. اخذ ویزای زبان مالزی یکی از کارهایی است که در بهترین کشور برای یادگیری زبان باید انجام دهید. 

بهترین کالج های زبان مالزی

کلیک کنید

سؤالات متداول برای یادگیری زبان در بهترین کشورها 

1- بهترین کشورهای اروپایی برای یادگیری زبان انگلیسی کدام کشور است؟

کشورهای برتر اروپایی برای تحصیل زبان انگلیسی در دنیا، انگلستان، ایرلند هستند.

2- بهترین کشور آسیایی برای یادگیری زبان انگلیسی کدام کشور است؟

بهترین کشور آسیایی برای یادگیری زبان انگلیسی کشور مالزی در جنوب غربی آسیا است.

3- مردم کدام کشورها بیشتر از زبان انگلیسی استفاده می‌کنند؟

به ترتیب جمعیت می‌توان از کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا، کانادا (به جز کبک)، استرالیا، لیبریا، ایرلند، نیوزلند، جامائیکا نام برد.

4- برای یادگیری زبان در کشور مالزی باید چه نوع ویزایی بگیریم؟

هر چند ویزای زبان مالزی برای یادگیری زبان در این کشور مورد نیاز است، ولی قبل از آن برای ورود به این کشور باید ویزای سوشال مالزی بگیرید.

یادگیری زبان در مالزی همراه با مشاوره شریف

مشاوره شریف پس از یک دوره دنیاگردی، مالزی را خانه دوم خود انتخاب کرده است.

ما با 20 سال تجربه زندگی در مالزی منتظر شماییم تا برای تحصیل و اقامت یاری‌تان کنیم. هدف ما روشن کردن مسیر برای زندگی بهتر در مالزی است. برای دریافت هر کدام از خدمات زیر با ما تماس بگیرید:

  • اخذ انواع ویزای برای کشور مالزی
  • پذیرش بهترین دانشگاه های کشور مالزی
  • ثبت نام در کالج های زبان مالزی
  • تحصیل در مدارس ابتدایی، دبیرستان و پس دانشگاهی
  • اخذ اقامت «خانه دوم من مالزی»
همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *