تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
جمعه ,۹ آبان ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
دانشگاه help مالزی

معرفی دانشگاه Help

تاریخچه دانشگاه Help

دانشگاه Help در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد و ضمن ارائه فرصتهای آموزشی بسیار مطلوب به مالایی ها، به مؤسسه آموزش عالی برتر در کشور مالزی نیز تبدیل گردید و از شهرت بین المللی بسیار خوبی در بین دانشگاه ها، سازمانهای پژوهشی، متخصصین، پیشگامان عرصه بازرگانی و شرکتها در آسیا، منطقه اقیانوس آرام، اروپا و آمریکای شمالی برخوردار است.

دانشگاه Help برنامه های آموزشی بسیار گسترده ای در زمینه های بازرگانی، حقوق، مدیریت، اقتصاد، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی، و علوم انسانی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می دهند و نقش برجسته ای در پژوهش و توسعه در برخی رشته ها و زمینه های تحصیلی برعهده دارد. همچنین با رعایت استانداردهای جهانی و معیارهای لازم در بسیاری از زمینه ها، دانشگاه Help به موفقیتهای بسیاری دست یافته و جوایز ارزنده ای را دریافت کرده و از اعتبار بالایی در سطح بین المللی برخوردار است بطوریکه باعث شده در اکثر زمینه های خوش بدرخشد.

دانشگاه Help با در نظر گرفتن روشهای آموزشی با کیفیت بالا آینده شغلی بسیار خوبی برای فارغ التحصیلان پیش بینی می کند. د دانشگاه Help در سال ۲۰۰۴ توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شد.

به طور کلی دستاوردهای چند ساله دانشگاه Help حرکتی است رو به جلو برای بدست آوردن اهداف آینده و دست یابی به کیفیت آموزشی استاندارد.

دانشگاه Help به عنوان بعنوان پیشگام عرصه روشنفکری و یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و تحصیلات عالی نقش به سزایی در موفقیت های آینده دانشجویان دارد.

  دانشگاه Help مؤسسه آموزش عالی برتر در مالزی

دانشگاه Help در سال ۱۹۸۶ تاسیس و در سال ۲۰۰۴ توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شد.
این دانشگاه ضمن ارائه‌ی فرصت‌های آموزشی بسیار مطلوب به مالایی‌ها، به مؤسسه آموزش عالی برتر در کشور مالزی نیز تبدیل گردید.
گفتنی است؛ دانشگاه Help از شهرت بین‌المللی بسیار خوبی در میان:
  دانشگاه‌ها
*   سازمان‌های پژوهشی
*   متخصصین
*   پیشگامان عرصه بازرگانی و شرکت‌ها در آسیا
*   منطقه اقیانوس آرام
*   اروپا
*   و آمریکای شمالی برخوردار است.

دانشگاه Help مالزی

 برخورداری دانشگاه Help از اعتباری عالی در سطح بین‌المللی

دانشگاه Help برنامه‌های آموزشی بسیار گسترده‌ای در زمینه‌های بازرگانی، حقوق، مدیریت، اقتصاد، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی، و علوم انسانی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می‌دهد.

خاطرنشان می‌شود؛ این دانشگاه، نقش برجسته‌ای در پژوهش و توسعه، در برخی رشته‌ها و زمینه‌های تحصیلی بر عهده دارد.
همچنین با رعایت استانداردهای جهانی و معیارهای لازم در بسیاری از زمینه‌ها، دانشگاه Help به موفقیت‌ها و جوایز ارزنده‌ای دست یافته است.
برخورداری دانشگاه Help از اعتبار بالا در سطح بین‌المللی باعث شده این دانشگاه در غالب زمینه‌ها خوش بدرخشد.
ناگفته نماند؛ دانشگاه Help با در نظر گرفتن روش‌های آموزشی با کیفیت بالا، آینده‌ی شغلی بسیار خوبی برای فارغ‌التحصیلان پیش‌بینی می‌کند.
در مجموع؛ دستاوردهای چند ساله دانشگاه Help حرکتی رو به جلو، در راستای کسب اهداف آینده و دست‌یابی به کیفیت آموزشی استاندارد است.
در پایان یادآور می‌شود؛ دانشگاه Help به عنوان پیشگام عرصه روشنفکری و یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و تحصیلات عالی، نقش به سزایی در موفقیت‌های آینده دانشجویان دارد.

مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *