تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
دانشگاه help

معرفي دانشگاه Help

تاریخچه دانشگاه Help

دانشگاه Help در سال 1986 تاسيس شد و ضمن ارائه فرصتهاي آموزشي بسيار مطلوب به مالايي ها، به مؤسسه آموزش عالي برتر در كشور مالزي نيز تبديل گرديد و از شهرت بين المللي بسيار خوبي در بين دانشگاه ها، سازمانهاي پژوهشي، متخصصين، پيشگامان عرصه بازرگاني و شركتها در آسيا، منطقه اقيانوس آرام، اروپا و آمريكاي شمالي برخوردار است.

دانشگاه Help برنامه هاي آموزشي بسيار گسترده اي در زمينه هاي بازرگاني، حقوق، مديريت، اقتصاد، فناوري اطلاعات، علوم اجتماعي، و علوم انساني در مقاطع ليسانس و فوق ليسانس ارائه مي دهند و نقش برجسته اي در پژوهش و توسعه در برخي رشته ها و زمينه هاي تحصيلي برعهده دارد. همچنين با رعايت استانداردهاي جهاني و معيارهاي لازم در بسياري از زمينه ها، دانشگاه Help به موفقيتهاي بسياري دست يافته و جوايز ارزنده اي را دريافت كرده و از اعتبار بالايي در سطح بين المللي برخوردار است بطوريكه باعث شده در اكثر زمينه هاي خوش بدرخشد.

دانشگاه help

دانشگاه Help با در نظر گرفتن روشهاي آموزشي با كيفيت بالا آينده شغلي بسيار خوبي براي فارغ التحصيلان پيش بيني مي كند. دانشگاه Help در سال 2004 توسط دولت مالزي به رسميت شناخته شد.

به طور كلي دستاوردهاي چند ساله دانشگاه Help حركتي است رو به جلو براي بدست آوردن اهداف آينده و دست يابي به كيفيت آموزشي استاندارد.

دانشگاه Help به عنوان بعنوان پيشگام عرصه روشنفكري و يكي از بزرگترين مراكز آموزشي و تحصيلات عالي نقش به سزايي در موفقيت هاي آينده دانشجويان دارد.

  دانشگاه Help مؤسسه آموزش عالي برتر در مالزی

دانشگاه Help در سال 1986 تاسیس و در سال ۲۰۰۴ توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شد.
این دانشگاه ضمن ارائه‌ی فرصت‌هاي آموزشي بسيار مطلوب به مالايي‌ها، به مؤسسه آموزش عالي برتر در كشور مالزي نيز تبديل گرديد.
گفتنی است؛ دانشگاه Help از شهرت بين‌المللي بسيار خوبي در میان:
  دانشگاه‌ها
*   سازمان‌هاي پژوهشي
*   متخصصين
*   پيشگامان عرصه بازرگاني و شركت‌ها در آسيا
*   منطقه اقيانوس آرام
*   اروپا
*   و آمريكاي شمالي برخوردار است.

 

دانشگاه help

 برخورداری دانشگاه Help از اعتباری عالی در سطح بين‌المللي

دانشگاه Help برنامه‌هاي آموزشي بسيار گسترده‌اي در زمينه‌هاي بازرگاني، حقوق، مديريت، اقتصاد، فناوري اطلاعات، علوم اجتماعي، و علوم انساني در مقاطع ليسانس و فوق ليسانس ارائه مي‌دهد.

خاطرنشان می‌شود؛ این دانشگاه، نقش برجسته‌اي در پژوهش و توسعه، در برخي رشته‌ها و زمينه‌هاي تحصيلي بر عهده دارد.
همچنين با رعايت استانداردهاي جهاني و معيارهاي لازم در بسياري از زمينه‌ها، دانشگاه Help به موفقيت‌ها و جوايز ارزنده‌اي دست یافته است.
برخورداری دانشگاه Help(یکی از با امکانات ترین دانشگاه‌های مالزی می باشد) از اعتبار بالا در سطح بين‌المللي باعث شده این دانشگاه در غالب زمينه‌ها خوش بدرخشد.

دانشگاه help
ناگفته نماند؛ دانشگاه Help با در نظر گرفتن روش‌های آموزشی با کیفیت بالا، آینده‌ی شغلی بسیار خوبی برای فارغ‌التحصیلان پیش‌بینی می‌کند.
در مجموع؛ دستاوردهای چند ساله دانشگاه Help حرکتی رو به جلو، در راستای کسب اهداف آینده و دست‌یابی به کیفیت آموزشی استاندارد است.
در پایان یادآور می‌شود؛ دانشگاه Help به عنوان پیشگام عرصه روشنفکری و یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و تحصیلات عالی، نقش به سزایی در موفقیت‌های آینده دانشجویان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *