تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
تحصیل هوش مصنوعی در مالزی
تحصیل هوش مصنوعی در مالزی

تحصیل هوش مصنوعی در مالزی | معرفی دانشگاه های مالزی و دنیا در هوش مصنوعی

زمان مطالعه: 8 دقیقه
4.8/5 - (165 امتیاز)

دنیا دچار تحولی عظیم است و اتفاقات بزرگی در راه! هیجان، ارتباطات و برانگیختگی در زندگی به سبک هوش مصنوعی موج می‌زند! با تحصیل هوش مصنوعی در مالزی به 5 شغل پر درآمد هوش مصنوعی خواهید رسید. امیدواریم شما هم به اندازه ما از کاوش در حوزه جذاب و سریع هوش مصنوعی هجان‌زده شوید. مقوله‌های گوگل، الکسا، سیری، فناوری خودرو و استارت‌آپ‌های در حال رشد هنوز هم دنیا را شگفت‌زده می‌کند، حتی وقتی شاهد ظهور هوش مصنوعی در فناوری‌های فضایی، مواد غذایی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هستیم.

پس بیایید به یک نظر جامع برای تحصیل هوش مصنوعی در مالزی برسیم؛ هوش مصنوعی چیست؟ و چه کاربردهایی دارد؟ در ادامه؛ مشاوره شریف با معرفی 5 دانشگاه برتر هوش مصنوعی در مالزی، شما را با مهارت‌های لازم برای کسب مشاغل این حوزه آشنا می‌کند.

می‌خوای تو دانشگاه‌های مالزی تحصیل کنی؟

ایجا رو کلیک کن

هوش مصنوعی (AI) به زبان ساده

هوش مصنوعی چیست

اینجا قرار است از هوش مصنوعی (AI) بگوییم. این فناوری را می‌توان نقطه کانونی دنیای تکنولوژی دانست. هوش مصنوعی به زبان ساده، توانایی ماشین‌ها برای فکر کردن به‌صورت مستقل است! با اینکه ساخته‌ی دست انسان است؛ قابلیت‌های فوق بشری دارد. گوش به فرمان است و درست درجایی‌که نیاز باشد، کارهایی را انجام می‌دهد که قبلا فقط توسط انسان انجام می‌شد.

قبل از ظهور این فناوری، توانایی یادگیری، استدلال و حل مسائل فقط مختص انسان بود و امروز به کمک هوش مصنوعی، توسط یک ماشین انجام می‌شود. اتومبیل‌های خودران امروزی یک مثال روشن از قابلیت هوش مصنوعی (AI) است. این خودرو قادر است محیط اطراف خود را درک کند و برای رسیدن ایمن به مقصد بدون دخالت انسان تصمیم‌گیری کند. فناوری‌های همگرا نیز همراه با داده‌های بزرگ و اینترنت اشیا (IoT)، باعث رشد فناوری‌ هوش مصنوعی می‌شوند.

جالب است بدانید که امروزه اختراعات هوش مصنوعی پایاپای هوش انسانی پیش می‌روند و بلکه فراتر از آن! دلیل این سبقت، توانایی درک هوشمندانه و سرعت بالای تصمیم‌گیری است. جمع‌آوری اطلاعات، پردازش، نتیجه‌گیری، عکس‌العمل و همه‌ی اینها فقط در چند ثانیه! قابلیتی است که تنها از هوش مصنوعی برمی‌آید.

گفتنی است؛ هوش مصنوعی از فناوری‌های نوپایی است که هنوز در حال تکامل است. حتی فکرش را هم نمی‌توان کرد زمانی‌که هوش مصنوعی به بلوغ کامل برسد، آینده چه شکلی خواهد شد! قطعاً بشر منتظر نسخه‌های بهتری از این فناوری خواهد ماند. پس با خیال راحت می‌توانید با تحصیل هوش مصنوعی در مالزی به آینده‌ی مشاغل این حوزه تکیه کنید. ما راه را برای‌تان هموار می‌کنیم؛ انتخاب با شما…

تاریخچه ی هوش مصنوعی

هوش مصنوعی مانند بسیاری از پدیده‌های نوظهور دیگر، افت‌و خیزهای خودش را دارد. از زمانی که هوش مصنوعی به دنیا آمد، مانند کودک نوپایی بود که بارها به زمین خورد تا توانست راه‌رفتن را یاد بگیرد و امروز جوان برومندی شده که از هر انگشتش یک هنر می‌بارد! اکنون روی کاناپه بنشینید و خودتان را مهمان یک قهوه‌ی گرم کنید؛ می‌خواهیم تاریخچه ی هوش مصنوعی را ورق بزنیم.

مشاوره شریف؛ بزرگترین سایت اطلاعاتی تحصیل در مالزی، تاریخچه‌ی مختصری از هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد:

 • تابستان 1956، تولد هوش مصنوعی

ایالت هانوفر آمریکا، تابستان 1956؛ کالج دارتموث طی یک رویداد کارگاهی اولین تحقیقات هوش مصنوعی را پایه گذاری کرد. هیجان ماشین‌هایی که مانند انسان‌ها باهوش می‌شوند، به سرعت میلیون‌ها دلار بودجه دریافت کرد تا این رؤیا را به واقعیت تبدیل کند. ولی گذشت زمان، پیشگامان اولیه به سرعت متوجه شدند که این کار چقدر پیچیده و رمزآلود است.

 • سال 1973، زمستان هوش مصنوعی

در سال 1973، درست زمانی که انسان از کشف دنیای هوش مصنوعی خسته و بی‌رمق بود، دولت‌های ایالات متحده و بریتانیا حمایت مالی خود را از پروژه‌های تحقیقاتی پیرامون هوش مصنوعی متوقف کردند. دوره‌ی تاریکی که به “زمستان هوش مصنوعی” معروف شد! مثل یک خواب زمستانی بود؛ چراکه با وجود چند پروژه‌ی خصوصی که با بودجه‌ی شخصی فعالیت می‌کردند، پیشرفتی حاصل نمی‌شد و ناامیدی افزایش یافت.

 • قرن 21، تابستان هوش مصنوعی

قرن بیست و یکم دنیا شاهد بیداری دوباره‌ی هوش مصنوعی بود. در دهه‌های اول قرن بیست و یکم، هیجان، سرمایه‌گذاری و علاقه به توسعه‌ی هوش مصنوعی رونق گرفت. هیجان و اشتیاق پیرامون پروژه‌های موفق هوش مصنوعی در دانشگاه‌ها و صنایع با کمک سخت‌افزار رایانه، شعله‌ورتر شد. با بهبود زبان برنامه‌نویسی هوش مصنوعی و ساختار داده‌ها، زمان پروژه‌های جدید هوش مصنوعی فرا رسیده بود. از این دوره در تاریخچه‌ی هوش مصنوعی به “تابستان هوش مصنوعی” یاد می‌شود.

 • سال 2022، همه‌گیری هوش مصنوعی

و امروز، حضور هوش مصنوعی در زندگی روزمره‌ پر رنگ‌تر از همیشه است. به‌طوری‌که سالیانه در نمایشگاه‌های مختلفی با این مضمون، شاهد نمایش قدرت اختراعات هوش مصنوعی در سراسر دنیا هستیم که جدیدترین آن، نمایشگاه CES 2022 آمریکا است. برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی و ماشین‌های هوشمند مانند سیری، الکسا، واتسون، کورتانا، لینکدین و گوگل همگی برنامه‌های محبوبی هستند که برای انجام کارهای روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم.

با چنین پیشینه‌ای از این فناوری و آینده‌ی درخشانی که دارد، قطعاً تحصیل هوش مصنوعی در مالزی می‌تواند زندگی شما را متحول سازد.

می‌خوای رشته‌های هوش مصنوعی رو بخونی؟

اینجا رو کلیک کن

مشاغل مربوط به هوش مصنوعی در مالزی

چشم انداز هوش مصنوعی

قبل از تحصیل هوش مصنوعی در مالزی، داشتن یک چشم‌انداز شغلی از آینده‌ی کاری‌تان الزامی است. مشاوره شریف با استناد به مقاله‌ی Indeed.com، آینده‌ی شغلی روشنی را برای متقاضیان تحصیل هوش مصنوعی در مالزی مژده می‌دهد.

تاکنون بیش از 3000 شغل تمام وقت برای مهندسی هوش مصنوعی در مقاله‌ی Indeed.com ثبت شده که برای بسیاری از آن‌ها حقوق بالای 125 هزار دلار در سال برآورد شده است.

مشاغل مربوط به هوش مصنوعی در مالزی را می‌توان در محیط‌های مختلفی از جمله شرکت‌های خصوصی، آموزش، هنر، امکانات مراقبت‌های بهداشتی، سازمان‌های دولتی و ارتش جست‌وجو کرد. البته بسته به حساسیت اطلاعاتی که از کارکنان انتظار می‌رود، ممکن است برخی از موقعیت‌های شغلی قبل از استخدام نیاز به مجوز امنیتی داشته باشند. نمونه‌هایی از مشاغل خاص که توسط متخصصان هوش مصنوعی انجام می‌شود عبارتند از:

 • تحلیلگران و توسعه دهندگان نرم افزار.
 • دانشمندان کامپیوتر و مهندسین کامپیوتر.
 • متخصصان الگوریتم.
 • پژوهشگران و مشاوران مهندسی.
 • مهندسان مکانیک و تکنسین‌های تعمیر و نگهداری.
 • مهندسین تولید و برق.
 • تکنسین‌های جراحی که با ابزارهای رباتیک کار می‌کنند.
 • متخصصان بهداشت پزشکی که با اندام‌های مصنوعی، پروتز، سمعک و دستگاه‌های ترمیم بینایی کار می‌کنند.
 • برق‌کارهای نظامی و هوانوردی که با شبیه‌سازهای پرواز، پهپادها و تسلیحات کار می‌کنند.
 • طراحان هنر گرافیک، نوازندگان دیجیتال، تولیدکنندگان سرگرمی، تولیدکنندگان پارچه و معماران.
 • اساتید دوره متوسطه در دانشکده‌های فنی و بازرگانی، مراکز فنی‌حرفه‌ای و دانشگاه‌ها.

5 شغل عالی در هوش مصنوعی!

کافی است کمی بلند پرواز باشید تا صاحب یکی از 5 شغل عالی در هوش مصنوعی شوید!

برای اینکه بتوانید در حوزه هوش مصنوعی صاحب شغل شوید، معمولاً به مدرک لیسانس یا بالاتر در علوم کامپیوتر، مهندسی یا فناوری اطلاعات نیاز دارید. تجربه‌ی کار با چندین زبان برنامه‌نویسی از جمله جاوا، سی، پایتون، R، جاوا اسکریپت و SQL و همچنین تجربه در علم داده نیز امتیاز بزرگی برای شما محسوب می‌شود. موقعیت‌های شغلی برتر در این زمینه، عبارتند از:

1- مهندس یادگیری ماشین.

2- دانشمند داده.

3- توسعه‌دهنده‌ی هوش تجاری.

4- دانشمند و پژوهشگر.

5- مهندس داده‌های کلان.

در این مشاغل شما می‌توانید به عنوان مدیر پروژه‌های هوش مصنوعی، محقق و مشاور هوش مصنوعی و کارمند برخی از شرکت‌های برتر نظیر آمازون، گوگل، اپل و غیره مشغول به کار شوید.

ردپای هوش مصنوعی از زمان پیدایش در دهه 1950 تا به امروز را می‌توان در صنایع مختلفی مشاهده کرد. در نتیجه، کسانی که مهارت‌های ترجمه بیت‌های دیجیتالی اطلاعات را به تجربیات انسانی معنادار دارند، می‌توانند شغلی در زمینه هوش مصنوعی داشته باشند.

مادامی که هوش مصنوعی در جهت افزایش کیفیت سطح زندگی استفاده شود، دنیا از آن استقبال خواهد کرد. امروزه تقاضا برای مهندسان و دانشمندان کامپیوتر در این بازار، در بالاترین حد خود قرار دارد. بنابراین با تحصیل هوش مصنوعی در مالزی می‌توانید انتظار داشته باشید که تقاضای زیادی برای مهارت‌های شما وجود داشته باشد.

برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های مالزی، روی توانمندی‌های مشاوره شریف حساب کنید.

تحصیل کارشناسی در مالزی

اینجا رو کلیک کن

مهارت های لازم برای تحصیل هوش مصنوعی در مالزی تحصیل هوش مصنوعی در مالزی

اتوماسیون، رباتیک و استفاده از نرم‌افزارها و برنامه‌های رایانه‌ای پیچیده، مشخصه‌‌های شغلی در هوش مصنوعی (AI) است. بنابراین اگر به دنبال مشاغل هوش مصنوعی هستید، باید مهارت های لازم برای تحصیل هوش مصنوعی در مالزی را کسب کنید. برای درس خواندن در این رشته به تحصیلات خاص بر اساس مبانی ریاضی، فناوری، منطق و دیدگاه‌های مهندسی نیاز دارید. همچنین؛ مهارت‌های ارتباطی نوشتاری و شفاهی نیز برای نحوه‌ی استفاده‌ از ابزارها و خدمات هوش مصنوعی در صنعت مهم هستند. با این وجود برای به دست آوردن این مهارت‌ها، ابتدا باید انتخاب‌های شغلی موجود در این زمینه را بررسی کنید.

جالب است بدانید؛ موفق‌ترین متخصصان هوش مصنوعی اغلب ویژگی‌های مشترکی دارند. کار با هوش مصنوعی نیازمند یک فرآیند تفکر تحلیلی و توانایی حل مشکلات با راه‌حل های مقرون‌به‌صرفه و کارآمد است. پس نیاز است در مورد نوآوری های تکنولوژیکی آینده‌ نگر باشید. این ویژگی به کسب‌و‌کارها اجازه می‌دهد تا رقابتی باقی بمانند. علاوه بر این، برای طراحی، نگهداری و تعمیر فناوری و برنامه‌های نرم افزاری به مهارت‌های فنی نیاز دارید.

در نهایت با تحصیل هوش مصنوعی در مالزی، یاد می‌گیرید که چگونه اطلاعات بسیار فنی را به روش‌هایی ترجمه کنید که دیگران بتوانند آن را درک و وظایف خود را انجام دهند. البته این نیاز به یک همکاری تیمی و ارتباط خوب میان همکاران یک تیم دارد.

الزامات آموزشی در هوش مصنوعی

فناوری پایه کامپیوتر و ریاضی، ستون فقرات اکثر برنامه‌های هوش مصنوعی را تشکیل می‌دهند. برای داشتن یک موقعیت‌ شغلی در ابتدای ورود به بازار هوش مصنوعی، باید حداقل مدرک لیسانس را داشته باشید؛ در حالی‌که برای موقعیت‌های بالاتر که مستلزم نظارت، رهبری یا نقش‌های اداری هستند، اغلب به مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا نیاز دارید. پس بهتر است همین حالا برای اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مالزی اقدام کنید.

در یک دوره معمولی هوش مصنوعی در مالزی، موارد زیر را مطالعه خواهید کرد:

 • سطوح مختلف ریاضی، از جمله احتمال، آمار، جبر، حساب دیفرانسیل و انتگرال، منطق و الگوریتم.
 • شبکه بیزی یا مدل سازی گرافیکی، از جمله شبکه های عصبی.
 • فیزیک، مهندسی و رباتیک.
 • علوم کامپیوتر، زبان‌های برنامه نویسی و کدنویسی.
 • نظریه علوم شناختی.

دانشگاه های برتر مالزی برای تحصیل هوش مصنوعی 

حوزه جذاب و سریع هوش مصنوعی را همراه با پیشگامان این عرصه در بهترین دانشگاه‌های مالزی بیاموزید و دنیای آیندگان را از نو بسازید! در دانشگاه‌های مالزی با مطالعه و پردازش زبان طبیعی، یادگیری تقویتی، تجزیه و تحلیل پیشگویانه، پردازش تصویر، شبکه‌‌ی اعصاب، مغز انسان و …، هوش مصنوعی را می‌آموزید.

پس اگر عاشق علوم کامپیوتر، ریاضیات، تجزیه و تحلیل داده‌ها، برنامه نویسی پایتون، رگرسیون خطی و غیره هستید، در 5 دانشگاه برتر مهندسی هوش مصنوعی در مالزی ثبت‌نام کنید.

1- دانشگاه APU

2- دانشگاه MMU

3- دانشگاه UOW KDU

4- دانشگاه UCSI

5- دانشگاه Nattingham

مشاوره شریف؛ راهنما و مجری شما برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های مالزی است. مالزی تخصص ماست!

رشد چشمگیر رنکینگ دانشگاه‌های مالزی 2022

اینجا رو کلیک کن

دوره‌های آموزشی هوش مصنوعی در مالزی

دوره های اموزشی هوش مصنوعی مالزی

تحصیل هوش مصنوعی در مالزی، محل خوبی برای شروع است؛ زیرا یک نمای کلی از تحقیقات و پیشرفت‌های هوش مصنوعی برایتان ارائه می‌دهد. همچنین می‌توانید با برنامه‌نویسی هوش مصنوعی، در فناوری‌های هوشمندی مانند: الگوریتم‌های جستجو، بازی‌ها و مشکلات منطقی، تجربه عملی داشته باشید. در دوره‌های آموزشی هوش مصنوعی در مالزی، با نمونه‌هایی از اختراعات این فناوری، مانند ماشین‌های خودران، سیستم‌های تشخیص چهره، پهپادهای نظامی و پردازنده‌های زبان طبیعی، آشنا می‌شوید.

دوره‌های علوم داده، رباتیک و هوش ماشینی نیز انتخاب مناسبی برای تحصیل هوش مصنوعی در مالزی است. در این رشته‌ها با اصول عملکرد ربات‌ها آشنا می‌شوید و نحوه‌ی نمایش روابط فضایی دوبعدی و سه بعدی، نحوه‌ی دستکاری بازوهای رباتیک و برنامه‌ریزی سیستم‌های ربات‌های هوشمند را از ابتدا تا پایان می‌آموزید.

با تحصیل هوش مصنوعی در مالزی، در دوره‌ یادگیری ماشینی با تکنیک‌های یادگیری بدون نظارت برای مدل‌سازی و تجزیه و تحلیل داده‌ها آشنا می‌شوید. خوشه‌بندی داده‌ها، بینایی رایانه، یادگیری تقویتی، حل مسئله، الگوریتم‌های یادگیری ماشین، تشخیص تصویر، داده‌کاوی، فاکتورسازی ماتریس، تشخیص گفتار و مدل‌های متوالی برای داده‌های وابسته، از جمله تکنیک‌هایی است که در این دوره بررسی می‌شود.

دوره‌های آموزشی حوزه هوش مصنوعی در مالزی:

دوره‌های آموزشی حوزه هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشینی شامل:

 • علوم کامپیوتر
 • پردازش زبان طبیعی
 • کد پایتون
 • ریاضیات
 • روان‌شناسی
 • علوم اعصاب
 • علوم داده
 • یادگیری ماشین
 • و بسیاری از رشته‌های دیگر می‌شود.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

تحصیل هوش مصنوعی در خارج از مالزی

تحصیل هوش مصنوعی در خارج از مالزی هم حال و هوای خودش را دارد. شما می‌توانید به جای صرف زمان طولانی برای تحصیل هوش مصنوعی در مقاطع تحصیلی مختلف، در دوره های آنلاین و کوتاه مدت تحصیل هوش مصنوعی در خارج از مالزی شرکت کنید و مدرک بگیرید. 

تحصیل هوش مصنوعی در خارج از مالزی زمان لازم
هوش مصنوعی (نورث وسترن | Kellogg دانشکده مدیریت) (کلاگ) ۲ ماه- ۴ تا ۶ ساعت در هفته
هوش مصنوعی استراتژی ها و کاربردهای کسب و کار (برکلی ExecEd) ۲ ماه- ۴ تا ۶ ساعت در هفته
گواهینامه هوش مصنوعی فراگیری ماشین توسط دانشگاه استنفورد (Coursera) ۵۵ ساعت
گواهی حرفه ای مهندسی هوش مصنوعی آی بی ام (Coursera)، (شرکت ماشین های بین المللی کسب و کار) ۳ ماه
گواهینامه هوش مصنوعی توسط دانشگاه کلمبیا (edX) دوره ۱۲ هفته- ۸ تا ۱۰ ساعت در هر هفته

لیست بهترین دانشگاه‌های جهان برای تحصیل هوش مصنوعی در خارج

فهرستی از بهترین دانشگاه‎‌های جهان که برای تحصیل در رشته‌ی هوش مصنوعی در سال 2023 بهترین هستند را به شما معرفی می‌کنیم: 

بهترین دانشگاه‎‌های جهان برای تحصیل در رشته هوش مصنوعی

1 دانشگاه هاروارد
2 دانشگاه استنفورد
3 دانشگاه آکسفورد
4 دانشگاه کمبریج
5 کالج دانشگاهی لندن
6 دانشگاه کارنگی ملون
7 دانشگاه دلاویر در نیوآرک
8 دانشگاه ادینبورگ انگلستان
9 دانشگاه صنعتی نانیانگ سنگاپور
10 موسسه فناوری ماساچوست یا دانشگاه MIT‌

جدیدترین کاربرد هوش مصنوعی در مقابله با کرونا (COVID-19)

درست زمانی که دنیا در مواجهه با شیوع بیماری (COVID-19) به آینده‌ی نامعلومی پیش می‌رفت، از جدیدترین کاربرد هوش مصنوعی در مراقبت‌های بهداشتی جهانی رونمایی شد!

این فناوری یک پلتفرم ردیابی تماس است که با استفاده از داده‌های مسافران پرواز، نقاط حساس نوظهور ویروس کرونا (COVID-19) را پیش‌بینی و به افرادی که در معرض ابتلا به این بیماری قرار گرفته‌اند اطلاع رسانی ‌می‌کند. این فناوری هوشمند در صورت تشخیص وضعیت قرمز برای جلوگیری از گسترش بیماری دستور قرنطینه ‌را نیز اعلام می‌کند!

جالب است بدانید که غول‌های فناوری مانند گوگل و اپل برای ایجاد یک پلتفرم ردیابی تماس که از سیستم‌های هوشمند مصنوعی از طریق API در گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود، متحد شده‌اند. این پلتفرم به کاربرانی که ثبت نام می‌کنند این امکان را می‌دهد تا نتایج آزمایشگاه خود را گزارش کنند. سپس سرویس‌های مکان‌یاب به پلتفرم اجازه می‌دهند با افرادی که ممکن است در مجاورت فرد آلوده باشند تماس بگیرد.

این تنها نمونه‌ای از کاربرد این فناوری بود! اکنون با چشمان بازتری می‌توانید برای تحصیل هوش مصنوعی در مالزی تصمیم بگیرید.

10 پیش‌بینی هوش مصنوعی در سال 2022:

1- انقلابی در هوش مصنوعی زبان رخ می‌دهد و استارت‌ آپ‌های بیشتری در حوزه پردازش زبان طبیعی (NLP) بودجه دریافت می‌کنند.

2- Datarobot ،Databricks ،Scale، همگی عمومی خواهند شد. (این سه شرکت جزو اولین برندگان بزرگ در اقتصاد مدرن هوش مصنوعی هستند.)

3- حداقل سه استارتاپ هوش مصنوعی آب‌ و هوایی تبدیل به تک شاخ خواهند شد.

4- ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی جدید برای ویدیو ساخته خواهد شد.

5- یک مدل NLP با بیش از 10 تریلیون پارامتر ساخته خواهد شد.

6- همکاری و سرمایه‌گذاری بین بازیگران آمریکایی و چینی در زمینه هوش مصنوعی متوقف می‌شود.

7- تورنتو خود را به عنوان مهم‌ترین مرکز هوش مصنوعی در جهان تثبیت خواهد کرد.

8- چندین پلت فرم ابر/داده بزرگ، ابتکارات جدید داده مصنوعی را اعلام خواهند کرد.

9- استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی رشد می‌کند و مجموعه گسترده‌ای از مسائل از جمله سوگیری هوش مصنوعی، منشأ داده، قابلیت توضیح مدل و قابلیت ممیزی مدل را در بر می‌گیرد.

10- یادگیری تقویتی در هوش مصنوعی به یک پارادایم مهم و تأثیرگذار تبدیل خواهد شد.

منبع: www.forbes.com

بدون تعارف!

در سالی که گذشت، همه‌ی ما از بسیاری جهات شگفت‌زده شدیم! دنیا در مواجهه با یک بیماری همه گیر، دچار یک رکود جهانی شد که بشریت را در موجی از ابهام فرو برد. با این حال، موارد امیدوار کننده‌ای هم بود! در طول این جریان، فناوری‌های نوظهوری مانند هوش مصنوعی، رباتیک، اینترنت اشیا، و واقعیت افزوده، از جمله فناوری‌هایی بودند که روی خوش زندگی را به ما نشان دادند؛ زندگی به سبک هوش مصنوعی! اکنون هوش مصنوعی به دنیا ثابت کرده است که با وجود بحران، این فناوری‌ می‌تواند جهان را متحول سازد. پس بدون تعارف اگر در خودتان می‌بینید که بتوانید گره از مشکلات بشر باز کنید به تحصیل هوش مصنوعی در مالزی فکر کنید!

تحصیل هوش مصنوعی در مالزی با مشاوره شریف

اختراعات هوش مصنوعی با سرعت تمام بازارهای جهانی را قبضه می‌کنند؛ پس اگر قصد دارید این فناوری را دست بگیرید، به تحصیل هوش مصنوعی در مالزی بیاندیشید. قطعاً این پیشنهاد سرگرم کننده و پولساز را رد نخواهید کرد!

مشاوره شریف؛ به عنوان بزرگترین بانک اطلاعاتی تحصیل و اقامت در مالزی، برترین دانشگاه‌های ارائه دهنده‌ی مهندسی هوش مصنوعی در مالزی را به شما معرفی و مقدمات ثبت‌نام، اخذ ویزای تحصیلی و هر آنچه برای تحصیل در مالزی نیاز دارید را فراهم می‌کند. کافی است به ما اعتماد کنید؛ مالزی تخصص ماست…

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *