تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم 2024

سطح بندی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم 2024

زمان مطالعه: < 1 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

به تازگی، سازمان امور دانش‌آموختگان اقدام به به‌روزرسانی و اعتباربخشی به دانشگاه‌های بین‌المللی کرده است، که این کار یکی از مهم‌ترین وظایف آن به شمار می‌رود. این فرآیند شامل ارزیابی دانشگاه‌های خارجی برای سال تحصیلی سپتامبر 2024 می‌شود، با تمرکز بر رشته‌های تحت نظارت وزارت علوم. در این بازبینی، دانشگاه‌های 147 کشور مورد بررسی قرار گرفته‌اند، که در مجموع شامل 2290 دانشگاه می‌شود. از این تعداد، 446 دانشگاه در رده الف (عالی)، 833 دانشگاه در رده ب (خوب) و 1011 دانشگاه در رده ج (متوسط) قرار گرفته‌اند. این اطلاعات در پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره در دسترس عموم قرار گرفته است.

همچنین، از تاریخ اول تیر 1398، مصادف با 22 ژوئن 2019، دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های خارجی فقط می‌توانند در دانشگاه‌های دسته الف و ب ثبت‌نام کنند. باید توجه داشت که مدارک صادره از دانشگاه‌های رده ج (متوسط)، در صورتی که پذیرش آن‌ها پس از این تاریخ باشد، تنها تا مقطع کارشناسی ارشد قابل ارزشیابی و بررسی خواهد بود.

در لیست جدید 2024، دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت علوم ایران در مالزی  نیز در سطوح مختلف بارگذاری شده‌اند.

جدیدترین اخبار تحصیلی در مالزی پلاس

شما می‌توانید با پیگیری اخبار مالزی پلاس، از جدیدترین اخبار تحصیلی مالزی مطلع شوید! ما پاسخگوی سؤالات شما در خصوص تحصیل، اقامت و ویزای کشور مالزی هستیم؛ فقط با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:http://www.grad.saorg.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *