تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
کالج زبان ژئومتیکا مالزی

کالج زبان ژئومتیکا مالزی

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

کالج زبان ژئومتیکا مالزی مرکز زبان انگلیسی است که در دانشگاه Geomatika واقع شده است. در این کالج زبان دوره های زبان انگلیسی مورد نیاز دانشجویان ارائه داده می شود. برای تسلط به زبان انگلیسی شرکت در دوره زبان کالج ژئومتیکا را در اولویت قرار دهید. 

مشاوره شریف، همراه شما برای یادگیری زبان انگلیسی در مالزی است. 

دلت می خواد زبان انگلیسی رو با شرایط ساده یاد بگیری؟

اینجا رو کلیک کنید

کالج زبان Geomatika مالزی

کالج زبان Geomatika مالزی

شما هم به این اصل معتقد هستید که یادگیری زبان، ذهن انسان را فعال و آماده مقابله با چالش ها می کند؟ از منظر علمی یادگیری زبان باعث فعالیت جریان های الکتریکی مغز و تحرک نورون ها شده که در نهایت منجر به پرورش مغز می شود. یادگیری زبان نوعی ورزش برای پویایی و فعالیت مغز است که انعطاف پذیری افراد در برقراری ارتباط با دیگران را نیز افزایش می دهد. 

کالج زبان ژئومتیکا یکی از مراکز آموزش زبان انگلیسی در مالزی که دانشجویانی که در حال تحصیل در مالزی هستند، می‌توانند برای پرورش و پویایی ذهن و کسب مدارک زبان در آن ثبت نام کنند. مراکز یادگیری زبان انگلیسی در کشور مالزی خیلی زیاد هستند، اما این که چرا ما کالج زبان UGM را به شما معرفی می کنیم دلیل دارد. 

دلیل اول این که کالج زبان ژئومتیکا یکی از کالج های دانشگاهی در مالزی است که فقط مختص دانشجویان همین مرکز علمی است. یعنی برای یادگیری زبان انگلیسی در این کالج باید پذیرش دانشگاه ژئومتیکا را داشته باشید. اگر شما هم جزو کسانی هستید که تازه پس از پذیرش دانشگاه متوجه عدم تسلط خودتان به زبان انگلیسی شده اید! نگران نباشید، چون کالج زبان ژئومتیکا مالزی فرصتی برای دانشجویانی است که یا مدرک زبان ندارند، یا سطح زبان انگلیسی شان چندان تعریفی ندارد. هر 2 دسته از دانشجویان پس از پذیرش دانشگاه فرصت دارند در کالج زبان ژئومتیکا ثبت نام کرده و مدرک آیلتس یا تافل شان را بگیرند و برای تحصیل در مالزی مجهز شوند. 

یادگیری زبان در کالج زبان ژئومتیکا

انسان های برجسته لزوماً آدم های پولدار یا باهوش نیستند، انسان های برتر کسانی هستند که از پتانسیل های ذهنی خود در موقعیت های مختلف استفاده بیشتری می کنند. یادگیری زبان انگلیسی، ظرفیت وپتانسیلی است که در وجود همه نهفته است! اما فقط انسان های هوشمند و برجسته هستند که از این ظرفیت فکری خود استفاده کرده و ذهن خود را به چالش می‌کشانند.   

شرکت در دوره زبان کالج ژئومتیکا مالزی راهی برای استفاده از بخش های نهفته ذهنی تان! برای آن که قدرت و هوش خود را افزایش دهید در یکی از این دوره های زبان کالج ژئومتیکا شرکت کنید. در مرکز زبان ژئومتیکا دوره های مختلفی برگزار می شود که شما بر حسب نیاز و سلیقه خود می‌توانید یکی را از بقیه سوا کرده و برای نشان دادن برتری خود در یادگیری زبان با پشتکار و علاقه آن را فرا بگیرید. 

در مرکز زبان ژئومتیکا که جزو بهترین کالج های زبان مالزی است، مهارت های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، تلفظ، گرامر و هر چیزی که برای تسلط کامل به زبان انگلیسی نیاز دارید را فرا می گیرید. 

دانشگاه ژئومتیکا مالزی

کلیک کنید

کالج زبان ژئومتیکا مالزی برای دانشجویان ملی و بین المللی

 

کالج زبان ژئومتیکا مالزی برای دانشجویان ملی و بین المللی

مرکز آمادگی زبان انگلیسی Geomatika با برگزاری کلاس های آمادگی برای دانشجویان بین المللی، شرایط لازم برای شرکت در کلاس های درس را فراهم می کند. در واقع اگر شما مدرک زبان نداشته باشید یا مهارت های انگلیسی تان برای برقراری ارتباط در دانشگاه کافی نباشید می‌توانید با شرکت در دوره های زبان استانداردهای لازم برای تحصیل در مالزی را فرا گرفته و برای شرکت در کلاس های دانشگاه آماده شوید.  

دانش‌جویان ملی هم می‌توانند با شرکت در دوره های زبان انگلیسی کالج زبان ژئومتیکا مهارت‌های ارتباطی، گرامری و نوشتن خود را بهبود داده و سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهند. 

دوره های زبان کالج ژئومتیکا مالزی

برای دریک بهتر جهان پیرامون و لذت بردن از تمام جنبه های زندگی در مالزی لازم است که با حداقل های زبان انگلیسی آشنا شوید. برنامه های کالج زبان ژئومتیکا مالزی از این قرار است:

  • برنامه زبان انگلیسی عمومی
  • دوره آمادگی آیلتس
  • برنامه زبان انگلیسی پیش دانشگاهی
  • گواهی مهارت زبان انگلیسی – ابتدایی
  • گواهی مهارت زبان انگلیسی – متوسط
  • گواهی مهارت در زبان انگلیسی – پیشرفته

دوره زبان انگلیسی در مالزی

کلیک کنید

چگونگی شرکت در دوره های زبان 

برای آن که هوش کلامی و غیرکلامی خود را در یادگیری زبان انگلیسی افزایش دهید و انعطاف پذیری ذهنی خود را بیشتر کنید شرکت در دوره های زبان کالج ژئومتیکا مالزی را هر چه زودتر شروع کنید. مراحل پذیرش برای دانشجویان بین المللی از این قرار است:

مرحله 1: برنامه خود را انتخاب کنید
مرحله 2: درخواست خود را اعلام کنید
مرحله 3: پذیرش و ثبت پیشنهاد
مرحله 4: درخواست ویزا و الزامات
مرحله 5: ورود به دانشگاه و شروع یادگیری زبان انگلیسی در مالزی

اخذ ویزای مالزی برای شرکت در دوره زبان UGM

اخذ ویزای مالزی برای شرکت در دوره زبان UGM

برای ورود به مالزی یا هر کشور خارجی دیگر باید ویزا بگیرید. ویزای مالزی هم فرآیند خاص خودش را دارد. البته قبل از سفر به مالزی باید هدف تان را مشخص کنید تا بتوانید ویزای مورد نظر خود را بگیرید. 

برای گشت و گذار و تفریح در مالزی نیاز به ویزای توریستی با اعتبار ۱۴ روزه دارید.

ویزای سوشال مالزی با تاریخ اعتبار دوماهه برای کسانی است که قصد اقامت طولانی تر از ۱۴ روز در مالزی را دارند.

ویزای تحصیلی که بهترین نوع ویزای مالزی است برای دانش آموزان و دانشجویانی است که تحصیل در مدارس و دبیرستان های مالزی را آغاز کرده اند. 

اقامت طولانی و ۵ ساله در مالزی نیازمند اخذ ویزای MM2H با اعتبار ۵ ساله و قابل تمدید است. 

اخذ ویزای تحصیلی مالزی با مشاوره شریف

مشاوره شریف، تنها تیم تخصصی در ارائه‌ی خدمات اخذ ویزای مالزی برای تحصیل در دانشگاه ها، مدارس و کالج های زبان مالزی  است. ما با اعتبار و پشتوانه‌ی دو دهه تجربه فعالیت در مالزی مجری و حامی شما در مالزی خواهیم بود. برای انجام هر کدام از این کارهای زیر می‌توانید با کارشناسان مشاوره شریف در تماس باشید: 

  • اخذ ویزای توریستی مالزی
  • اخذ ویزای سوشال مالزی
  • پذیرش بهترین دانشگاه های مالزی و اقدامات لازم برای تهیه ویزای تحصیلی مالزی
  • تهیه ویزای فوری مالزی در مدت 48 ساعت

 

رویای زندگی در مالزی را دارید؟

با مشاره شریف در ارتباط باشید.

برای تماس کلیک کنید۲۲۸۴0140 – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *