تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
mypvip - ویزای پریمیوم مالزی

برنامه ویزای پریمیوم مالزی (PVIP)

زمان مطالعه: 4 دقیقه
4.5/5 - (2 امتیاز)

برنامه ویزای پریمیوم مالزی (PVIP)! نوعی ویزای سرمایه گذاری است که به سرمایه گذاران، کارآفرینان و استعدادهای درخشان خارجی امکان زندگی، کار و تحصیل تا 20 سال در مالزی را می‌دهد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که اقامت بلند مدت مالزی را می‌خواهید؛ با ما همراه شوید تا بهترین پیشنهاد مشاوره شریف را دریافت کنید.

تماس با مشاوره شریف

اینجا رو کلیک کن

معرفی برنامه mypvip

mypvip ویزای پرمیوم مالزی

روزهای اول سپتامبر 2022 بود. پس از دوران کرونا و رکود مهاجرت و گردشگری، دولت مالزی ویزای جدیدی جهت ترغیب خارجی‌ها برای اخذ اقامت مالزی طرح ریزی کرد.

برنامه ویزای حق بیمه (PVIP) یک پیشنهاد پرفکت و رد نشدنی برای سرمایه گذاری در مالزی و اقامت در این کشور بود. زندگی در مالزی برای یک دوره 20 ساله با امکان تمدید برای 20 سال دیگر! چیزی شبیه طرح‌های ویزای طلایی موجود در تایلند، سنگاپور و پرتغال. در این طرح افراد مرفه از کشورهایی که روابط دیپلماتیک خوبی با مالزی دارند، می‌توانند برای دریافت این ویزا با داشتن شرایط لازم به مدت 20 سال در مالزی زندگی کنند بدون آن که دغدغه تمدید ویزا و خروج از مالزی را داشته باشند.

میدونی بهتر از ویزای پریمیوم چیه؟

اینجا رو کلیک کن

هدف دولت مالزی از صدور ویزای PVIP مالزی

راستش را بخواهید برنامه «اقامت از طریق سرمایه‌گذاری» که در نوع خود اولین است؛ راهکاری برای پیشبرد و رشد اقتصادی مالزی بود. 

این ویزا برای برای جلب سرمایه‌گذاران خارجی و به ویژه کسانی است که قصد کار کردن در این کشور را دارند. با داشتن ویزای پرمیوم مالزی یک تیر و چند نشان می‌زنید. می‌توانید به مدت طولانی در مالزی اقامت کنید؛ از فرصت‌های شغلی در این کشور بهره‌مند شوید و در کشوری با اقتصاد پیشرفته و رو به رشد سرمایه گذاری کنید.

با داشتن این ویزا، دیگر نیازی به نگرانی درباره مسائل مهاجرتی نیست و شما می‌توانید به راحتی بر روی توسعه کاری خود تمرکز کنید. اگر به دنبال فرصت‌های جدید برای تجارت یا کار در یک کشور پویا و در حال رشد هستید، ویزای کار 20 ساله مالزی می‌تواند برای شما گزینه‌ای ایده‌آل باشد. با ما همراه باشید تا در مورد این ویزای استثنایی و فرصت‌هایی که برای شما فراهم می‌کند، بیشتر بدانید.

همه چیز درباره ویزای پریمیوم مالزی
سن متقاضی بدون شرط سنی
اثبات درآمد خارجی RM40,000 (ماهانه) یا RM480,000 (سالانه)
اثبات دارایی نقدی نیازی نیست
سرمایه گذاری ثابت 1 میلیون رینگیت
سرمایه گذاری در املاک مطابق با الزامات دولت ایالتی در مورد حداقل قیمت خرید خارجی
اعتبار ویزا 20 سال و قابل تمدید تا 20 سال دیگر
حداقل زمان اقامت برای اخذ ویزا بدون هیچ محدودیتی
اجازه کار و تحصیل دارد
امکان اخذ ویزای همراه دارد

مزایای ویزای طلایی مالزی (PVIP)

ویزای طلایی مالزی یا پرمیوم یکی از بهترین انواع ویزاها است که آنچه همه خوبان دارند را یکجا دارد. این مزایا را بخوانید تا شما هم با ما هم عقیده شوید:

 • بدون محدودیت سنی
 • استفاده از امکانات و تسهیلات ویزای چندگانه (MEV) مالزی تا 20 سال
 • اجازه کار و اشتعال در فعالیت های تجاری قانونی مطابق با قوانین 
 • اجازه تحصیل
 • اجازه خرید ملک و مستغلات برای اهداف تجاری، مسکونی یا صنعتی
 • انجام سرمایه گذاری های فعال در زمینه های مجاز 
 • دارندگان این ویزا می توانند همسر، فرزندان و والدین خود را نیز به همراه خود به مالزی ببرند.
 • عدم محدودیت در مدت زمان حضور و یا عدم حضور در کشور مالزی 

اقامت مالزی خانه دوم (MM2H)

اینجا رو کلیک کن

شرایط لازم برای درخواست ویزای PVIP

برای درخواست ویزای اقامت پریمیوم مالزی (PVIP) باید حداقل شرایط مالی را داشته باشید. این معیارها طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که متقاضیان از حداقل ثبات مالی لازم برای اقامت طولانی در کشور مالزی برخوردار هستند. افرادی که برای ویزای PVIP درخواست می دهند باید حداقل موارد زیر را داشته باشند:

 • ارائه صورت حساب بانکی 3 ماه گذشته که مدرکی دال بر داشتن درآمد ماهانه حداقل 40,000 رینگیت یا درآمد سالانه حداقل 480,000 رینگیت در خارج از مالزی باشد.
 • افتتاح یک حساب سپرده ثابت 1,000,000 رینگیت در یکی از بانک‌های معتبر مالزی بدون امکان برداشت از اصل سرمایه (برداشت 50% با شرایط خاص امکان پذیر است.)
 • پرداخت هزینه مشارکت (200,000 رینگیت برای متقاضی و 100,000 رینگت به ازای هر نفر همراه)

توجه: برداشت 50% از سپرده ثابت پس از یک سال فقط به منظور خرید ملک، موارد پزشکی و تحصیل مجاز است. این دریافت مشروط به ارائه توصیه نامه از اداره مهاجرت مالزی است. 

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

مدارک مورد نیاز ویزای pvip مالزی

مدارک مورد نیاز ویزای پریمیوم مالزی PVIP

هنگام درخواست برای این ویزا، ارائه مدارک لازم برای پشتیبانی از درخواست و اثبات واجد شرایط بودن ضروری است. در ادامه به جزئیات اسناد خاص مورد نیاز و روش‌های اطمینان از ارسال صحیح آنها می‌پردازیم.

 • یک کپی برابر اصل از همه صفحات گذرنامه با مهر وزارت امور خارجه 
 • ترجمه  سند ازدواج (برای همسر قانونی) و ترجمه آن به زبان انگلیسی با تایید وزارت امور خارجه 
 • ترجمه شناسنامه فرزندان  ترجمه آن به زبان انگلیسی با تایید وزارت امور خارجه 
 • سایر اسناد و مدارک درخواست شده
فرایند درخواست این ویزا هیچ محدودیت سنی ندارد و امکان ثبت درخواست برای هر رده سنی وجود دارد. 

شرایط اخذ ویزای همراه برای دارندگان PVIP

با دریافت این ویزا، می‌توانید خانواده خودتان را هم به مالزی ببرید. ویزای همراه برای همسر، والدین و فرزندان زیر 21 سال است. توجه داشته باشید که درخواست ویزای همراه به شرطی مجاز است که متقاضی ظرف مدت 6 ماه از دریافت ویزا برای خانواده و وابستگانش اقدام کند. افراد مجاز خانواده که می توانید برایشان ویزای همراه درخواست کنید: 

 • همسر قانونی
 • فرزندان زیر 21 سال 
 • فرزندان معلول فارغ از شرایط سنی (با نامه تایید از پزشک متخصص)
 • والدین و والدین همسر متقاضی اصلی

هزینه های ویزای پرمیوم و شرایط پرداخت

هزینه ویزای مالزی pvip

هزینه های مختلف مربوط به ویزای PVIP مالزی شامل موارد مختلفی است. این هزینه‌ها را می‌توان به هزینه‌های مشارکت، صدور ویزا و اوراق قرضه طبقه بندی کرد.

چه متقاضی اصلی باشید و چه قصد درخواست ویزای همراه برای افراد تحت تکفل خود را داشته باشید، باید برای تعهدات مالی این ویزا آماده باشید. از کارمزدها و تفاوت نرخ پرداخت بر اساس کشور محل زندگی نیز عافل نشوید. 

مورد پرداختی

مبلغ قابل پرداخت (رینگت)

هزینه مشارکت (متقاضی اصلی)

200,000

هزینه مشارکت (افراد همراه)

100,000

هزینه سالیانه مهر ویزا

2,000 در هر سال

هزینه ویزا

بر اساس قوانین و نرخ پرداخت کشور

وثیقه امنیتی

بر اساس قوانین و نرخ پرداخت کشور

پاسخ به سؤالات شما

1- چطور درخواست ویزای pvip مالزی بدهیم؟

از آنجا که درخواست های صدور ویزای PVIP باید تنها از طریق نمایندگان مجاز PVIP و در اداره مهاجرت مالزی انجام شود. برای اخذ ویزا و نحوه ارسال مدارک با کارشناسان مشاوره شریف تماس بگیرید.

2- شرایط لغو اقامت پریمیوم مالزی چیست؟

لغو ویزای پرمیوم مالزی را می‌توان به صورت دستی در پیشخوان های PVIP انجام داد. همچنین، متقاضیانی که خارج از کشور هستند می توانند از طریق نزدیکترین سفارت مالزی در کشورشان درخواست دهند. این درخواست ها باید توسط نمایندگان مجاز PVIP ارسال شوند.

اخذ اقامت مالزی با شریف اِستادی

با توجه به پیچیده بودن پروسه اخذ ویزای پریمیوم مالزی و بالا بودن هزینه‌های آن، از این برنامه اقامتی خیلی استقبال نشد؛ طوریکه شاید دولت مالزی تصمیم بگیرد این برنامه را کنار بگذارد! از طرفی با بهتر شدن شرایط برنامه خانه دوم مالزی، ویزای mm2h گزینه بهتری برای اقامت بلند مدت مالزی محسوب می‌شود. جهت اطلاع از شرایط و هزینه های mm2h با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:

https://insightplus.bakermckenzie.com/bm/tax/malaysia-malaysian-premium-visa-programme-pvip

https://mypvip.com/en/about-pvi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *