تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
امكانات رفاهی آموزشی دانشگاه MMU

امكانات رفاهی آموزشی دانشگاه MMU

5/5 - (24 امتیاز)

دانشگاه MMUسطح وسیع تسهیلات در دانشگاه ام ام یو MMU

از آنجا که به کار بردن نیروهای اجرایی در ایجاد محیط سودمند برای یادگیری مهم است، دانشگاه MMU حوزه‌های مدیریتی، مشاوره‌ای و پشتیبانی را برای تمام دانشجویان در سطح وسیعی توسعه داده است.
همچنین دانشجویان نیز باید بسیار سریع و موثر با محیط جدید هماهنگی یابند تا بتوانند از تسهیلات پشتیبانی بهره‌مند شوند.
گفتنی است؛ دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU دارای امکاناتی نظیر:
**   خوابگاه
**   کتابخانه
**   تسهیلات ورزشی
**   مشاوره
**   کلینیک
**   یک دستگاه خودپرداز (ATM‌)
**   بازارچه کوچک
**   سالن ناهارخوری و… می‌باشد.

وجود کتابخانه‌‌هایی جامع در هر محوطه دانشگاهی ام ام یو MMU

از جمله امکانات رفاهی آموزشی دانشگاه MMU وجود 2 کتابخانه است.
می‌توان اذعان کرد؛ این دانشگاه در هر محوطه‌ی دانشگاهی از یک کتابخانه برخوردار می‌باشد.

هر کتابخانه این دانشگاه شامل منابعی جامع از مباحث درسی وابسته بوده و نیز در راستای به‌روز نمودن اطلاعات دانشجویان، مجموعه عظیمی از کتاب‌های علمی کمکی، مجلات و ژورنال‌های تخصصی را به آنان معرفی می‌کند.

پر واضح است؛ کتابخانه تنها مختص به کتاب و ژورنال نبوده لذا ذخیره‌ی اطلاعات کتابخانه دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU  روزانه در حال افزایش است.

در این کتابخانه، اطلاعات الکترونیکی شامل:
  پایگاه داده‌های الکترونیکی
*   لوح‌های فشرده
*   مالتی مدیا
*   نوارهای ویدیویی و ….  برای دانشجویان قابل دسترس است.
همچنین دانشجویان دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU  با استفاده از کتابخانه‌های شبکه‌ای می‌توانند به تمام پایگاه داده‌های online و شبکه دانشگاه OPAC دست یابند.

تضمین سلامت دانشجو در دانشگاه ام ام یو MMU

ناگفته نماند از دیگر امکانات دانشگاه مالتی مدیا مدیریت مراقبت‌های سلامتی است.
این دانشگاه به دانشجو تضمین می‌دهد تا در هر فوریت پزشکی و یا حتی بیماری‌های کوچک از لحاظ مالی آمادگی لازم را دارد.
دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU بیمه Hong Leong را به عنوان یک ضامن سرویس‌دهنده با حداقل کارمزد حدود ۲۲۳ رینگت با پوشش‌دهی در تصادفات، امراض سرپایی، بستری شدن در بیمارستان به صورت ۲۴ ساعته در هر نقطه‌ی جغرافیایی انتخاب کرده است.

لازم به ذکر است؛ یک کلینیک خانگی نیز که به صورت روزانه در هر محوطه دانشگاهی باز است در اختیار دانشجویان قرار دارد.

امکان جابجایی دانشجویان به هر نقطه مالزی از دانشگاه ام ام یو MMU

خاطرنشان می‌شود؛ دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU همواره 2 وسیله نقلیه و ۴ اتوبوس با گنجایش ۴۰ سرنشین در هر 2 محوطه دانشگاهی دارد.
امور دانشجویان و حوزه ورزشی این دانشگاه همچنین تسهیلات ویژه حمل و نقل را برای دانشجویان در خارج از محوطه دانشگاهی نیز فراهم کرده است.

اتوبوس‌های عمومی هم در Cyberjaya موجود است تا دانشجویان به راحتی بتوانند به کوالالامپور، Puchong، Serdang، SriKembangan و یا Putrajaya بروند.

ناگفته نماند؛ در Melaka نیز اتوبوس‌هایی وجود دارد که دانشجویان با استفاده از آن به راحتی می‌توانند بهBandar Melaja تردد کنند.

دانشگاه MMu

در دانشگاه (ام ام یو) MMU امنیت و آرامش واقعی را تجربه کنید

از آنجا که خوابگاه دانشجویی مشخص‌ترین جایی است که تمام دانشجویان به آن توجه می‌کنند، لذا دانشگاه (ام ام یو) MMU خوابگاه‌هایی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد که در آن احساس راحتی، آرامش و امنیت کنند.

دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU هم در محوطه دانشگاهی و هم خارج از آن، خوابگاه دانشجویی داشته و دانشجویان می‌توانند در آپارتمان‌های نزدیک هر 2 محوطه دانشگاهی در Cyberjaya و Melaka اقامت داشته باشند.

یادآور می‌شود؛ دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU به دلیل تعداد محدود خوابگاه‌های داخل دانشگاه، آپارتمان‌هایی نیز در نزدیکی هر 2 مجتمع دانشگاهی ملاکا و سایبرجایا برای دانشجویان اختصاص داده است.

شایان ذکر است؛ هزینه‌ی کرایه یک اتاق ۲ تا ۳ نفره در محوطه دانشگاهی ماهانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ رینگت و در خارج از دانشگاه هر اتاق برای یک نفر ۳۰۰ تا ۵۰۰ رینگت و یک آپارتمان سه خوابه ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ رینگت می‌باشد.

واحد مشاوره دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU  نیز یکی دیگر از تسهیلات برای دانشجویان است.
این واحد در راستای سازماندهی و تکمیل فعالیت‌هایی برای ترغیب رشد مهارت عمومی، تعالی درک و نگرش دانشجویان ایجاد شده است.

خاطرنشان می‌شود؛ واحد مشاوره دانشگاه MMU  نه تنها به دانشجویان بلکه به کارمندان و خانواده‌ها نیز در زمینه حرفه‌ای و اخلاقی مشاوره می‌دهد.

ناگفته نماند؛ دانشگاه پیگیر پیشرفت دانشجو در زمینه ذهنی و روحی نیز بوده و برنامه‌های پیشرفت دانشجو را تا انتها از طریق کمپ‌های مدیریتی و خدمات اجتماعی با کمک سمینارها و کنفرانس‌ها سازماندهی می‌کند.

 پیشرفت فارغ‌التحصیلان، بزرگترین دغدغه دانشگاه (ام ام یو) MMU

واحد مشاوره دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU  همچنین برای دانشجویانی که برای شغل و یا خط مشی کاری خود به دنبال مشاوره هستند، برنامه‌هایی مانند: دوره انترنی، طرح‌های HRDC و… دارد.

لازم به ذکر است؛ این واحد تاکنون بارها مشاوره‌هایی در موارد شغلی، مصاحبه‌ها، رزومه‌ها و مصاحبه‌های کارگاهی و از این قبیل نیز داشته است.

دانشگاه MMu

بزرگترین دغدغه دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU کیفیت و پیشرفت فارغ‌التحصیلان است.
در همین راستا در این دانشگاه از فعالیت‌های ورزشی تا رزمی و از فرهنگی تا فکری برای دانشجویان فراهم شده است.
دلیل تمرکز دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU بر موارد یاد شده؛ اطمینان دانشجو بوده که با شرکت در این فعالیت‌ها به یک پیشرفت متوازی از فعالیت‌های ذهنی، روحی و بدنی دست یابد.

دانشگاه مالتی مدیا (یکی از برترین دانشگاه‌های مالزی)تلاش دارد محیطی را فراهم کند تا دانشجو خود، برنامه‌ها را مدیریت و سازماندهی کرده و تجربیات لازم را کسب نموده و مدیریت در برنامه‌هایی مانند: ارتباطات، پژوهش، آئین نوشتاری، سخنوری در جمع، مهارت بازاریابی و…. را فرا گیرد.

امکانات دانشگاه MMU

گفتنی است؛ دانشجویان با ثبت‌نام در دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU به طور خودکار در بسیاری از باشگاه‌ها و انجمن‌ها برای پیشرفت شخصی، اوقات فراغت و سرگرمی عضویت می‌یابند.

دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU همچنیـن دانشجویان خود را ترغیــب می‌کند تا در مکان‌های ورزشی مانند: سالن بدمینتون، سالن Sepak-Takraw، ژیمناستیک و استادیوم‌های کوچک در دسترس، فعالیت داشته باشند.

در پایان یادآور می‌شود؛ هدف دانشگاه مالتی مدیا (ام ام یو) MMU داشتن یک زندگی دانشجویی متعادل برای دانشجو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *