تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
دانشگاه های مالزی

دانشگاه MMU

چرا دانشگاه MMU مالزی؟ آموزش‌های در سطح جهانی، دستیابی به آخرین دستاوردهای IT و صنعت مالتی مدیا و تحصیل در دانشگاهی همتراز با موفقیت‌های دانشگاه Silicon Valley آمریکا، همان سکوی پرتابی است که برای پیشرفت در زمینه‌ی مالتی مدیا به آن نیاز خواهید داشت. در این مقاله بیشتر با دانشگاه MMU مالزی آشنا خواهید شد.

4.8/5 - (230 امتیاز)

دانشگاه MMU یک مرکز آموزش عالی خصوصی در مالزی است که به پرورش متخصصان IT و مالتی مدیا می پردازد. اخذ پذیرش تضمینی در دانشگاه فوق برای علاقه مندان به تحصیل در مالزی، تنها از طریق پل ارتباطی مشاوره شریف امکان پذیر است.

اهداف دانشگاه MMU           

                                                                      

 • پرورش فارغ‌التحصیلانی که با آخرین دستاوردهای IT و صنعت مالتی مدیا آشنا باشند.
 • پرورش متخصصانی که توانایی تطبیق با نوآوری‌های جدید را دارند.
 • پرورش فارغ‌التحصیلانی که بتوانند در هزاره‌‌ی جدید شرکت و آن را رهبری نمایند.

تأسیس دانشگاه MMU در مالزی

دانشگاه مالتی مدیا MMU در سال ۱۹۹۶ در مالزی تأسیس شد و تاکنون روند تکاملی خود را به‌عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های خصوصی همتراز با سطوح جهانی به خوبی طی کرده است.

در خصوص بخش اداری مؤسسات دانشگاه مالتی مدیا MMU نیز باید گفت؛ این بخش در ۹ جولای ۱۹۹۹ توسط نخست وزیر سابق مالزی؛ دکتر ماهاتیر محمد افتتاح شد.

دانشگاه (ام ام یو) MMU صرفاً در رشته‌های علوم و مهندسی کامپیوتر،ICT و Multimedia، مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

MMU؛ دانشگاهی خصوصی در سطح جهانی

به پیشرفت در زمینه‌ی مالتی مدیا علاقه‌مند هستید؟ شاید قصد دارید یک انیمیشن ساز حرفه‌ای شوید! فرقی نمی کند در کدام رشته‌ی تخصصی دانشگاه MMU تحصیل کنید؛ آنچه مسلم است آموزش‌های در سطح جهانی را نمی‌توان در هر دانشگاهی کسب کرد. آموزش‌هایی که باعث پیشرفتی چشمگیر در تکنولوژی اطلاعات و مالتی مدیا شده است.

لازم به ذکر است؛ در آغاز تصویب طرح دانشگاه‌های خصوصی توسط دولت مالزی، دانشگاه مالتی مدیا MMU نقش مهمی را در فراهم آوردن آموزش‌هایی در سطح جهانی داشته است.

آموزش‌های یاد شده در زمینه‌های:

 • مخابرات
 • مالتی مدیا
 • کامپیوتر
 • مدیریت
 • هنرهای دیجیتال
 • انیمیشن
 • فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزار است.

دانشگاه MMU مالزی، الگویی برای پیشرفت

هم اکنون دانشگاه MMU مالزی، الگویی برای پیشرفت MSC (Multimedia Super Corridor) است که می‌توان آن را هم‌تراز موفقیت‌های Silicon Valley در آمریکا به شمار آورد.

دانشگاه مالتی مدیا در مالزی به طور استراتژیک به عنوان مکانی برای تصرف و جذب تکنولوژی از صنایع خارجی، انتقال و تبدیل آن به سرمایه‌ی بومی و ایجاد فناوری جدید می‌باشد.

خاطرنشان می‌شود؛ تاکنون نوآوری‌ها و ابداعات در دانشگاه مالتی مدیا(یکی از برترین دانشگاه‌های مالزی) سود بسیاری را برای دولت مالزی به همراه داشته است.

 

T012220070739

یک دیدگاه

 1. این دانشگاه بورسیه میکنه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *