تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
دوشنبه ,۲۹ دی ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) Nottingham صرفاً در مقاطع کاردانی، کارشناسی و كارشناسي ارشد مورد تایید و در مقطع دكترا (با شرایط)، مورد تائيد وزارت علوم تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران مي‌باشد.

 تحصیل در دانشگاهی انگلیسی با دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سال 2000 میلادی شعبه مالزی خود را افتتاح کرد.
اقدام یاد شده، با پیروی از استراتژی دانشگاه ناتینگهام که تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی بود صورت پذیرفته است.
مجتمع دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM اولین شعبه نمایندگی دانشگاه‌های انگلیسی در خارج از انگلستان است.
گفتنی است؛ به دلیل این نوآوری، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM موفق به کسب جایزه معتبر خلاقیت و موفقیت بین‌المللی از سوی ملکه انگلیس شده که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM انگلستان در مالزی، تجربه‌ی تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی با همان کیفیت و زندگی در یک محیط آسیایی را عرضه می‌نماید.
لازم به ذکر است؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی رشته‌های:
***  روان‌شناسی کاربردی
***  بیوتکنولوژی
***  بازرگانی و مدیریت
***  علوم کامپیوتر
***  فن‌آوری اطلاعات
***   آموزش
***  مهندسی
***  حقوق
***  و داروسازی را به علاقمندان ارائه می‌کند.

 مدرک فارغ‌التحصیلی از دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مالزی = شغل مناسب 

دانشگاه‌ ناتینگهام در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

خاطرنشان می‌شود؛ تمام رشته‌های ارائه شده در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی، در حقیقت رشته‌هایی هستند که در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در انگلستان ارائه می‌شود.
برخورداری از کیفیت مثال زدنی آموزش در شعبه مالزی دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM از ویژگی‌های برجسته این دانشگاه است.
ناگفته نماند؛ مدارک صادره توسط دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی دارای اعتباری عالی در سطح بسیار بالایی در دنیا می‌باشد.
لازم به ذکر است؛ مدارک دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده توسط دانشگاه مادر در انگلستان ندارد.
در پایان بد نیست بدانید؛ دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی از  دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی به دلیل اعتبار بالای مدرک این دانشگاه می‌توانند به راحتی مسئله اشتغال خود را مرتفع نمایند.

ساختار آموزشی دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM انتخاب اصلی دانشجویان بین‌المللی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان و در زمره 70 دانشگاه برتر جهان طبقه‌بندی می‌شود.
این دانشگاه، با به کارگیری شیوه‌های نوین و کاملا ابداعی آموزشی و با پیشروی در تحقیقات به عمل آمده در جهان توانسته دانشجویانی نمونه و کارآمد را به جامعه تحویل دهد.
گفتنی است؛ کادر آموزشی متشكل از 150 ملیت متفاوت، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM را به دانشگاه کاملا جهانی تبدیل کرده است.
همچنین خاطرنشان می‌شود؛ این دانشگاه اجازه تاسیس شعب مختلف در کشورهایی مانند: بریتانیا، چین و مالزی را از آن خود كرده است.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در طی سالهای گذشته موفق به اخذ جوایز مختلفی شده است.
از جمله جوایز کسب شده توسط دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM می‌توان به :
***  اخذ جایزه نوبل در سال 2003 در تحقیقات صورت گرفته و در شیوه‌های آموزشی
***  اخذ جایزه Queen’s Award for Enterprise در سال 2006 و 2007
***  و اخذ جوایز مختلف به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌ها در رنکینگ جهانی اروپا در سال 2006 اشاره نمود.

ناگفته نماند؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM خیلی سریع جایگاه خود را در بین 10 دانشگاه برتر اروپا اثبات نمود.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از پر طرفدارترین دانشگاه‌ها و یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان بین‌المللی است.
یادآور می‌شود؛ از آنجا كه دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM به فعاليت‌هاي جانبي دانشجويان بسيار بها مي‌دهد، می‌توان دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM را جزء 10 دانشگاه برتر در رشته‌های مختلف ورزشی دانست.
همچنین؛ طی 9 سال اخیر با ارتقاء امکانات و تسهیلات آموزشی، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM توانسته به یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های جهان تبدیل شود.
گفتنی است؛ شعبه دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در کوالالامپور نیز تمامی امکانات و تسهیلات آموزشی دانشگاه اصلی را دارا می‌باشد.
شعبه یاد شده؛ فرصت‌های مناسبی را در اختیار دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر هستند، فراهم آورده است.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان در مقطع کارشناسی است.
این دانشگاه با فراهم آوردن امکانات رفاهی و تسهیلات آموزشی و نیز تعلیمات فشرده و برنامه‌ریزی شده، دانشجویان بین‌المللی بی‌شماری را به خود جذب می‌نماید.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از پایه‌های اصلی آموزش در اروپا

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سال 1881 در ابتدا، با هدف تاسيس دانشگاهی اجتماعی ایجاد شد.
گفتنی است؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پايه‌گذار مقطع پيش‌دانشگاهي Foundation در مالزي محسوب مي‌شود.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با دریافت مبلغی خیلی کمتر از مبالغ مرسوم، دانشجویان را به خود جذب کرد و با شیوه مدرنی که ارائه داد، توانست افرادی مفید و كارآمد به جامعه تحویل دهد.
لازم به ذکر است؛ در سالهای اولیه بعد از جنگ جهانی، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM رشد کرده و به یکی از پایه‌های اصلی تعلیم و آموزش در اروپا تبدیل شد.
دانشگاه NOTTINGHAM(یکی از با کیفیت ترین دانشگاه های مالزی) با ایجاد تسهيلات آموزشی و امکانات رفاهی برای دانشجویان و ایجاد ساختمان‌های متعدد برای آموزش توانست تا حد زیادی موجودیت خود را به اثبات برساند.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با در نطر گرفتن شیوه‌های آموزشی نوین و نیز برنامه‌ریزی آموزشی دقیق و خاص خود، شیوه نوینی از آموزش را راه‌اندازی کرد.
ناگفته نماند؛ در سال 1984 کالج (ناتینگهام) NOTTINGHAM به رسمیت شناخته شد و توانست نام دانشگاه را از آن خود نماید.
پس از کسب این نام، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مراتب رشد خود را ادامه داد و توانست دانشکده‌های مختلف در زمینه‌های مختلف را ایجاد نموده و دانشجویان زیادی را تعلیم دهد.
از این دانشكده‌ها می‌توان به دانشکده پزشکی، پرستاری و مامائی اشاره کرد که در اوایل سال 1970 ایجاد شد.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پایان سال 1999 نیز توانست مجوز احداث شعب دیگر خود را در کشورهای مختلف کسب نماید.

نقش موثر فارغ‌التحصیلان دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در پیشرفت مالزی

جالب است بدانید؛ در حدود چندین هزار تن از دانشجویان مالایی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM تحصیل می‌کنند.
به طور کلی از سال 1948 که دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پایه‌گذاری شد، 750 دانشجوی مالایی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM درخواست پذیرش دادند.
گفتنی است؛ این شعبه جدید، با پیروی از برنامه‌های آموزشی شعبه اصلی خود و با به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی به روش تحقیق، توانسته تغییری جدید در نحوه آموزش و یادگیری ایجاد نماید.
نباید فراموش کرد؛ در مجموع افراد برجسته‌ای که تاثیر به‌سزایی در پیشرفت مالزی داشته‌اند از دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM فارغ‌التحصیل شده‌اند.
خاطرنشان می‌شود؛ با وجود اینکه دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سالهای اخیر توانسته اعتبار کافی برای خود کسب نماید اما هیچ‌گاه دست از فعالیت و رشد خود بر نمی‌دارد.
دانشگاه ناتینگهام  در راستای ارتقاء بیشتر، حوزه‌ای را با نام Nottingham Edge (حوزه پیشرفت) ایجاد نموده تا همواره نقاط قوت و ضعف خود را یافته و روش‌های نوین آموزشی را با توجه به استعداد دانشجویان در نظر بگیرد.
لازم به ذکر است؛ دانشگاه NOTTINGHAM با استخدام کارمندان و اساتید برتر و نمونه و با در نظر گرفتن بهترین تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی، دانشجویان را به یادگیری تشویق کرده و آنان را به سمت ایجاد روش‌های جدید برای فهم بهتر راهنمایی می‌نماید.

ناگفته نماند؛ دانشگاه ناتینگهام هر ساله روش‌های موفق‌تری را ایجاد می‌نماید تا به هدف اصلی خود، که همانا رسیدن به صدر دانشگاه‌های اروپایی است، نائل شود.

وجود استانداردهای تحصیلی جهانی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM

در ادامه لازم به ذکر است؛ تحقیقات دانشگاهی دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM بر پايه تلاش‌هاي نيروهاي انساني، پيشرفت و اعتبار برنامه‌ريزي مي‌شود تا بتواند به يكي از بهترين و مجهزترين دانشگاه‌هاي تحقيقاتي دنيا مبدل شود.
دانشگاه NOTTINGHAM با تجهيز كردن خود به بهترين امكانات، سطح آموزشي را تا سطح بالايي ارتقاء داده و روز به روز به هدف اصلي خود يعني تبديل شدن به دانشگاه تحقيقاني نزديك‌تر مي‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ يكي مهمترين دلايل جذب دانشجويان بين‌المللي به دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM كيفيت آموزشي و مهارت اساتيدي است كه با دقت فراوان و با توجه به استانداردهاي دانشگاه‌هاي اروپايي انتخاب مي‌شوند.
در این دانشگاه، تمامي استانداردهاي تحصيلي در تمامي مقاطع تحصيلي در نظر گرفته شده و دانشجويان با توجه به استعدادهاي خود مي‌توانند نهايت رشد و شكوفايي را در اين دانشگاه داشته باشند.
دانشگاه ناتینگهام  با در نظر گرفتن برنامه‌هاي آموزشي به زواياي پنهان استعدادهاي دانشجويان پي برده و در همان زمينه به فعاليت مي‌پردازد.
در پایان یادآور می‌شود؛ بخش‌هاي مختلف دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM همواره در عرصه‌های گوناگون توانسته به اهداف بزرگي دست يابد و در بسياري از موارد پيش‌گام باشد.

لیست دانشکده‌های دانشگاه ناتینگهام

  • هنر (Arts)
  • مدیریت (Business & Management)
  • مهندسی (Engineering)
  • علوم پایه (Senceci)
5 (از مجموع: 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *