تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی

4.9/5 - (222 امتیاز)

دانشگاه ناتینگهام مالزی (Nottingham)، نشان خلاقیت و موفقیت را از ملکه انگلستان دریافت کرده است. ناتینگهام یک دانشگاه جهانی با اصالت است که به نمایندگی دانشگاه‌‌های انگلستان در مالزی تأسیس شد. از افتخارات این دانشگاه گرفته تا زیر و بم ساختارهای آموزشی و امکانات ناتینگهام را در این مقاله مورد شرح و بررسی قرار خواهیم داد؛ پس در ادامه همراه ما باشید…

مشاوره شریف؛ نماینده رسمی دانشگاه ناتینگهام مالزی در ایران است.

دانشگاه (ناتینگهام) Nottingham، در مقاطع کاردانی، کارشناسی و تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری)، مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

دانشگاه ناتینگهام؛ از انگلستان تا مالزی

دانشگاه ناتینگهام

همانطور که ذکر شد، دانشگاه ناتینگهام مالزی، اولین شعبه‌ی دانشگاه‌های انگلیسی در خارج از انگلستان و نماینده‌ی دانشگاه ناتینگهام انگلستان است. ناتینگهام، در سال 1881، با هدف تأسیس دانشگاهی اجتماعی، پایه‌گذاری شد و در سال 1948 به عنوان کالج ناتینگهام به رسمیت شناخته شد.

دانشگاه ناتینگهام، در پایان سال 1999، توانست مجوز احداث شعب دیگر خود را در کشورهای مختلف کسب نماید و سرانجام در سال 2000 میلادی، شعبه مالزی خود را افتتاح کرد.

کالج ناتینگهام، دست از رشد و توسعه برنداشت و با ایجاد دانشکده‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون، به آموزش دانشجویان بی‌شماری پرداخت. از این دانشكده‌ها می‌توان به دانشکده پزشکی، پرستاری و مامائی اشاره کرد که در اوایل سال 1970 ایجاد شد. مجتمع آموزشی ناتینگهام، هم اکنون یکی از پایه‌های اصلی آموزش در اروپاست.

گفتنی است؛ دانشگاه ناتینگهام مالزی، پایه‌گذار مقطع پیش‌دانشگاهی Foundation در مالزی محسوب می‌شود. این دانشگاه عالی، با دریافت مبلغی خیلی کمتر از مبالغ مرسوم، دانشجویان را به خود جذب کرد و با متدهای آموزشی مدرن، توانست افرادی مفید و كارآمد به جامعه تحویل دهد.

چرا دانشگاه ناتینگهام مالزی؟

دانشگاه ناتینگهام مالزی

اگر به تحصیل در مالزی می‌اندیشید، دانشگاه ناتینگهام مالزی را به عنوان یک پیشنهاد ویژه به شما معرفی می‌کنیم.

چرا که دانشگاه ناتینگهام مالزی (NOTTINGHAM):

1- یکی از 10 دانشگاه برتر انگلستان و در زمره 70 دانشگاه برتر جهان طبقه‌بندی می‌شود.

2- با به‌کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی و کاملاٌ ابداعی، با پیشرفت در عرصه‌ی تحقیقات جهانی، توانسته خروجی فوق‌العاده‌ای از دانشجویان نمونه و کارآمد را به جامعه ارائه دهد.

3- بهره‌مندی از کادر آموزشی متشكل از 150 ملیت مختلف که این دانشگاه را کاملاٌ جهانی کرده است.

4- یکی از با کیفیت‌ترین دانشگاه های مالزی است که با ایجاد تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی مطلوب، توانست تا حد زیادی موجودیت خود را به اثبات برساند.

5- تجربه‌ی تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی با همان کیفیت و زندگی در یک محیط آسیایی را عرضه می‌نماید.

دانشگاه ناتینگهام؛ مجوز تأسیس شعب خود را در کشورهایی مانند: بریتانیا، چین و مالزی را دریافت كرده است.

افتخارات دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی مفتخر به رزومه و نشان‌های برتر آموزشی می‌باشد؛ تمام آنچه که برای دیده شدن و جای‌گیری در میان دانشگاه‌های بین‌المللی برتر در آسیا و جهان نیاز دارد. دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در طی سال‌های گذشته، موفق به اخذ جوایز مختلفی شده است. ماحصل استراتژی دانشگاه ناتینگهام مالزی به شرح زیر می‌باشد:

 • اولین شعبه نمایندگی دانشگاه‌های انگلیسی در خارج از انگلستان.
 • تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی و اخذ جایگاه خود در میان 10 دانشگاه برتر اروپا.
 • کسب جایزه معتبر خلاقیت و موفقیت بین‌المللی از سوی ملکه انگلیس.
 • اخذ جایزه نوبل در سال 2003 در عرصه‌ی تحقیقات و شیوه‌های آموزشی دانشگاه.
 • اخذ جایزه Queen’s Award for Enterprise در سال 2006 و 2007.
 • اخذ جوایز مختلف به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌ها در رنکینگ جهانی اروپا در سال 2006.
مشاوره شریف، راهنمای آنلاین تحصیل در مالزی

برای تماس کلیک کنید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

ساختار آموزشی دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه‌ ناتینگهام در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد.

خاطرنشان می‌شود؛ تمام رشته‌های ارائه شده در دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در مالزی، در حقیقت رشته‌هایی هستند که در دانشگاه ناتینگهام  انگلستان ارائه می‌شود.
برخورداری از کیفیت مثال زدنی آموزش در دانشگاه ناتینگهام شعبه مالزی، از ویژگی‌های برجسته این دانشگاه است.

لیست دانشکده‌های دانشگاه ناتینگهام

 • هنر (Arts)
 • مدیریت (Business & Management)
 • مهندسی (Engineering)
 • علوم پایه (Senceci)

لیست رشته‌های دانشگاه ناتینگهام مالزی

 • روان‌شناسی کاربردی
 • بیوتکنولوژی
 • بازرگانی و مدیریت
 • علوم کامپیوتر
 • فن‌آوری اطلاعات
 • آموزش
 • مهندسی
 • حقوق
 • داروسازی

 

مدارک فارغ‌التحصیلی ناتینگهام با اعتبار جهانی

تحصیل خارج از کشور در بسیاری از موارد بیشتر به دلیل اخذ مدارک فارغ‌التحصیلی معتبر است؛ چیزی که آینده‌‌ی تحصیلی و شغلی بسیاری از دانشجویان را تضمین می‌کند. لازم است بدانید که مدارک صادره توسط دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM در مالزی از اعتبار زیادی در سطح جهانی برخوردارند؛ پس اگر برای اخذ چنینی مدرکی روزشماری می‌کنید، برای اخذ پذیرش در دانشگاه ناتینگهام مالزی، با متخصصان ما در مشاوره شریف تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

لازم به ذکر است؛ مدارک دانشگاه ناتینگهام در مالزی، هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده توسط دانشگاه مادر در انگلستان ندارد.
در پایان بد نیست بدانید؛ دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی از  دانشگاه ناتینگهام NOTTINGHAM مالزی، با تکیه به اعتبار مدرک اخذ شده، می‌توانند به راحتی مسئله اشتغال خود را مرتفع نمایند.

 

امکانات و تسهیلات آموزشی در  دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام مالزی

از آنجا كه دانشگاه ناتینگهام به فعالیت‌های جانبی دانشجویان بسیار اهمیت می‌دهد، می‌توان ناتینگهام را جزء 10 دانشگاه برتر در رشته‌های مختلف ورزشی دانست.
همچنین؛ دانشگاه ناتینگهام، طی 9 سال اخیر با ارتقاء امکانات رفاهی و آموزشی دانشگاه ناتینگهام، توانسته به یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های جهان تبدیل شود.
بهتر است بدانید؛ شعبه دانشگاه ناتینگهام در کوالالامپور نیز تمامی امکانات و تسهیلات آموزشی دانشگاه اصلی را دارا می‌باشد.
شعبه یاد شده؛ فرصت‌های مناسبی را در اختیار دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر هستند، فراهم آورده است.
دانشگاه ناتینگهام یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان در مقطع کارشناسی است.

نقش فارغ‌التحصیلان دانشگاه ناتینگهام در پیشرفت مالزی

دانشگاه ناتینگهام مالزی

جالب است بدانید؛ در حدود چندین هزار تن از دانشجویان مالایی در دانشگاه ناتینگهام تحصیل می‌کنند.
به طور کلی از سال 1948 که دانشگاه ناتینگهام پایه‌گذاری شد، 750 دانشجوی مالایی در این دانشگاه درخواست پذیرش دادند.
گفتنی است؛ این شعبه جدید، با پیروی از برنامه‌های آموزشی شعبه اصلی خود و با به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی به روش تحقیق، توانسته تغییری جدید در نحوه آموزش و یادگیری ایجاد نماید.
در مجموع افراد برجسته‌ای که تأثیر به‌سزایی در پیشرفت مالزی داشته‌اند، از دانشگاه NOTTINGHAM فارغ‌التحصیل شده‌اند.
با وجود اینکه دانشگاه ناتینگهام در سال‌های اخیر توانسته اعتبار کافی برای خود کسب نماید، هیچ‌گاه دست از فعالیت و رشد خود بر نداشته و در راستای ارتقاء بیشتر، حوزه‌ای را با نام Nottingham Edge (حوزه پیشرفت) ایجاد نمود تا همواره نقاط قوت و ضعف خود را یافته و روش‌های نوین آموزشی را با توجه به استعداد دانشجویان در نظر بگیرد.
جالب‌تر اینکه؛ دانشگاه NOTTINGHAM با استخدام کارمندان و اساتید برتر و با در نظر گرفتن بهترین تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی، دانشجویان را به یادگیری تشویق کرده و آنان را به سمت ایجاد روش‌های جدید برای فهم بهتر، راهنمایی می‌نماید.

دانشگاه ناتینگهام هر ساله روش‌های موفق‌تری را ایجاد می‌نماید تا به هدف اصلی خود، که همانا رسیدن به صدر دانشگاه‌های اروپایی است، نائل شود.


استانداردهای جهانی در دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام مالزی

تحقیقات دانشگاهی این مجتمع آموزشی، بر پایه تلاش‌های نیروهای انسانی، پیشرفت و اعتبار، برنامه‌ریزی می‌شود؛ تا بتواند به یكی از بهترین و مجهزترین دانشگاه‌های تحقیقاتی دنیا مبدل شود.
دانشگاه NOTTINGHAM با تجهیز كردن خود به بهترین امكانات، سطح آموزشی خود را  ارتقاء داده و هر روز یک گام به هدف اصلی خود یعنی تبدیل شدن به دانشگاه تحقیقانی، نزدیک‌تر می‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ یكی مهمترین دلایل جذب دانشجویان بین‌المللی به دانشگاه NOTTINGHAM، كیفیت آموزشی و مهارت اساتیدی است كه با دقت فراوان و با توجه به استانداردهای دانشگاه‌های اروپایی انتخاب می‌شوند.
در این دانشگاه، تمام مقاطع تحصیلی طبق استانداردهای جهانی ارائه شده و زمینه‌ی رشد و شکوفایی استعدادهای دانشجویان را فراهم می‌آورد.

دانشگاه ناتینگهام  با در نظر گرفتن برنامه‌های آموزشی، به زوایای پنهان استعدادهای دانشجویان پی برده و در همان زمینه به فعالیت می‌پردازد.
در پایان یادآور می‌شود؛ بخش‌های مختلف دانشگاه ناتینگهام، همواره در عرصه‌های گوناگون توانسته به اهداف بزرگی دست یابد و در بسیاری از موارد پیش‌گام باشد.

سوالات متداول درباره دانشگاه ناتینگهام شعبه مالزی

۱- آیا مدرک اخذ شده از شعبه مالزی دانشگاه ناتینگهام دارای اعتبار کمتری نسبت به شعبه اصلی می‌باشد؟

خیر، لازم به ذکر است؛ مدارک دانشگاه ناتینگهام در مالزی، هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده توسط دانشگاه مادر در انگلستان ندارد.

۲-تحصیل در شعبه مالزی دانشگاه ناتینگهام چه مزایایی دارد؟

باید در نظر داشته باشید؛ علاوه بر کسب مدرک دانشگاهی از یک دانشگاه معتبر جهانی، هزینه‌ تحصیل در مالزی بسیار پایین‎‌تر از انگلستان خواهد بود.
تضمین پذیرش در دانشگاه ناتینگهام مالزی با مشاوره شریف

‌مشاوره شریف این افتخار را دارد تا به تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه ناتینگهام مالزی، خدمات استثنایی در رابطه با اخذ پذیرش تضمینی ارائه نماید.

مشاوره شریف پس از قریب به یک دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه‌ی خدمات در خصوص دانشگاه ناتینگهام مالزی، بدون شک به عنوان قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ایرانی ارائه‌دهنده‌ی خدمات دانشجویی فعال در این دانشگاه می‌باشد.

از جمله توانایی‌های منحصر به فرد مشاوره شریف می‌توان به؛

 • دارا بودن جامع‌ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های زبان و مدارس بین‌المللی در مالزی‌‌.
 • استفاده از با تجربه‌ترین مشاوران با اطلاعات به‌روز.
 • شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاه ناتینگهام مالزی و تمامی دانشکده‌های آن.
 • ارتباطات مستقیم با دانشکده‌ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاه ناتینگهام مالزی، اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *