تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) Nottingham صرفاً در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تایید و در مقطع دکترا (با شرایط)، مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 تحصیل در دانشگاهی انگلیسی با دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سال ۲۰۰۰ میلادی شعبه مالزی خود را افتتاح کرد.
اقدام یاد شده، با پیروی از استراتژی دانشگاه ناتینگهام که تبدیل شدن به یک دانشگاه جهانی بود صورت پذیرفته است.
مجتمع دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM اولین شعبه نمایندگی دانشگاه‌های انگلیسی در خارج از انگلستان است.
گفتنی است؛ به دلیل این نوآوری، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM موفق به کسب جایزه معتبر خلاقیت و موفقیت بین‌المللی از سوی ملکه انگلیس شده که در نوع خود بی‌نظیر می‌باشد.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM انگلستان در مالزی، تجربه‌ی تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی با همان کیفیت و زندگی در یک محیط آسیایی را عرضه می‌نماید.
لازم به ذکر است؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی رشته‌های:
***  روان‌شناسی کاربردی
***  بیوتکنولوژی
***  بازرگانی و مدیریت
***  علوم کامپیوتر
***  فن‌آوری اطلاعات
***   آموزش
***  مهندسی
***  حقوق
***  و داروسازی را به علاقمندان ارائه می‌کند.

 مدرک فارغ‌التحصیلی از دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مالزی = شغل مناسب 

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

خاطرنشان می‌شود؛ تمام رشته‌های ارائه شده در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی، در حقیقت رشته‌هایی هستند که در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در انگلستان ارائه می‌شود.
برخورداری از کیفیت مثال زدنی آموزش در شعبه مالزی دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM از ویژگی‌های برجسته این دانشگاه است.
ناگفته نماند؛ مدارک صادره توسط دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی دارای اعتباری عالی در سطح بسیار بالایی در دنیا می‌باشد.
لازم به ذکر است؛ مدارک دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی هیچ تفاوتی با مدارک صادر شده توسط دانشگاه مادر در انگلستان ندارد.
در پایان بد نیست بدانید؛ دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی از  دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در مالزی به دلیل اعتبار بالای مدرک این دانشگاه می‌توانند به راحتی مسئله اشتغال خود را مرتفع نمایند.

ساختار آموزشی دانشگاه ناتینگهام مالزی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM انتخاب اصلی دانشجویان بین‌المللی

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان و در زمره ۷۰ دانشگاه برتر جهان طبقه‌بندی می‌شود.
این دانشگاه، با به کارگیری شیوه‌های نوین و کاملا ابداعی آموزشی و با پیشروی در تحقیقات به عمل آمده در جهان توانسته دانشجویانی نمونه و کارآمد را به جامعه تحویل دهد.
گفتنی است؛ کادر آموزشی متشکل از ۱۵۰ ملیت متفاوت، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM را به دانشگاه کاملا جهانی تبدیل کرده است.
همچنین خاطرنشان می‌شود؛ این دانشگاه اجازه تاسیس شعب مختلف در کشورهایی مانند: بریتانیا، چین و مالزی را از آن خود کرده است.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در طی سالهای گذشته موفق به اخذ جوایز مختلفی شده است.
از جمله جوایز کسب شده توسط دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM می‌توان به :
***  اخذ جایزه نوبل در سال ۲۰۰۳ در تحقیقات صورت گرفته و در شیوه‌های آموزشی
***  اخذ جایزه Queen’s Award for Enterprise در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷
***  و اخذ جوایز مختلف به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌ها در رنکینگ جهانی اروپا در سال ۲۰۰۶ اشاره نمود.

ناگفته نماند؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM خیلی سریع جایگاه خود را در بین ۱۰ دانشگاه برتر اروپا اثبات نمود.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از پر طرفدارترین دانشگاه‌ها و یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان بین‌المللی است.
یادآور می‌شود؛ از آنجا که دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM به فعالیت‌های جانبی دانشجویان بسیار بها می‌دهد، می‌توان دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM را جزء ۱۰ دانشگاه برتر در رشته‌های مختلف ورزشی دانست.
همچنین؛ طی ۹ سال اخیر با ارتقاء امکانات و تسهیلات آموزشی، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM توانسته به یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌های جهان تبدیل شود.
گفتنی است؛ شعبه دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در کوالالامپور نیز تمامی امکانات و تسهیلات آموزشی دانشگاه اصلی را دارا می‌باشد.
شعبه یاد شده؛ فرصت‌های مناسبی را در اختیار دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های معتبر هستند، فراهم آورده است.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان در مقطع کارشناسی است.
این دانشگاه با فراهم آوردن امکانات رفاهی و تسهیلات آموزشی و نیز تعلیمات فشرده و برنامه‌ریزی شده، دانشجویان بین‌المللی بی‌شماری را به خود جذب می‌نماید.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM یکی از پایه‌های اصلی آموزش در اروپا

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سال ۱۸۸۱ در ابتدا، با هدف تاسیس دانشگاهی اجتماعی ایجاد شد.
گفتنی است؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پایه‌گذار مقطع پیش‌دانشگاهی Foundation در مالزی محسوب می‌شود.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با دریافت مبلغی خیلی کمتر از مبالغ مرسوم، دانشجویان را به خود جذب کرد و با شیوه مدرنی که ارائه داد، توانست افرادی مفید و کارآمد به جامعه تحویل دهد.
لازم به ذکر است؛ در سالهای اولیه بعد از جنگ جهانی، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM رشد کرده و به یکی از پایه‌های اصلی تعلیم و آموزش در اروپا تبدیل شد.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با ایجاد تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی برای دانشجویان و ایجاد ساختمان‌های متعدد برای آموزش توانست تا حد زیادی موجودیت خود را به اثبات برساند.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با در نطر گرفتن شیوه‌های آموزشی نوین و نیز برنامه‌ریزی آموزشی دقیق و خاص خود، شیوه نوینی از آموزش را راه‌اندازی کرد.
ناگفته نماند؛ در سال ۱۹۸۴ کالج (ناتینگهام) NOTTINGHAM به رسمیت شناخته شد و توانست نام دانشگاه را از آن خود نماید.
پس از کسب این نام، دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM مراتب رشد خود را ادامه داد و توانست دانشکده‌های مختلف در زمینه‌های مختلف را ایجاد نموده و دانشجویان زیادی را تعلیم دهد.
از این دانشکده‌ها می‌توان به دانشکده پزشکی، پرستاری و مامائی اشاره کرد که در اوایل سال ۱۹۷۰ ایجاد شد.

دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پایان سال ۱۹۹۹ نیز توانست مجوز احداث شعب دیگر خود را در کشورهای مختلف کسب نماید.

نقش موثر فارغ‌التحصیلان دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در پیشرفت مالزی

جالب است بدانید؛ در حدود چندین هزار تن از دانشجویان مالایی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM تحصیل می‌کنند.
به طور کلی از سال ۱۹۴۸ که دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM پایه‌گذاری شد، ۷۵۰ دانشجوی مالایی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM درخواست پذیرش دادند.
گفتنی است؛ این شعبه جدید، با پیروی از برنامه‌های آموزشی شعبه اصلی خود و با به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی به روش تحقیق، توانسته تغییری جدید در نحوه آموزش و یادگیری ایجاد نماید.
نباید فراموش کرد؛ در مجموع افراد برجسته‌ای که تاثیر به‌سزایی در پیشرفت مالزی داشته‌اند از دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM فارغ‌التحصیل شده‌اند.
خاطرنشان می‌شود؛ با وجود اینکه دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در سالهای اخیر توانسته اعتبار کافی برای خود کسب نماید اما هیچ‌گاه دست از فعالیت و رشد خود بر نمی‌دارد.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM در راستای ارتقاء بیشتر، حوزه‌ای را با نام Nottingham Edge (حوزه پیشرفت) ایجاد نموده تا همواره نقاط قوت و ضعف خود را یافته و روش‌های نوین آموزشی را با توجه به استعداد دانشجویان در نظر بگیرد.
لازم به ذکر است؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با استخدام کارمندان و اساتید برتر و نمونه و با در نظر گرفتن بهترین تسهیلات آموزشی و امکانات رفاهی، دانشجویان را به یادگیری تشویق کرده و آنان را به سمت ایجاد روش‌های جدید برای فهم بهتر راهنمایی می‌نماید.

ناگفته نماند؛ دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM هر ساله روش‌های موفق‌تری را ایجاد می‌نماید تا به هدف اصلی خود، که همانا رسیدن به صدر دانشگاه‌های اروپایی است، نائل شود.

وجود استانداردهای تحصیلی جهانی در دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM

در ادامه لازم به ذکر است؛ تحقیقات دانشگاهی دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM بر پایه تلاش‌های نیروهای انسانی، پیشرفت و اعتبار برنامه‌ریزی می‌شود تا بتواند به یکی از بهترین و مجهزترین دانشگاه‌های تحقیقاتی دنیا مبدل شود.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با تجهیز کردن خود به بهترین امکانات، سطح آموزشی را تا سطح بالایی ارتقاء داده و روز به روز به هدف اصلی خود یعنی تبدیل شدن به دانشگاه تحقیقانی نزدیک‌تر می‌شود.

خاطرنشان می‌شود؛ یکی مهمترین دلایل جذب دانشجویان بین‌المللی به دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM کیفیت آموزشی و مهارت اساتیدی است که با دقت فراوان و با توجه به استانداردهای دانشگاه‌های اروپایی انتخاب می‌شوند.
در این دانشگاه، تمامی استانداردهای تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده و دانشجویان با توجه به استعدادهای خود می‌توانند نهایت رشد و شکوفایی را در این دانشگاه داشته باشند.
دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM با در نظر گرفتن برنامه‌های آموزشی به زوایای پنهان استعدادهای دانشجویان پی برده و در همان زمینه به فعالیت می‌پردازد.
در پایان یادآور می‌شود؛ بخش‌های مختلف دانشگاه (ناتینگهام) NOTTINGHAM همواره در عرصه‌های گوناگون توانسته به اهداف بزرگی دست یابد و در بسیاری از موارد پیش‌گام باشد.

لیست دانشکده‌های دانشگاه ناتینگهام

  • هنر (Arts)
  • مدیریت (Business & Management)
  • مهندسی (Engineering)
  • علوم پایه (Senceci)
مقاله مفید بود؟ با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *