تماس فوری
پیام از طریق واتساپ

جزیره لنکاوی مالزی

زمان مطالعه: 9 دقیقه
4.9/5 - (232 امتیاز)

اگر اهل تاریخ و طبیعت هستید یا جزو آدم‌های رمانتیک و اهل دل، جای شما در جزایر لنکاوی مالزی خالی است چون در جزیره های لنکاوی چیزهای زیادی برای شگفت زده کردن شما وجود دارد. از دنیای گسترده زیر آب در امتداد پانتای سنانگ گرفته تا تله‌کابین بلند پرواز در پانتای کوک! پلی به طول 120 متر را در ذهن خود تجسم کنید؛ انتظار دارید از آن بالا چه چیزهایی ببینید که حالتان را بهتر کند؟ آبشار، جزیره یا حیات وحش! اگر بگوییم روی پل رؤیایی لنکاوی می‌توانید همه این‌ها را یکجا ببینید و محو تماشای آنها شوید، چه حسی دارید! این توصیف کوچک تنها بخشی از جذابیت‌های جزیره لنکاوی در مالزی است. 

مشاوره شریف، راهنمای شما برای سفرهای گردشی، توریستی، تحصیلی و اقامتی در مالزی است. اخذ انواع ویزای مالزی برای ایرانیان را از مشاوره شریف بخواهید.

دلت می خواد جزایر لنکاوی رو از نزدیک ببینی؟

اینجا رو کلیک کن

شناسنامه جزیره لنکاوی مالزی

زبان رسمی جزیره لنکاوی زبان مالایی
واحد پول جزیره لنکاوی در مالزی رینگیت
اختلاف ساعت جزیره لنکاوی با تهران 4 ساعت و نیم جلوتر از تهران
فرودگاه بین المللی  دارد
موقعیت مکانی 30 کیلومتری سواحل غربی مالزی
تعداد جزایر لنکاوی 104 جزیره

جزیره لنکاوی مالزی؛ بهشت طبیعت دوستان

100 جزیره در منطقه لانکاوی مالزی! عدد راضی کننده‌ای برای طبیعت دوستان است. ماجرای به وجود آمدن این مجمع‌ الجزایر از برخورد تنگه مالاکا با آب‌های دریای آندامان شروع شد.

در گذشته‌های دور این جنگل‌های پر پیچ و خم محلی امن برای دزدان دریایی بوده؛ همین حالا هم مکانی جذاب برای ماجراجویی است. به هر کدام از جزایر لنکاوی مالزی که بنگرید، رازها و ماجراهایی دارد که چندین و چند ساعت شما را به رؤیا فرو می‌برد. پولائو لنکاوی از جزایر اسرارآمیز این منطقه بوده که به جزیره افسانه‌ها معروف است.

وجود دریاچه‌های آب شیرین، پارک‌های سرسبز و فروشگاه‌های رنگارنگ سوغاتی، جزیره لنکاوی مالزی را به تفریحگاهی بی‌مثال تبدیل کرده است. شکم‌گردی در لنکاوی یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید! انواع غذاهای دریایی لذیذ و تازه را در شهرک‌ کواه، سنانگ و سواحل تنگاهو کوکو پیدا می‌کنید. غذای درجه یک بخواهید باید سری به هتل‌های این منطقه بزنید تا بی‌نظیرترین غذاهای بین‌المللی را برایتان سرو کنند.

چرا نام لنکاوی؟

شاید شما هم از شنیدن نام لنکاوی تعجب کنید و با خودتان بگویید این همه نام بامسما توی دنیا بوده، این اسم عجیب و غریب دیگر چیست که روی این منطقه زیبا گذاشته‌اند؟

جانمان برایتان بگوید لنکاوی هم اسم بامسما و پرآوازه‌ای است. نام جزایر Langkawi مالزی، ترکیبی از دو کلمه «لنگ» و «کاوی» است. لنگ در زبان مالایی به معنای عقاب است. در روزگار نه چندان دور این سرزمین خانه عقاب‌های بی‌شماری بوده. “کاوی” هم یک کلمه سانسکریت به معنای سنگ مرمر است. سنگ مرمر هم در این بخش از مالزی به وفور پیدا می‌شود. حالا از ترکیب این دو کلمه با یکدیگر کلمه “Helangkawi” به وجود آمده که در نهایت در گذر زمان به لنکاوی تبدیل شد.

البته شنیده شده که می‌گویند در کتاب تون محمد ظاهر به نام “افسانه های لنکاوی” اشاره شده که لنکاوی ترکیبی از دو کلمه سانسکریت “Langka” به معنای زیبایی و “Wi” به معنای بی‌شمار است.

به هر حال «لنکاوی» یعنی جزیره عقاب. ممکن است این نام را به خاطر تعداد زیاد عقاب‌های این منطقه، روی آن گذاشته‌اند. جالب است بدانید در کوآه، یک بنای عظیم عقاب هم در میدان شهر ساخته شده که به یاد خاستگاه نام لنکاوی است.

لوکشین + مساحت جزیره لنکاوی 

مجموعه جزایری در دل شبه جزیره مالزی، از این قشنگ‌تر هم جایی سراغ دارید. فقط کافی است 30 کیلومتر از شبه جزیره مالزی دور شوید تا چشم‌تان به جمال مجمع الجزایری با بیش از 100 جزیره در آب‌های فیروزه‌ای دریای آندامان روشن شود. این مجموعه جزایر به لنکاوی معروف است که به عنوان جواهر کداه نیز شناخته می‌شود. 

راستش را بخواهید جزایر Langkawi مالزی ناحیه‌ای از ایالت کداه در شمال این کشور است که در 51 کیلومتری غرب کداه واقع شده است. از طرفی لنکاوی در شمال تنگه مالاکا در جنوب دریای آندامان در نزدیکی مرز بین مالزی و تایلند قرار دارد. تنها چند کیلومتر آن طرف‌تر و به سمت شمال، جزیره لنکاوی همسایه تایلند هم به حساب می‌آید. شهر اصلی این مجموعه در جزیره اصلی، کوآه است. جهت اطلاع کسانی که به دنبال لوکیشن و موقعیت جغرافیایی جزیره لنکاوی مالزی هستند: 

برای رسیدن به جزایر لنکاوی باید خودتان را به بخش شمالی سواحل غربی مالزی برسانید تا به یک بهشت ​​استوایی برسید. سواحل سفید پودری، جنگل های بارانی و غذاهای خوشمزه همه و همه چیزهایی هستند که در جزایر مالزی انتظار شما را می‌کشند. لوکیشن دقیق جزیره لنکاوی:

جزیره لنکاوی، پولائو لنکاوی مالزی، جزیره اصلی گروه لنکاوی، در تنگه مالاکا، شبه جزیره مالزی؛ مجمع الجزایر لنکاوی درست در جنوب جزیره تاروتائو تایلند قرار دارد. 

ترین‌های جزیره لنکاوی مالزی

حتماً برایتان جالب است که ترین‌های جزیره لنکاوی را بدانید:

 • بزرگترین جزیره لنکاوی مالزی: پولائو لنکاوی یا جزیره اصلی لنکاوی است. این جزیره یکی از معروف ترین جزایر مالزی است که به دلیل موقعیت جغرافیای خود، تابلویی بی‌بدیل از شالیزارهای زیبا و تپه‌های پوشیده از جنگل را ساخته است.
 • بلندترین نقطه لنکاوی: گونونگ رایا است که در منطقه مرکزی و شرقی جزیره قرار گرفته و ارتفاع 890 متری از سطح دریا دارد. مساحت کل جزایر لنکاوی حدود 528 کیلومتر مربع (204 متر مربع) تشکیل شده است.
 • شلوغ ترین بخش لنکاوی: بخش جنوبی جزیره اصلی پرتراکم‌ترین منطقه است. بیشترین هتل‌ها و استراحتگاه‌ها در این منطقه قرار دارند. 
 • مجلل‌ترین هتل‌ها در لنکاوی: در شمال جزیره لنکاوی مالزی تعدادی استراحتگاه مجلل وجود دارد که فقط افراد ثروتمند و مشهور می‌توانند در آنجا اقامت کنند. این مکان پاتوق ستاره‌های مشهور هالیوود در شمال جزیره لنکاوی است. 

جزایر مسکونی لنکاوی

به نظرتان از 100 جزیره لنکاوی مالزی چند تا از آنها قابل سکونت هستند؟ همان طور که گفتیم بسیاری از این جزایر نقاط بکر و دست نخورده‌ای هستند که خالی از سکنه اند. اگر بگوییم از بین 100 جزیره لنکاوی تنها 4 جزیره مسکونی هستند باورتان می‌شود؟  4 جزیره مسکونی لنکاوی عبارتند از:

 1. لنکاوی (Pulau Langkawi، جزیره اصلی)
 2.  توبا
 3. ربک
 4. و دایانگ بانتینگ

در میان نقاط مسکونی این منطقه، بزرگترین آنها جزیره لنکاوی است که به همین نام شناخته می‌شود، جزیره اصلی لنکاوی جزو مناطق حفاظت شده پرجمعیت از نظر حیات وحش است که دارای وضعیت ژئوپارک جهانی یونسکو است.

جمعیت مناطق مسکونی جزایر لنکاوی مالزی تقریباً 99,000 نفر است که حدود 65,000 نفر از آنها در لنکاوی زندگی می‌کنند. جالب‌تر از همه این که 90 درصد ساکنان جزیره مالایی هستند.

بهترین زمان سفر به لنکاوی در مالزی

همان طور که خودتان می‌دانید تغییرات جوی در مالزی چندان زیاد نیست و ترتیب فصل‌ها در کشور مالزی پاییز، بهار و دوباره پاییز و بهار است. و اما در جزیره لنکاوی ماجرا کمی متفاوت است. در این نقطه از کشور مالزی شاهد 3 فصل هستید. 

 1. فصل خشک جزایر لنکاوی که بین ماه نوامبر تا مارس است
 2. اواسط معتدل که از  آوریل تا جولای طول می‌کشد.
 3. فصل مرطوب جزایر لنکاوی که بین اوت تا اکتبر است.

شما که ویزای مالزی را گرفته‌اید، کدام یک از این 3 فصل را برای گردش در جزایر لنکاوی ترجیح می‌دهید؟

راستش را بخواهید فصل اوج گردشگری در جزایر Langkawi مالزی فصل خشک با آفتاب فراوان و حداقل بارندگی است. توریست‌ها بیشتر دمای هوای 32 تا 35 درجه سانتی گراد را برای روزها ترجیح می‌دهند. در حالی که خیلی از توریست‌ها طوری برای اخذ ویزای توریستی مالزی برنامه ریزی می‌کنند که در شب‌هایی مهمان جزایر لنکاوی باشند که دمای هوا بین 25 تا 28 درجه سانتی گراد باشد.

می‌دانید دلیل اصلی شلوغ بودن جزیره لنکاوی در این فصل چیست؟ چون در این زمان هوا مطلوب است، باد زیادی نمی‌وزد و آب دریا هم ثابت است، برای همین طرفداران ورزش‌های آبی مانند غواصی و جت اسکی بیشترین طرفداران سفر به جزایر لنکاوی در این فصل هستند. در این مدت، نرخ هتل‌ها ارزان تر و بازارها شلوغ‌تر است. در ماه‌های شهریور و مهر به دلیل بارندگی شدید، کمترین تعداد گردشگر را در جزایر لنکاوی مالزی می‌بینید. 

از نظر بعضی از دارندگان ویزای توریستی مالزی، بهترین زمان سفر به لنکاوی مالزی، بین ماه‌های نوامبر و مارس است چون هوا در این ماه ها خنک‌تر و خشک‌تر است.

برای شما که عاشق باران‌های موسمی مالزی و جزیره لنکاوی هستید و ویزای توریستی مالزی را با هدف لذت بردن از این نعمت الهی دریافت کرده‌اید:
فصل باران‌های موسمی در لنکاوی بین سپتامبر و اکتبر است. در این دو آسمان سخاوتمند از زمان‌های دیگر است و شاهد بیشترین بارندگی در کل سال خواهید بود.  در فصل‌های پرباران لنکاوی هر روز حدود 2 ساعت باران به شدت می‌بارد، این همه ماجرا نیست، پس از پایان باران می‌توانید در بعدازظهر دلپذیر و هوایی تمیز و شسته شده از باران قدم بزنید. 

وضعیت آب و هوا در جزایر لنکاوی مالزی

از آنجا که جزایر لنکاوی مالزی از هر طرف در آب محصور شده‌اند در بیشتر اوقات آب و هوای مطبوعی دارند. آب و هوای لنکاوی، مناظر سرسبز و زیبایی را در این نقطه از کره زمین به وجود آورده که این جزایر را تبدیل به مقصدی عالی برای گردشگران کرده است. میانگین دمای هوا در لنکاوی 31 درجه سانتی گراد است. 

شما به یک بام و دو هوا اعتقاد دارید؟ مگر می‌شود در مالزی فقط 2 فصل وجود داشته باشد و جزایر لنکاوی زمستان‌های سرد و استخوان سوز داشته باشد؟ معلوم است که نه!!
در جزیره لنکاوی هم مثل سایر نقاط کشور مالزی تغییرات آب و هوایی چندانی نمی‌بینید. در جزیره لنکاوی مالزی هم مثل سایر جاها 2 فصل وجود دارد:

 1. فصل خشک و کم باران
 2. فصل باران‌های موسمی

در پیش بینی‌های هواشناسی جزایر Langkawi مالزی هیچ رد و اثری از بارش برف یا زمستان‌های شدید مشاهده نشده و همیشه آب و هوای جزایر لنکاوی گل و بلبل است.

چگونه به جزایر لنکاوی برویم؟

برای رفتن به جزایر Langkawi مالزی، اولین کار که گرفتن ویزای مالزی است. پس از آن باید خودتان را به یکی از شهرهای اصلی مالزی برسانید. از آنجا به بعد ابر و باد و مه و خورشید و فلک در خدمت شما هستند تا به جزیره لنکاوی در مالزی برسید. برای رفتن به جزایر لنکاوی می‌توانید یکی از این 3 گزینه را انتخاب کنید:

 1. می‌توانید با هواپیما خودتان را به جزایر لنکاوی  برسانید، چون در این جزیره فرودگاه بین المللی هم وجود دارد.  
 2. گزینه بعدی برای سفر به جزایر لنکاوی، سفر دریایی است. انتخاب با خودتان است که کشتی را انتخاب می‌کنید یا دلتان قایق سواری می‌خواهد. از لنکاوی قایق‌ها به جزیره پنانگ و حتی تایلند هم می‌روند.
 3. استفاده از اتوبوس هم یک راه دیگر برای سفر به جزایر لنکاوی است. 

نکته مهم: توصیه مشاوره شریف به طرفداران جزایر لنکاوی اخذ ویزای سوشال مالزی به جای ویزای توریستی است. چون ویزای توریستی مالزی اعتبار 14 روزه داشته و قابل تمدید نیست. اما با گرفتن ویزای سوشال مالزی که اعتبار 15 تا 60 روزه دارد فرصت کافی برای گشت و گذار در جزایر لنکاوی را خواهید داشت. علاوه بر آن ویزای سوشال مالزی قابلیت تمدید داشته و شما می‌توانید تاریخ اعتبار ویزای سوشال مالزی را تا 90 روز ارتقا دهید. 

ویزای سوشال مالزی

کلیک کنید

اخذ ویزای توریستی برای سفر به جزیره Langkawi مالزی

پس از مشخص کردن نوع مرکب نوبت تهی مجوز سفر است. مجوز ورود به مالزی اخذ انواع ویزای مالزی است و برای بازدید از جزایر مالزی هم می‌توانید ویزای توریستی مالزی بگیرید.

این که می‌گوییم ویزای توریستی مالزی، چون ساده‌ترین و آسان‌ترین ویزایی است که می‌توانید برای بازدید از شگفتی‌های جزایر لنکاوی در آب‌های فیروزه ای دریافت کنید.

ویزای توریستی مالزی که به ویزای فرودگاهی مالزی هم معروف است نیاز به طی کردن هیچ پروسه اداری یا رفت و آمدی ندارد و مهر این ویزا در همان فرودگاه روی پاسپورت‌تان الصاق می‌شود. فقط کافی است افسر مهاجرت را قانع کنید که قصد ماندن بیشتر از 14 روز در مالزی را ندارید و تنها برای تفریح و گشت و گذار وارد مالزی شده‌اید. نشان دادن واچر هتل و بلیط رفت و برگشت به افسر مهاجرت کافی است تا افسر حرف‌تان را باور کند و مهر ویزای توریستی را روی پاسپورت شما بزند.

فاصله لنکاوی تا کوالالامپور 

هدف‌تان از دانستن فاصله لنکاوی تا کوالالامپور چیست؟ می‌خواهید بدانید چطور و با چه وسیله‌ای باید خودتان را از پایتخت مالزی، کوالالامپور به جزایر Langkawi برسانید. اجازه دهید همه چیز را روشن و شفاف برایتان بگوییم که فاصله Langkawi به کوالالامپور 453 كيلومتر است. 

 1. می‌توانید برای رسیدن از لنکاوی به کوالالامپور از یک پرواز حدود 1 ساعته و با هزینه 150 MYR استفاده کنید.
 2. روش دیگر رسیدن به جزایر Langkawi به پایتخت مالزی کوالالامپور سوار شدن به یک اتوبوس و حدود 7 ساعت صبوری کردن است. هزینه سفر با اتوبوس نصف هزینه هواپیما است. هزینه بلیط اتوبوس 50-60 MYRاست.
 3. اگر هم دلتان می‌خواهد سوار بر کشتی شوید و سفر دریایی را تجربه کنید و  برای مسافت 245 مایلی حدود یک ساعت و خرده‌ای کشتی نوردی کنید تا به جزایر لنکاوی برسید.

جزیره لنکاوی مالزی

لنکاوی؛ جزیره‌ای با افسانه‌های جذاب و باورنکردنی

شاید شهر افسانه‌ها که داستان‌های زیادی از آن شنیده‌ایم همین جزیره لنکاوی باشد! به هر گوشه‌ای از این جزیره که نگاه می‌کنید، افسانه‌ و حکایتی دارد. یکی از معروف‌ترین افسانه‌های این جزیره درباره دختری زیبا و عاشق بوده که زندگی پرتلاطمی داشته است!

هنوز هم در این جزایر می‌توان دهکده‌هایی با خانه‌های چوبی و درختان نخل کهنسال را ببینید. در همان حوالی اگر سراغ جزیره دایانگ بانتینگ را بگیرید و پای صحبت مردم محلی بنشینید، داستان‌های ترسناکی درباره خون‌آشامان تعریف می‌کنند که مو به تن آدم سیخ می‌شود! وحشت می‌کنید اگر ادعا آنها را در مورد این موجودات بدانید؛ برخی از این مردم می‌گویند خون‌آشام‌ها در جزیره دایانگ بانتینگ زندگی می‌کنند😱 برای به چالش کشیدن شجاعت خود، سری به غارهای تماشایی این منطقه بزنید.

از آبشارهای معروف لنکاوی، آبشار تلاگا توجو است؛ آبشاری پر رمز و راز که افسانه‌ای جالب پشت پرده آن نهفته است. مردم بومی این منطقه معتقدند این آبشار زنان نازا را بارور می‌کند! چون در گذشته یک پری در آنجا استحمام کرده است. همین روایت‌های جذاب در فرهنگ محلی این منطقه باعث جذب گردشگران به لنکاوی شده است.

بهترین شهرهای مالزی برای مسافرت

کلیک کنید

کارهایی که باید در جزایر لنکاوی انجام دهید

در جزیره لنکاوی برنامه‌های زیادی در پیش دارید. تفریحات جزایر لنکاوی آن قدر زیاد است که باید قبل از سفر به آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید. برخی کارهایی که باید در جزایر لنکاوی انجام دهید:

 1. کایاک سواری، حتماً در تور قایق سواری حرا در لنکاوی شرکت کنید، می‌توانید سفر دریایی روزانه، سفر دریایی شام غروب آفتاب، و سفر دریایی چند جزیره برای پرش جزیره در لنکاوی را انتخاب کنید
 2. جنگل نوردی، یکی از محبوب‌ترین تفریحات توریست‌ها در جزیره لنکاوی قدم زدن در جنگل‌های بارانی لنکاوی است.
 3. غواصی، خیلی‌ها فقط به عشق غواصی در آب‌ها جزیره ویزای مالزی می‌گیرند.
  ورزش‌های آبی در لنکاوی مانند جت اسکی، قایق سواری با موز، شنا و پاراسلینگ
 4. گشت و گذار روی پل آسمان لنکاوی
 5. تله کابین سواری با پس زمینه تپه‌ها و دریا 

جاهای دیدنی جزیره لنکاوی

جزیره لنکاوی مالزی

شاهکار خلقت را در لنکاوی به تماشا بنشینید؛ ماسه‌های سفید، آب‌های کریستالی، آبشارهای اسرارآمیز و جنگل‌های سرسبز. با پا گذاشتن به لنکاوی برای همیشه اسیر این جزیره رؤیایی می‌شوید؛ برای مهاجرت به مالزی، لنکاوی گزینه‌ای وسوسه‌انگیز برای زندگی به نظر می‌رسد!

زندگی شبانه در جزیره زیبای لنکاوی رواج دارد. شب‌های خاطره‌انگیزی که در سواحل این جزیره می‌گذرانید، محال است از یاد ببرید. لنکاوی سواحل دنج بسیاری دارد و جنگل‌های انبوهی که پناهگاه حیوانات بومی این منطقه هستند. برای پیک نیک سری به دریاچه‌های زیبای اطراف بزنید و به مناظر دلنشین این جزیره چشم بدوزید.

به لیست جاهای دیدنی جزیره لنکاوی، جزیره‌ی دریایی آیلند هاپینگ، جزیره‌ی دریاچه‌ی آب شیرین، جزیره‌ی میمون‌ها و جزیره‌ی پرگننت میدن را هم اضافه کنید.

مسابقه بوکس کروکودیل ها

پارک کروکودیل‌های لنکاوی یکی از هیجان‌انگیز‌ترین جاهای دیدنی جزیره لنکاوی است. اجرای زنده بوکس کروکودیل‌ها را به هیچ وجه از دست ندهید! برای دیدن این مسابقات در جزیره لنکاوی مالزی، باید حسابی دل و جرأت داشته باشید! با این حال مربیان در این محل حضور دارند و به آنها غذا می‌دهند. کالکسه‌ای کروکودیل‌ها را برای مسابقات می‌آورد که همه از دیدن این صحنه اوج آدرنالین را تجربه می‌کنند.

میدان عقاب جزیره لنکاوی 

یکی از زیباترین ساخته‌های دست بشر را در جزیره‌ لنکاوی مالزی خواهید دید! عقابی که بال‌هایش آماده پرواز کرده است. عقابی به رنگ قهوه‌ای که به ارتفاع 40 متر است. جالب‌تر اینکه واژه لنکاوی به معنای عقاب قهوه‌ای بوده که به عنوان نام این جزیره شناخته می‌شود. هنوز هم خیلی از توریست‌ها به عشق دیدن این عقاب قهوه‌ای است که ویزای توریستی مالزی را می‌گیرند.

پل هوایی لنکاوی

پلی هوایی لنکاوی در تلاقی آسمان و زمین که از معروف‌ترین پل‌های جهان شناخته می‌شود. پل هوایی لنکاوی به پل آسمان هم معروف است؛ دریچه‌ای معلق که می‌توانید ابرها، جنگل‌ها و دریا را یکجا به تماشا بنشینید. گرفتن ویزای توریستی مالزی، حتی اگر فقط برای دیدن همین بخش از جاهای دیدنی جزیره لنکاوی هم باشد ارزشش را دارد. 

آکواریوم لنکاوی؛ جذاب‌ترین آکواریوم‌ آسیا

یکی از جاهای دیدنی جزیره لنکاوی مالزی که در قاره آسیا نظیر ندارد آکواریوم لنکاوی است. 500 هزار لیتر آب و انواع و اقسام آبزیان دریایی در آکواریوم جزیره لنکاوی مالزی جای گرفته‌اند. در این آکواریوم لاک‌پشت‌های سبزرنگ، ماهی‌های غول‌پیکر زندگی‌ می‌کنند. بیش از 4000 هزار آبزی را در آکواریوم لنکاوی مالزی خواهید دید که از این همه شگفتی بهت‌زده می‌شوید. برای دیدن آبزیان بامزه و دوست داشتنی حتما وارد تونل 15 متری زیر آب شوید. 

جزایر زیبای مالزی

اینجا رو کلیک کن

باغ برنج لامان لنکاوی

از قدیمی‌ترین محصولات مالزی، برنج است. با این حال باید شالیزارهای جذابی داشته باشد! باغ برنج لامان لنکاوی یکی از جاهای دیدنی جزیره لنکاوی یا موزه‌ای است که در شمال ساحل سنانگ قرار دارد. در این موزه مصنوعات و عکس‌هایی مربوط به فرهنگ شالی‌کاری مالزی به نمایش گذاشته شده است. در این باغ برکه، حیاطی سرسبز و حیوانات محلی را می‌بینید که حضورشان فضا را دلچسب‌تر می‌نماید.

آبشار تلاگا توجو یا هفت چشمه

نام آبشار تلاگا توجو از هفت برکه‌ی طبیعی که در مسیرش شکل گرفته‌اند، برگرفته شده است. در افسانه‌ها آمده که پریان در این برکه بازی می‌کردند! شگفت‌انگیز است نه! شما هم ‌می‌توانید با اخذ ویزای توریستی مالزی مهمان بخش از جاهای دیدنی جزیره لنکاوی شوید، در این برکه شنا کنید و از روی صخره‌ها سُر بخورید.

پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی

همه انرژی خود را در هفت چشمه هدر ندهید؛ بهتر است کمی از آن را برای شنا، اسنورکلینگ و غواصی در پارک دریایی پولائو پایار لنکاوی نگه دارید. پارک دریایی پولائو پایار شامل 4 جزیره، پر از مرجان‌های دریایی است که اوج زیبایی طبیعت جزایر لنکاوی مالزی را به تصویر کشیده‌اند.

سؤالات متداول جزایر لنکاوی

1- بهترین فصل برای بازدید و گردش از جزایر Langkawi مالزی کدام فصل است؟

بهترین زمان برای بازدید از لنکاوی بین ماه‌های نوامبر و مارس است. هوا در این ماه‌ها خنک و خشک است. از آنجایی که از جزیره لنکاوی از هر طرف توسط توده‌های آبی احاطه شده است، در بیشتر زمان‌ها آب و هوای مطبوعی را تجربه می‌کند.

2- در صورت اخذ ویزای توریستی مالزی بازدید از جاذبه های گردشگری لنکاوی بهتر است یا پنانگ؟

لنکاوی جایی است که می‌توانید از طبیعت لذت ببرید، در سواحل عالی گردش کنید، و در یک استراحتگاه خوب ریلکس کنید! پنانگ جایی است که غذا و فرهنگ و میراث عالی در آن وجود دارد به علاوه پنانگ مالزی بهترین مکان برای خرید و مهمانی است.

3- آیا جزایر لنکاوی برای سفرهای خانوادگی خوب است؟

راستش را بخواهید جزایر لنکاوی مالزی پر از شن، خورشید و سرگرمی ست، لنکاوی بهشت ​​گرمسیری عالی مالزی است که نوید ماجراجویی های خانوادگی هیجان انگیز را می‌دهد! از سفرهای دریایی غروب آفتاب گرفته تا تورهای پرش جزیره، لنکاوی برای بزرگسالان و کودکان در هر سن و سالی بسیار سرگرم کننده است.

4- تاریخچه جزیره لنکاوی به چند سال قبل برمی گردد؟

قسمت شمال غربی پالائو لنکاوی از صخره هایی با قدمت بیش از 500 میلیون سال تشکیل شده است. این سنگ‌ها از قدیمی‌ترین سنگ‌های جهان هستند و فسیل‌هایی را در خود جای می‌دهند که داستان تکامل اولیه روی زمین را روایت می‌کنند. امروزه این صخره ها افسانه هایی را در مورد منشاء جزیره و تاریخ عامیانه آن پرورش می‌دهند.

5- چگونه می توان به جزیره لنکاوی رفت؟

شما می‌توانید از طریق هوا یا از طریق دریا به لنکاوی برسید ! اکثر مردم با پرواز به فرودگاه بین المللی لنکاوی و سپس با ترانسفر خصوصی به هتل خود می روند. از طرف دیگر، می‌توانید به کوالا کدا، کوالا پرلیس یا پنانگ بروید و با سوار شدن به کشتی به آنجا بروید.

5- زیباترین ساحل لنکاوی کدام است؟

 
پانتای سنانگ بدون شک محبوب‌ترین، پرجنب‌وجوش‌ترین و هیجان‌انگیزترین ساحل لنکاوی است که در طول مسیر طولانی‌اش جذابیت‌های زیادی برای انجام، دیدن و خوردن دارد.

اخذ ویزای مالزی با مشاوره شریف

به چند دلیل مشاوره شریف بهترین ایجنت برای اخذ ویزای مالزی است:

 • دو دهه تجربه‌ی فعالیت و ارائه‌ی خدمات در خصوص اخذ ویزای مالزی
 • دارا بودن کادری مجرب و حرفه‌ای از بهترین مشاورین در حوزه اقامت در مالزی
 • نداشتن حتی یک شاکی از خدمات مشاوره شریف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *