تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
خوابگاه کالج سانوی

خوابگاه کالج بین المللی سان وی مالزی

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

زندگی مستقل و بدون حاشیه در خوابگاه کالج بین المللی سان وی مالزی، شرایط را برای رشد فردی و اجتماعی دانش آموزان سان وی مهیا می‌کند. جهت اطلاع، تمام آنچه در مجموعه خوابگاه‌های سان وی می‌گذرد، زیر ذره‌بین مدیریت مجموعه رصد می‌شود و والدین با خیال راحت می‌توانند زندگی مستقل و ایمن را به فرزندشان هدیه کنند. حال اینکه بهترین امکانات رفاهی و اقامتی در خوابگاه کالج سان وی ارائه می‌شود.

کالج سانوی امکانات اقامتی و سکونت دانش آموزان را در 3 سطح ارائه داده است.

  • Sunway Waterfront Residence
  • Sun-U-Residence
  • Sunway-Off-Campus

خوابگاه واترفرانت سان وی (Sunway Waterfront Residence)

واترفرانت رزیدنس که قبلا با نام خوابگاه دانشجویی سان‌وی موناش شناخته می‌شد، یک خوابگاه دانشجویی برتر با طیف گسترده‌ای از امکانات و خدمات است که تجربه اجتماعی فعال را ارائه می‌کند. این مکان در فاصله کوتاهی از دانشگاه موناش مالزی و دانشگاه و کالج سان‌وی قرار دارد و رفتن به کلاس‌ها بسیار آسان است.

خوابگاه مدرسه سان وی مالزی

اقامتگاه اسکله سان وی

خوابگاه کالج سان وی مالزی

همچنین، رفاه دانشجویان در اقامتگاه سان وی از اهمیت بسزایی برخوردار است، با سیستم‌های امنیتی شبانه‌روزی و حضور یک ناظر خوابگاه در محل برای کمک به ساکنان و فراهم آوری هر آنچه که ممکن است نیاز داشته باشند. نکته برجسته این مکان، 4000 متر مربع فضای اختصاص یافته به دانشجویان برای ساختن تجربیات جدید است.

امکانات خوابگاه مدرسه سان وی مالزی

خوابگاه Sun-U

خوابگاه دانش‌آموزی سان-یو (Sun-U-Residence)، اقامتگاه مناسب برای تمام دانش آموزانی است که مایل به تجربه زندگی جدید و مستقل در مدرسه سان وی مالزی هستند. این خوابگاه امنیت شبانه‌روزی، مراقبت‌های مناسب و تیم مدیریتی را داراست که همیشه آماده کمک به تمام نیازها و درخواست‌های ساکنان می‌باشد.

امکانات اقامتگاه سان وی مالزی

خوابگاه Sun-U

علاوه بر امکانات و ویژگی‌های بسیار مناسب، این خوابگاه همچنین در فاصله کوتاه پیاده‌روی تا مکان‌های جذابی قرار دارد که می‌توانند شما را در اوقات فراغت سرگرم کنند و مهم‌تر از همه، در فاصله نزدیکی به دانشگاه و کالج سانوی قرار گرفته است تا مطمئن شوید که مسیر رفت و آمد به کلاس‌های شما بسیار کوتاه و آسان است.

امکانات اقامتگاه های مدرسه سان وی

امکانات خوابگاه کالج سان وی مالزی

پردیس خارج از دانشگاه (Sunway-Off-Campus)

اگر اقامتگاه‌های سان وی مورد پسند شما نیست، ما گزینه‌های جایگزین دیگری برای اقامت شما داریم. برای انتخاب اقامتگاه‌های خارج از دانشگاه (sunway-off-campus) از ما کمک بگیرید.

پردیس خارج از دانشگاه (Sunway-Off-Campus)

این ساختمان ها در محدوده اطراف کالج واقع شده و ۹ دقیقه پیاده‌روی تا کالج سانوی فاصله دارد.

به طور کامل توسط مدیریت اقامتگاه‌های SEG اداره و نگهداری می‌شود. بعضی از هزینه‌های جانبی در اجاره‌بها لحاظ می‌شود و حداقل مدت اجاره ۳ ماه است.

رزرو خوابگاه سان وی با شریف اِستادی

شریف اِستادی، نماینده انحصاری مدرسه سان وی مالزی در ایران است. جهت ثبت نام و رزرو خوابگاه سان وی با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *