تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
خوابگاه کالج سانوی

خوابگاه کالج بین المللی سان وی مالزی

زمان مطالعه: 6 دقیقه
5/5 - (1 امتیاز)

زندگی مستقل و بدون حاشیه در خوابگاه کالج بین المللی سان وی مالزی، شرایط را برای رشد فردی و اجتماعی دانش آموزان سان وی مهیا می‌کند. جهت اطلاع، تمام آنچه در مجموعه خوابگاه‌های سان وی می‌گذرد، زیر ذره‌بین مدیریت مجموعه رصد می‌شود و والدین با خیال راحت می‌توانند زندگی مستقل و ایمن را به فرزندشان هدیه کنند. حال اینکه بهترین امکانات رفاهی و اقامتی در خوابگاه کالج سان وی ارائه می‌شود.

کالج سانوی امکانات اقامتی و سکونت دانش آموزان را در 3 نوع ارائه داده است.

 • Sunway Waterfront Residence
 • Sun-U-Residence & Apartments
 • Sunway-Off-Campus

خوابگاه واترفرانت سان وی (Sunway Waterfront Residence)

واترفرانت رزیدنس که قبلا با نام خوابگاه دانشجویی سان‌وی موناش شناخته می‌شد، یک خوابگاه دانشجویی برتر با طیف گسترده‌ای از امکانات و خدمات است که تجربه اجتماعی فعالی را ارائه می‌کند. این مکان در فاصله کوتاهی از دانشگاه و کالج سان‌وی و دانشگاه موناش مالزی قرار دارد و رفتن به کلاس‌ها بسیار آسان است.

امکانات خوابگاه Waterfront:

همچنین، رفاه دانشجویان در اقامتگاه سان وی از اهمیت بسزایی برخوردار است، با سیستم‌های امنیتی شبانه‌روزی و حضور یک ناظر خوابگاه در محل برای کمک به ساکنان و فراهم آوری هر آنچه که ممکن است نیاز داشته باشند. نکته برجسته این مکان، 4000 متر مربع فضای اختصاص یافته به دانش آموزان برای ساختن تجربیات جدید است.

خوابگاه Sun-U

خوابگاه دانش‌آموزی سان-یو (Sun-U-Residence) و (Sun-U-Apartments) اقامتگاه مناسب برای تمام دانش آموزانی است که مایل به تجربه زندگی جدید و مستقل در مدرسه سان وی مالزی هستند. این خوابگاه امنیت شبانه‌روزی، مراقبت‌های مناسب و تیم مدیریتی را داراست که همیشه آماده کمک به تمام نیازها و درخواست‌های ساکنان می‌باشد.

امکانات اقامتگاه سان وی مالزی

علاوه بر امکانات و ویژگی‌های بسیار مناسب، این خوابگاه همچنین در فاصله کوتاه پیاده‌روی تا مکان‌های جذابی قرار دارد که می‌توانند شما را در اوقات فراغت سرگرم کنند و مهم‌تر از همه، در فاصله نزدیکی به دانشگاه و کالج سانوی قرار گرفته است تا مطمئن شوید که مسیر رفت و آمد به کلاس‌های شما بسیار کوتاه و آسان است.

امکانات اقامتگاه های مدرسه سان وی

امکانات خوابگاه کالج سان وی مالزی

پردیس خارج از دانشگاه (Sunway-Off-Campus)

اگر اقامتگاه‌های سان وی مورد پسند شما نیست، ما گزینه‌های جایگزین دیگری برای اقامت شما داریم. برای انتخاب اقامتگاه‌های خارج از دانشگاه (sunway-off-campus) از ما کمک بگیرید.

پردیس خارج از دانشگاه (Sunway-Off-Campus)

این ساختمان ها در محدوده اطراف کالج واقع شده و ۹ دقیقه پیاده‌روی تا کالج سانوی فاصله دارد.

به طور کامل توسط مدیریت اقامتگاه‌های SEG اداره و نگهداری می‌شود. بعضی از هزینه‌های جانبی در اجاره‌بها لحاظ می‌شود و حداقل مدت اجاره ۳ ماه است.

درخواست اقامت کالج سان وی

 1. برای درخواست اقامت در خوابگاه کالج سان وی، ابتدا باید ثبت نام خود را در دانشگاه یا کالج سان وی، لو کوردون بلو سانوی، دانشگاه موناش مالزی یا سایر موسسات آموزش عالی که توسط وزارت آموزش عالی شناخته شده‌اند، نهایی کنید. پس از ثبت‌نام موفقیت آمیز، می‌توانید برای رزرو خوابگاه درخواست بدهید.
 2. درخواست خود را باید حداقل 30 روز قبل از تاریخ ورود ارسال کنید.
 3. درخواست‌های رزرو خوابگاه بر اساس زمان اقدام، اولویت دارند؛ بنابراین اگر دیرتر برای رزرو اتاق اقدام کنید، ممکن است اتاق مورد علاقه‌تان در دسترس نباشد. البته در چنین شرایطی گزینه‌هایی برای جایگزین کردن به شما پیشنهاد می‌شود؛ اما بهتر است در زمان تأیین شده برای رزرو خوابگاه اقدام کنید.
 4. مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی سانوی تلاش می‌کند تا در صورت امکان و بسته به موجودی اتاق‌ها، درخواست‌های ویژه را برآورده کند. با این حال، تضمینی برای برآورده شدن چنین درخواست‌هایی وجود ندارد.
 5. بابت درخواست رزرو خوابگاه در کالج سان وی، در صورت موفقیت آمیز بودن پروسه درخواست، باید 100 رینگیت هزینه بپردازید.

هزینه‌ اقامت در خوابگاه کالج سان وی

هزینه درخواست اقامت در خوابگاه کالج سان وی، 500 رینگیت می‌باشد که هنگام ارائه فرم درخواست اقامت باید بپردازید. این هزینه غیر قابل استرداد است. از این هزینه در صورت ورود، 300 رینیگت به عنوان هزینه پردازش و 200 رینیگت به عنوان بخشی از اجاره در نظر گرفته می‌شود.

هزینه غیرقابل استرداد درخواست اقامت به مبلغ 500 رینگیت برای یک سال از زمان ارائه فرم درخواست معتبر است و در صورت عدم ورود به اقامتگاه به هر دلیلی، این مبلغ ضبط می‌شود.

در نظر داشته باشید که ارائه فرم درخواست به معنایی نهایی بودن رزرو نیست! مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی سانوی بنا به دلایل زیر می‌تواند درخواست شما را بپذیرد یا حتی رد کند:

 • درخواست رزرو دیرهنگام
 • ناقص بودن فرم‌های درخواست اقامت
 • تکمیل نبودن اسناد و مدارک
 • ضمیمه نشدن هزینه درخواست در اسناد
 • دریافت نکردن مبلغ کامل هزینه درخواست

توجه! اگر شما ساکن بازگشتی هستید، لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه سپرده به جلو انتقال یافته و/یا پرداخت اضافی باید ظرف 12 ماه استفاده شود. عدم اقدام مجدمد برای اعمال و تایید اقامت بعدی شما منجر به ضبط سپرده و/یا پرداخت اضافی خواهد شد.
توجه! درخواست‌کنندگان موظفند حداقل یک هفته قبل از ورود کامل، مبلغ سپرده و اجاره اتاق را مطابق با آنچه در فرم درخواست اقامت آمده است، پرداخت کنند تا اجازه ورود به اتاق به آنها داده شود.

قوانین ورود به کالج سان وی

1- اگر به هر دلیلی نیاز بود تاریخ ورود شما به خوابگاه تغییر کند،باید حداقل 14 روز قبل از تاریخ ورودی قبلی، درخواست تغییر تاریخ ورود خود را به صورت کتبی ارائه کنید. در غیر اینصورت اگر در تاریخ مشخص شده به خوابگاه مراجعه نکنید، 500 رینگیت هزینه درخواست اقامت ضبط شده و اتاق شما خیلی فوری از حالت رزرو شده، آزاد می‌شود. 

2- شما می‌توانید مدت اجاره اتاق را به صورت ماهانه، یک ساله و یا برای یک دوره شش تا یازده ماهه تعیین کنید. اگر شما دوره اجاره را کامل کنید و حداقل یک ماه قبل از تاریخ انقضای اجاره، فرم فسخ را به مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی سانوی ارائه دهید، سپرده شما قابل استرداد خواهد بود. اما اگر زودتر از موعد، اجاره اتاق را فسخ کنید، کلیه مبلغ اجاره ها و سپرده های پرداختی ضبط می‌شود.

مبلغ اجاره بر اساس تاریخ ورود محاسبه می‌شود:

 • از اول تا چهاردهم ماه: اجاره کامل ماه
 • از پانزدهم تا سی و یکم ماه: اجاره نیمه دوم ماه

3- در نظر داشته باشید که در صورت تمدید اجاره، باید یک ماه قبل از تاریخ اتمام آن، درخواست خود را به صورت کتبی به مدیریت خوابگاه‌های دانشجویی سانوی ارائه کنید. در غیر اینصورت مبلغ یک ماه اجاره از سپرده شما ضبط خواهد شد.

4- در صورت ورود به خوابگاه در صورتی که مایل به تغییر اتاق یا مکان محل اقامت خود بودید، باید از طریق پر کردن فرم انتقال، درخواست انتقالی خود را ارائه کنید. درخواست‌ها در روز ورود قابل بررسی نخواهد بود و گاهی ممکن است تا اجرای آن 30 روز زمان ببرد. در نظر داشته باشید ممکن است برای انتقال‌های موفق، هزینه دریافت شود.

سایر موارد:

1. متقاضیان باید هرگونه تغییر در جزئیات شخصی، والدین و سرپرستان خود را فوراً به مدیریت اطلاع دهند.
2. مدیریت خوابگاه دانشجویی سانوی هاوس حق دارد با اطلاع قبلی سه ماهه، نرخ‌های اجاره فعلی را تغییر دهد. چنین تجدید نظری در نرخ اجاره به طور کامل در اختیار مدیریت خوابگاه دانشجویی سانوی هاوس است و آنها ملزم به ارائه هیچ دلیلی برای چنین تجدید نظری نیستند.

درخواست اقامت مهمانان در خوابگاه کالج سان وی

شرایط و زمینه‌های استفاده از خوابگاه کالج سان وی برای مهمانان:

1. اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.
2. اتاق‌ها تنها برای استفاده شخصی (تک‌نفره) در نظر گرفته شده‌اند.
3. هزینه اجاره برای هر شب و به ازای هر فرد، مبلغ نت 75.00 رینگیت می‌باشد که باید به صورت کامل در هنگام تایید رزرو پرداخت گردد.
4. پس از تایید رزرو، امکان لغو یا کاهش تعداد شب‌های اقامت وجود ندارد.
5. فرم درخواست تکمیل شده باید دست‌کم چهارده (14) روز کاری قبل و از طریق ایمیل ارسال شود. هزینه‌های پرداختی غیرقابل استرداد هستند.
6. زمان رسمی ورود به اتاق‌ها ساعت 2 بعدازظهر و زمان خروج از اتاق‌ها ساعت 12 ظهر می‌باشد.
7. استفاده از پارکینگ بازدیدکنندگان بسته به فضای موجود است. امنیت مجتمع حق دارد هر وسیله نقلیه ثبت نشده‌ای که در محوطه یافت شود یا در جای پارکینگ ساکنین دیگر پارک شده باشد، را با کلمپ (قفل چرخ) مسدود کند.
جزئیات مهمان:
– نام (همانطور که در کارت شناسایی ملی یا گذرنامه ذکر شده)
– شماره کارت شناسایی ملی / گذرنامه
– تاریخ تولد
– تاریخ ورود و خروج
– شماره تماس
– جنسیت (مرد / زن)
– ملیت
– دین
– آدرس ایمیل
– شماره ثبت وسیله نقلیه (برای پارکینگ)
8. تیم مدیریت اقامتگاه اختیار دارد که از پردازش هرگونه رزروی که دیرهنگام ارسال شده، فرم‌های ناقص داشته یا مبلغ دریافتی صحیح نباشد، خودداری کند.
9. به مهمانان توصیه می‌شود که تمامی وسایل شخصی و ارزشمند خود را به دقت نگهداری کنند. SMR هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن یا آسیب دیدن وسایل شخصی مهمانان یا هر دارایی دیگر، از جمله در مواقع سرقت یا دزدی، نخواهد داشت.
10. آوردن یا نگهداری کالاهای قابل اشتعال، خطرناک، غیرقانونی، الکلی یا مواردی که ممکن است اعتراض برانگیز باشند، ممنوع است.
11. هرگونه فعالیت قمار، حمل مواد ممنوعه، سلاح‌ها، مواد قابل اشتعال، سموم، مواد مخدر و حیوانات در محیط اقامتگاه کاملاً ممنوع است.
12. اقامتگاه سانوی موناش فضایی عاری از دود و ویپ است.
13. افرادی که مهمان را معرفی می‌کنند، به طور کامل مسئول رفتار مهمان‌های خود هستند. هرگونه رفتار نامناسب از سوی مهمان(ها) می‌تواند منجر به اخراج فوری معرف شود بدون اینکه حق اعتراضی داشته باشند. مهمان(ها) موظف به پرداخت هزینه‌های ناشی از آسیب یا ضرر به اموال اقامتگاه هستند که توسط خودشان یا افرادی که آنها مسئولیتش را بر عهده دارند، ایجاد شده باشد. در غیر این صورت، هزینه‌ها به معرف تحمیل می‌گردد.
14. اجازه بازدید از واحدهای سکونتی سایر ساکنین به مهمان‌ها داده نمی‌شود.
15. اتاق‌ها نمی‌توانند توسط تعداد افراد بیشتری نسبت به آنچه اولیه رزرو شده استفاده شوند؛ در صورت پذیرش افراد اضافی، هزینه‌های مربوطه دریافت خواهد شد.
16. به دلایل ایمنی و امنیتی، کودکان زیر 12 سال نباید بدون نظارت بزرگسالان در محیط اقامتگاه رها شوند.
17. حقوق مدیریتی:
الف. مدیریت حق کامل ورود هر فردی به اقامتگاه را برای خود محفوظ می‌داند و می‌تواند از هر مهمانی بخواهد که اتاق خود را در هر لحظه بدون اخطار قبلی و بدون دلیل خاصی تخلیه کند.
ب. مهمانان موظفند قوانین اقامتگاه را رعایت کنند. در صورتی که مهمان‌ها این قوانین را نقض کنند، تیم مدیریت اقامتگاه حق دارد توافق‌نامه ارائه خدمات اقامتی را قبل از اتمام دوره توافق‌شده، فسخ کند.

رزرو خوابگاه سان وی با شریف اِستادی

شریف اِستادی، نماینده انحصاری مدرسه ، کالج و دانشگاه SUNWAY مالزی در ایران است. جهت ثبت نام و رزرو هر کدام از اقامتگاه های سان وی با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *