تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل

دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل

زمان مطالعه: 3 دقیقه
5/5 - (2 امتیاز)

دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل، شما را در حوزه کاری و تجاری‌تان، چند قدم جلوتر از بقیه می‌برد. در این دوره با روش‌های آموزشی مدرن و متنوع، مفاهیم کلیدی به شما آموزش داده می‌شود. سطوح آموزشی دوره انگلیسی برای تجارت از مبتدی تا پیشرفته بوده و شامل تمام سطوح زبانی است. در این دوره کالج زبان بریتیش کانسیل، چشم انداز روشنی از تجارت الکترونیکی، مذاکرات تجاری، بازاریابی بین المللی، کار با مشتریان و غیره را پیدا خواهید کرد. 

می خوای تو حوزه کاری خودت موفق تر از بقیه باشی؟

اینجا رو کلیک کن

درباره دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل

در دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل می‌توانید با شیوه‌های ارزیابی مختلف، راه حل‌های جدیدی برای رفع نیازهای سازمان خود پیدا کنید.  

کالج زبان بریتیش کانسیل سابقه 80 سال همکاری با مشاغل، دولت ها و موسسات آموزشی را دارد. برنامه‌های دوره انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل در جهت توانمندسازی سازمان‌ها و تقویت مهارت‌های ارتباطی به زبان انگلیسی، بسیار مؤثر است. 

کالج بریتیش کانسیل تخصص و تجربه بالایی در ارائه آموزش‌های جذاب و تأثیرگذار دارد. متخصصان همه صنایع، در هر رده شغلی، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و محققان مخاطبین اصلی دوره زبان انگلیسی برای تجارت کالج بریتیش کانسیل هستند.

برنامه 4 مرحله‌ای دوره زبان انگلیسی برای تجارت

به منظور از حمایت از مدیران کسب و کار، برنامه‌ای 4 مرحله‌ای برای تضمین موفقیت آنها ارائه می‌شود. با این برنامه و مراحل آن آشنا شوید:

 1. مرحله اول مشاوره؛ در این مرحله دوره تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل، انجام مشاوره برای یافتن شکاف‌های مهارتی و مشخص کردن اهداف یادگیری سازمان انجام می‌شود.  
 2. مرحله دوم طراحی؛ پس از یافتن چالش‌ها نوبت ارائه راه حل‌ها مناسب، سفارشی و سازگار با اهداف سازمان است. 
 3. مرحله سوم تحویل؛ مربیان باتجربه کالج زبان بریتیش کانسیل در دوره تجارت، با همکاری تیم‌های سازمانی، مهارت‌های مرتبط و قابل انتقال را به کارمندان ارائه می‌دهند. 
 4. مرحله چهارم ارزیابی؛ پس از ارائه آموزش‌های لازم و سفارشی برای هر سازمان، روند پیشرفت کارمندان پیگیری و گزارش می‌شود. 

معرفی دوره‌های حضوری انگلیسی برای تجارت بریتیش کانسیل 

پس از انتخاب دوره زبان انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل به جامعه 80 میلیونی مخاطبین این کالج خواهید پیوست. شما می‌توانید مطابق میل و نیاز خود، در یکی از این دوره‌ها شرکت کنید: 

 • گزینه های تحویل حضوری، آنلاین و ترکیبی انعطاف پذیر
 • توسعه هدفمند و مرتبط مهارت های محل کار
 • ابزارهایی برای ردیابی تاثیر آموزش و بازگشت سرمایه

 

 • دوره مهارت‌های ارتباطی حرفه‌ای  

در دوره مهارت های ارتباطی حرفه ای کالج بریتیش کانسیل قرار است راه‌هایی برای افزایش عملکرد، تعامل و بهره وری از طریق توسعه مهارت‌های ارتباطی گفتاری و نوشتاری یاد بگیرید. در هر ماژول صلاحیت‌های ارتباطی مطابق با چارچوب های سازمانی خود را آموزش خواهید دید. 

 

 

 • دوره مهارت‌های زبان انگلیسی 

کارفرمایانی که دوره مهارت‌های زبان انگلیسی کالج زبان بریتیش کانسیل را برای کارمندان خود انتخاب می‌کنند؛ انسان‌های هوشمندی هستند که به افزایش مهارت نیروهای خود اهمیت می‌دهند. دوره مهارت‌های زبان انگلیسی، برای ارتباط بهتر و مؤثرتر کارمندان در محیط کار و موقعیت‌های اجتماعی مفید است. کارمندان شما پس از شرکت در این دوره، می‌توانند مهار جلسات بزرگ را در دست بگیرند.

چگونگی ارزیابی و اعطای گواهینامه در دوره حضوری

برای دریافت مدرک معتبر جهانی از کالج زبان بریتیش کانسیل، باید در آزمون‌ها تحت ارزیابی‌ قرار بگیرید. آزمون‌های دوره انگلیسی برای تجارت، مطابق با استانداردهای جهانی و معیاری برای پیگیری پیشرفت و برجسته کردن دستاوردهای زبان آموزان است. 

آشنایی با مجموعه آموزش‌های آنلاین

شرکت در دوره های آنلاین به کسانی توصیه می‌شود که دارای محدودیت زمانی و مکانی هستند. آنهایی که قصد توسعه مهارت‌های ارتباطی انگلیسی خود به صورت حرفه ای دارند، ولی به خاطر موانع و مشکلات پیش رو، امکان شرکت به صورت حضوری در کلاس‌ها را ندارند.

نه این که تصور کنید دوره های آنلاین کالج زبان British Council کارایی لازم را ندارد، دانشجویان دوره های آنلاین نیز مانند دوره های حضوری، موظف به ارائه بازخوردهای هدفمند هستند و باید تأثیر آموزش و بازگشت سرمایه را گزارش دهند. با دوره های آنلاین انگلیسی برای تجارت کالج زبان بریتیش کانسیل آشنا شوید:

 • دوره خودآموز 

برای یادگیری هدایت‌شده، مقیاس‌پذیر و مقرون‌به‌صرفه به دوره خودآموز بپیوندید. تقویت مهارت‌های انگلیسی اجتماعی یا محل کار در زمان و مکان مناسب، رهاورد شرکت در دوره خودآموز زبان انگلیسی کالج زبان بریتیش کانسیل برای زبان‌آموزان است. 

 

 • دوره انگلیسی محل کار:  

در دوره انگلیسی محل کار کالج زبان بریتیش کانسیل، می‌توانید ترکیبی انعطاف‌پذیر همراه با تعامل و بازخورد در جلسات تحت رهبری مربی را دریافت کنید.

 

 • دوره انگلیسی اجتماعی  

در دوره انگلیسی اجتماعی، برنامه‌های تعاملی در محل کار و انگلیسی اجتماعی را تحت هدایت و رهبری مربی آموزش می‌بینید. در این دوره میزان فعالیت‌های شما به صورت آنلاین مورد ارزیابی‌ قرار می‌گیرد. 

 

 

 • دوره مهارت‌های ارتباطی حرفه‌ای:  

برای توسعه مهارت‌های ارتباطی هدفمند، گفتاری و نوشتاری در محل کار می‌توانید در دوره مهارت‌های ارتباطی حرفه‌ای شرکت کنید. 

 

 • دوره مربی آیلتس:  

آموزش زبان و مهارت متمرکز برای مربیگری آیلتس! پس از شرکت در دوره مربی آیلتس کالج زبان بریتیش کانسیل قادر به کمک به تیم و دانش‌آموزان برای کسب امتیاز مورد نیاز در آزمون آیلتس خواهید بود.

 

چگونگی ارزیابی و صدور گواهینامه در دوره آنلاین

پس از شرکت در دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای تجارت کالج بریتیش کانسیل نوبت شرکت در ارزیابی‌ برای محک زدن خودتان است. باید بدانید پس از این دوره تا چه اندازه توانایی‌هایتان بالا رفته و قادر به توسعه مهارت‌های خود هستید. دریافت گواهینامه‌های معتبر از سوی کالج بریتیش کانسیل نشان دهنده میزان مهارت‌های شما است. 

یادگیری زبان انگلیسی در مالزی با مشاوره شریف

می‌دانستید مالزی قطب یادگیری زبان انگلیسی در آسیا است. کالج‌های زبان مالزی تحت حمایت و نظارت مؤسسات زبان انگلیسی اروپایی، آمریکایی و … هستند و مدرک معتبر به دانشجویان می‌دهند. دوره‌های ارائه شده در کالج های زبان مالزی کاملاً تخصصی و منطبق با نیازهای دانشجویان طراحی شده است. مشاوره شریف با 20 سال سابقه فعالیت تخصصی در مالزی نماینده قانونی بیش از 70 مدرسه، کالج زبان و دانشگاه های مالزی است. برای دریافت خدمات زیر با ما در تماس باشید:

 • اخذ ویزای زبان کشور مالزی
 • ثبت نام در بهترین کالج های زبان و انتخاب دوره مناسب
 • تهیه خوابگاه و محل اقامت در مالزی
 • تمدید ویزای زبان در کشور مالزی
  همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *