تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
تماس با ما
ویزای توریستی مالزی | راهنمای جامع دریافت ویزای فرودگاهی مالزی
ویزای توریستی مالزی | راهنمای جامع دریافت ویزای فرودگاهی مالزی

ویزای توریستی مالزی | شرایط و مدارک ویزا توریستی مالزی

زمان مطالعه: 9 دقیقه
4.9/5 - (309 امتیاز)

ویزای توریستی مالزی به دارندگان اجازه اقامت 14 روز در کشور مالزی را می‌دهد. قیمت این ویزا که در فرودگاه صادر می‌شود، رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای ندارد. بهتر است بدانید ویزا توریستی مالزی یک بار ورود بوده و قابل تمدید نیست. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره ویزای توریستی مالزی که به ویزای مسافرتی و گردشگری نیز معروف است در ادامه با ما همراه شوید. 

مشاوره شریف؛ مجری دریافت تضمینی انواع ویزای مالزی است. برای آگاهی از چگونگی دریافت ویزای فرودگاهی مالزی با ما تماس بگیرید.

دوس داری با ویزای توریستی از مالزی دیدن کنی؟

اینجا رو کلیک کن

ویزای توریستی مالزی (Malaysia tourist visa) چیست؟

ویزای توریستی هر کشور با مقاصد مختلفی برای متقاضیان صادر می‌شود، وجه اشتراک تمام ویزاهای توریستی دنیا در متقاضیان آن است که عموماً گردشگران و توریست‌ها هستند. ویزا توریستی مالزی یکی از انواع ویزای مالزی، و نوعی سند رسمی و اجازه ورود مسافرین و توریست‌ها برای بازدید و گردش از کشور مالزی است. این ویزا فقط برای گردشگری و بازدید معتبر بوده و دارنده ویزا اجازه تحصیل، کار یا مهاجرت به مالزی را ندارد. ویزای توریستی مالزی، ویزای جداگانه‌ای نیست! در واقع این ویزا تنها یک مهر است که به صورت برچسب به گذرنامه‌تان الصاق می‌شود! 

ویزا توریستی مالزی برای ایرانیان تا چند سال پیش تاریخ اعتبار 3 ماهه داشت که با صلاحدید دولت مالزی از سال 2013 این زمان به 14 روز کاهش پیدا کرده است.

اطلاعات کلی ویزای توریستی مالزی
نام ویزای توریستی مالزی
قابلیت تمدید ندارد
قابل تبدیل شدن به سایر ویزاها نیست
اقدامات لازم داشتن پاسپورت و بلیط رفت و برگشت
زمان انتظار برای دریافت بلافاصله پس از ورود به فرودگاه مالزی

نام های دیگر ویزای توریستی مالزی

 • ویزای مسافرتی مالزی
 • ویزای فرودگاهی
 • ویزای گردشگری
 • ویزای اقامت کوتاه مدت مالزی
 • ویزای در بدو ورود
 • ویزای یک بار ورود (Single Entry) مالزی

شرایط ویزای توریستی مالزی

برای گرفتن ویزای توریستی مالزی، نیاز به هیچ پیش زمینه و شرایط خاصی نیست! فقط کافی است این مراحل را با دقت انجام دهید. بهتر است مراحل گفته شده را قدم به قدم، با دقت و پشت سر هم بردارید تا با سرعت هر چه تمام‌تر به ویزای مسافرتی مالزی برسید. 

مراحل دریافت ویزای توریستی مالزی

 1. قدم اول دریافت ویزای توریستی کشور مالزی، علاقه‌مندی برای بازدید و آشنایی با مالزی است.
 2. قدم دوم داشتن پاسپورتی است که اعتباری بیشتر از 6 ماه داشته باشد.
 3. قدم سوم بستن چمدان‌ها و خرید بلیط هواپیمای مالزی است. صبر کنید! نیازی به مراجعه به سفارت مالزی برای دریافت ویزای فرودگاهی مالزی ندارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بلیط‌تان را در دست بگیرید و به فرودگاه بروید. 
 4. پس از حدود 8 ساعت پرواز، وقتی هواپیما در فرودگاه بزرگ و مجلل مالزی به زمین نشست، وقت گرفتن ویزای فرودگاهی مالزی است.  
 5. حالا با نشان دادن پاسپورت‌تان به افسر فرودگاه برای دریافت ویزای فرودگاهی مالزی آماده شوید.
 6. آفیسر فرودگاه پس از مشاهده پاسپورت‌ و چک کردن سایر مدارک، استیکر ویزای توریستی را روی گذرنامه‌تان می‌چسباند.
 7. در قدم آخر می‌توانید با تمام وجود به مالزی و زیبایی‌هایش سلام کنید و دو هفته خاطره انگیز را در این کشور سپری کنید. 

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

مدارک ویزا توریستی مالزی 

شما هم تا حرف از مدارک لازم می‌شود، یاد فرم‌های استخدامی می‌افتید که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را از شما طلب می‌کردند؟ نگران نباشید! اینجا قرار نیست شیر مرغ بیاورید، همان چیزهایی که برای سفر آماده کرده‌اید، کافی است. فقط برای آن که چیزی از قلم نیفتد، لیست مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی مالزی را برایتان مکتوب کرده‌ایم.

مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی مالزی

 • گذرنامه یا پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه 
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما 
 • دو قطعه عکس در اندازه گذرنامه 
 • ارائه مدارک اقامت در مالزی یا همان رزرو هتل.
 • کارت ورود و خروج تکمیل شده که پس از رسیدن به نقطه ورود دریافت می‌کنید.
 • نامه دعوت از میزبان یا حامی مالی خود در صورت وجود 
 • اثبات بودجه کافی برای پوشش مدت اقامت در مالزی
 • گواهی واکسیناسیون تب زرد، اگر از کشوری هستید که در خطر انتقال تب زرد قرار دارید یا اخیراً بیش از 12 ساعت به آنجا سفر کرده‌اید باید گواهی تب زرد داشته باشید.  
پس از ارائه مدارک لازم، باید منتظر تأیید افسر ویزا باشید تا استیکر ویزای گردشگری مالزی روی پاسپورت‌تان الصاق شود. 

هزینه ویزای توریستی مالزی

به نظرتان بهترین سرمایه‌گذاری که برای همه انسان‌ها مشترک و قابل استفاده است، کدام است؟ بله سرمایه گذاری برای سلامتی، شادی و نشاط! 

بسیاری از هزینه‌ها در واقع هزینه نیست، بلکه نوعی آینده‌نگری زودبازده است. سفر و هزینه‌ای که صرف گردش و تفریح می‌شود، در واقع صرف کردن سرمایه برای شروعی دوباره و پر انرژی است.

حالا خبر خوب این است که در سفر به این کشور آسیایی نیاز به صرف هیچ هزینه‌ای برای دریافت ویزای مسافرتی مالزی ندارید. درست شنیدید! هزینه ویزای توریستی مالزی رایگان است. به عبارت بهتر ویزای مسافرتی مالزی در فرودگاه و بدون اخذ هیچ هزینه‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد. اگر هم برای برخی کارها نیاز به صرف هزینه اندکی داشته باشید، می‌توانید آن را به صورت نقدی پرداخت کنید.

هر چند قیمت ویزای مالزی برای توریست‌ها رایگان است، ولی بهتر است هنگام ورود به فرودگاه مالزی حداقل 1000 دلار پول نقد در جیب داشته باشید تا در صورت نیاز به پول نقد دچار مشکل نشوید.

زمان انتظار دریافت ویزا مالزی توریستی 

زمان لازم برای دریافت ویزای فرودگاهی مالزی

اگر قرار بود از زمان دریافت سایر ویزاهای مالزی برایتان بگوییم، با اطمینان خدمت‌تان عرض می‌کردیم که برای دریافت ویزای مالزی همه چیز بستگی به زمان پردازش ویزا در کنسولگری یا سفارت مالزی دارد.

اما از آنجا که ویزا مالزی توریستی یکی از متفاوت‌ترین و ساده‌ترین ویزاها است، اصلاَ نیازی به طی پروسه طولانی برای دریافت آن ندارید. زمان لازم برای دریافت ویزا مالزی توریستی همان لحظه ورود به فرودگاه است. در واقع به محض ورود به فرودگاه پاسپورت‌تان مزین به ویزای فرودگاهی مالزی خواهد شد. یعنی برای دریافت ویزامالزی توریستی، فقط به اندازه چک کردن پاسپورت‌تان توسط افسر فرودگاه باید زمان در نظر بگیرید!

شهرهای توریستی مالزی

کلیک کنید

مدت اعتبار ویزا توریستی مالزی

اگر می‌خواهید بدانید تاریخ اعتبار ویزا توریستی مالزی چند روزه است؟ باید برایتان بگوییم تا سال 2013 ویزا توریستی مالزی تا 90 روز اعتبار داشت! ولی از آن سال به بعد مدت زمان ویزا توریستی مالزی 14 روز شده است. شاید برای همین است که این ویزا به ویزای کوتاه مدت مالزی مشهور است.

دلیل اصلی این کاهش زمان، برقراری تعادل و توازن جمعیتی در کشور مالزی بود. مسئولین مالزی برای آسایش مردم کشورشان احترام زیادی قائل هستند و راحتی مردم برایشان در اولویت است؛ برای همین تاریخ اعتبار ویزا توریستی را از 90 روز به 14 روز کاهش دادند. اگر قصد دریافت ویزای بلندمدت را دارید می‌توانید ویزای سوشیال مالزی را بگیرید که از 15 تا 90 روز اعتبار دارد. 

از سوی دیگر تاریخ اعتبار 14 روزه ویزای کوتاه مدت مالزی، تا زمانی است که دارنده در خاک مالزی بماند، به محض خروج از این کشور، هر چند تاریخ اعتبار ویزای یک بار ورودتان منقضی نشده باشد اجازه بازگشت ندارید.

تمدید ویزای گردشگری مالزی

اگر در سفر گردشی و توریستی به مالزی پایبند جذابیت‌های این کشور پر از شگفتی شدید و مایل بودید زمان بیشتری در مالزی بمانید، دیگر نمی‌توانید از ویزای یک بار ورود مالزی استفاده کنید! چون هیچ شرطی برای تمدید ویزای توریستی مالزی وجود ندارد، همان طور که قبلاً اشاره کردیم، دارنده ویزای یک بار ورود یا همیان ویزای توریستی، تنها یک بار اجازه ورود به این کشور را دارد. ضمن آن که ویزای توریستی قابلیت تمدید هم ندارد.

تنها راهکار اقامت طولانی‌تر در مالزی، استفاده از سایر ویزاها است. به طور مثال می‌توانید از ویزای سوشال مالزی یا دوماهه استفاده کنید، مشاوره شریف تنها ایجنتی است که ویزای سوشیال مالزی را ظرف 48 ساعت به دست‌تان می‌رساند.

ریجکت ویزای مالزی توریستی! 

همان طور که می‌دانید ریجکت به معنای رد شدن و نپذیرفتن ویزا است. ممکن است افسر مهاجرت در فرودگاه مالزی، شما را واجد شرایط اخذ ویزای گردشگری مالزی نداند. هر چند احتمال ریجکت ویزای توریستی مالزی مساوی با صفر است؛ ولی باز هم بهتر است دلایل ریجکت ویزای گردشگری و سایر ویزاهای مالزی را بدانید. 

دلایل ریجکت ویزای مالزی توریستی

 • ممکن است پاسپورت‌تان اعتبار کافی نداشته باشد. (پاسپورتی که کمتر از 6 ماه اعتبار دارد عملاً پاسپورتی بی‌فایده‌ای است.)
 • جعلی بودن مدارک هویتی
 • مخدوش، ناقص و یا خراب بودن مدارک و اسناد ارائه شده 
 • درخواست نادرست و نامعقول
 • عدم وجود تمکن مالی 
 • ارائه ندادن بلیط رفت و برگشت
 • ورود غیرمجاز به فرودگاه 

اخذ ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان 

روش‌های متفاوتی برای اخذ ویزای مسافرتی مالزی وجود دارد که هر کدام بستگی به ملیت افراد دارد:

 1. درخواست ویزا به صورت آنلاین، این شیوه فقط برای اتباع کشورهای خاص فعال است.
 2. درخواست ویزای گردشگری مالزی به صورت مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری دفتر نمایندگی مالزی در خارج از کشور یا به مراکز مجاز درخواست ویزا.
 3. دریافت ویزا در فرودگاه که به آن ویزا در بدو ورود یا visa on arrival گفته می‌شود. 

اگر می‌خواهید بدانید کدام یک از این 3 روش درخواست ویزای توریستی مالزی برای ایرانیان مفیدتر است، باید برایتان بگوییم روش سوم  خاص ایرانیان است. شاید برای همین به Malaysia tourist visa، ویزای در بدو ورود مالزی هم می‌گویند. ایرانیان متقاضی درخواست ویزای بدو ورود مالزی، تنها کاری که باید انجام دهند این است که تا رسیدن به فرودگاه و دریافت مهر ویزای یک بار ورود مالزی بر روی پاسپورت‌شان صبر کنند. 

بهترین کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان

کلیک کنید

 

نکات مهمی که برای دریافت ویزای گردشگری مالزی باید بدانید! 

پس از ورود به مالزی، باید از مرز کنترل عبور کنید، اینجا همان نقطه صفر دریافت ویزای گردشگری مالزی است. جایی که افسران مهاجرت تصمیم می گیرند که به شما اجازه ورود بدهند یا …!

نگران هیچ چیز نباشید. نفس عمیق بکشید و مدارک‌تان را تحویل بدهید. تنها نکته‌ای که باید به آن دقت کنید این است که افسر، مهر اشتباه به پاسپورت‌تان نزند.
بهتر است با صبوری و اخلاق خوش، افسر مهاجرت را متقاعد کنید که دلایل زیادی برای بازگشت به کشورتان را دارید. خانواده، دارایی و شغل دلایلی محکمی برای بازگشت‌تان هستند. بهتر است هنگام دریافت ویزای کوتاه مدت مالزی به این نکات توجه کنید تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید:

 • لطفاً صبور باشید!

برخلاف سایر ویزاهای مالزی، مکان اصلی دریافت ویزای گردشگری مالزی، خاک ایران و یا سفارت مالزی در ایران نیست! شما باید تا فرودگاه مالزی برای دریافت ویزای توریستی مالزی صبوری پیشه کنید.

 • مهر ویزای توریستی مالزی بر روی پاسپورت‌تان را با دقت بررسی کنید.

نیازی به گفتن ندارد که نخوردن مهر ویزا بر روی پاسپورت، چه عواقبی برایتان به دنبال دارد؟ پس برای دوری از جریمه‌های سنگین، تمام هوش و حواس‌تان را جمع کنید و با دقت مهری را که روی پاسپورت‌تان می‌خورد را بررسی کنید و تا وقتی مهر ویزای فرودگاهی مالزی را بر روی پاسپورت‌تان ندیده‌اید کوتاه نیایید. 

 • به تاریخ مهر ویزای گردشگری مالزی بر روی پاسپورت‌تان توجه کنید.

همان طور که گفتیم، بهتر است پس از زدن مهر ویزا توریستی مالزی، صحت و سقم تاریخ آن را بررسی کنید و تا زمانی که از درستی تاریخ مطمئن نشدید، آن را از افسر تحویل نگیرید.

 • افسر مهاجرت را قانع کنید که دلایل زیادی برای برگشت به کشور خود دارید.

شما باید در فرودگاه مالزی بتوانید افسر مهاجرت را قانع کنید که بودجه کافی برای خرج سفر خود در مالزی همراه دارید. نشان دادن بلیط رفت و برگشت و واچر هتل کافی است تا ثابت شود که برای سفر برنامه‌ریزی‌های لازم را کرده‌اید.

مشاوره شریف در شبکه های اجتماعی

کارهای بی‌تأثیر برای دریافت ویزای گردشگری مالزی

 

دریافت Malaysia tourist visa آن قدر ساده و راحت است که شاید باورتان نشود برای اخذ آن نیازی به هیچ کار اضافه، تهیه مدرک خاص یا طی کردن پروسه طولانی ندارید. برای دریافت ویزای مسافرتی مالزی نیازی به انجام هیچ کدام از این کارها ندارید.

 • دریافت ویزای فرودگاهی مالزی، نیازی به انجام پروسه طولانی و کارهای اداری ندارد. 
 • برای دریافت ویزای یک بار ورود مالزی نیازی به انگشت نگاری ندارید!
 • دریافت ویزای گردشگری مالزی نیازی به تأییدیه دادگستری و ترجمه رسمی آن به زبان مالایی ندارد
 • برای اثبات تمکن مالی نیازی به ارائه پرینت حساب بانکی و گردش حساب خود ندارید!
 • نیازی به انجام مصاحبه در سفارت مالزی ندارید!
 • حتی لازم نیست به سفارت مالزی مراجعه کنید!
 • نیازی نیست پاسپورت‌تان مزین به مهر شینگن شده باشد یا مهرهای زیادی بر روی آن خورده باشد.
 • ویزای بدون مرجع مالزی در فرودگاه برایتان صادر می‌شود. 
 • برای دریافت این ویزا نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

مقایسه ویزای توریستی مالزی با سایر کشورها

با انواع ویزاهای کشور مالزی آشنا شوید

تفاوت اصلی ویزای مسافرتی مالزی با ویزای کشورهای مختلف در زمان اعتبار، چگونگی درخواست و هزینه اخذ آن است. در واقع قوانین اخذ ویزای گردشگری هر کشوری با بقیه متفاوت است و دارندگان ویزای گردشگری هر کشور با توجه به قوانین کشور میزبان دارای حقوق متفاوتی هستند.

در میان ویزاهای توریستی کشورهای اروپایی، پرطرفدارترین آنها ویزای شینگن، ویزای کانادا و آلمان است و در میان ویزاهای توریستی کشورهای قاره آسیا، محبوب‌ترین آنها ویزای توریستی مالزی، ژاپن، تایلند، سنگاپور است. 

مهم است که بدانید در میان کشورهای گفته شده، ساده‌ترین و بهترین ویزا که شرایط دریافت آسانی دارد، ویزای توریستی کشور مالزی است. ویزای مسافرتی مالزی هم از نظر شیوه دریافت، پروسه ساده‌ای دارد، هم از نظر زمان اعتبار مدت زمان و تاریخ منطقی دارد. البته این ویزا تا سال 2003 اعتبار 90 روزه داشت، ولی به دلیل سیاست‌های جمعیتی کشور مالزی زمان اعتبار آن به 14 روز کاهش یافت؛ با این وجود ویزای گردشگری مالزی هنوز هم در صدر ویزاهای توریستی محبوب آسیا و دنیا قرار دارد. 

7 دلیل برای اخذ ویزای گردشگری مالزی  

ویزای توریستی مالزی، شاید اولین ویزایی باشد که برای بازدید از مالزی تهیه می‌کنید، ولی آخرین ویزای دریافتی شما هم نخواهد بود! چون یک بار سفر به مالزی، طوری شما را پایبند این کشور می‌کند که خودتان هم نمی‌فهمید، چرا مقصد همه سفرهای بین المللی‌تان به مالزی ختم می‌شود؟ 

مالزی کشوری است که هر چند در قاره آسیا قرار دارد، اما همه چیزش اروپایی و حتی فراتر از آن است. هر چه از زیبایی‌های تمام نشدنی پایتخت این کشور کوالالامپور برایتان بگوییم، باز هم حرف نگفته بسیاری باقی می‌ماند! پس اجالتاً این 5 دلیل برای اخذ ویزای گردشگری مالزی در نظر داشته باشید تا خودتان بیایید و از نزدیک شاهد زیبایی‌های این کشور باشید: 

 1. از جاذبه‌های اصلی مالزی تضادهای شدید آن است. آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده در جوار خانه‌های چوبی ساخته شده روی پایه‌ها!
 2. هتل‌های پنج ستاره که چندین متر دورتر از صخره‌های باستانی جا خوش کرده‌اند! 
 3. آب و هوای مالزی، مرطوب و معتدل و باب میل همه کسانی است که از هوای گرم و سوزان فراری‌اند و تحمل سرمای استخوان سوز را ندارند.
 4. قدیمی‌ترین جنگل‌های بارانی، سواحل رؤیایی و طبیعت فوق العاده سرسبز، تحفه هم جواری مالزی با خط استوا است. 
 5. چند فرهنگی بودن مالزی نه تنها این کشور را تبدیل به بهشت ​​غذاها کرده، بلکه از مالزی کشوری شاد با صدها جشنواره رنگارنگ ساخته است.
 6. مالزی از نظر جغرافیایی هم تنوع زیادی دارد. این کشور از 2 بخش تشکیل شده است. 11 ایالت در شبه جزیره مالزی و 2 ایالت در قسمت شمالی بورنئو. هر طور میل شما باشد، می‌توانید از مخفیگاه‌های خنک ارتفاعات به سواحل گرم و شنی و جنگل‌های مرطوب پناه ببرید. 
 7. مرتفع‌ترین پل آسمان دنیا و غارهای جادویی را می‌توانید در مالزی ببیند.

آشنایی با مالزی

کلیک کنید

اخذ ویزا برای بازدید از جاذبه های گردشگری مالزی

بازدید از محبوب‌ترین دیدنی‌های کشور مالزی با ویزای توریستی

مالزی کشوری مناسب برای همه نوع گردشگر است. این کشور مقصدی عالی برای کوله‌گردها، گروه‌ها و تورها، زوج‌های جوان، سفرهای خانوادگی و همراه با فرزندان است. شاید برای همین است که ویزای توریستی کشور مالزی از نوع ویزای بدون مرجع  است، تا هر کسی دلش خواست بدون نیاز به دعوتنامه، برای بازدید از جاذبه های گردشگری وارد این کشور شود. 

جاذبه‌های موجود در مالزی مرتباً ارتقا پیدا کرده یا بازسازی می‌شوند. اقامت در مالزی اغلب در مقایسه با کشورهای همسایه مثل سنگاپور بسیار مقرون به صرفه است. اگرچه قیمت ها در چند سال گذشته افزایش یافته است، اما هنوز هم همه چیز مخصوصاً غذا در مالزی نسبتاً ارزان است. برای آشنایی بیشتر شما که با اخذ ویزای بدون مرجع مالزی، قصد بازدید از این کشور را دارید برخی از جاذبه‌های دیدنی مالزی با ویزای توریستی می‌توانید از آن دیدن کنید را به شما معرفی می‌کنیم:

معرفی جاهای دیدنی مالزی برای بازدید با ویزای گردشگری

 • پایتخت مالزی، کوالالامپور مملو از ساختمان‌هایی به سبک استعماری و آسمان خراش‌های مدرن است. 
 • برج‌های دوقلوی پتروناس یکی از شگفتی‌های مالزی است که در رقابت با برج ایفل و حتی برج‌های خلیفه دبی گوی سبقت را از آنان ربوده است. برج‌های دوقلوی نمادین پتروناس را باید در شب رصد کنید. 
 • تا وقتی در کوالالامپور هستید از غارهای باتو، یک مکان هندو از شبکه های غار و معابد غار غافل نشوید. 
 • 99 جزیره کوچک در سواحل شمال غربی مالزی به نام مجمع الجزایر لنکاوی وجود دارد. جزیره اصلی به خاطر پل آسمان و سواحل زیبای ماسه‌ای سفید معروف است.
 • از گرما فرار کنید و به سمت تپه‌ها بروید تا مزارع چای را ببینید. این منطقه در صد کیلومتری شمال کوالالامپور قرار دارد و مکانی عالی در مالزی برای تجربه آب و هوای جنگل‌های بارانی است.
 • حتماً باید با ویزای مسافرتی مالزی از جزیره بورنئو و ایالت‌های صباح و ساراواک دیدن کنید. در این منطقه همزیستی با حیات وحش را تجربه کنید، این منطقه را بهتر است با یک راهنما کاوش کنید.
 • در یکی از مراکز توانبخشی اورانگوتان یا مرکز میمون‌های پروبوسیس توقف کنید تا ببینید چگونه حافظان محیط زیست به این گونه‌های بومی کمک می‌کنند.
 • جزیره سیپادان در مالزی همیشه به عنوان یکی از بهترین نقاط غواصی در جهان رتبه‌بندی می‌شود . این منطقه در یک کانون تنوع زیستی قرار دارد و فرصتی برای دیدن کوسه‌های نهنگ، لاک‌پشت‌های دریایی و اکوسیستم صخره‌های مرجانی برای رونق را می‌دهد.
 • ترن‌هوایی را در مراکز خرید، میمون هایی که از روی درختان پرواز می کنند و بزرگترین جاذبه از همه آنها، برج های دوقلوی پتروناس را خواهید دید!  

سؤالات متداول برای ویزای توریستی مالزی

1-دلیل اصلی ریجکت ویزای مسافرتی مالزی چیست؟

دلایل زیادی برای ریجکت ویزا وجود دارد، دلایلی مانند داشتن سوء سابقه و ارائه مدارک جعلی، عدم ارائه گواهی‌ تمکن مالی معتبر، می‌تواند باعث ریجکت ویزای شما در مالزی شود. شایع‌ترین دلیل ریجکتی ویزای مسافرتی مالزی این است که آفیسر مهاجرتی دلیل کافی برای بازگشت شما پیدا نکند و یا متوجه شود که شما قصد پناهندگی دارید. 

2-برای اخذ ویزای توریستی مالزی نیاز به دعوتنامه است؟

خیر داشتن دعوت نامه جزو شرایط دریافت این ویزا نیست ولی داشتن آن هم سرعت دریافت ویزای شما را افزایش می‌دهد.

3-آیا با ویزای توریستی مالزی می‌توان تحصیل در این کشور را آغاز کرد؟

خیر ویزای توریستی مالزی صرفاً برای اقامت کوتاه مدت در این کشور است و دارنده آن حق تحصیل، کار کردن و غیره را ندارد.

۴- مدت اعتبار ویزای مسافرتی مالزی چند روزه است؟

ویزای مسافرتی مالزی تا سال ۲۰۰۳ اعتبار ۹۰ روزه داشت. ولی در حال حاضر کشور مالزی به دارندگان این ویزا، اجازه اقامت ۱۴ روزه در مالزی را می دهد.

5-قیمت ویزای توریستی مالزی چقدر است؟

قیمت ویزای توریستی مالزی رایگان بوده و برای دریافت آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. 

6- تمدید ویزای توریستی مالزی چگونه است؟

ویزای توریستی مالزی قابل تمدید نیست و دارندگان باید پس از 2 هفته یا 14 روز خاک مالزی را ترک کنند.  

7- مدارک لازم برای ویزای توریستی مالزی چیست؟

برای تمدید ویزای توریستی مالزی باید گذرنامه یا پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماهه داشته باشید. داشتن 

بلیط رفت و برگشت هواپیما و ارائه مدرک اقامت در هتل و اثبات بودجه کافی برای اقامت در مالزی مدارک دیگر برای اخذ ویزای توریستی مالزی است. 

سفر با ویزای توریستی مالزی همراه با مشاوره شریف

مشاوره شریف پس از یک دوره دنیاگردی، مالزی را خانه دوم خود کرده است.

ما برایتان برنامه‌های زیادی در مالزی داریم. هدف ما روشن کردن مسیر برای زندگی بهتر در مالزی است. ما تجربه 20 سال زندگی در مالزی را پیشکش‌تان می‌کنیم. برای دریافت تضمینی انواع ویزاهای مالزی با ما تماس بگیرید:

 • اخذ ویزای توریستی کشور مالزی
 • اخذ ویزای سوشال از سفارت مالزی
 • ویزای تحصیلی و ویزای همراه
 • ویزای اقامت خانه دوم من MM2H 
همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

منبع:

https://www.malaysia.gov.my/portal/index

Visa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *