تماس فوری
پیام از طریق واتساپ
مدرسه سان وی مالزی

کادر آموزشی مدرسه سان وی SunWay

زمان مطالعه: 2 دقیقه
4.8/5 - (246 امتیاز)

آشنایی با کادر آموزشی مدرسه سان وی و بخصوص معلمان مدرسه، دلگرمی بزرگی برای والدینی است که دغدغه‌ی تحصیل فرزندشان را به دوش می‌کشند. در کادر آموزشی مدرسه سان وی مالزی، چهره‌های جوانی خواهید دید که با لبخندی از دل، پذیرای کودک دلبندتان خواهند بود. در این بخش با معرفی اعضای کادر آموزشی مدرسه سان وی SunWay، همراه شما خواهیم بود.

مشاوره شریف نماینده انحصاری مدرسه سان وی مالزی است که اطلاعات دقیق و با جزئیات از مدرسه سان وی در اختیارتان قرا می‌دهد. 

play-rounded-fill

کادر آموزشی جوان و با تجربه در سان وی

مدرسه سان وی مالزی؛ یک مدرسه بین المللی با اصالت کانادایی در مالزی است. تدریس برنامه آموزشی اونتاریو توسط معلمان کانادایی و تدریس برنامه IB و سیستم بریتیش توسط دبیران بین المللی، مهر تأییدی بر هویت واقعی این مدرسه است. احتمالا برای‌تان جالب باشد تا با کادر آموزشی مدرسه سان وی SunWay، اشنا شوید!

معلمان مدرسه سان وی مالزی

کادر اموزشی sis

اساتید مدرسه سان وی مالزی

کادر آموزشی SIS

دبیران گروه آموزشی SIS

معلم های مدرسه سان وی

کادر آموزشی سان وی

کادر آموزشی مدرسه سان وی در مالزی

معلم های گروه آموزشی sis

 

ثبت‌نام در مدرسه بین‌المللی سان وی با مشاوره شریف

اگر برای تحصیل در مدرسه‌ی سان وی مالزی آماده‌اید؛ یا اینکه شرایط را برای تحصیل فرزندتان در سان وی ایده‌ال یافته‌اید، با ما تماس بگیرید.

مشاوره شریف نماینده‌ی انحصاری مدرسه‌ی سان وی در ایران است. ما شما را برای تحصیل در مدرسه‌ی بین‌المللی سان وی راهنمایی می‌کنیم. با تهیه‌ی مدارک مورد نیاز ثبت‌نام در مدرسه سان وی مالزی، با تکمیل مراحل ثبت‌نام و اخذ پذیرش در سان وی و همچنین اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

مشاوره شریف پلی بسوی مدارس اینترنشنال در مالزی است. جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه‌ی ثبت‌نام در مدرسه بین‌المللی سان‌وی تماس بگیرید. 

همین حالا تماس بگیرید۲۲۸۴۰۱۴۰ – ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hide picture