تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

بررسی اجمالی مدرسه APIS

دانشگاه apis مالزی

 مدرسه بین‌المللی APIS توسعه یکپارچه در گروه آموزشی APIIT

موسسه فن‌آوری اطلاعات آسیا اقیانوسیه در سال ۱۹۹۳ تاسیس شد.
گفتنی است؛ این موسسه قبل از رسیدن به مقام دانشگاه کالج فناوری و نوآوری آسیا اقیانوسیه (UCTI) در سال ۲۰۰۴ برای بیش از یک دهه، اعتباری چشمگیر به عنوان موسسه آموزش عالی پیشگام کشور مالزی برای آموزش فن‌آوری کسب کرد.

این موسسه به سرعت تبدیل به یکی از دانشگاه‌های بین‌المللی پیشرو برای فن‌آوری، تجارت و مهندسی شد.

لازم به ذکر است؛ این مجموعه امروزه با کسب مقام دانشگاهی کامل، به شکل دانشگاه فناوری و نوآوری آسیا اقیانوسیه (APU) در آمده است.
APIIT، UCTI و در حال حاضر APU همه یک فلسفه رایج برای تبدیل مربیان جوان به متخصصان واجد شرایط و قابل استخدام به اشتراک دارند.
ناگفته نماند؛ هدف یاد شده در این مجموعه نشان دهنده‌ی میزان اشتغال بالای آنها، یعنی اشتغال بیش از ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل است.
یادآور می‌شود؛ راه‌اندازی APIS در ماه سپتامبر ۲۰۱۲، تمرکز گروه آموزش APIIT را بر توسعه ذهن جوانان تقویت و گسترش داد.
همچنین این اقدام، مشارکت گروه در بخش مدارس که با تأسیس مدرسه هوشمند APIIT در سال ۲۰۰۶ آغاز شد را بیشتر تقویت می‌کند.
جالب است بدانید؛ مدیریت و کادر آموزشی در APIS، مجدانه بر این باور است، به راستی موفقیت با بهترین آموزش آغاز می‌شود.
پر واضح است؛ موفقیت یاد شده با برنامه درسی آغاز می‌شود.
برنامه درسی APIS بر اساس برنامه بین‌المللی IGCSE معروف کمبریج با طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های مکمل برنامه درسی و برنامه‌های فوق‌برنامه ارائه می‌شود.
گفتنی است؛ APIS با تاکید بسیار بر فن‌آوری به عنوان پشتیبانی قوی برای حمایت از یادگیری، فعالیت‌های آموزشی را برای پرورش دانش‌آموزان خود و شکوفاسازی توانایی‌های تفکر تحلیلی و نوآورانه آنان افزایش می‌دهد.

شکوفایی پتانسیل واقعی دانش‌آموزان در مدرسه بین‌المللی APIS

در راستای دستیابی به موارد یاد شده، APIS محیط تحریک‌کننده‌ای فراهم می‌آورد تا دانش‌آموزان بتوانند از تجربه یادگیری لذت برده و در مطالعات خود پیشرفت نمایند.

لازم به ذکر است؛ از آنجا که استعدادها در دانشگاه‌ها، هنرهای لیبرال، علوم، فن‌آوری و ورزش شکوفا می‌شود، امکانات موجود در APIS نیز به صورت کامل، مکمل پتانسیل دانش‌آموزان است.

ناگفته نماند؛ تعادل عالی یاد شده، میان جنبه تحصیلی و دیگر جنبه‌های آموزشی و پرورشی، در نهایت دانش‌آموز را به یک فرآیند پرورشی کامل و جامع سوق می‌دهد.
در ادامه یادآور می‌شود؛ تیم مدرسه‌ای APIS، با دقت از میان کارکنان واجد شرایط و با تجربه انتخاب می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانند کاملاً الزامات برنامۀ درسی IGCSE را پاسخگو باشند.

همچنین تیم مدرسه‌ای APIS دانش‌آموزان را به وسیله آموزش تعاملی تشویق نموده و برای ایجاد اعتماد به نفس در آنان نیز در محیطی مساعد انگیزه ایجاد می‌کند.
APIS برای دانش‌آموزان محیط یادگیری گرم و دوستانه‌ای را فراهم می‌کند که در آن دوستی میان دانش‌آموزان و معلمان ترویج می‌یابد.
گفتنی است؛ همواره APIS به عنوان مدرسه‌ای هوشمند در داشتن محیطی گرم و صمیمی معروف بوده و این امر فرهنگ “یک خانواده بزرگ” را شکل می‌دهد.
در پایان یادآور می‌شود؛ مدیریت و کادر آموزشی APIS سخت بر این باور هستند، تمام عناصر یاد شده همراه با بهترین برنامه آموزشی بین‌المللی، به شکوفایی پتانسیل واقعی دانش‌آموزان کمک می‌کند.

همچنین در این مدرسه دانش‌آموزان، به افراد منعطفی تبدیل می‌شوند، که مجهز به دانش، شایستگی و مهارت بوده و دارای نگرش موفقیت در جامعه جهانی هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *