تماس بگیرید
تماس از طریق واتساپ
منو
مشاوره شریف پلی بسوی مدارس بین‌المللی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.

معرفی دانشگاه Wawasan Open University

تقویت دانش بزرگسالان در دانشگاه واواسان Wawasan مالزی

دانشگاه واواسان Wawasan Open University (WOU) یکی از اولین موسسات خصوصی تحصیلات تکمیلی است.
این دانشگاه به تحصیل بزرگسالان اختصاص داده شده تا با شناخت شایستگی‌های خود برای حرفه‌ای شدن و تقویت دانش خود بکوشند.
گفتنی است؛  تاسیس دانشگاه واواسان Wawasan به سال 2006 برمی‌گردد.

این دانشگاه، با بهره‌مندی از نظریه‌های منعطف، در صدد است، دسترسی تحصیلات تکمیلی، در هر زمان و هر مکان را برای تمام افراد تسهیل نموده و یک جامعه یادگیری طولانی‌ مدت ایجاد کند.
خاطرنشان می‌شود؛ دانشگاه واواسان Wawasan در نظر دارد، به تمام افراد، فارغ از پیش‌زمینه تحصیلی قبلی، پیش‌زمینه اخلاقی، اقتصادی یا اجتماعی آموزش را القا کند.
این دانشگاه به وسیله یادگیری از راه دور منحصر به فرد خود (ODL) و یادگیری تدریجی و مطالعه منعطف، به بزرگسالان شاغل اجازه می‌دهد، رویاهایی که در زمینه تحصیل در سر دارند را بدون هیچ‌گونه اختلال در تعهدهای شخصی و حرفه‌ای خود دنبال نمایند.

 ارتقاء مهارت‌های گوناگون بزرگسالان در دانشگاه واواسان Wawasan

ناگفته نماند؛ نزدیک به 10 هزار بزرگسال در مالزی، فرصت‌های یادگیری دانشگاه واواسان Wawasan را آزموده‌اند.
هدف این موسسه، تجهیز افراد شاغل به دانش صنعت‌محور و مهارت‌های گوناگون به واسطه برنامه‌های آموزشی با کیفیت، منطبق بر نیاز بازار، همراه با پرداختن به شغل و حرفه آنان است.

لازم به ذکر است؛ تاکنون دانشگاه واواسان Wawasan بیش از 40 برنامه آموزشی در سطوح مختلف از سطح دیپلم تا کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه‌های مختلف:
**   تجارت
**   تکنولوژی
**   آموزش
**   و برنامه‌های جالب توجه شامل 3 برنامه ارائه شده در زمینه MBA ارائه داده است.
شایان توجه است؛ اولین گروه MBA در سال 2010 و اولین گروه سطح کارشناسی در سال 2011 در دانشگاه واواسان Wawasan فارغ‌التحصیل شدند.
تمامی برنامه‌های آموزشی  این دانشگاه، به صورت کامل مورد تائید وزارت تحصیلات تکمیلی مالزی (MOHE) و آژانس کیفیت مالزی (MQA) است.
در پایان بد نیست بدانید؛ یکی از مهمترین ویژگی‌های دانشگاه واواسان Wawasan  ارائه 13 برنامه آموزشی به طور مثال: CeMBA, CeMPA در راستای 6 مدرک مربوط به رشته تجارت و 5 مدرک در زمینه فن‌آوری، توسط دپارتمان خدمات عمومی (JPA) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *