تماس مستقیم
تماس واتساپ
منو

بستن

مشاوره شریف - مالزی تخصص ماست
مشاوره شریف پلی بسوی تحصیل و زندگی در مالزی کلیک کنید
اطلاعیه: با توجه به سوءاستفاده از نام شریف در بسیاری از سایت ها دقت کنید که sharifstudy.com تنها سایت رسمی مشاوره شریف می باشد.
اقامت مالزی 2021

 شرایط جدید مالزی خانه دوم من (MM2H)

4.9/5 - (226 امتیاز)

برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H) دوباره فعال شد! پیرو تعلیق موقت برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H) در سال گذشته، این برنامه بعد از بازنگری‌های مجدد با تغییراتی دوباره اجرا شد! در ادامه شرایط جدید برنامه مالزی خانه دوم من را در اختیارتان می‌گذاریم…

مشاوره شریف؛ نماینده مستقیم یکی از پنج شرکت برتر ارائه دهنده خدمات اقامتی در کشور مالزی و توصیه شده در وب سایت رسمی اداره MM2H مالزی می‌باشد.

از سرگیری اعطای اقامت 10 ساله مالزی به اتباع خارجی!

برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H)؛ یکی از پرطرفدارترین طرح‌های مصوب دولت مالزی بود که امکان اقامت 10 ساله مالزی را به خارجی‌ها می‌داد.

تصویب برنامه مالزی خانه دوم من، در واقع یک معامله دوسر سود بود؛ اجازه اقامت طولانی مدت برای خارجی در مقابل بهبود اقتصاد ملی مالزی. سیاستی که در سال گذشته با شیوع بیماری covid 19، غیرفعال شد.

همراه با بروز‌ رسانی نسبی قوانین کشورها در دوران پاندمی سال جدید، مالزی نیز با چندین تغییر در برنامه مالزی خانه دوم من (MM2H)، تصمیم به فعال سازی مجدد این برنامه گرفت.

تصمیم برای بازگرداندن این برنامه برای مهاجرت به مالزی، به دنبال تصمیم کابینه در تاریخ 14 و 30 ژوئیه با هدف تقویت اقتصادی ملی مالزی گرفته شد. پیرو این تصمیم‌گیری مدت اعتبار برنامه MM2H به 5 سال کاهش یافت.

داتوک وان احمد دهلان عبدالعزیز، دبیرکل وزارت کشور مالزی با اعلام این خبر، به بازنگری مجدد برنامه مالزی خانه دوم من اشاره کرد. وی افزود: “تعلیق موقت برنامه اقامت مالزی خانه دوم من در سال گذشته، فرصتی شد تا وزارتخانه وی و همچنین وزارت گردشگری، هنر و فرهنگ بتوانند برنامه MM2H را بازبینی و ارزیابی مجدد نمایند.”

درخواست‌های جدید برای اقامت 5 ساله مالزی، از ماه اکتبر توسط اداره مهاجرت پیگیری و نظارت خواهد شد.

وان احمد دهلان در حالی که از نگرانی مردم مالزی در مورد ورود خارجی‌ها به کشور از طریق این برنامه مطلع بود، موافقت دولت را برای اجرای مجدد برنامه مالزی خانه دوم من اعلام کرد. وی افزود: دولت موافقت کرده است که برای تعداد متقاضیان اخذ ویزای مالزی از طریق برنامه MM2H، از جمله شخص اصلی و همراهان آنها در یک زمان، سقف تعیین کند. این رقم بیش از 1 درصد از تعداد شهروندان مالزی است.

گفتنی است؛ در حال حاضر 57،478 دارنده ویزای MM2H و افراد وابسته به آنها وجود دارد.

مشاوره شریف؛ مجری تخصصی شما برای اخذ اقامت مالزی

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 9 شرط جدید برای متقاضیان MM2H 

دولت مالزی با تغییراتی که در برنامه مالزی خانه دوم من اعمال نمود، 9 شرط جدید را برای متقاضیان برنامه MM2H معرفی کرد که در ادامه به 9 مورد از مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

  1. شرکت کنندگان در برنامه MM2H، باید در طول یک سال، حداقل 90 روز را در کشور مالزی باشند تا اطمینان حاصل شود که آنها واقعاً به اقتصاد مالزی کمک می‌کنند.
  2. حداقل درآمد شرکت کنندگان باید حداقل 40،000 RM در ماه باشد، این مبلغ در گذشته 5،000 RM بوده است.
  3. متقاضیان می‌بایست یک حساب سپرده ثابت با مبلغ حداقل یک میلیون رینگت داشته باشند. این حساب باید در جایی باشد که بتوان حداکثر 50 درصد مبلغ اصلی را به منظور خرید ملک، بهداشت و آموزش فرزندان برداشت کرد.
  4. سن افراد واجد شرایط برای درخواست عضویت در برنامه MM2H، در حال حاضر شامل دو دسته است؛  افراد بین 35 تا 49 سال و افراد بالای 50 سال.
  5. به گفته دبیرکل وزارت کشور مالزی، دلیل انتخاب این رده سنی برای اخذ اقامت مالزی، گلچین افرادی است که دارای ثبات مالی و شغل دائمی هستند.
  6. ارائه دارایی‌های نقدینگی به ارزش حداقل 1.5 میلیون رینگت؛ این مبلغ در شرایط قبلی بر اساس سن 3500000 رینگت و 5000000 رینگت تعیین شده بود.
  7. شرایط جدید برنامه مالزی خانه دوم من، برای متقاضیان جدید MM2H و افرادی که قصد تمدید گذرنامه MM2H خود را دارند نیز اعمال می‌شود.
  8. برای متقاضیانی که درخواست تمدید دارند، یک سال مهلت داده می‌شود تا بتوانند شرایط جدید را مهیا کنند.
  9.  فقط متقاضیان واجد شرایط بدون سوء پیشینه، مجاز به شرکت در برنامه خواهند بود.
برای اطلاع از جزئیات طرح و شرایط جدید اقامت مالزی

همین حالا تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 

بهترین تبلیغ، مشتریان ما هستند

امروزه بالاترین تعداد مشتریان مشاوره شریف، از طریق معرفی مشتریان قدیمی ما صورت می‌پذیرد. ما نیاز به تبلیغ نداریم، پی‌گیری نسل دوم مشتریان ما برای اقامت مالزی، گواه همین امر است.
لذا اعتماد مشتریان به مشاوره شریف، ارزشمندترین سرمایه این گروه بوده که در حراست از این سرمایه‌ی غنی، نهایت تلاش خود را می‌نماییم.

مالزی تخصص ماست!

مشاوره شریف به پشتوانه‌ی قریب به ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه‌ی اقامت مالزی، با به‌روزترین اطلاعات کارشناسی و پیگیری‌های‌ مداوم، مفتخر به کسب آمار ۹۹% قبولی در پرونده‌های اقامتی مشتریان خود می‌باشد.

مشاوره شریف نماینده یکی از 5 شرکت برتر ارائه دهنده اقامت مالزی

شرکت H20 ASPEN یکی از قدیمی‌ترین آژانس‌های سازمان گردشگری مالزی است که به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت مالزیایی، خدمات اخذ اقامت مالزی را به متقاضیان از سراسر دنیا ارائه می‌دهد.
مشاوره شریف؛ تنها نماینده‌ی رسمی و ایرانی شرکت H20 ASPEN می‌باشد که با دریافت بورد نمایندگی رسمی این شرکت، خدمات اقامت 5 ساله‌ی مالزی را به متقاضیان ایرانی و اتباع خارجی ارائه می‌دهد.

به اقامت در کشور سرسبز مالزی علاقمند هستید؟
مشاوره شریف در کمترین زمان اقامت شما را میسر می‌کند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید۲۲۷۷۹۴۶۲ – ۰۲۱

 

منبع: وب سایت رسمی MM2H دولت مالزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *